وکلا

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

هر فردی پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره به جستجوی بهترین وکیل حقوقی در ارومیه است. وکیلی که بتوان به او اعتماد کرده و تمامی امور وکالتی را به او واگذار کرد. هر وکیلی با توجه به تخصصی که در قوانین های حقوقی دارد، بهتر می تواند به مشکلات مردم رسیدگی نماید و در مورد مشکلات موجود، تجزیه و تحلیل انجام دهد و سپس اقدام به راهکار های قانونی نماید.

در شهر ارومیه، وکلای بسیار خوب و حرفه ای وجود دارد که همگی آن ها، به تمامی امور حقوقی مسلط هستند و مدیریت بسیار خوبی در مورد مشکلات مردم دارند. مثلا اگر با مشکلات خانواده و طلاق مواجه شدید، پیشنهاد می کنیم با مقاله بهترین وکیل خانواده در ارومیه، وکیل خود را انتخاب نمایید.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه بپردازیم که همگی آن ها به امور حقوقی تسلط کامل و کافی دارند و پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه می کنند. بنابراین به شما توصیه می کنیم تا با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید تا وکیل مورد نظر خود را برای انجام کار خود برگزینید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه چه کسی است؟

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کسی است که موجب رضایت مردم واقع شده باشد و مسئولیت پذیری بالایی را داشته باشد. تسلط داشتن به تمامی دعاوی های حقوقی سبب می شود تا پرونده های حقوقی با موفقیت در دادگاه همراه شوند و موفقیت در پرونده ها، سبب بالا بردن حس اعتماد و اطمینان در مردم خواهد شد.

یک وکیل حقوقی خوب، باید دارای دانش حقوقی بسیار خوب و بروز بودن اطلاعات حقوقی باشد زیرا گاهی تغییرات در قوانین حقوقی به وجود آمده و وکیل بایدخودش را در این خصوص تقویت کند.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه با برگزاری جلسات مشاوره، به حل مشکلات حقوقی مردم کمک می کند و بهترین و مفیدترین راهکارها را در اختیار آنان قرار می دهد، سپس تلاش خود را می کند تا شرایط خوب را برای آنان ایجاد نماید و پرونده های آنان را به موفقیت برساند. در واقع حضور یک وکیل خوب و باتجربه سبب کاهش اضطراب در موکلین خواهد شد و تمامی این امور را به وکلا واگذار کرده و او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می کنند.

مطالب مشابه: جهت دیدن 5 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه کلیک کنید

نجات علی پور

نجات علیپور

نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه به فعالیت می پردازد.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی
 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)

شماره تماس: 09141412141

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)


حکیمه متانت

حکیمه متانت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشد. ایشان وکیلی موفق در امور کاری خویش است و در کلیه ی دعاوی مانند طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. خانم حکیمه متانت خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و تنظیم شکواییه را انجام می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • ۱۶ سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده
 • عضو هیات مدیره مرکز وکلا قوه قضایبه آذربایجان غربی در دور چهارم
 • رئیس کمیسیون رفاه و تعاون و دبیر دور چهارم هیات مدیره استان آذربایجان غربی
 • رئیس کمیسیون ورزش مرکز وکلای قوه‌قضاییه در دوره پنجم هیات مدیره

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۴۹۷۳۶۷

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه 5، واحد ۱۷


شیدا عبداله پور

شیدا عبداله پور

سرکار خانم شیدا عبداله پور، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان چندین سال سابقه درخشان قضاوت را دارند و به صورت تخصصی به وکالت در تمامی زمینه های حقوقی می پردازند. خانم شیدا عبداله پور دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین می باشند که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • قاضی بازنشسته دادگستری
 • دارای مدرک حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • وکیل کانون کارشناسان رسمی دادگستری
 • معاون دادستان انتظامی کانون کارشناسان رسمی دادگستری

شماره تماس: 09143482608

آدرس: ارومیه، دفتر سعدی حضرت پور، خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک ۳۶


هادی برزگر

 

هادی برزگر

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. عضو مرکز وکلای قوه قضائیه استان آذربایجان غربی و مشاور حقوقی اورژانس اجتماعی شهرستان ارومیه و چند نهاد دولتی را انجام می دهند. ایشان بیش از ۵ سال سابقه وکالت دارند. پذیرش در آزمون منصب قضا و قبولی در آخرین مرحله آن یعنی اختبار و مهارت در وکالت در کلیه امور حقوقی بالاخص اختلافات مالی و ملکی و پرونده های مربوط به خانواده

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • طلاق

شماره تماس:

آدرس : ارومیه خیابان کشتگر۱(دانش سابق) پایین تراز مدرسه چمران-ساختمان آذربایجان-طبقه۳ واحد ۸


اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکتری هستند، عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا، ایشان مشاوره رایگان در کلیه زمینه های کیفری و خانواده و حقوقی، ارایه کلیه خدمات حقوقی، قراردادنویسی، قبول دعاوی حقوقی وکیفری و خانواده را برای موکلین عزیز انجام می دهند. خانم نیک اخلاق سابقه بیش از ۱۲ سال در زمینه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: قبل از حضور در دفتر هماهنگی با شماره ۰۹۱۴۸۲۴۰۰۱۲

آدرس: آدرس دفتر خیابان دستغیب جنب بانک مسکن طبقه ۶ واحد ۱۱


نوشین نرمایون

نوشین نرمایون

وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی است و در دعاوی مختلف مشغول به کار می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهد و با توجه به شرایط موکلین، بهترین روش ها را ارائه می دهد. خانم نوشین نرمایون وکیلی با صداقت با موکلینش است و پرونده ها را به طور تخصصی مورد بررسی قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت


 جواد فراز مهر

 جواد فراز مهر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه است و به تمامی دعاوی ها در این شهر می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه مشغول به کار است و مهارت و تخصص بسیار بالایی را در این حوزه دارد. آقای جواد فراز مهر وکیلی با تجربه و متخصص است و علم و آگاهی بالای حقوقی را نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13


مهدی علی اکبری

مهدی علی اکبری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ارومیه می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در کلیه ی دعاوی های حقوقی دارد و راهکار های مفیدی را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی صبور و با تجربه در بین مردم شناخته می شود. آقای مهدی علی اکبری روش های اصولی را برای حل مشکلات موکلینش به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • مشاوره حقوقی
 • مواد مخدر

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، پل دشت، خیابان پاسداران، کوی شهرداری


فرح عباسلو

فرح عباسلو

وکیل پایه یک دادگستری درشهر ارومیه است و تسلط بالایی در کار وکالتی خویش دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان در زمینه دعاوی طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد و به رفع مشکلات حقوقی مردم شهر ارومیه کمک می کند. خانم فرح عباسلو تخصص بالایی در کلیه ی امور حقوقی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • طلاق
 • خانواده
 • کیفری

شماره تماس:

آدرس: ارومیه، نقده، خیابان امام، روبروی تالار زرین جام


حکیمه متانت

 

حکیمه متانت

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ارومیه می باشد. ایشان وکیلی موفق در امور کاری خویش است و در کلیه ی دعاوی مانند طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. خانم حکیمه متانت خدمات مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و تنظیم شکواییه را انجام می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • ۱۳ سال سابقه وکالت
 • طلاق
 • خانواده
 • حقوقی

شماره تماس: 09141497367

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع پزشکی کیان، طبقه 5، واحد ۱۷

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه کلیک کنید

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل در ارومیه، سبب مزایای بسیار زیادی در حل پرونده های حقوقی می شود و باعث پیش رفتن پرونده های حقوقی با زمان بالاتری می شود. بنابراین تحقیق و پرس از جو از وکلای خوب در ارومیه سبب می شود تا انتخاب درستی داشته باشید. از آنجایی که پرونده های حقوقی از حساسیت بالایی برخوردار هستند، نیاز به یک فرد متخصص و خبره دارد که به تمامی ماده ها و تبصره های حقوقی آشنا باشد تا به وسیله ی مهارت هایی که دارد، مشکلات حقوقی مردم را حل و فصل نماید.

برای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه باید تمامی موارد ها و شرایطی که یک وکیل باید داشته باشد، در نظر گرفته شود به طور مثال علاوه بر تخصص و مهارت در امور وکالتی باید به اخلاقیات و خلق و خوی او هم توجه زیادی شود. از همه مهمتر مسئولیت پذیری و متعهد بودن وکیل به موکلینش است تا پرونده های حقوقی را که برعهده گرفته است را با موفقیت همراه سازد. در این مقاله، وکلایی را معرفی کرده ایم که سالها به کار وکالتی مشغول هستند و به طور تخصصی به امور وکالت می پردازند. پس با مطالعه در این مقاله می توان بهترین وکیل حقوقی در ارومیه را برای هر نوع موضوع حقوقی انتخاب کرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا