وکلاوکیل کیفری

5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه ⚖️【آپدیت 1401】

برای اخذ بهترین وکیل کیفری در ارومیه راه های زیادی وجود دارد و جستجو و شناخت این وکلا، چندان کار سختی نمی باشد. زیرا در شهرستان ها نسبت به شهر های بزرگ، جستجو و انتخاب یک وکیل خبره راحت تر است و وکلای خوب در شهرستان ها دارای محبوبیت و معروفیتی آشکار در میان مردم می باشند. بنابراین با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر مانند وکیل از ما و همچنین سایت های حقوقی معتبر، می توان لیستی از بهترین وکلای ایران در هر شهری را پیدا کرده و سپس برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.

یک وکیل خوب و موفق، نسبت به انجام پرونده حقوقیو امور موکلش تعهد و مسئولیت دارد و با توجه به اصول درست و صحیح، روند اجرایی پرونده حقوقی را انجام می دهد و به پیشبرد پرونده کمک خواهد کرد. از آنجایی که افراد عادی نسبت به کلیه امور حقوقی، ناآگاه هستند و تسلط و تمرکز کافی را در این خصوص ندارند، بنابراین نیاز به شخصی دارند تا بتوانند به او اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی خود را به او بسپارند. وکلا، با مراحل اجرایی و روند درست و صحیح اجرایی پرونده آشنا هستند و به بهترین شکل آن را به پیش می برند.

در سایت وکیل از ما می توان لیستی از بهترین وکیل در ارومیه را که در زمینه های مختلفی مانند کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت دارند را شناخت و سپس در مدت زمان کمتری می توان وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید زیرا برای بدست آوردن نتایج مطلوب برای پرونده حقوقی، نیاز است تا حتما وکیلی را اخذ کنید تا او در سریع ترین زمان ممکن، بتواند مشکل را حل و فصل کند.

شناخت بهترین وکیل کیفری در ارومیه

ویژگی هایی زیادی برای شناخت بهترین وکیل کیفری در شهر ارومیه وجود دارد که با شناخت این ویژگی ها، می توان وکیل موردنظر خود را در زمینه حقوقی پیدا کرد و کلیه امور در مورد مسائل کیفری را به او سپرد. یک وکیل موفق و خبره به کسی گفته می شود که به قوانین کیفری تسلط داشته باشد و مهارت زیادی هم در این زمینه داشته باشد و همچنین تلاش کند تا مهارت خود را در این زمینه تقویت کند.

میزان سوابق بالای یک وکیل هم، تاثیر زیادی در مثبت بودن پرونده کیفری خواهد داشت زیرا وکیلی که تجربه و آگاهی نسبت به سایر مسائل و مشکلات حقوقی کیفری دارد، بهتر می تواند تجزیه و تحلیل مشکلات را انجام دهد و از پس آن ها برآید.

یک وکیل کیفری تنها هدفش به موفقیت رساندن پرونده ای است که به او واگذار شده است و در قبال آن وظیفه و مسئولیت هایی دارد تا آن را به بهترین شکل انجام دهد. وکیل کیفری با ارائه مشاوره های کاربردی و اصولی، بهترین روش ها را برای حل مشکلات موکلین ارائه داده و آن ها را راهنمایی و آگاه می کند.

وکیل کیفری با تنظیم لایحه دفاعیات قوی و ارائه آن در دادگاه، می تواند به موکلش کمک های بسیار زیادی در تغییر رای دادگاه به نفع او دهد. همچنین وکیل کیفری با بیان و نفوذ کلامی خود، می تواند بهترین دفاعیات را از موکلش داشته باشد و در پرونده ای که بر عهده دارد، پیروز شود.

یک وکیل کیفری زمانی به عنوان بهترین وکیل در ارومیه شناخته می شود که ارتباط موثری را با موکلینش برقرار کرده و خود را به جای آنان بگذارد تا بهتر بتواند شرایط فعلی و مشکلات آنان را درک کند. وکیل کیفری باید خلق و خوی خوب و تحمل بالایی با مراجعین و موکلینش داشته باشد و از آنجایی که ممکن است برخی پرونده ها، به طول بی انجامد، بنابراین نیاز است تا در طول مراحل کاری، صبر و تحملش را بالا برده تا آرامش را به مخاطبینش انتقال دهد.

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه، وکیل دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی،دارای سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های دعاوی حقوقی و خانواده و کیفری و……میباشد
خانم بهناز کریمی پریشه، به عنوان یک وکیل حرفه ای در ارومیه، دارای سوابق وکالتی بسیار موفق در زمینه دعاوی های کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد.

شهروندان ارومیه، شهر های حومه ارومیه می توانند با اطمینان خاطر دعاوی های ملکی، کیفری، جرائم علیه اشخاص و اموال، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و غیره را به خانم بهناز کریمی پریشه اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی
 • ملکی
 • ارث
 • و…

شماره تماس: 09143709602

آدرس : ارومیه.خیابان امام.کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه 1، واحد 3

یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد

وکیل پایه یک دادگستری است که در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه فعالیت حقوقی دارد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری و نمونه دهها پرونده موفق وکالتی، در زمینه های مختلف حقوقی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه شناخته شده است. آقای یعقوب داداش زاده بهترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد و پرونده های آنان را در مدت زمان کمتری به نتایج مطلوب می رساند که همین موضوع سبب رضایت در موکلینش شده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سوابق کاری در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144811705

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

حامد صادقی

حامد صادقی

وکیل پایه یک دادگستری ارومیه است و سالهای زیادی مشغول به کار وکالتی در این شهر می باشد. ایشان در حوزه کاری خود بسیار متعهد و مسئولیت پذیر است و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد. آقای حامد صادقی به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه شناخته شده است و تمام تلاش خود را در راستای رضایت موکلین و مراجعینش انجام می دهد تا پرونده آنان را به نتایج بسیار خوبی برساند و با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141862567

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، ساختمان ارس4، طبقه 4،  واحد ١٠

 جمال حسینی

جمال حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد و در این شهر به فعالیت در زمینه های حقوقی مانند کیفری، ملکی، مالی، اداری، ثبتی، خانواده و غیره مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه شناخته شده است و خدمات بسیار خوب و کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد. آقای جمال حسینی دارای بیانی بسیار خوب و عالی در هنگام دفاع از موکلینش در دادگاه می باشد و تمام هدفش را بر پیروزی پرونده هایی که بر عهده گرفته است می گذارد تا آنان را به نتایج خوب و راضی کننده ای برساند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09149581370

آدرس: ارومیه، خیابان دانش1، مجتمع الماس غرب، طبقه هفتم، واحد 708

نادر نظری

نادر نظری

وکیل پایه یک دادگستری در آذربایجان غربی و در شهر ارومیه می باشد و  به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه شناخته شده است. ایشان سابقه بسیار خوب و تجربه کاری بالایی در وکالت را دارد و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است. آقای نادر نظری مورد اعتماد و اطمینان مردم ارومیه واقع شده است و دارای خلق و خویی بسیار خوبی است و ارتباط بسیار خوبی هم با موکلینش برقرار می کند تا آن ها با او احساس راحتی داشته تا بهتر بتوانند مشکلاتشان را به او  بازگو کنند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه وکالت
 • سابقه وکالت شهرداری ارومیه به مدت 10 سال
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر کمیسیون و بازرسی در استان آذربایجان غربی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144453523

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه اول

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه

مزیت های انتخاب بهترین وکیل کیفری در ارومیه

 1. باعث تسریع در انجام مراحل کاری پرونده کیفری شده و صرفه جویی هم در زمان ایجاد می شود
 2. با توجه به آشنا بودن وکیل در تنظیم شکواییه، قوانین و مقررات، دادگاه ها و دادسرا، مراحل کاری و غیره، روال کاری اصولی و به درستی انجام می شود
 3. تسلط کامل وکیل به کلیه قوانین کیفری
 4. حضور وکیل در طول انجام کار، سبب حفظ آرامش موکل شده و همچنین باعث کاهش استرس و اضطراب در او می شود
 5. بررسی و پیگیری دقیق پرونده توسط وکیل
 6. درصد خطا و اشتباه کاهش می یابد و از آنجایی که مطرح کردن موضوع دعاوی، فقط یکبار در دادگاه امکان پذیر است پس اخذ وکیل کیفری، سبب می شود تا فرصت داده شده به موکل تلف نشود
 7. جمع آوری مستندات، اسناد و مدارک توسط وکیل به نفع موکل
 8. لایحه دفاعیات قوی توسط وکیل، سبب می شود که رای دادگاه و قاضی به نفع موکل تغییر پیدا کند
 9. پس گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل توسط وکیل کیفری
 10. ارائه راهکارهای کاربردی و اصولی جهت حل و فصل مشکلات فعلی پرونده
 11. ارائه مشاوره های حضوری یا غیر حضوری و راهنمایی موکلین در جهت پیشروی در پرونده
 12. تخصص و مهارت وکیل در کلیه قوانین کیفری و تبصره ها
 13. تجربه بالای وکیل سبب می شود تا از چالش های پیش رو در پرونده آگاه باشد
 14. کاهش خسارات و ضرر و زیان وکیل در طی انجام کار
 15. رسیدن به نتایج مطلوب
 16. کاهش استرس و اضطراب در هنگام روال کاری پرونده

هزینه حق الوکاله وکیل کیفری در ارومیه

هر وکیلی دارای هزینه حق الوکاله ی متفاوتی است و بابت کاری که انجام می دهد و با توجه به شرایط موجود کاری، حق الوکاله خود را دریافت می کند. دلیل متفاوت بودن هزینه حق  الوکاله وکلا، به دلیل شرایط کاری است که برای هر متفاوت است به عنوان مثال میزان سختی و زحمتی که برای یک پرونده حقوقی وجود دارد، در نظر گرفته می شود و همچنین زمان انجام آن پرونده هم مهم می باشد. یک وکیل با بررسی پرونده و در نظر گرفتن شرایط کلی آن، تمامی این موارد را در نظر گرفته و سپس هزینه حق الوکاله ای خود را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

البته برخی وکلا، دلیل افزایش هزینه حق الوکاله خود را، میران سوابق و رزومه ای که در کار وکالت دارند در نظر می گیرند. به عنوان مثال وکیلی که سالهای زیادی تجربه و سوابق وکالتی بسیار خوب در حوزه وکالت دارد و پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت انجام داده است قطعا نسبت به یک وکیل مبتدی و تازه کار هزینه حق الوکاله اش بیشتر خواهد بود.

کلام آخر

ممکن است افراد زیادی خواه یا ناخواه به مشکلات کیفری دچار شوند و همچنین درگیر مشکلات کیفری شوند. این افراد می توانند به عنوان شاکی یا متهم در نظر گرفته شوند. افرادی که به عنوان متهم در پرونده کیفری می باشند، مجازاتی برای آنان در نظر گرفته می شود و گاهی این مجازات ها می تواند سنگین باشد. در چنین شرایطی، می توان از یک وکیل کیفری خبره و متخصص در حل مشکلات کیفری کمک گرفت و با مشورت او، مراحل انجام آن را به پیش برد.

وکیل کیفری قادر است تا در مجازات هایی که به متهم وارد شده، تخفیف قائل شود. بنابراین حضور وکیل در پرونده کیفری، بسیار مهم است و در نتایج کلی پرونده نقش بسزایی دارد. البته برخی افراد بنا به ناتوانی مالی، نمی توانند وکیلی را اختیار کنند و داشتن وکیل برای هر شخص، حق او می باشد. در این موارد، با توجه به قوانین، این افراد می توانند از وکیل تسخیری یا معاضدتی استفاده کنند. وکیل تسخیری یا معاضدتی، تمامی خدمات وکالتی را رایگان به موکلینش ارائه می دهد و اجازه ندارد تا در قبال هر خدمت وکالتی، از موکل پولی دریافت کند.

به طور کلی با مطالعه در این مقاله، می توان به آگاهی در مورد بهترین وکیل کیفری در ارومیه رسید و بهترین وکیل را با توجه به سوابق و تخصص اش انتخاب کرد. این وکلا کسانی هستند که سالهاست به امور کیفری در شهر ارومیه مشغول هستند و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارند و همین موضوع سبب می شود تا مردم به آن ها اطمینان کامل پیدا کرده و پرونده کیفری خود را به آنان بسپارند.

توصیه می شود پس از انتخاب وکیل کیفری خود، در مورد او تحقیقاتی را نیز انجام دهید و در مورد سوابق کاری گذشته او و نتایج پرونده هایی که در گذشته انجام داده است، جویا شوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا