وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان ⚖️【آپدیت 1403】

طلاق یکی از معضلات اجتماعی است که در جوامع امروزی بسیار زیاد شده است و یکی از مهم ترین و بیشترین موضوعات دعاوی خانواده می باشد. بهترین وکیل طلاق در سمنان در این شرایط می تواند به زوجین کمک بسیار زیادی کرده و در وهله ی اول تمام تلاشش را کرده تا صلح را بین آن ها برقرار کند، اما گاهی ادامه زندگی برای زوجین سخت شده و قادر به زندگی با همدیگر نیستند و ممکن است ادامه زندگی آن ها با هم، اختلافات را بیشتر کرده و مشکلات بیشتری را به وجود آورد، بنابراین باید به جستجوی بهترین وکیل در سمنان بود که در دعاوی های خانواده تخصص داشته و به قوانین خانواده و طلاق تسلط کافی داشته باشد.

دلایل طلاق در زوجین متفاوت است و مسائلی همچون مشکلات اقتصادی، تفاوت های فرهنگی، دخالت خانواده ها، ازدواج در سنین کم، عدم تفاهم و مشکلاتی دیگر که سبب می شود تا زوجین را از هم دور کرده و پایه و اساس خانواده را به هم بریزد، در این شرایط زوجین آخرین راه را که جدایی یا طلاق است انتخاب می کنند. متاسفانه با مراجعه به دادگاه های خانواده، پرونده های طلاق بسیار زیادی وجود دارد و این نشان دهنده ی آمار بالای طلاق در کشور است که در حال افزایش هم می باشد. حضور وکیل طلاق می تواند در ادامه مسیر و پیشبرد پرونده طلاق، زوجین را یاری کند تا با مشاوره صحیح به آن ها کمک شود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه می توانم بهترین وکیل طلاق در سمنان را پیدا کنم

برای جستجوی بهترین وکیل طلاق در سمنان، نیاز است تا تحقیق و جستجوی دقیقی صورت گیرد و به صورت عجولانه برای انتخاب وکیل، تصمیم گرفته نشود. بنابراین باید وکیل طلاقی را انتخاب کرد که نمونه پرونده های طلاق زیادی را در سوابق کاری خود داشته باشد و موکلین از او و ارائه خدماتی که برایشان انجام داده است، راضی بوده باشند. یک وکیل طلاق خبره باید به تمامی قوانین طلاق آگاه بوده و در این زمینه تخصص داشته باشد.

به طورکلی انتخاب یک وکیل خبره و خوب، از این رو مهم است که می تواند شرایط و مسیر پرونده را به طور کلی تغییر دهد. به طور مثال یک وکیل طلاق مجرب می تواند با ارائه اسناد و مدارک کافی به دادگاه، حکم طلاق را صادر کرده و حق و حقوق موکلش را بگیرد، ولی اگر که از یک وکیل ناکاربلد و بی تجربه در پرونده طلاق استفاده شود ممکن است پرونده با شکست مواجه شده و حق تضییع شده موکل به او بازنگردد و میزان زمانی که در این پروسه گذاشته شده است تلف شده و منجر به خسارات و ضرر زیان هایی هم شود.

بنابراین مهم است که یک وکیل با مسئولیت و صادق باشد و تمام تجربیات خود را برای پرونده های وکالتی به کار گیرد.

با تحقیق و جستجو و یا مراجعه به موسسات حقوقی می توان بهترین وکیل طلاق  سمنان خود را پیدا کرد. توصیه می کنیم که قبل از هر گونه اقدامی با استفاده از موتور های جستجو، مجلات حقوقی معتبر را مطالعه کرده و وکلای شهر خود را که در زمینه خانواده و طلاق فعالیت می کنند را بشناسید.

معمولا وکلا، سایت های حقوقی از فعالیت حقوقی خود دارند که می توان به آن سایت ها مراجعه کرده و نظرات مردم را در خصوص وکلا جویا شوید. مردم صادقانه ترین نظرات را در مورد وکلا گذاشته و می توانید وکیل خوب و با سابقه کار را بهتر بشناسید.

مزایای مهم اخذ وکیل طلاق در سمنان

پرونده های حقوقی در هر زمینه ای دارای پیچیدگی و سختی های خود می باشند و نیاز است تا قوانین حقوقی آن را به طور کامل دانسته تا بتوان در این مسیر موفق شد. در پرونده های طلاق معمولا نمونه پرونده هایی وجود دارد که زمانبر شدن در آن ها زیاد است و از آنجایی که بیشترین درخواست وکیل از سمت خانم ها می باشد بنابراین نسبت به آقایان به راحتی نمی توانند طلاق بگیرند و باید اثبات محکمی برای طلاق به دادگاه داشته باشند، زیرا خانم ها باید یکی از دلایل طلاق که به صورت 12 گانه در عقد نامه ذکر شده است را داشته باشند. از این رو اخذ بهترین وکیل طلاق در سمنان می تواند یاری دهنده کسانی باشد که در مسیر طلاق بسیار سردرگم هستند و نمی دانند چه باید بکنند.

بنابراین به مزیت های مهم اخذ بهترین وکیل طلاق در سمنان می پردازیم:

 1. افراد عادی اطلاعاتی از قوانین وکالتی، مراحل مراجع قضایی و حضور در آن جا را ندارند، بنابراین برای پیشبرد پرونده و طی کردن روال عادی آن، باید از یک وکیل پایه یک دادگستری که متخصص در زمینه های حقوقی خصوصا طلاق است کمک بگیریم.
 2. ممکن است شرایط شغلی و یا محدودیت زمانی افراد به آن ها اجازه ندهد تا پیگیر پرونده حقوقی خود باشند و یا همیشه در جلسات دادگاهی حضور داشته باشند، بنابراین وکیل می تواند به جای موکل در دادگاه حضور پیدا کرده و به عنوان نماینده او محسوب شود و سپس تمامی مراحل دادگاهی را انجام دهد.
 3. برخی پرونده ها ممکن است که به طول بی انجامد و کشدار شود. با اخذ یک وکیل خبره طلاق، زمان محدود تر خواهد شد و با سرعت بالاتری هم انجام خواهد گرفت.
 4. در پروسه طلاق معمولا زوجه، به دنبال حق و حقوق خود می باشد که این حق می تواند شامل مهریه، نفقه و مواردی از این قبیل باشد. وکیل طلاق با استفاده به موقع از قوانین طلاق و تبصره ها و همچنین تنظیم لایحه دفاعیات خیلی خوب، سعی بر این دارد تا حق موکلش را باز پس گیرد.
 5. یکی از مهم ترین مزیت های اخذ وکیل طلاق در پرونده های طلاق، میزان آرامش و کاهش استرس در موکل است. شاید این موضوع به ظاهر مهم نباشد ولی یکی از موضوعاتی است که سبب می شود تا در طول این مسیر، موکل اطمینان خاطری داشته باشد و دچار استرس و اضطراب نشود زیرا اطمینان دارد که مراحل کاری پرونده اش توسط کسی انجام می پذیرد که دارای تجربه و مهارت بسیار خوبی است.
 6. اخذ وکیل طلاق می تواند از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد و از ضرر و زیان های موکل جلوگیری می کند. زیرا وکیلی که متخصص نباشد می تواند موکل را دچار ضرر و زیان کرده و پرونده را هم با شکست مواجه کند.

احمد احمدی

احمد احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و در این شهر سالیان زیادی مشغول به کار در حوزه های وکالتی می باشد. ایشان دارای تسلط و تمرکز  بسیار خوبی در اکثریت پرونده های حقوقی می باشد و بررسی های لازمه و پیگیری های مداومی را در پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است را انجام می دهد. آقای  احمد احمدی به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان شناخته است و با وکلینش بسیار صادق است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09146042855

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان باغ فردوس، مجتمع پارمیس، واحد34

حمیدرضا کاشفی

حمیدرضا کاشفی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است که مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های طلاق، خانواده، ملکی، کیفری و غیره می باشد. آقای حمیدرضا کاشفی دارای سوابق بالا و درخشانی در زمینه دعاوی های مختلف می باشد و در تلاش است تا بتواند لایحه دفاعیات خوبی را از موکلینش ارائه دهد و بهترین خدمات مانند ارائه مشاوره های حرفه ای را برای آنان انجام می دهد تا پرونده را با موفقیت همراه کند. آقای حمیدرضا کاشفی بهترین وکیل طلاق در سمنان می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۱۸۴۳۸

آدرس: سمنان، باغ فردوس،  مجتمع بهرامی، طبقه 3

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و در این شهر سالیان زیادی است که مشغول به کار وکالت می باشد.  ایشان در دعاوی های طلاق، خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت است و  تخصص بالایی در کلیه امور حقوقی دارد. خانم مطهره امیریان بهترین ایده ها و راهکارها را به موکلینش ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۱۴۴۹۴

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

بدیع فتحی

بدیع فتحی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان سمنان فعالیت حقوقی مختلفی را بر عهده دارد. ایشان در دعاوی های مختلف مانند طلاق، خانواده، ملکی، کیفری اسناد و مدارک، تجاری و غیره تخصص و مهارت داشته و به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی در دانشگاه سمنان
 • استادیار دانشگاه سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171040575

آدرس: سمنان، خیابان خرداد جنوبی، جنب لوازم التحریر کیمیا، طبقه اول

اقدس رهائی

اقدس رهائی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در سمنان از نگاه مردم شناخته شده است و تمام تلاشش، میزان رضایت مردم و مراجعینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه کار و تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

مراحل انجام طلاق در سمنان

مراحل طلاق پیچیدگی های خاص خود را دارد و باید تمامی مراحل آن اصولی انجام شود. اصولی انجام شدن مراحل کاری طلاق، نیاز به یک کسی دارد که در این خصوص تجربه داشته تا به بهترین نحو این کار را انجام دهد. اخذ وکیل طلاق یا وکیل خانواده سبب می شود تا با طی کردن اصولی مراحل کاری طلاق، پرونده به درست ترین مراحل اجرایی در دادگاه برسد و اقدامات لازمه انجام شود و باعث می شود تا موکل از سردرگمی ناشی از ناآگاهی در قوانین حقوقی و مراحل کاری طلاق آسوده شود.

 1. در مراحل اولیه از پرونده طلاق، اگر به دنبال پیشبرد مراحل کاری طلاق در جهت مثبت هستید و یا می خواهید با سرعت بالاتری امور حقوقی انجام شود، توصیه می شود که از یک وکیل طلاق مجرب کمک بخواهید. اگر که طلاق به صورت توافقی باشد، وکیل جلساتی را مبنی بر ایجاد راهنمایی و صلح بین آن ها برقرار می کند و در نهایت اگر تصمیم زوجین بر جدایی بود و در صورت متقاعد نشدن آن ها، زوجین باید به جلسات مشاوره ای بهزیستی رفته، تا گواهی عدم سازش خود را دریافت کنند.
 2. پس از پایان جلسات مشاوره از سوی بهزیستی، دادخواست طلاق برای زوجین ثبت می شود و پرونده به شورای حل اختلاف ارجاع داده شده و سپس در مراحل بعدی، دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک قضایی باید ثبت شود. در این مرحله و در صورت داشتن وکیل طلاق، وکیل می تواند زوجین را به خوبی راهنمایی کرده و با ارائه راه و روش های درست به آن ها کمک می کند.
 3. اصل و کپی مدارک هویتی، اصل عقدنامه یا رونوشت از آن، وکالت نامه طلاق و وکالت نامه دادگستری، همگی جزو مدارکی هستند که باید به وکیل داده شود تا مابقی کار توسط او انجام شود.
 4. پس از ارائه مدارکی که توسط وکیل در دادگاه ارائه شد و سپس دفاعیات وکیل از موکلش در دادگاه، رای نهایی صادر می شود.
 5. در صورت رای مثبت دادگاه و جاری شدن حکم طلاق، باید برای اجرای حکم به دفترخانه طلاق مراجعه شود.
 6. در مرحله آخر، حکم طلاق صادر شده و حق زوجه که شامل نفقه و مهریه است به او داده می شود.

کلام آخر

آمار نشان داده است که اخذ بهترین وکیل طلاق در سمنان، موجب شده است تا اکثریت پرونده های طلاق با موفقیت همراه شوند و حق موکل به او برگردانده شود. بنابراین انتخاب یک وکیل خبره در امر طلاق الزامی می باشد. وکیل طلاق با بهره گیری از تجربیات و تخصص و مهارتی که دارد به موکل کمک می کند تا تمامی مراحل کاری طلاق را به طور اصولی به پیش ببرد و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلش داشته باشد.

وکیل طلاق، با بیان خوب و نفوذ کلامی بالای خود، حتی می تواند باعث تغییر رای دادگاه شود و همه چیز را به نفع موکلش تغییر دهد و حق او را بگیرد. حضور یک وکیل برای موکلش، موجب آرامش خاطر او شده و به عنوان یک حامی و پشیبان در کنار موکلش است تا زمانی که حکم و رای دادگاه صادر شود.

وکیل طلاق با ارائه راه حل ها و راهکارهای اصولی، موکلش را راهنمایی کرده و به او کمک می کند تا پرونده با موفقیت همراه شود. از این رو، در این مقاله سعی کرده ایم تا به طور کامل در مورد بهترین وکیل در سمنان توضیحاتی را ارائه دهیم تا بر اساس ویژگی ها و شرایط گفته شده در مقاله، بهتر بتوانید وکیل خود را انتخاب کنید، همچین 5 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان را معرفی کرده ایم تا بر اساس تخصص و مهارت شان آن ها را برگزینید.

3.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا