وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در خوی ⚖️【آپدیت 1403】

برای انتخاب بهترین وکیل در خوی، نیاز است تا شناخت کافی از وکیل انتخابی خود داشته باشید ال دچار اشتباه نشوید. متاسفانه وکلایی وجود دارند که تجربه کافی و یا تخصص کافی را در امور وکالتی نداشته و نمی توانند به درستی مشکلات حقوقی مردم را حل نمایند. به همین دلیل ممکن است که مراجعه کننده دچار مشکلات و ضرر هایی در این خصوص شود.

برای انجام کلیه امور حقوقی، نیاز است تا از یک وکیل خوب و کاربلد کمک بخواهیم. وکیلی که سالیان زیادی است که مشغول به کار در حوزه حقوقی است، بهتر می تواند تا به موکلینش کمک کند و مشکلات آن ها را حل کند. زیرا به تمامی مراحل کاری و دادگاهی، آشنا است و با توجه به تجربیاتی که دارد، مشکلات حقوقی را به خوبی می تواند حل و فصل نماید. وکالت یکی از مشاغلی است که برای اجرای عدالت انجام می شود و یک وکیل که امور وکالتی را بر عهده دارد، به اخذ حق مردم می پردازد.

کار وکالتی، دارای پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد و در این شرایط نیاز به کسی داریم تا بتواند پیچیدگی های موجود در پرونده های حقوقی را شناخته و سپس با تحلیل درست، در رفع مشکلات حقوقی کمک های زیادی را به موکل داشته باشد. در این مقاله به مردمی که در شهر خوی که در استان آذربایجان غربی واقع شده است، کمک کرده ایم تا بهترین وکیل در خوی را بشناسند و سپس بتوانند با توجه به مهارت و سوابقی که وکلا دارند، یکی از این وکلا را انتخاب نمایند. بنابراین توصیه می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در خوی چه کسی است؟

افرادی که در شهر خوی دچار مشکلات حقوقی هستند نیاز به جستجوی بهترین وکیل در خوی را دارند تا بتوانند به او اعتماد کرده و همه ی امور حقوقی خود را به او واگذار نمایند. بهترین وکیل در خوی، به کسی گفته می شود که به قوانین حقوقی تسلط داشته باشد و سالها در این شهر به کار وکالتی مشغول بوده باشد. همچنین یک وکیل خوب و مجرب، مورد اعتماد مردم نیز می باشد و مردم او را به عنوان بهترین وکیل در خوی قبول دارند و پرونده های حقوقی شان را به او می سپارند.

بهترین وکیل در خوی، با مشاوره و راهنمایی های درست به موکلین و مراجعینش، بهترین خدمات حقوقی را به آن ها ارائه می دهد تا بتواند روند اجرایی پرونده را به پیش ببرد. همچنین وکیل پایه یک دادگستری در شهر خوی، به تمامی دعاوی ها از جمله، ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، ثبتی و غیره تسلط داشته و به تمامی این امور می پردازد. مردم با توجه به مشکلی که در پرونده حقوقی خود دارند، وکیلی را انتخاب می نمایند که با توجه به تخصصی که دارد، پرونده آن ها را بپذیرد. به طور کلی انتخاب یک وکیل خوب و خبره در خوی، سبب می شود تا مراحل انجام کار با سرعت بیشتری انجام گردد و همچنین احتمال موفقیت در پرونده، بیشتر شود. همچنین زمان انجام کار به حداقل رسیده و موکل دچار خسارات جبران ناپذیری نمی شود.

 علی قدیم خانی

علی قدیم خانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی می باشد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره در شهر خوی فعالیت دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در خوی معرفی گردیده است. آقای علی قدیم خانی با تلاش و پستکار خود موفق به انجام پرونده های مختلف شده است و آن ها را به نتایج مثبت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144610816

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، بلوار بهشتی، جنب صداو سیماف مجتمع تجاری و اداری متین، طبقه۳ ، واحد۱۳

سیما توحیدزاده

سیما توحیدزاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر خوی است و سالهاست که در این شهر مشغول به امور وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خوی شناخته شده است و خدمات حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد. خانم سیما توحید زاده تمام تلاش خود را در جهت به پیروزی رساندن پرونده های موکلینش دارد و دفاعیات بسیار قوی هم در دادگاه برای موکلینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144623716

آدرس: آذربایجان غربی، خوی  خیابان سینا، ساختمان اوقاف، طبقه اول دفتر وکالت

محمدعلی شریفی

محمدعلی شریفی

وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان غربی می باشد و در دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده و طلاق را در شهر خوی انجام می دهد. ایشان بسیار صبور است و پرونده های حقوقی را با دقت مطالعه کرده و سپس راهکار های بسیار خوبی را به موکلین خود ارائه می دهد. آقای محمد علی شریفی به عنوان یکی از بهترین وکیل در خوی شناخته و به مردم معرفی شده است و در کار و حرفه خود بسیار تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144610277

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، بلوار مطهری بلوار آصفی روبروی دادگستری

 علی صادق زاده

 علی صادق زاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان خوی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در خوی توسط مردم شناخته و معرفی شده است. ایشان پرونده های موفق زیادی را به ثبت رسانیده است و فن بیان بسیار خوبی در هنگام دفاعیات از موکلینش دارد. آقای علی صادق زاده امانتدار و رازدار بوده و در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141612016

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، خیابان امام، کوچه باقر خان، پلاک ۱۸

مهدی محمدزاده

مهدی محمدزاده

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرستان خوی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خوی شناخته شده است و در دعاوی های خانواده، طلاق، وراثت، کیفری، ملکی و غیره تخصص بسیار خوبی دارد. آقای مهدی محمد زاده پرونده های بسیار زیادی را به موفقیت رسانده است و دارای اخلاقی بسیار خوب در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120735882

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، خیابان سینا، ساختمان اوقاف، طبقه دوم

هزینه بهترین وکیل در خوی

در شهرستان خوی، وکلای بسیار خوب و خبره ای وجود دارد که در حال انجام کلیه امور وکالتی هستند. این وکلا با توجه به مواردی که در پرونده های حقوقی موکلین موجود دارد، میزان حق الوکاله یا هزینه وکالتی خود را تعیین می نمایند.

عواملی مانند سختی انجام کار، پیچیدگی پرونده حقوقی، زمانبر بودن آن و یا موضوع پرونده سبب می شود تا همگی جزو عواملی باشند که در تغییرات هزینه وکالتی وکیل، تاثیرگذار خواهد بود. وکیل با بررسی و مطالعه پرونده حقوقی مراجعه کننده، تمامی موارد گفته شده را در نظر گرفته و براساس آن، نرخ وکالتی خود را اعلام می نماید.

در واقع نمی توان قیمت ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت زیرا تا شرایط موجود در پرونده حقوقی، مورد بررسی قرار نگیرد نمی توان میزان حق الوکاله را تعیین کرد.

افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند و هزینه وکلا برای شان مهم است، بهتر است تا با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اند، وکیل خود را انتخاب نمایند و از وکلایی که نمی توانند از عهده هزینه وکالتی آن ها برآیند پرهیز کرده تا در آینده مشکلی برای شان به وجود نیاید.

وظایف اصلی یک وکیل خوب و خبره

 • تعهد و مسئولیت بالای کاری در مقابل پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است.
 • ارائه روش های خلاقانه در جهت موفقیت در پرونده های حقوقی
 • ارائه اسناد و مدارکی که به موکل در دادگاه کمک می کند تا نتیجه پرونده به نفع او به اتمام برسد
 • ارائه جلسات مشاوره با موکلین و مراجعین در صورت رفع ابهامات حقوقی و پاسخ به سوالات آن ها
 • آشنایی با مراحل اجرایی پرونده و حضور در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 • جلوگیری از ضرر و زیان موکل
 • مهارت داشتن بیانی خوب و قدرت کلامی بالا
 • خلق و خوی بسیار خوب و مناسب خصوصا در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین
 • به روز کردن دانش حقوقی خصوصا در هنگام وقوع تغییرات قوانین حقوقی
 • مهارت داشتن علوم روانشناسی  در جهت کمک به موکلین در جهت کاهش استرس و اضطراب آن ها
 • پاسخ به سوالات موکین و رفع ابهامات آن ها در خصوص پرونده ی حقوقی شان
 • صبوری و تحمل بالا در هنگام انجام کار و فشار های کاری
 • انجام کلیه امور حقوقی در چارچوب قوانین
 • بالا بردن مهارت های حقوقی در جهت موفق شدن در شغل وکالتی خود
 • تحصیلات خوب در حوزه وکالت و مسلط بودن به قوانین و مقررات حقوقی
 • پرهیز از ریا و دروغ به موکل و مراجعه کننده
 • همدلی و همدردی با مراجعین و موکلینی که دچار تنش های روحی ناشی از مشکلات حقوقی شان هستند
 • تخصص بالای وکالتی و مهارت در زمینه های مختلف حقوقی
 • سوابق خوب کاری و بدست آوردن نتایج ارزنده و درخشان در جهت جلب اعتماد مردم

چرا در هنگام مواجه با مشکلات حقوقی به اخذ وکیل نیاز داریم؟

در برخی از مواقع، افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند، ترجیح می دهند که به وکلا مراجعه نکرده و خودشان امور حقوقی را انجام دهند و زمانی که موضوع یا مشکل حقوقی پیچیده بود، در آن صورت تصمیم برای اخذ وکیل بگیرند. اما به جرا می توان گفت که برای هر پرونده حقوقی، نیاز به یک وکیل داریم تا بتواند با دانش و تخصصی که دارد مشکلات حقوقی را انجام داده و آن ها را رفع نماید.

اخذ وکیل برای هر پرونده حقوقی در هر شرایطی، مزیت های بسیار زیادی برای موکل را دارد. یکی از مهم ترین مزایا که شاید به ظاهر چندان مهم به نظر نرسد این است که سبب کاهش استرس و اضطراب موکل می شود و کسی که امور حقوقی خود را به وکیل واگذار می کند به اطمینان خاطر می رسد زیرا می داند که وکیل به تمامی امور حقوقی و قوانین آن، تسلط کافی داشته و به مراحل کاری پرونده های حقوقی هم آشنا می باشد.

یکی دیگر از مزیت های مهم برای موکل این است که پرونده حقوقی موکل با درصد بالایی از موفقیت همراه شده و با شکست مواجه نمی شود زیرا یک وکیل با بهره گیری از تجربه کاری که دارد، می داند که چگونه باید پرونده های حقوقی را انجام داده و آن ها را با نتایج مثبت روبرو کند.

همچین اخذ یک وکیل خوب و متخصص در پرونده های حقوقی، سبب سرعت بالای کار شده و وکیل می تواند در مدت زمان کمتری، مراحل کاری را به طور اصولی انجام دهد. همچنین با اخذ وکیل، از ضرر و زیان های احتمالی جلوگیری شده و وکیل می تواند به موکلش کمک کرده تا دچار خسارات در این خصوص نشود.

به طور کلی با اخذ یک وکیل در پرونده های حقوقی، می توان به این نتیجه رسید که علاوه بر حل شدن مشکلات حقوقی و گرفتن حق و حقوق موکل، مزیت های بسیار زیادی را برای او در پی خواهد داشت و وکیل بهترین خدمات حقوقی را در جهت به نتیجه رساندن پرونده حقوقی به موکلینش دارد. پس توصیه می شود در هنگام درگیر شدن با مشکلات حقوقی، وکیلی متخصص را اختیار نمایید و کلیه امور حقوقی خود را به او بسپارید تا از تنش های روحی نجات پیدا کنید.

کلام آخر

وکالت یک شغل کامل تخصصی است و یک وکیل پایه یک دادگستری در همه ی زمینه های حقوقی فعالیت و تخصص دارد. ولی معمولا وکلا، در یک یا دو دعاوی، تسلط بیشتری نسبت به دعاوی های دیگر داشته و بهتر می توانند مشکلات موکلش را حل نماید. بنابراین بهتر است تا وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص خوبی در مشکل پرونده حقوقی شما داشته باشد.

معمولا در هنگام انتخاب وکلا، باید دقت و توجه لازمه را انجام داد و با تحقیقات لازمه، شناخت خوبی را از وکیل مورد نظر بدست آورد. انتخاب درست یک وکیل می تواند پرونده حقوقی موکلش را در جهت درست و اصولی به جریان اندازد و سبب سرعت عمل بالایی در هنگام اجرای پرونده های حقوقی شود و همین موضوع سبب می شود تا موکل زمانی که بابت انجام این کار گذاشته است تلف نشده و با سرعت بیشتری مراحل کاری او انجام شود.

وکلای معرفی شده در این مقاله، می توانند به شما در جهت کلیه مشکلات حقوقی تان، کمک کرده و بهترین راهکار ها و ایده ها را برای حل و فصل شدن موضوعات حقوقی به شما بدهند تا از این بابت مشکلی به وجود نیاید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا