وکلاوکیل ملکی

5 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل ملکی در ارومیه چه کسی است؟ چگونه می توانم وکیلی متخصص و مجرب در ارومیه را پیدا کنم؟ این قبیل سوالات، زمانی به وجود می آید که درگیر مشکلات ملکی خواهید شد و نیاز به یک وکیل خبره در زمینه دعاوی ملکی را دارید. در واقع این موضوع یکی از مهم ترین دغدغه های ذهنی هر فردی خواهد بود تا بتواند انتخاب درستی از وکیل خود داشته باشد.

وکیل ملکی باید به تمامی امور ملکی و املاک آگاه باشد و یکی از حوزه های تخصصی اش مربوط به ملک باشد. در واقع هرچقدر که تجربیات یک وکیل در زمینه ملکی بیشتر باشد، آگاهی او هم بیشتر خواهد بود و راحت تر می تواند به موکلین خود کمک کند. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و مجرب یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه زیادی شود تا بتوان در پرونده های ملکی موفق شد و به ارزش مالی مربوط به آن رسید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی در ارومیه

هریک از ما به هر دلیلی ممکن است درگیر مشکلات ملکی شویم و از آنجایی که ملک دارای ارزش مالی بسیار زیادی است، بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. پرونده های ملکی دارای حساسیت و ارزش بسیار بالایی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. در این شرایط تنها کسی که می تواند به ما کمک کند، یک وکیل ملکی متخصص است که در این حوزه فعال باشد و به طور حرفه ای به این امور بپردازد.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد به حل مشکلات موجود در پرونده های ملکی رسیدگی می کند و تمام تلاشش را برای موفقیت در پرونده های ملکی در دادگاه دارد. قوانین ملکی نیاز به دانش و تخصص دارد تا بتوان به موقع از آن ها استفاده کرد تا به نتایج ارزنده ای دست پیدا کرد.

مراجعه به وکیل ملکی در شرایطی که هیچ چیز از قوانین ملکی و حقوقی نمی دانیم و درگیر مشکلات حقوقی هستیم، عاقلانه ترین و منطقی ترین راه هایی است که باید به آن پرداخته شود. در واقع اخذ یک وکیل ملکی مجرب، مزیت های بسیار زیادی را دارد و حتی می تواند سبب کاهش هزینه ها شود و از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه کلیک نمایید

نجات علی پور

نجات علیپور

نجات علی پور یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در ارومیه به فعالیت می پردازد.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی
 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)

شماره تماس: 09141412141

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

لیلا طاعی

 

لیلا طاعی

لیلا طاعی وکیل پایه یک دادگستری ارومیه می باشد و مشاوره حقوقی را نیز ارائه می دهد. ایشان وکیلی با تجربه و موفق در امور وکالتی است و به امور حقوقی و دعاوی مختلف تسلط دارد. خانم لیلا طاعی تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • ملکی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، خیابان والفجر ۲، ساختمان کارشناسان، طبقه ۶، واحد ۲۱


رضا سلیمی ساعتلو

 

رضا سلیمی ساعتلو

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر ارومیه که ۱۰ سال به کار وکالتی مشغول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ارومیه به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان تسلط بالایی بر قوانین حقوقی دارد و مسیر دادگاه را برای موکلینش هموار کرده و به آن ها کمک های بسیاری در جهت پیشبرد پرونده شان می کند.
تخصص و مهارت:
 • ملکی
 • کیفری
 • خانواده
شماره تماس:
آدرس: ارومیه-پنجراه ابتدای خ ارتش جنب زیر گذر روبروی بیمه ملت مجتمع میلاد ط۱ واحد۳

محمد خاکسار

 

محمد خاکسار

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه،ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را در دانشگاه تبریز گرفته اند.مشاوره های بسیار حرفه ای را در زمینه حقوقی به مردم ارائه می دهد. آقای خاکسار دارای فن بیان بالایی است و با سرعت بالایی به حل مشکلات مردم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 09141453011

آدرس: ارومیه خ دانش مجتمع الماس غرب طبقه5 واحد 506

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کلیک کنید

مهم ترین وظایف وکیل ملکی در ارومیه

 • تعهد به وظایف و مسئولیت هایی که در وکالت نامه قید شده است
 • به فکر منافع خود نباشد و دلسوزانه به حل امور و مشکلات وکالتی بپردازد
 • قوانین را دور نزند و وعده های دروغین به موکلش ندهد
 • بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلینش داشته باشد
 • ارتباطی درست و موثر با مراجعین و موکلینش برقرار کند
 • راه حل های مفید و کاربردی را ارائه دهد
 • در جلسه های دادگاهی حضوری به موقع داشته باشد
 • احساس همدردی را با موکلین و مراجعین خود داشته باشد
 • تمامی مشکلات پرونده را در راستای چارچوب قوانین حقوقی انجام دهد
 • با صبوری تمامی امور وکالتی را به پیش ببرد
 • جلب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعه کنندگان خود را داشته باشد
 • به جمع آوری اسناد و مستنداتی بپردازد که به تخفیف در مجازات او و یا موفقیت در پرونده اش کمک خواهد کرد
 • به تقویت در مهارت های حقوقی بپردازد و برای پیشرفت کاری اش تلاش کند
 • تخصص بالای وکالتی داشته باشد
 • اخلاق مدار باشد و دارای خلق و خوی مناسبی باشد
 • اطلاعات حقوقی اش بروز شده باشد و به مطالعه کتب های حقوقی بپردازد
 • دانش و مهارت حقوقی بالایی داشته باشد
 • صداقت را در همه ی امور کاری اش به کار ببرد
 • توانایی خود را برای پیشرفت کاری اش به کار ببرد
 • یکی از تخصص های اصلی اش در رابطه با ملک و املاک باشد
 • قوانین حقوقی ملکی را به خوبی بداند و به آن ها تسلط داشته باشد

چگونه بهترین وکیل ملکی در ارومیه را پیدا کنیم؟

هنگامی که مشکلات ملکی پیش می آید، به جستجوی راه حلی هستیم تا بتوانیم از بهترین وکیل ملکی در ارومیه استفاده نماییم. راه های مختلفی وجود دارد که راه های معتبر و قابل اعتمادی هستند و از طریق این راه ها می توان بهترین وکیل در ارومیه را که در امور حقوقی فعالیت دارند را پیدا کرد و پرونده خود را به آن ها سپرد.

مجلات حقوقی یکی از نمونه راه های معتبری است که وکلای زیادی را معرفی می کند که دارای تخصص های مختلف وکالتی هستند. یکی از این مجلات حقوقی وکیل از ما است که به معرفی و شناخت بهترین وکیل ملکی در ارومیه می پردازد.

همچنین موسسه های حقوقی مختلفی در شهر ارومیه وجود دارد که سالهای زیادی است در این شهر مشغول به انجام کار هستند و به معرفی وکلا می پردازند. البته قبل از مراجعه به این موسسه ها، باید از معتبر بودن آن ها اطمینان پیدا کرد.

مشورت و راهنمایی خواستن از دوستان و آشنایان قابل اعتماد هم می تواند، به شناخت و اخذ وکلا کمک کند.

در واقع راه های معرفی شده باعث می شود تا سریع تر به شناخت وکلا دست پیدا کرد و وکیلی خبره و متخصص را پیدا کرد.

زمان رسیدن نتایج یک پرونده ملکی

به طور کلی رسیدن به نتایج برای پرونده های ملکی، نمی توان زمان مشخصی را برای آن درنظر گرفت. زیرا با توجه به مشکلات و موضوعی که وجود دارد میزان زمان انجام کار هم مشخص خواهد شد. وکیل با بررسی پرونده های ملکی می تواند میزان انجام و زمان احتمالی کار را در نظر بگیرد. البته میزان تخصص و مهارت یک وکیل در محدود کردن زمان هم نقش خواهد داشت. هرچقدر که وکیل میزان تجربه کاری اش بیشتر باشد، در شناخت مشکلات با سرعت بالاتری عمل می کند و به راهکارهای دقیقی می پردازد.

در واقع تخصص یک وکیل در میزان انجام و زمان درست آن تاثیرگذار خواهد بود. پس تنها موضوعی که خیلی مهم است، انتخاب وکیل است. وکیلی که دانش کافی حقوقی داشته باشد به راحتی می تواند به تمامی امور حقوقی رسیدگی داشته باشد.

هزینه حق الوکاله وکیل ملکی در ارومیه

هر وکیل ملکی با توجه به در نظر گرفتن عواملی، میزان هزینه وکالتی خود را تعریف می کند. در واقع وکیل ملکی، پرونده هایی را که برعهده گرفته است را بررسی کرده و سختی کار و پیچیدگی های آن را در نظر می گیرد و هزینه ی وکالتی و میزان حق الزحمه ی خود را به موکلش اعلام می دارد. برخی دیگر از وکلا هم تخصص خود را در نظر گرفته و براساس میزان سوابق و تجربه ای که دارند، هزینه وکالتی خود را در نظر می گیرند.

به طور کلی نمی توان هزینه ثابتی را برای پرونده های حقوقی در نظر گرفت زیرا موضوع و میزان کاری که باید برای موکل انجام شود، در هزینه وکلا تاثیرگذار خواهد بود.

در برخی از پرونده های ملکی باید زمان زیادی برای حل مشکلات آن ها درنظر گرفته شود و یا برخی دیگر از پرونده های ملکی هستند که ارزش مالی بسیار زیادی دارند و از حساسیت بالایی برخوردار هستند و نیاز به تلاش و راهکار های اصولی برای موفقیت در آن را دارند. بنابراین وظیفه ی یک وکیل ملکی در این نوع از پرونده ها بسیار مهم  حائز اهمیت می باشد.

هزینه حق الوکاله یک وکیل خبره

کلام آخر

به دلیل افزایش قیمت ملک، مشکلات ملکی و میزان کلاهبرداری ها هم زیادتر شده است و مردم درگیر مشکلات ملکی زیادی شده اند و متاسفانه پرونده های ملکی زیادی هم در دادگاه وجود دارد.

وکلای زیادی هستند که در تمامی دعاوی ها مشغول به کار هستند و یکی از این دعاوی ها ملکی است که برخی از وکلا به طور تخصصی به آن رسیدگی می کنند. مشکلات ملکی از این جهت حائز اهمیت است که دارای ارزش مالی بالایی است و نیاز به اخذ وکیلی خبره و متخصص دارد که تجربه بالایی در زمینه ملکی داشته باشد.

اخذ یک وکیل خوب و خبره سبب می شود تا رسیدگی به امور حقوقی به درستی انجام گیرد و از آنجایی که وکلا دارای تجربه های بسیار خوبی هستند، می توانند به خوبی پرونده های ملکی و حقوقی را مدیریت نمایند و به موکلین خود کمک کنند. همچنین قبل از هرگونه اقدامی و یا بستن قرارداد وکالتی با وکیل، می توان با وکیل انتخابی خود، مشاوره داشته باشید و در مورد شرایط و مشکلات پرونده خود با او صحبت کنید. همچنین در این جلسات مشاوره، با در نظر گرفتن وکیل، می توانید اخلاقیات و میزان تخصص او را بررسی کنید که آیا این وکیل همان وکیلی خواهد بود که بتوان به راحتی با او تعامل برقرار کرد زیرا قرار است ساعت های زیادی را با وکیل خود تعامل داشته باشید. توجه به این نکات شاید به ظاهر بی اهمیت، می تواند نیمی از مشکلات شما را حل کند و پرونده حقوقی یا ملکی را با درصد بالای موفقی همراه نماید.

در این مقاله به کاربران شهر ارومیه کمک کرده ایم تا با وکلای ملکی این شهر آشنا شوند و امور حقوقی یا ملکی خود را به آن ها بسپارند. تمامی این وکلا دارای تجربیات بسیار خوب و بالایی هستند و کمک های بسیار خوبی را برای موکلین خود دارند.

4.2/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا