وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سمنان ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در سمنان از جمله اموری است که باید در هنگام مواجه شدن با مشکلات ملکی، کیفری، مالی، خانوادگی، طلاق و ثبتی، که در شهر سمنان به وجود آمد انجام شود. در هنگام گرفتار شدن در مشکلات حقوقی، نیاز به کسی داریم تا بتوان از او راهنمایی و مشورت بخواهیم. شخصی که دارای تخصص و مهارت حقوقی باشد و قوانین مربوط به حوزه ی مختلف حقوقی را بداند. بنابراین در این شرایط، هیچ کسی به جز یک وکیل خوب و متخصص نمی تواند به ما کمک کند.

برای افرادی که برای بار نخست دچار مشکلات مختلف حقوقی می شوند، معمولا در انتخاب وکیل دچار سردرگمی شده و نمی دانند چگونه باید بهترین وکیل در شهرشان را انتخاب کنند و یا اینکه چطور باید به او اعتماد کنند زیرا وکلایی هستند که تسلط کافی بر قوانین حقوقی را نداشته و همین موضوع باعث می شود تا موکل را با مشکل مواجه کنند و مسیر پرونده را به طور کلی تغییر دهند. به همین دلیل در این مقاله به بررسی ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل در سمنان می پردازیم و همچنین تعدادی از این وکلا را معرفی کرده، تا در کسری از زمان بتوانید یکی از آن ها را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در سمنان

بهترین وکیل در سمنان، وظایفی را برعهده دارد که باید بتواند آن ها را به بهترین نحو انجام دهد. تمامی این وظایف در بین وکلا مشترک و عمومی است و وکلا باید به آن ها عمل کنند. بنابراین به مهم ترین وظایف وکلا اشاره می کنیم :

 • رسیدگی و پیگیری مستمر و مداوم پرونده که از اصلی ترین وظایف وکیل می باشد
 • امانتداری و حفظ اسرار موکل
 • عدم خیانت به موکل (در صورتی که خیانت وکیل توسط موکل ثابت شود، وکیل موظف به پرداخت خسارات شده و همچنین پروانه وکالت او برای همیشه باطل خواهد شد)
 • پرهیز از وعده و وعید های دروغین به موکل
 • صداقت و صراحت در جهت کلیه امور پرونده به موکل
 • ارائه گزارشات و یا در جریان گذاشتن تمامی مراحل کاری به موکل
 • برگرداندن تمامی مدارک موجود به موکل بعد از اتمام پرونده

تعهدات وکیل و موکل

به کسی که وکیلی را برای خود برمی گزیند موکل می گویند. بین وکیل و موکل قراردادی منعقد می گردد مبنی بر اینکه، موکل پرونده حقوقی خود را با توجه به موضوعی که دارد به وکیل سپرده است و وکیل از آن لحظه به بعد، نسبت به آن پرونده تعهد و وظیفه دارد و باید آن را به خوبی انجام دهد.

تعهداتی که یک وکیل بعد از به عهده گرفتن پرونده ی حقوقی که برعهده گرفته این است که، نسبت به انجام کلیه امور پرونده حقوقی که به او واگذار شده تعهد و وظیفه داشته باشد و در انجام آن کوتاهی نکند. در واقع هرگونه کوتاهی در انجام کلیه کارها، سبب می شود تا موجب اختلال در شرایط فعلی پرونده حقوقی موکل شده و همچنین باعث به وجود آمدن خسارات به موکل هم می شود. وکیل موظف است تا انتهای کار و جاری شدن حکم در دادگاه، در کنار موکلش باشد و برحسب وظیفه اش در محاکم قضایی حضوری فعال داشته باشد.

سید عبدالرسول ترابی

Abdul-Rasul-Torabi

آقای سید عبدالرسول ترابی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره می باشند. ایشان با داشتن سابقه و تخصص در امور وکالت، تخصص و تجارب ارزشمندی را کسب نموده اند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید عبدالرسول ترابی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09122319667

آدرس : سمنان، باغ فردوس، مجتمع فردوس 1، طبقه دوم


حمیدرضا کاشفی

حمیدرضا کاشفی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان سمنان مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی می باشد. آقای حمیدرضا کاشفی خدمات وکالتی مانند نوشتن قرارداد، اخذ پرونده های حقوقی مختلف و ارائه مشاوره های حرفه ای را انجام می دهد و به عنوان بهترین وکیل در سمنان معرفی گردیده است. ایشان تمام تلاشش را در جهت جلب رضایت موکلینش دارد و بهترین خدمات را به آنان رائه می دهد. همچنین ایشان دارای بیانی قوی و نفوذ کلامی بسیار خوبی می باشد و همین موضوع سبب شده است تا از موکلینش دفاعیات خوبی را به عمل آورد.

تخصص و مهارت:

 •  مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان،


سید حسین سادات حسینی

سید حسین سادات حسینی

وکیل پایه یک دادگستری سمنان می باشد و به عنوان بهترین وکیل در سمنان شناخته شده است. ایشان دارای قدرت کلامی بسیار بالایی است و به خوبی از موکلینش در دادگاه دفاع می کند و به تمامی قوانین های حقوقی تسلط و تمرکز کافی دارد. ایشان مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع گردیده است. آقای سید حسین سادات حسینی در دعاوی های کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تجاری و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و همواره در تلاش است تا رضایت مراجعه کنندگان و موکلینش را در امور حقوقی بدست آورد.

تخصص مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان، بلوار نهضت سواد آموزی، خیابان دهخدا، ساختمان پنجم جنوبی


مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان سمنان مشغول به کار است. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت دارد و دارای سوابق کاری بسیار خوب وکالتی می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. خانم مطهره امیریان فر به عنوان بهترین وکیل در سمنان از نگاه مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان،

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و دارای سوابق و تجربه کاری بسیار خوبی در زمینه های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره می باشد. ایشان با ارائه لایحه دفاعیات قوی از موکلینش، بهترین دفاعیات را از آنان می کند و یکی از مهم ترین اهدافش، موفقیت در پرونده هایی است که برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۷۳۴۲

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6


سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

وکیل پایه یک دادگستری در سمنان است و همچنان در این شهر مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در سمنان معرفی گردیده است و موجب اعتماد مردم واقع شده است. آقای سلمان قدرتی دارای تعهد اخلاقی بالا و صداقت در حوزه ی کاری اش می باشد و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2


احمد احمدی

احمد احمدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در سمنان مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان با دقت و تمرکز بالا بر روی پرونده های موکلینش کار می کند و پیگیری های مستمر و مداوم را در جهت پیش بردن مراحل اجرایی در جهت مثبت انجام می دهد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده تخصص و فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09146042855

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان باغ فردوس، مجتمع پارمیس، واحد34


بدیع فتحی

بدیع فتحی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان سمنان فعالیت حقوقی دارد. ایشان دارای سوابق درخشان و تجربه بالای حقوقی می باشد و در زمینه های حقوقی مختلف مانند کیفری، طلاق، خانواده، ملکی، اسناد، تجاری و غیره تخصص بالایی دارد. تسلط او بر قوانین حقوقی سبب شده است تا او به عنوان بهترین وکیل در سمنان شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان، خیابان خرداد جنوبی، جنب لوازم التحریر کیمیا، طبقه اول


زهرا صادقی

زهرا صادقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در سمنان مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان دارای فن بیان قوی و قدرت کلامی بسیار بالایی می باشد و نمونه پرونده های موفقی را در عرصه کاری خود دارد. ایشان در دعاوی های ملکی، طلاق، خانوادگی، کیفری، مالی و غیره مشغول به فعالیت است و به عنوان بهترین وکیل در سمنان هم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول


مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان

انواع وکالت

وکالت دارای انواع مختلفی است که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

وکالت قضایی

برای انجام کلیه امور وکالت قضایی، باید آن را به وکیل پایه یک دادگستری سپرد. در این نوع وکالت، تمامی امور به وکیل دادگستری وکالت داده می شود تا بتواند در مراجع قضایی حضور پیدا کند و بررسی و پیگیری پرونده را انجام دهد. این نوع وکالت، به نوعی می تواند حقوقی یا کیفری باشد و شامل موضوعات مختلفی هم باشد که موکل موضوع را به وکیلش ارجاع می دهد

وکالت مدنی

برای انجام کلیه امور حقوقی و دعاوی های مختلف، می توان از یک وکیل خوب کمک گرفت. برای انجام این کار، در ابتدا باید وکیل و موکل در دفاتر رسمی حضور پیدا کرده و در رابطه با موضوع حقوقی مورد نظرشان، یک وکالت نامه به صورت رسمی تنظیم کنند. وکالت های مدنی شامل طلاق، فروش خانه، فسخ خانه، اجاره نامه و یا مراجعه به ادارات مختلف که در رابطه با مسائل و مشکلات حقوقی موکل است می باشد.

وکالت واسطه ای

در ان نوع وکالت، شخصی از شخص قابل اعتماد دیگری می خواهد تا برایش وکیل اختیار کند. به این نوع از اختیار، حق توکیل گفته می شود. این نوع از وکالت در امور قضایی و یا مدنی مهم می باشد که وکالت دادن به فرد دیگر نامیده می شود. به طور کلی اختیاراتی به وکیل مورد نظر داده می شود تا او همه ی امور مربوط به اخذ وکیل و غیره را به جای او انجام دهد. به این نوع از وکالت، وکالت مع الواسطه می گویند.

کلام آخر

به طور کلی حضور یک وکیل خوب و با تجربه در بسیاری از مواقع که دچار مشکلات حقوقی هستیم می تواند نجات دهنده باشد. از آن جایی که مسائل و مشکلات حقوقی بسیار گسترده و پیچیده است و یک فرد عادی نمی تواند تمامی این قوانین را دانسته تا از آن ها استفاده کند بنابراین در این شرایط، تنها کسی که می تواند دلسوزانه تمامی مشکلات و مسائل حقوقی را حل و فصل کند، کسی نیست جز یک وکیل با تجربه و متخصص که سالها در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت داشته است و به جز در نظر گرفتن منافع خود، به حق و حقوق رسیدن موکلش برایش در اولویت است و تمام تلاشش را می کند تا بتواند پرونده حقوقی او را با موفقیت به انجام برساند.

بنابراین در این مقاله تلاش کرده ایم تا معرفی بهترین وکیل در سمنان را داشته باشیم تا بهتر بتوانید این وکلا با توجه به تخصص و مهارتشان شناخته و سپس آن ها را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.

به طور کلی دعاوی های مختلف حقوقی وجود دارد که ممکن است که هرکسی برای یکبار در طول سال هم که شده با آن ها مواجه شود. دعاوی های حقوقی عبارتند از: ملکی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و غیره می باشد که هر وکیل در یک یا دو نمونه از این دعاوی ها نسبت به سایر دعاوی های دیگر، از تخصص و مهارت ویژه ای برخوردار است. بنابراین در هنگام انتخاب وکیل، حتما به این نکته دقت داشته باشید که وکیلی را انتخاب کنید که حوزه تخصصی وکالتی اش، با مشکل حقوقی شما یکی باشد تا بهتر بتواند به مسائل و مشکلات شما رسیدگی داشته باشد.

4/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا