وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

بخش بیشتری از پرونده های وکالتی با دعاوی خانواده ارتباط دارد که یکی از دعاوی هایی می باشد که در دادگاه ها افزایش داشته است و افرادی که در ارومیه به جستجوی بهترین وکیل خانواده در ارومیه هستند می توانند با مطالعه در این مقاله، وکیل خانواده خود را با توجه به میزان توقعی که از وکیل خود دارند انتخاب کنند.

یک وکیل پایه یک دادگستری که به عنوان بهترین وکیل در ارومیه هم شناخته می شود، وکیلی است که مردم به او اعتماد داشته و پرونده های حقوقی خود را به او می سپارند. بهتر است وکلایی را انتخاب کنید که تخصص اصلی شان با موضوع و مشکل اصلی پرونده شما یکی باشد. مثلا در پرونده های خانواده، به جستجوی وکیلی باشید که تخصص اصلی او دعاوی خانواده است زیرا بهتر می تواند به موکلین کمک کند و با تجربیاتی که از پرونده های قبلی داشته است، تمام راهکارها و راه و روش ها بهتر شناخته و می تواند در صدد رفع مشکلات برآید.

در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه پرداخته ایم که این وکلا جزو بهترین وکیل حقوقی در ارومیه هم می باشند و دارای مهارت و تخصص های بسیار زیادی در حوزه کاری خود می باشند و تسلط کاملی هم به قوانین و مقررات حقوقی دارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین دلایل مراجعه به وکیل خانواده در ارومیه

وقتی کسی با مشکلات خانواده مواجه می شود دارای آسیب های روحی می باشد و به جستجوی کسی است تا در این شرایط حامی و دلسوز او باشد و بتوان به او اعتماد کرد. بنابراین اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای در حوزه خانواده، قابل اعتماد ترین فردی است که می توان برای پرونده خانواده در نظر گرفت. یک وکیل خوب و حرفه ای، با توجه به تخصصی که دارد پرونده خانواده را به بهترین شکل ممکنه جلو می برد و کمک می کند تا شرایط و مراحل کاری پرونده در روال درست و صحیح خود قرار گیرد. همچنین وکیل به دادگاه ها و دادسرا ها آشنایی داشته و تمامی مراحل اجرایی و حقوقی را بهتر دانسته و می تواند در جهت رفع مشکلات برآید.

انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد، باعث کوتاه تر شدن زمان پرونده خانواده شده و تمامی مشکلات را به درستی رفع می کند و با ارائه راهکارها و راه و روش های درست به موکلش کمک می کند تا در این مسیر به نتیجه ایده آل و مطلوب خود برسد.

اخذ وکیل در هنگام مشکلات خانواده، امری کاملا اختیاری است، اما مزیت هایی زیادی برای یک مراجعه کننده ای که درگیر این مشکلات شده است خواهد داشت. مهم ترین مزیت این است که مراجعه کننده آرامش خواهد داشت و با اعتمادی که به وکیل خود دارد سبب می شود تا کلیه امور حقوقی اش را به او سپرده و به یک آرامش خاطری در این خصوص برسد. در واقع کاهش استرس و اضطراب در این مسیر، سبب می شود تا مراجعه کننده به روال عادی زندگی برگشته و اطمینان حاصل کند که امور حقوقی اش را به کسی سپرده است که دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در زمینه های حقوقی و خانواده است. از این رو دیگر جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

شناخت بهترین وکیل خانواده در ارومیه چگونه انجام می پذیرد

ممکن است برخی از زوجین در طول زندگی خود، با مشکلاتی مواجه شوند و اختلاف نظراتی به وجود آید. گاهی این اختلافات می تواند عمیق تر شود به طوری که زوجین قادر به ادامه زندگی با یکدیگر نشوند. در این شرایط نیاز به اخذ بهترین وکیل خانواده در ارومیه الزامی است تا بتوان تمامی امور را از صفر تا صد به وکلایی سپرد که سالهاست در زمینه وکالتی مشغول به کار می باشند و پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده اند.

معمولا افرادی که وکیل اختیار می کنند به دنبال گرفتن حق و حقوقی هستند که از آن ها تضییع شده است بنابراین به جستجوی وکیلی هستند که بتواند این حق و حقوق را گرفته و مشکلات آنان را رفع کند.

اما برای شناخت بهترین وکیل خانواده در ارومیه نیاز است تا این وکلا را بشناسیم و سپس بتوانیم به آن ها در خصوص امور حقوقی اعتماد کنیم. برای شناخت بهترین وکیل در ارومیه، نیاز است تا در ابتدا تحقیقات کاملی را انجام دهیم . برای انجام تحقیقات و بررسی ها، نیاز است تا به سایت های حقوقی که در این باره مطالب مفید در مورد وکلا درج می کنند مراجعه کرده و یا برخی مجلات حقوقی هستند که به معرفی وکلا در همه ی شهر ها می پردازند و تخصص و مهارت این وکلا را به طور کامل شرح می دهند.

همچنین مراجعه به موسسات حقوقی که معتبر می باشند و دارای مجوز بوده اند، می تواند کمک زیادی به مراجعین داشته باشد. وکلای زیادی در این موسسات مشغول به کار و حرفه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی هستند که می توانب ا توجه به بودجه ای که برای وکیل مورد نظر در نظر گرفته اید، یکی از آن ها را برای انجام کار و امور حقوقی خود انتخاب نمایید.

شناخت بهترین وکیل خانواده

مطالب مشابه: جهت دیدن 5 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه کلیک کنید

نجات علی پور

نجات علیپور

نجات علی پور یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه به فعالیت می پردازد.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی
 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)

شماره تماس: 09141412141

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)


بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی،دارای سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی و خانواده و کیفری و……میباشد
خانم بهناز کریمی پریشه، به عنوان یک وکیل حرفه ای در ارومیه، دارای سوابق وکالتی بسیار موفق در زمینه دعاوی های کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد.

شهروندان ارومیه، شهر های حومه ارومیه می توانند با اطمینان خاطر دعاوی های ملکی، کیفری، جرائم علیه اشخاص و اموال، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و غیره را به خانم بهناز کریمی پریشه اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری

شماره تماس: 09143709602

آدرس : ارومیه.خیابان امام.کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه 1، واحد 3


واحد پورآذری

حکیمه متانت

حکیمه متانت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشد. ایشان وکیلی موفق در امور کاری خویش است و در کلیه ی دعاوی مانند طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. خانم حکیمه متانت خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و تنظیم شکواییه را انجام می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • ۱۶ سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده
 • عضو هیات مدیره مرکز وکلا قوه قضایبه آذربایجان غربی در دور چهارم
 • رئیس کمیسیون رفاه و تعاون و دبیر دور چهارم هیات مدیره استان آذربایجان غربی
 • رئیس کمیسیون ورزش مرکز وکلای قوه‌قضاییه در دوره پنجم هیات مدیره

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۴۹۷۳۶۷

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه 5، واحد ۱۷


رضا سلیمی ساعتلو

رضا سلیمی ساعتلو

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر ارومیه به کار وکالتی مشغول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ارومیه به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان تسلط بالایی بر قوانین حقوقی دارد و مسیر دادگاه را برای موکلینش هموار کرده و به آن ها کمک های بسیاری در جهت پیشبرد پرونده شان می کند.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس:

آدرس: ارومیه-پنجراه ابتدای خ ارتش جنب زیر گذر روبروی بیمه ملت مجتمع میلاد ط۱ واحد۳

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه

چگونه از تخصص یک وکیل خانواده آگاه شویم

از آنجایی که انتخاب بهترین وکیل خانواده در ارومیه جزو حساس ترین و مهم ترین مواردی است که باید انجام پذیرد، بنابراین به وکیلی نیاز داریم تا حرفه و تخصص اصلی اش براساس دعاوی خانواده باشد. اما یکی از نکاتی که مهم است این است که چگونه می توان از میزان تخصص و مهارت یک وکیل خانواده اطلاع پیدا کرد و به او اعتماد کرد.

یکی از نکات مهم برای اخذ وکیل خانواده این است که عجولانه تصمیم گرفته نشود و با بررسی و تحقیقات کافی از بهترین وکیل خانواده در مورد تخصص و میزان مهارت او جویا شد. گاهی ممکن است پیدا کردن یک وکیل خوب خانواده با توجه به میزان توقعی که یک مراجعه کننده از وکیلش دارد، قدری زمانبر باشد اما باید به این نکته توجه کرد که انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در همان ابتدای کار، شانس موفقیت پرونده خانواده را افزایش می دهد و پرونده برای به نتایج مطلوب رسیدن، زمانبر نشده و به بهترین شکل روال عادی آن انجام می شود.

یکی از راه های آگاهی از مهارت و تخصص یک وکیل، تحقیق و پرس و جو در مورد سوابق و آمار پرونده های پیشین یک وکیل است. وکیلی که پرونده های حقوقی را با موفقیت به ثبت رسانده و دارای کارنامه کاری خوب و درخشانی است، می تواند مورد اعتماد و اطمینان مراجعین و موکلین قرار گیرد. همچنین می توان با مراجعه به صفحات شخصی وکلا و یا سایت های آن، از آن ها شناخت پیدا کرده و همچنین با مراجعه به نظرات و دیگاه های مردم در مورد او، می توان به یک تصمیم کلی در این باره رسید.

وکلایی را در انتخاب کنید که وکلای پایه یک دادگستری خانواده هستند و تمامی دوره های وکالتی و تحصیلی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. همچنین عضویت داشتن در کانون وکلا هم جزو مزیت های بسیار خوب برای وکیل انتخابی محسوب می شود.

بعد از انتخاب وکیل خود و قبل از انعقاد قرارداد، با برگزاری جلسه مشاوره با وکیل می توان به شناخت بیشتر او دست پیدا کرد. در این جلسه می توان تسلط کلامی و نفوذ بیان او را در نظر گرفت و همچنین میزان صبوری و تحمل او را سنجید. همچنین در این جلسه در مورد میزان حق الوکاله او مطلع شود. تمامی این موارد می تواند قبل از انعقاد قرارداد حقوقی میان وکیل و موکل انجام پذیرد تا به یک نتیجه کلی برای اخذ وکیل دست پیدا کرد.

بنابراین برای شناخت بهترین وکیل خانواده در ارومیه، بهتر است تا از افراد معتبر و یا مراکز معتبر تحقیقات و پرس و جو انجام داد تا بتوان به یک نتیجه خوب و مثبت در این خصوص رسید و با خیالی آسوده، وکیل مورد نظر خود را در زمینه و حوزه خانواده انتخاب کرد.

تخصص یک وکیل خانواده

کلام آخر

در دادگاه ها پرونده های خانواده رو به افزایش است و مشکلات خانواده هم در همه ی شهر ها وجود دارد. در این شرایط نیاز به وکیلی احساس می شود که بتواند مشکلات را کاهش داده و یا در مدت زمان قابل قبولی آن ها را حل و فصل کند. همچنین یک وکیل خانواده، علاوه بر تسلط کامل بر مباحث حقوقی، باید به مسائل و مباحث فقهی و شرعی هم تسلط داشته باشد تا بتواند پرونده های خانواده را به پیش ببرد.

پرونده های خانواده را باید به کسی سپرد که دارای تجربیات بسیار خوبی در این خصوص باشد. داشتن تجربیات بالای یک وکیل و آگاهی از پیچیدگی ها و مشکلات موجود در پرونده، سبب می شود تا وکیل خانواده مدیریت بهتری بر روی این مشکلات و پیچیدگی های آن داشته باشد. در این مقاله می توان بهترین وکیل در خانواده را با توجه به میزان سوابق و تجربیاتش شناخت و همچنین اطلاعاتی در مورد شناخت بیشتر بهترین وکلا را در این مقاله می توان بدست آورد و سپس تصمیم جدی برای اخذ وکیل گرفت.

اگر که از همان مراحل اولیه کار، وکیل خود را به درستی انتخاب کنید، در ادامه مسیر دیگر مشکلی نخواهید داشت و تمامی مراحل کاری و روال اجرایی به درستی و به طور اصولی انجام خواهد گرفت.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا