وکلا

5 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】

متاسفانه اعتیاد جزو مشکلاتی است که سنین مختلف درگیر آن می شوند و حتی کودکانی وجود دارند که با وجود سن کم و عدم آگاهی که دارند به خرید و فروش مواد مخدر می پردازند. در این شرایط باید به جستجوی بهترین وکیل موادمخدر در ارومیه بود تا با مشورت و به کمک راهنمایی او، مشکلاتی که وجود دارد کمتر شده و یا در مجازات تخفیف حاصل شود.

وکیل مواد مخدر به انواع این مجازات ها آگاه بوده است و به مراحل کاری آن آشنایی دارد. به همین دلیل است که انتخاب وکیل مواد مخدر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نیاز به راهنمایی های وکیل است تا بتوان در این نوع پرونده ها، دچار مشکلاتی نشد.

در این مقاله، کاربران عزیز می توانند به شناخت بیشتر بهترین وکیل کیفری در ارومیه بپردازند. وکلایی که به تمامی امور کیفری آگاهی کامل دارند و به مردم راهکار های کاربردی و مفیدی را ارائه می دهند. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله را مطالعه کرده و وکیل خود را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه چیست؟

هر وکیلی که به نوعی می خواهد در بین مردم موفق باشد، باید دارای ویژگی هایی دارد تا مردم او را به عنوان بهترین وکیل در ارومیه قبول داشته باشند. برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه، نیاز است تا ویژگی های یک وکیل خوب و کاربلد را بشناسیم تا در هنگام انتخاب و اخذ این وکلا، دچار اشتباه نشویم.

بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه به وکیلی گفته می شود که دارای سوابق کاری بسیار خوب و درخشانی باشد تا مردم به هنگام تحقیق و پرس و جو به او اعتماد کنند. همچنین آمار خوب و بالای پرونده های کیفری از یک وکیل، سبب می شود تا پرونده های زیادی در خصوص مواد مخدر به او واگذار گردد. در واقع هرچقدر تجربه و سوابق وکیل بالاتر باشد، مهارت کاری او هم بیشتر خواهد شد. تجربه ی بالای یک وکیل سبب می شود تا مشکلات متفاوت پرونده ها شناسایی شود و در دادگاه دفاعیات خوبی از موکلش داشته باشد. دفاعیات خوب وکیل، می تواند منجر به تخفیف در مجازات او باشد و یا حتی می تواند منجر به عفو او شود.

به طور کلی نقش یک وکیل در پرونده های وکالتی بسیار مهم است خصوصا در پرونده های کیفری که میزان حساسیت او بالا است و گاهی جان یک فرد در خطر می باشد و تنها یک وکیل  خوب و کاربلد است که با ارائه مستندات در دادگاه و تنظیم لایحه دفاعیات بسیار خوب می تواند جان انسانی را نجات دهد.

تمامی این ویژگی ها و توجه به آن، سبب می شود تا انتخاب خوبی برای وکیل صورت گیرد و پرونده های مربوط به مواد مخدر توسط بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه به خوبی و درستی انجام پذیرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در خوی کلیک کنید

نجات علی پور

نجات علیپور

نجات علی پور یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای نجات علی پور به قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و نمونه پرونده های موفق زیادی را هم برعهده داشته است. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه هم شاخته شده است.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان  غربی
 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)

شماره تماس: 09141412141

آدرس : ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

رضا فطین آذر

 

رضا فطین آذر

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و وکیلی با تجربه در کلیه ی امور حقوقی و دعاوی است. ایشان تسلط کامل به کلیه ی قوانین و مقررات حقوقی را دارد و خدمات مفید حقوقی را به موکلین و متقاضیان ارائه می دهد. آقای رضا فطین آذر در مقابل پرونده هایی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • مواد مخدر
 • طلاق

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۶۲۳۴۷

آدرس: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نبش کوچه آگاهی، ساختمان سبز، پلاک ۶

مهدی علی اکبری

 

مهدی علی اکبری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ارومیه می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در کلیه ی دعاوی حقوقی دارد و راهکار های مفیدی را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی صبور و با تجربه در بین مردم شناخته می شود. آقای مهدی علی اکبری روش های اصولی را برای حل مشکلات موکلینش به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • مشاوره حقوقی
 • مواد مخدر

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۳۹۰۵۹۰

آدرس: ارومیه، پل دشت، خیابان پاسداران، کوی شهرداری

حافظ غفاری

 

حافظ غفاری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق قضایی است. با چند سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارائه خدمات حقوقی شامل‌ مشاوره حضوری و غیرحضوری و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و غیره، پاسخگوی نیازمندی‌ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان است.

تخصص و مهارت:

 • موادمخدر
 • خانواده
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: 09143457983

آدرس: ارومیه،‌ خیابان حسنی، مجتمع ماندگار، واحد 610

عسگر رشیدی اقدم

 

عسگر رشیدی اقدم

وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه،مدرک ایشان کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی هست. کلیه دعاوی حقوقی، کیفری (جرائم) خانواده، امور قراردادها، اسناد تجاری، ملکی، ثبتی و… را قبول میکنند. ایشان با صبوری فراوان به صحبت های موکلین خود گوش داده و بهترین راه حل را پیش روی آن ها قرار میدهند.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • حقوقی
 • مواد مخدر

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۴۵۰۶۰۳

آدرس: ارومیه خ حسنی-مجتمع لقمان حکیم۲-ط۷ واحد۷۰۱

مطالب مشابه: جهت دیدن 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در ارومیه کلیک نمایید

بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه چه کسی است؟

بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه به کسی گفته می شود که مسئولیت پذیر باشد و تعهد بالای وکالتی داشته باشد. یک وکیل خوب و متخصص دارای مهارت و سابقه کاری بسیار خوب است و با مشاوره های بسیار خوبی که به موکلین و مراجعینش در ارومیه ارائه می دهد، به آن ها کمک چشمگیری خواهد داشت.

همچنین داشتن خلق و خوی خوب از یک وکیل، موجب حس بالای همدردی به او خواهد شد و افرادی که به وکیل مراجعه می کنند، راحت تر می توانند مشکلات خود را به او واگذار نمایند. نوع ارتباط موثر و تعاملات خوب با وکیل، موجب حس اعتماد به وکیل خواهد شد. همچنین وکیلی که در راستای قوانین وکالتی جلو برود، به پیشرفت چشمگیری دست پیدا خواهد کرد زیرا نقض قوانین سبب مشکلاتی خواهد شد که موجب ضرر و زیان در موکل هم می شود.

به طور کلی مزایاهای زیادی برای اخذ وکیل وجود دارد و وکیلی که برای یک پرونده حقوقی یا کیفری انتخاب می شود، تمامی مراحل های کاری به او سپرده می شود و می توان او را  به عنوان نماینده در امور کیفری او را انتخاب کرد.

دلیل مراجعه به وکیل برای پرونده های مواد مخدر

در هنگام مواجه شدن با مشکلات مربوط به مواد مخدر، نیاز به یک وکیل خوب و متخصص احساس می شود. وکیل می تواند موجب تخفیف در مجازات های موکلش شود و یا در مدت زمان محدود تری به حل مشکلات موکلش بپردازد.

همچنین پرونده های مواد مخدر، سبب استرس و اضطراب در فرد می شود و غفلت و بی توجهی در این امور، امکان به خطر افتادن جان موکل خواهد بود. وکیل مواد مخدر به تمامی قوانین حقوقی مربوط به مواد مخدر آشنا است و در بحرانی ترین شرایط، بهترین تصمیمات را می گیرد. در واقع یک وکیل به دلیل گذراندن دوره های حقوقی و تحصیلاتی که در این زمینه داشته است، بهترین مشاوره ها را به موکلینش ارائه می دهد و بهترین استراتژی ها را برای آنان دارد.

یک وکیل در تلاش است تا موکلش را به نتایج مطلوبی برساند و شرایط خوبی را برای او در نظر بگیرد. پیش از دادگاه و صدور حکم، نتیجه ی پرونده موکل مشخص نیست و تنها وکیل می تواند تا با دانش و تخصصی که دارد، پرونده را به پیش ببرد و آن را با موفقیت همراه کند.

کلام آخر

مواد مخدر در جامعه، تبدیل به مشکل و معضل بزرگی شده است که به شکل های مختلف در جامعه ظاهر می شود و سبب متلاشی شدن بنیان خانواده و همچنین آسیب های روحی و جسمی هم می شود. مواد مخدر چه از طریق خرید و فروش و یا اگر به شکل مصرفی انجام گیرد، دچار مشکلات و آسیب های زیادی خواهد شد.

رسیدگی به پرونده های وکالتی توسط یک وکیل خوب و خبره قابل انجام است و وکیل با تبحر و تخصصی که در این امور دارد به راحتی می تواند به  اینگونه مشکلات به خوبی رسیدگی کند. بنابراین تنها توجه و دقتی که باید انجام شود، انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای است که با وجود او و راهنمایی هایش می توان به موفقیت در پرونده دست پیدا کرد.

هنگام روبرو شدن با مشکلاتی در زمینه های مواد مخدر، نیاز به  اخذ بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه است که با مراجعه به این مقاله، می توان به شناخت کافی از وکلای ارومیه که در حوزه مواد مخدر دست دارند، مراجعه کرد و تمامی مراحل کاری را به آن ها سپرد. واگذاری پرونده های کیفری به وکیل، سبب آرامش و کاهش استرس موکل هم خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا