وکلا

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه ⚖️【آپدیت 1402】

هر فردی پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره به جستجوی بهترین وکیل حقوقی در ارومیه است. وکیلی که بتوان به او اعتماد کرده و تمامی امور وکالتی را به او واگذار کرد. هر وکیلی با توجه به تخصصی که در قوانین های حقوقی دارد، بهتر می تواند به مشکلات مردم رسیدگی نماید و در مورد مشکلات موجود، تجزیه و تحلیل انجام دهد و سپس اقدام به راهکار های قانونی نماید.

در شهر ارومیه، وکلای بسیار خوب و حرفه ای وجود دارد که همگی آن ها، به تمامی امور حقوقی مسلط هستند و مدیریت بسیار خوبی در مورد مشکلات مردم دارند. مثلا اگر با مشکلات خانواده و طلاق مواجه شدید، پیشنهاد می کنیم با مقاله بهترین وکیل خانواده در ارومیه، وکیل خود را انتخاب نمایید.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ارومیه بپردازیم که همگی آن ها به امور حقوقی تسلط کامل و کافی دارند و پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه می کنند. بنابراین به شما توصیه می کنیم تا با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید تا وکیل مورد نظر خود را برای انجام کار خود برگزینید.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه چه کسی است؟

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کسی است که موجب رضایت مردم واقع شده باشد و مسئولیت پذیری بالایی را داشته باشد. تسلط داشتن به تمامی دعاوی های حقوقی سبب می شود تا پرونده های حقوقی با موفقیت در دادگاه همراه شوند و موفقیت در پرونده ها، سبب بالا بردن حس اعتماد و اطمینان در مردم خواهد شد.

یک وکیل حقوقی خوب، باید دارای دانش حقوقی بسیار خوب و بروز بودن اطلاعات حقوقی باشد زیرا گاهی تغییرات در قوانین حقوقی به وجود آمده و وکیل بایدخودش را در این خصوص تقویت کند.

بهترین وکیل حقوقی در ارومیه با برگزاری جلسات مشاوره، به حل مشکلات حقوقی مردم کمک می کند و بهترین و مفیدترین راهکارها را در اختیار آنان قرار می دهد، سپس تلاش خود را می کند تا شرایط خوب را برای آنان ایجاد نماید و پرونده های آنان را به موفقیت برساند. در واقع حضور یک وکیل خوب و باتجربه سبب کاهش اضطراب در موکلین خواهد شد و تمامی این امور را به وکلا واگذار کرده و او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می کنند.

مطالب مشابه: جهت دیدن 5 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه کلیک کنید
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

نجات علی پور

وکیل نجات علی پور

نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه به فعالیت می پردازد.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی

شماره تماس: 09141412141

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

 ژیلا محمودی عربلو

 ژیلا محمودی عربلو

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در شهر ارومیه به کار وکالتی و حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه انتخاب شده است و مشاوره های بسیار حرفه ای را در زمینه حقوقی به مردم ارائه می دهد. خانم ژیلا محمودی عربلو دارای فن بیان بالایی است و با سرعت بالایی به حل مشکلات مردم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال تخصص در زمینه وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141467264

آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب شهر ارومیه

بهروز مافی

بهروز مافی

وکیل پایه یک دادگستری ارومیه است و سالهای زیادی مشغول به کار وکالتی در این شهر می باشد. ایشان در حوزه کاری خود بسیار متعهد و مسئولیت پذیر است و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده،کلاهبرداری و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد و مشاور حقوقی شرکتهای دولتی و خصوصی وابسته وزارت نیرو هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144450448

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، جنب بانک سپه، پلاک 6

رضا عباسی

رضا عباسی

وکیل پایه یک دادگستری در آذربایجان غربی و در شهر ارومیه می باشد. ایشان سابقه بسیار خوب و تجربه کاری بالایی در وکالت را دارد و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است. آقای رضا عباسی مورد اعتماد و اطمینان مردم ارومیه واقع شده است و دارای خلق و خویی بسیار خوبی است و ارتباط بسیار خوبی هم با موکلینش برقرار می کند تا آن ها با او احساس راحتی داشته تا بهتر بتوانند مشکلاتشان را به او بازگو کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09146952011

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه 4، واحد 14

 رحیم دلائی میلان

رحیم دلائی میلان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشد و دارای سوابق بسیار بالای وکالتی است. ایشان سوابق حرفه ای در حوزه وکالت دارد و پرونده های موفق زیادی را هم در کارنامه کاری خود دارد. آقای رحیم دلائی میلان وکیلی دلسوز و باتجربه است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال تخصص و مهارت در وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • دکترای حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09143464652

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

 حامد عباسی حدیدی

حامد عباسی حدیدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشد و به تمامی دعاوی ها مسلط است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه معرفی شده است و در زمینه های ملکی، حقوقی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت است. آقای حامد عباسی حدیدی وکیلی با تجربیات بسیار خوب در انجام کار وکالتی است و مشاوره های حقوقی را هم در شهر ارومیه برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری ارومیه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144418734

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه ی پنجم، واحد 20

 جواد فراز مهر

 جواد فراز مهر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه است و به تمامی دعاوی ها در این شهر می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه مشغول به کار است و مهارت و تخصص بسیار بالایی را در این حوزه دارد. آقای جواد فراز مهر وکیلی با تجربه و متخصص است و علم و آگاهی بالای حقوقی را نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص بالای وکالتی
 • دکترای حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144432711

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

 یعقوب داداش نژاد

یعقوب داداش نژاد

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه است و دارای تجربیات ارزنده در امور وکالت است. ایشان وکیلی صادق همراه با خلق و خوی بسیار خوب در هنگام ارتباط با مراجعین و موکلینش است. آقای یعقوب داداش نژاد نتایج مطلوبی را برای پرونده های موکلین دارد و موجب رضایت آنان واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال تخصص در زمینه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144811705

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

 جبرائیل پاک نهاد

 جبرائیل پاک نهاد

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ارومیه به کار و تخصص در وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه مشغول به کار است و مشاوره های حقوقی را هم در این شهر برگزار می کند. آقای جبرائیل پاک نهاد وکیلی موفق و باتجربه در امور حقوقی و وکالتی می باشد و تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141470279

آدرس: ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان ساختمان طیب، طبقه۲ واحد۳

نادر نظری

نادر نظری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه توسط مردم شناخته شده است. ایشان سابقه کاری بالای وکالتی را دارد و اکثریت پرونده های وکالتی را به موفقیت رسانیده است. آقای نادر نظری دارای اخلاقیات خوب در هنگام ارتباط با موکلینش است و وکیلی باتجربه و موفق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق کاری در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • سوابق کاری وکالت در شهرداری ارومیه به مدت 10 سال
 • دبیر کمیسیون و بازرسی استان آذربایجان غربی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144453523

آدرس: ارومیه، خیابان امام، نبش کافه دانشجو، مجتمع پزشکی ارومیه، طبقه اول

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه کلیک کنید

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل در ارومیه، سبب مزایای بسیار زیادی در حل پرونده های حقوقی می شود و باعث پیش رفتن پرونده های حقوقی با زمان بالاتری می شود. بنابراین تحقیق و پرس از جو از وکلای خوب در ارومیه سبب می شود تا انتخاب درستی داشته باشید.

از آنجایی که پرونده های حقوقی از حساسیت بالایی برخوردار هستند، نیاز به یک فرد متخصص و خبره دارد که به تمامی ماده ها و تبصره های حقوقی آشنا باشد تا به وسیله ی مهارت هایی که دارد، مشکلات حقوقی مردم را حل و فصل نماید.

برای انتخاب یک وکیل باید تمامی موارد ها و شرایطی که یک وکیل باید داشته باشد، در نظر گرفته شود به طور مثال علاوه بر تخصص و مهارت در امور وکالتی باید به اخلاقیات و خلق و خوی او هم توجه زیادی شود. از همه مهمتر مسئولیت پذیری و متعهد بودن وکیل به موکلینش است تا پرونده های حقوقی را که برعهده گرفته است را با موفقیت همراه سازد.

در این مقاله، وکلایی را معرفی کرده ایم که سالها به کار وکالتی مشغول هستند و به طور تخصصی به امور وکالت می پردازند. پس با مطالعه در این مقاله می توان بهترین وکیل حقوقی در ارومیه را برای هر نوع موضوع حقوقی انتخاب کرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا