وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در سمنان ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل خانواده در سمنان به کسی اطلاق می شود که تخصص در دعاوی های خانواده مانند حضانت، نفقه، طلاق و غیره را داشته باشد. یکی از مهم ترین وظایف وکیل خانواده این است که برای دفاع از حقوق موکلش تلاش کند و با رعایت اصول اخلاقی و صداقت در کار خویش، تمامی اقداماتی را که منجر به پیروزی در پرونده موکلش را دارد، انجام دهد.

وکلایی که دارای پروانه وکالت هستند می توانند همه ی پرونده های حقوقی اعم از کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره را انجام داده و در دادگاه به دفاعیات بپردازند. بنابراین یک وکیل نیاز است تا در مسائل حقوقی از تخصص خوبی برخوردار باشد. یک وکیل خوب خانواده می تواند مانند یک پزشک خانواده، درمانگر مسائل حقوقی مردم باشد و نجات گر زندگی افرادی باشد که در زندگی به بن بست رسیده اند. از این رو وجود و حضور یک وکیل در پرونده های حقوقی خصوصا خانوادگی بسیار حائز اهمیت می باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونگی شناخت بهترین وکیل خانواده در سمنان

یکی از دغدغه ی افرادی که دچار مشکلات خانوادگی می شوند، پیدا کردن بهترین وکیل در سمنان است. راهکار هایی وجود دارد برای افرادی که به جستجوی یک وکیل قابل اعتماد و خبره هستند که به آن می پردازیم:

 1. تجربه و سوابق وکیل را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید
 2. میزان رضایت موکلین و مراجعه کنندگان را در نظر بگیرید
 3. به صورت حضوری به موسسات مراجعه کنید
 4. مقالات معتبر حقوقی را مطالعه کنید و از وکلای شهرتان اطلاع پیدا کنید
 5. به سایت های شخصی وکلا مراجعه کنید و میزان رضایت و نظرات کاربران را جویا شوید
 6. از دوستان و آشنایانی که به آن ها اعتماد دارید نظر خواهی کنید
 7. با وکیل انتخابی تان، جلسه مشاوره داشته باشید
 8. بر اساس بودجه تان، وکیل خود را انتخاب کنید
 9. از میزان موفقیت پرونده های وکلا در کارنامه وکالتی شان، اطلاع حاصل کنید
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در گرگان کلیک کنید

اقدس رهائی

اقدس رهائی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و  دارای سوابق بالایی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد. ایشان در تلاش است تا بهترین مشاوره را به مخاطبانش ارائه دهد و راهکار ها و راه حل های خوبی هم به آن ها داده تا بتواند به آن ها کمک کند. ایشان بهترین وکیل خانواده در سمنان است و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه کار وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱واحد۱

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان سمنان سالهاست که مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره تخصص داشته و دارای نمونه پرونده های زیادی است که با وکالت ایشان در دادگاه موفق شده است. ایشان بهترین وکیل خانواده در سمنان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۱۴۴۹۴

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در سمنان شناخته شده است و موجب اعتماد مردم هم واقع گردیده است. آقای سلمان قدرتی دارای تعهد اخلاقی  و صداقت در حوزه ی کاری اش است و در زمینه های مختلف حقوقی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی، تجاری، اسناد رسمی و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123319950

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

بدیع فتحی

بدیع فتحی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان سمنان مشغول به کار است. ایشان دارای سوابق خوب و تجربه بالای حقوقی می باشد و در دعاوی های مختلف حقوقی مانند خانواده، کیفری، طلاق، ملکی، اسناد، تجاری و غیره مشغول به فعالیت است.تسلط و تمرکز او بر قوانین حقوقی موجب شده است تا او به عنوان بهترین وکیل خانواده در سمنان شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان
 • استادیار دانشگاه سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171040575

آدرس: سمنان، خیابان خرداد جنوبی، جنب لوازم التحریر کیمیا، طبقه اول

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

وکیل پایه یک دادگستری در سمنان است و  سوابق بالایی در زمینه های حقوقی دارد و بهترین دفاعیات از موکلینش انجام می دهد و تلاش می کند تا موجب رضایت آنان واقع شود. ایشان بهترین وکیل خانواده در سمنان می باشد و تخصص و مهارت بالایی هم دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۷۳۴۲

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

دعاوی های مربوط به حوزه خانواده

انواع مختلفی از دعاوی خانواده در قوانین حقوقی وجود دارد که در دادگاه های خانواده مورد بررسی قرار می گیرد. اما قصد داریم تا به مهم ترین و رایج ترین نوع اختلافات و موضوعات در دعاوی خانواده بپردازیم:

 • مهریه

یکی از بحث های چالش برانگیز در دعاوی خانواده می باشد و در دادگاه های خانواده، موضوع مهریه بسیار دیده می شود و به دلایل زیادی، مرد از پرداخت مهریه به زن خودداری می کند. رسیدگی و بررسی پرونده مهریه، مختص به بهترین وکیل خانواده در سمنان می باشد.

 • نفقه

طبق قوانین، مرد موظف است که هزینه های همسرش را در صورت تمکین پرداخت کند. هزینه هایی مانند خوراک، پوشاک، هزینه های درمانی و مواردی از این قبیل که به عنوان نفقه به زن پرداخت می شود. در صورتی که پرداخت نفقه توسط مرد به زن صورت نگیرد، زن می تواند با مراجعه به مراجع قضایی از مرد شکایت کند. بررسی و پیگیری نفقه هم به عهده وکیل خانواده می باشد.

 • طلاق

متاسفانه موضوع طلاق یکی از موضوعاتی است که در دعاوی خانواده زیاد شده است و دلایل مختلفی دارد. طلاق به چندین طریق تقسیم می شود: طلاق توسط زن، طلاق توسط مرد، طلاق توافقی، فوت، طلاق غیابی، بطلان عقد نکاح و غیره می باشد و رسیدگی به تمامی این موارد باید توسط بهترین وکیل طلاق در سمنان انجام گیرد.

 • حضانت فرزندان

یکی دیگر از مواردی که جزو دعاوی خانواده است، حضانت فرزندان می باشد که ممکن است بین خانواده ها اختلاف به وجود آید و کار به شکایت بکشد. بر اساس قوانین، حضانت فرزند تا 7 سالگی بر عهده مادر است و بعد از 7 سالگی بر عهده پدر می باشد البته در صورتی که مرد، صلاحیت نگهدار از فرزند را داشته باشد. در هر صورت چه حضانت با مادر یا پدر باشد، تمامی هزینه های فرزندان بر عهده پدر خانواده می باشد و بعد از اینکه فرزند به بلوغ و سن قانونی رسید، می تواند برای زندگی خود تصمیم بگیرد.

کلام آخر

خانواده جامعه کوچکی است که باید برای حفظ آن تلاش است اما گاهی مشکلاتی در محیط خانواده پیش می آید که سبب می شود تا اختلافات عمیق شده و نتوان از پس آن برآمد. بنابراین در این شرایط می توان از بهترین وکیل خانواده کمک گرفت که به تمامی قوانین حقوقی مربوط به خانواده آگاه است و بهتر می تواند مشکلات خانوادگی را حل و فصل کند.  از وکلایی استفاده کنید که منافع شان برای شان مهم نباشد و صرفا یکی از مهم ترین اهدافشان، پیروزی پرونده موکلینشان باشد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا