وکلاوکیل کیفری

5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

برای اخذ بهترین وکیل کیفری در ارومیه راه های زیادی وجود دارد و جستجو و شناخت این وکلا، چندان کار سختی نمی باشد. زیرا در شهرستان ها نسبت به شهر های بزرگ، جستجو و انتخاب یک وکیل خبره راحت تر است و وکلای خوب در شهرستان ها دارای محبوبیت و معروفیتی آشکار در میان مردم می باشند. بنابراین با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر مانند وکیل از ما و همچنین سایت های حقوقی معتبر، می توان لیستی از بهترین وکلای ایران در هر شهری را پیدا کرده و سپس برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه، نسبت به انجام پرونده حقوقی و امور موکلش تعهد و مسئولیت دارد و با توجه به اصول درست و صحیح، روند اجرایی پرونده حقوقی را انجام می دهد و به پیشبرد پرونده کمک خواهد کرد. از آنجایی که افراد عادی نسبت به کلیه امور حقوقی، ناآگاه هستند و تسلط و تمرکز کافی را در این خصوص ندارند، بنابراین نیاز به شخصی دارند تا بتوانند به او اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی خود را به او بسپارند. وکلا، با مراحل اجرایی و روند درست و صحیح اجرایی پرونده آشنا هستند و به بهترین شکل آن را به پیش می برند.

در سایت وکیل از ما می توان لیستی از بهترین وکیل در ارومیه را که در زمینه های مختلفی مانند کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت دارند را شناخت و سپس در مدت زمان کمتری می توان وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید زیرا برای بدست آوردن نتایج مطلوب برای پرونده حقوقی، نیاز است تا حتما وکیلی را اخذ کنید تا او در سریع ترین زمان ممکن، بتواند مشکل را حل و فصل کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

شناخت بهترین وکیل کیفری در ارومیه

ویژگی هایی زیادی برای شناخت بهترین وکیل کیفری در شهر ارومیه وجود دارد که با شناخت این ویژگی ها، می توان وکیل موردنظر خود را در زمینه حقوقی پیدا کرد و کلیه امور در مورد مسائل کیفری را به او سپرد. یک وکیل موفق و خبره به کسی گفته می شود که به قوانین کیفری تسلط داشته باشد و مهارت زیادی هم در این زمینه داشته باشد و همچنین تلاش کند تا مهارت خود را در این زمینه تقویت کند.

میزان سوابق بالای یک وکیل هم، تاثیر زیادی در مثبت بودن پرونده کیفری خواهد داشت زیرا وکیلی که تجربه و آگاهی نسبت به سایر مسائل و مشکلات حقوقی کیفری دارد، بهتر می تواند تجزیه و تحلیل مشکلات را انجام دهد و از پس آن ها برآید.

یک وکیل کیفری تنها هدفش به موفقیت رساندن پرونده ای است که به او واگذار شده است و در قبال آن وظیفه و مسئولیت هایی دارد تا آن را به بهترین شکل انجام دهد. وکیل کیفری با ارائه مشاوره های کاربردی و اصولی، بهترین روش ها را برای حل مشکلات موکلین ارائه داده و آن ها را راهنمایی و آگاه می کند.

وکیل کیفری با تنظیم لایحه دفاعیات قوی و ارائه آن در دادگاه، می تواند به موکلش کمک های بسیار زیادی در تغییر رای دادگاه به نفع او دهد. همچنین وکیل کیفری با بیان و نفوذ کلامی خود، می تواند بهترین دفاعیات را از موکلش داشته باشد و در پرونده ای که بر عهده دارد، پیروز شود.

یک وکیل کیفری زمانی به عنوان بهترین وکیل در ارومیه شناخته می شود که ارتباط موثری را با موکلینش برقرار کرده و خود را به جای آنان بگذارد تا بهتر بتواند شرایط فعلی و مشکلات آنان را درک کند. وکیل کیفری باید خلق و خوی خوب و تحمل بالایی با مراجعین و موکلینش داشته باشد و از آنجایی که ممکن است برخی پرونده ها، به طول بی انجامد، بنابراین نیاز است تا در طول مراحل کاری، صبر و تحملش را بالا برده تا آرامش را به مخاطبینش انتقال دهد.

شناخت بهترین وکیل کیفری در ارومیه

مطالب مشابه: جهت دیدن 5 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه کلیک نمایید

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی،دارای سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی و خانواده و کیفری و……میباشد
خانم بهناز کریمی پریشه، به عنوان یک وکیل حرفه ای در ارومیه، دارای سوابق وکالتی بسیار موفق در زمینه دعاوی های کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد.

شهروندان ارومیه، شهر های حومه ارومیه می توانند با اطمینان خاطر دعاوی های ملکی، کیفری، جرائم علیه اشخاص و اموال، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و غیره را به خانم بهناز کریمی پریشه اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی
 • ملکی
 • ارث
 • و…

شماره تماس: 09143709602

آدرس : ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه 1، واحد 3

نجات علی پور

نجات علیپور

نجات علی پور یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه مشغول به فعالیت می باشد.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی
 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)

شماره تماس: 09141412141

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

 زهرا احمدی

 

زهرا احمدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. دارای ۱۷ سال سابقه کار در حوزه وکالت. مشغول به فعالیت های حقوقی اعم از ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، اسناد، شهرداری، طلاق و غیره می باشد. بهترین مشاوره های حقوقی را هم به موکلین و مردم ارائه می دهد و تمام تلاشش به موفقیت رساندن پرونده های آنان در زمینه های مختلف حقوقی می باشد.
تخصص و مهارت:
 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
شماره تماس: 
آدرس: ارومیه خ سرداران-روبروی بانک اقتصاد نوین-ط اول-ساختمان دکتر منصوری

رضا سلیمی ساعتلو

 

رضا سلیمی ساعتلو

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر ارومیه که ۱۰ سال به کار وکالتی مشغول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ارومیه به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان تسلط بالایی بر قوانین حقوقی دارد و مسیر دادگاه را برای موکلینش هموار کرده و به آن ها کمک های بسیاری در جهت پیشبرد پرونده شان می کند.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس:

آدرس: ارومیه-پنجراه ابتدای خ ارتش جنب زیر گذر روبروی بیمه ملت مجتمع میلاد ط۱ واحد۳

محمد خاکسار

 

محمد خاکسار

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه،ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را در دانشگاه تبریز گرفته اند. مشاوره های بسیار حرفه ای را در زمینه حقوقی به مردم ارائه می دهد. آقای خاکسار دارای فن بیان بالایی است و با سرعت بالایی به حل مشکلات مردم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 1

آدرس: ارومیه خ دانش مجتمع الماس غرب طبقه5 واحد 506

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه

مزیت های انتخاب بهترین وکیل کیفری در ارومیه

 1. باعث تسریع در انجام مراحل کاری پرونده کیفری شده و صرفه جویی هم در زمان ایجاد می شود
 2. با توجه به آشنا بودن وکیل در تنظیم شکواییه، قوانین و مقررات، دادگاه ها و دادسرا، مراحل کاری و غیره، روال کاری اصولی و به درستی انجام می شود
 3. تسلط کامل وکیل به کلیه قوانین کیفری
 4. حضور وکیل در طول انجام کار، سبب حفظ آرامش موکل شده و همچنین باعث کاهش استرس و اضطراب در او می شود
 5. بررسی و پیگیری دقیق پرونده توسط وکیل
 6. درصد خطا و اشتباه کاهش می یابد و از آنجایی که مطرح کردن موضوع دعاوی، فقط یکبار در دادگاه امکان پذیر است پس اخذ وکیل کیفری، سبب می شود تا فرصت داده شده به موکل تلف نشود
 7. جمع آوری مستندات، اسناد و مدارک توسط وکیل به نفع موکل
 8. لایحه دفاعیات قوی توسط وکیل، سبب می شود که رای دادگاه و قاضی به نفع موکل تغییر پیدا کند
 9. پس گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل توسط وکیل کیفری
 10. ارائه راهکارهای کاربردی و اصولی جهت حل و فصل مشکلات فعلی پرونده
 11. ارائه مشاوره های حضوری یا غیر حضوری و راهنمایی موکلین در جهت پیشروی در پرونده
 12. تخصص و مهارت وکیل در کلیه قوانین کیفری و تبصره ها
 13. تجربه بالای وکیل سبب می شود تا از چالش های پیش رو در پرونده آگاه باشد
 14. کاهش خسارات و ضرر و زیان وکیل در طی انجام کار
 15. رسیدن به نتایج مطلوب
 16. کاهش استرس و اضطراب در هنگام روال کاری پرونده

هزینه حق الوکاله وکیل کیفری در ارومیه

هر وکیلی دارای هزینه حق الوکاله ی متفاوتی است و بابت کاری که انجام می دهد و با توجه به شرایط موجود کاری، حق الوکاله خود را دریافت می کند. دلیل متفاوت بودن هزینه حق  الوکاله وکلا، به دلیل شرایط کاری است که برای هر متفاوت است به عنوان مثال میزان سختی و زحمتی که برای یک پرونده حقوقی وجود دارد، در نظر گرفته می شود و همچنین زمان انجام آن پرونده هم مهم می باشد. یک وکیل با بررسی پرونده و در نظر گرفتن شرایط کلی آن، تمامی این موارد را در نظر گرفته و سپس هزینه حق الوکاله ای خود را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

البته برخی وکلا، دلیل افزایش هزینه حق الوکاله خود را، میران سوابق و رزومه ای که در کار وکالت دارند در نظر می گیرند. به عنوان مثال وکیلی که سالهای زیادی تجربه و سوابق وکالتی بسیار خوب در حوزه وکالت دارد و پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت انجام داده است قطعا نسبت به یک وکیل مبتدی و تازه کار هزینه حق الوکاله اش بیشتر خواهد بود.

هزینه حق الوکاله وکیل کیفری در ارومیه

کلام آخر

ممکن است افراد زیادی خواه یا ناخواه به مشکلات کیفری دچار شوند و همچنین درگیر مشکلات کیفری شوند. این افراد می توانند به عنوان شاکی یا متهم در نظر گرفته شوند. افرادی که به عنوان متهم در پرونده کیفری می باشند، مجازاتی برای آنان در نظر گرفته می شود و گاهی این مجازات ها می تواند سنگین باشد. در چنین شرایطی، می توان از یک وکیل کیفری خبره و متخصص در حل مشکلات کیفری کمک گرفت و با مشورت او، مراحل انجام آن را به پیش برد.

وکیل کیفری قادر است تا در مجازات هایی که به متهم وارد شده، تخفیف قائل شود. بنابراین حضور وکیل در پرونده کیفری، بسیار مهم است و در نتایج کلی پرونده نقش بسزایی دارد. البته برخی افراد بنا به ناتوانی مالی، نمی توانند وکیلی را اختیار کنند و داشتن وکیل برای هر شخص، حق او می باشد. در این موارد، با توجه به قوانین، این افراد می توانند از وکیل تسخیری یا معاضدتی استفاده کنند. وکیل تسخیری یا معاضدتی، تمامی خدمات وکالتی را رایگان به موکلینش ارائه می دهد و اجازه ندارد تا در قبال هر خدمت وکالتی، از موکل پولی دریافت کند.

به طور کلی با مطالعه در این مقاله، می توان به آگاهی در مورد بهترین وکیل کیفری در ارومیه رسید و بهترین وکیل را با توجه به سوابق و تخصص اش انتخاب کرد. این وکلا کسانی هستند که سالهاست به امور کیفری در شهر ارومیه مشغول هستند و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارند و همین موضوع سبب می شود تا مردم به آن ها اطمینان کامل پیدا کرده و پرونده کیفری خود را به آنان بسپارند.

توصیه می شود پس از انتخاب وکیل کیفری خود، در مورد او تحقیقاتی را نیز انجام دهید و در مورد سوابق کاری گذشته او و نتایج پرونده هایی که در گذشته انجام داده است، جویا شوید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا