وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در گرگان ⚖️【آپدیت 1403】

پیدا کردن بهترین وکیل در گرگان، نیازمند زمان می باشد تا بتوان به یک وکیل خوب و خبره در انجام امور حقوقی اعتماد کرد. همچنین استفاده از منابع معتبر، می تواند به شما در جهت جستجوی یک وکیل خوب و مجرب کمک کند. برای انتخاب و اخذ وکیل، نیاز است تا تحقیقات لازمه را انجام دهیم و عجولانه تصمیم نگیریم به دلیل اینکه انتخاب درست وکیل، جزو ضروری ترین کار ها در امور حقوقی و در هنگام مواجه شدن با پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف است تا نتایج ارزشمند و مطلوبی را بدست آورد.

انتخاب یک وکیل بدون تحقیقات، می تواند موجب پشیمانی در آینده گردد و ممکن است وکیلی را انتخاب کنید که در امور حقوقی تجربه خوبی نداشته باشد و کاربلد نباشد. بنابراین سبب می شود تا با مشکلاتی روبرو شوید و ضرر و زیان هایی را متحمل شوید بنابراین توصیه می شود اگر دچار مشکل حقوقی شده اید، انتخاب و اخذ وکیل را با وسواس بیشتری انتخاب نمایید و نسبت به این موضوع بی اهمیت نباشید.

سایت وکیل از ما، به معرفی بهترین وکلا در شهر های مختلف ایران پرداخته است تا در هر شرایط و در هر شهری که ساکن باشید، در مدت زمان کمتری وکیل خود را انتخاب و اخذ نمایید. در این مقاله هم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در گرگان پرداخته ایم که همگی آن ها، دارای تجربیات خوب وکالتی هستند و بسیار در کار و حرفه خودشان موفق می باشند پس می توان به آن ها اعتماد کرده و صفر تا صد امور حقوقی خود را به آن ها سپرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل

مشاورین حقوقی کسانی هستند در زمینه حقوق و یا مبانی فقهی و حقوق اسلامی دانش دیده اند و یا تحصیلات خود را گذرانده اند و سپس پس از دریافت مدرک خود چه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا، می توانند مشاوره های لازم را به مردم در خصوص امور حقوقی داشته باشند. در واقع ارائه مشاوره نیازی به اخذ پروانه وکالت ندارد.

اما یک وکیل پایه یک دادگستری کسی است که تنها با داشتن مدرک تحصیلی اجازه فعالیت را نداشته و حتما باید در آزمون وکالت شرکت نماید و سپس پس از پذیرفته شدن در آزمون وکالت و سپس گذراندن دوره های مربوط به کارآموزی و همچنین آزمون اختبار، به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری و یا بهترین وکیل در ایران پذیرفته خواهند شد و اجازه دارند تا بدون هیچ گونه محدودیتی، تمامی دعاوی ها را بر عهده بگیرند و وکالت پرونده های مختلف در موضوعات متفاوت را بر عهده بگیرند. در شهر گرگان، وکلای حاذقی وجود دارد که وکیل پایه یک دادگستری هستند و به عنوان بهترین وکیل در گرگان هم مشغول به فعالیت می باشند.

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل

مسعود رضایی

مسعود رضایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان معرفی شده است. ایشان در کار و حرفه وکالتی اش بسیار متخصص بوده است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین و مراجعینش دارد تا همه چیز را در دادگاه به نفع آن ها به پایان برساند. آقای مسعود رضایی با ارائه راه حل های بسیار خوب، مردم را در حهت امور حقوقی راهنمایی های بسیاری می کند و به آن ها کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: گرگان،خیابان ولیعصر، کوچه عدالت 13، مجتمع سینا، طبقه 5


 مزدک تابان

 مزدک تابان

وکیل پایه یک دادگستری در استان گلستان و شهر گرگان می باشد و سالهای زیادی است که مشغول به حرفه وکالتی است و بسیار هم موفق می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان توسط مردم شناخته شده است و وکالت و مشاور حقوقی بانک اقتصاد نوین را در شهر گرگان بر عهده دارد. آقای مزدک تابان  آمار بسیار خوبی از پرونده های موکلین خود دارد و موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112777330

آدرس: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3


 مریم ابراهیمی

مریم ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر گرگان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته و معرفی شده است. ایشان در زمینه های ملکی، خانواده، ثبتی، طلاق، کیفری و غیره فعالیت دارد و دارای چندین سال سابقه کار خوب در حوزه وکالت است. خانم مریم ابراهیمی به قوانین و مقررات حقوقی تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: گرگان، خیابان اسفند غربی، مجتمع بامداد، طبقه چهارم، واحد ۴۰۵


علی حسن پور

علی حسن پور

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر گرگان به کار و امور وکالت مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، بورس، امور بین الملل، ثبتی و غیره تخصص داشته و همچنین در تنظیم قرارداد های حقوقی هم تسلط بالایی را دارد. آقای علی حسن پور وکیلی با صداقت و صراحت در امور حقوقی و وکالتی خویش می باشد و تمام تلاشش را در راستای به پیروزی رساندن پرونده های موکلین دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113786014

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 7، پاساژ مرسل، طبقه دوم، واحد 216


 علیرضا حیدری

 علیرضا حیدری

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است و مردم به او اعتماد کامل در حوزه حقوق را دارند. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم برگزاری می کند و به آن ها کمک های بسیار زیادی را در این خصوص دارد. آقای علیرضا حیدری در زمینه هایی مانند ملکی، کیفری، مالی، اسناد، تجاری، ثبتی و غیره به فعالیت و تخصص می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول


سمیه دیانت

سمیه دیانت

وکیل پایه یک دادگستری در شهر گرگان می باشد و در سالهاست که در این شهر به فعالیت تخصصی در استان گلستان می پردازد. ایشان در تنظیم اوراق قضایی هم تخصص و تسلط بالایی دارد و زمینه هایی را مانند ملکی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: گرگان، بلوار ناهارخوران، مجتمع میلاد نور، طبقه 3، واحد 1


 غلامرضا میرزایی نژاد

 غلامرضا میرزایی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گلستان، شهر گرگان می باشد و دارای رزومه کاری بسیار قوی و تجربیات بسیار خوب در حوزه وکالت می باشد. ایشان تاکنون ده ها پرونده وکالتی را به ثبت رسانده است و موفقیت های زیادی را در زمینه های مختلف حقوقی کسب کرده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 •  دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تلفن: 09113775684

آدرس : گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3

ویژگی های بهترین وکیل در گرگان

هر وکیلی دارای ویژگی هایی است که سبب شده است تا مردم به او اعتماد کرده و پرونده های حقوقی خود را به او واگذار نمایند. بنابراین به ویژگی های مهم بهترین وکیل در گرگان پرداخته ایم تا با تامل در آن ها، بتوانید وکیل خود را از میان وکلای دیگر انتخاب نمایید، همچنین اگر به جستجوی وکلای خبره در گنبد کاووس هستید، می توانید به صفحه بهترین وکیل گنبد کاووس مراجعه نمایید.

 • مسلط به تمامی قوانین و مقررات حقوقی
 • بالا بردن اطلاعات و دانش حقوقی و بروز کردن آن ها
 • سابقه درخشان و خوب که سبب اعتماد بیشتر مردم به او خواهد شد
 • تحلیل های اصولی در جهت شناخت مشکلات و مسائل حقوقی و ارائه راه حل های خلاقانه و مفید برای رفع مشکلات حقوقی
 • سرعت بخشیدن به امور اجرایی پرونده با ارائه راه و روش های درست و کاربردی
 • هدر ندادن وقت و منظم در کلیه امور کاری و اجرایی پرونده حقوقی
 • داشتن تسلط کلامی خصوصا در هنگام ارائه دفاعیات از موکل در دادگاه
 • مدارک و اسناد مهم را به نفع موکل به دادگاه ارائه دهد
 • بالا بردن دانش و علوم حقوقی خود تا باعث پیشبرد و رسیدن به اهداف شود
 • تلاش برای پیشرفت پرونده حقوقی
 • خلق و خوی بسیار خوب خصوصا در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین
 • امانتدار در جهت حفظ مدارک و مستنداتی که موکل به او سپرده است
 • توانایی داشتن قلم نوشتاری خوب
 • مهارت بالا در جهت ارتباطی موثر برای برقراری با موکلین و مراجعینش
 • جلسات متعدد مشاوره را برگزار کردن در جهت افزایش آگاهی و دانش موکلین در خصوص مشکلات پرونده و راه های رفع این مشکلات
 • آشنا به تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 • حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه حتی در صورت عدم حضور موکلش
 • ارائه راهکار های موثر در جهت تسریع در انجام کار
 • حامی و پشتیبان دلسوز برای موکل
 • عمل به تمامی تعهدات و مسئولیت هایی که در قرارداد ذکر شده است
 • صداقت و صراحت در هنگام برقراری ارتباط با مردم و موکلش
 • عدم خیانت به موکل
 • انجام مراحل کاری در چارچوب قوانین
 • تلاش و کوشش برای بدست آوردن نتایج ارزنده و ارزشمند در دادگاه
 • تلاش برای جلب اعتماد مردم به او

ویژگی های بهترین وکیل در گرگان

کلام آخر

تصمیم به اخذ وکیل برای امور حقوقی خود، جزو طبیعی ترین کار هایی است که هر انسانی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود انجام می دهد و کمتر کسی وجود دارد که تصمیم گیرد تا کلیه امور حقوقی خود را، خودش انجام دهد به دلیل اینکه یک فرد عادی هیچگونه تجربه و مهارتی در انجام مراحل کاری حقوقی ندارد و قوانین پیچیده مربوط به وکالت را نمی داند بنابراین تصمیم می گیرد تا پرونده حقوقی خود را به وکیلی متخصص بسپارد.

با یک قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل، تمامی اختیارات مربوط به وکیل شرح داده شده و با حق الوکاله ای که توسط وکیل و موکل توافق شده، به وکیل پرداخت می شود و وکیل هم در مقابل مبلغی که دریافت می کند امور مربوط به پرونده حقوقی موکلش را بر عهده می گیرد.

از لحظه ای که وکیل پرونده حقوقی موکلش را بر عهده می گیرد در مقابل او تا انتهای کار، وظیفه دارد تا تمامی مراحل اجرایی و کاری را به بهترین شکل انجام دهد و در واقع به عنوان حامی و حمایت کننده ای از جانب موکلش باشد. تمامی این موارد سبب می شود تا موکل از اضطرابی ناشی از مشکلات حقوقی که با آن درگیر شده است، رها سازد و موجب کاهش استرس او گردد.

کسانی که در شهر گرگان ساکن هستند و تصمیم دارند که بهترین وکیل در گرگان را بشناسند، می توانند در این مقاله از وکلای معرفی شده کمک بخواهند. این وکلا دارای تجربیات خوب وکالتی هستند و با ارائه مشاوره ها، می توانند به موکلین و مراجعین خود کمک کنند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا