وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

حوزه وکالت یکی از مهم ترین حوزه های حقوقی به شمار می آید، چراکه بسیاری از مشکلات حقوقی و کیفری به تنهایی و بدون داشتن اطلاعات امکان پذیر نمی باشند؛ از همین رو حضور یک وکیل که بتواند با دانش و تخصص خود رسیدگی به چنین پرونده هایی را انجام دهد، حائز اهمیت خواهد بود. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان در حقیقت وکیلی محسوب می شود که با تکنیک های مختلف حقوقی برای رسیدگی به پرونده های مختلف اعم از طلاق، خانواده، مهریه، ارث و … آشنا است و می تواند با کمک این تکنیک ها روند پیگیری پرونده را سرعت بخشد. اما برای انتخاب بهترین وکیل در اصفهان باید به یکسری از نکات توجه داشته باشید که در ادامه این نکات را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با سایر وکلا چیست؟

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آید، این است که تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با سایر وکلا در چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت وکیل پایه یک دادگستری در حقیقت فردی است که تحصیلات خود را در رشته هایی چون حقوق و فقه تمام کرده و موفق به کسب رتبه قبولی در آزمون وکالت شده و دوره کارآموزی خود را نیز به پایان رسانده است. زمانی که وکیل این مراحل را پشت سر بگذارد، واجد شرایط برای دریافت پروانه وکالت می شود و می تواند پس از دریافت این پروانه فعالیت خود را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شروع کند.

وکیل قوه قضاییه نیز شرایطی شبیه به وکیل پایه یک دادگستری دارد، با این تفاوت که وکیل پایه یک دادگستری در آزمون کانون وکلا و وکیل قوه قضاییه در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت می کند و همین مورد تنها تفاوتی است که می توان بین این دو نوع وکیل در نظر گرفت.

میترا بی ریایی

میترا بی ریایی

میترا بی ریایی، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان می باشد. ایشان تجربه موفق در احقاق حقوق موکلین و دستیابی به نتایج بسیار مطلوب در پرونده های کیفری، به ویژه دفاع از متهمین در جرایم مفاسد اقتصادی، ارتشا، ربا، کلاهبرداری و نظیر کلاهبرداری، اخلال در نظام اقتصادی کشور، جرایم در صلاحیت دادگاه کیفری یک، پولشویی، جعل اسکناس و اسناد مالی، فروش مال غیر، تبانی برای بردن مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قوادی، دایر کردن مراکز فساد و فحشا، آدم ربایی، سرقت مسلحانه، حمل و نگهداری مشروبات الکلی، نزاع دسته جمعی، قتل و غیره حاکی از عملکرد بسیار موفق ایشان می باشد.
در خصوص پرونده های حقوقی، سابقه عالی در خصوص ابطال رأی داوری، دعاوی ملکی، ابطال سند، بطلان معاملات، الزام به تنظیم اسناد رسمی، تحویل مبیع و ثمن، مطالبات وجوه نظیر بارنامه و قبض انبار و غیره را در کارنامه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی
 • متخصص در دفاع از متهمین پرونده های کیفری
 • تجربه بسیار درخشان در حذف حکم مجازات اعدام در پرونده های مواد مخدر
 • عملکرد بسیار عالی در برائت متهمین اخلال در نظام اقتصادی کشور کلاهبرداری و نظایر آن
 • جرایم روابط نامشروع، زنای به عنف و غیره
 •  همچنین عملکرد موفق در دعاوی ملکی و ابطال آرای داوری
 • جرایم روابط نامشروع، زنای به عنف و غیره~

شماره تماس: 09139081597

آدرس دفتر وکالت: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم واحد ۹، مشاوره و حضور با هماهنگی قبلی


زهرا حق‌شناس

زهرا حق شناس

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص سرکار خانم حق شناس در  کلیه پرونده‌ های:

 • پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه، خلع ید، تصرف عدوانی، تخلیه فوری عین مستاجره، خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله: تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانجات، مشارکت در ساخت و ساز، قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و غیره
 • دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ایام زوجیت، حضانت فرزندان، فریب در ازدواج، تجویز ازدواج مجدد، اثبات نسب و غیره می باشد.

برخی از سوابق سرکار خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق، داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

شماره تماس: 09916592930

آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه ۱۳، مجتمع عرشیا، طبقه ۳، واحد ۵

آدرس اینستاگرام: @lawyer_attorney1990


حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان شناخته شده است.

آقای حسین یاوری وکیلی با تخصص و مهارت بسیار بالایی است که نمونه پرونده های موفقیت آمیز زیادی را داشته است. از جمله سوابق وی می توان به ۵ سال وکالت بانک انصار، ۷ سال وکالت شرکت آریانوش زاگرس، ۲ سال وکالت شرکت کشت و گلزار صنعت، ۳ سال وکالت شرکت دربند تهران اشاره کرد. همچنین وی بیش از ۱۲۰۰ مرحله پرونده در تخصص های کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، مواد مخدر، ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری در کل کشور انجام داده اند و دارای ۹ سال سابقه کاری وکالت هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۹۴۰۴۳۰

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع وکلا، دادمهر طبقه ۴


آیدا پرندین

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی ٫ کیفری ٫ خانواده ٫ ملکی (الزام به تنظیم سند، امور شهرداری، پیش فروش ساختمان و … ) و ثبت اسناد.
تسلط کامل بر زبان انگلیسی با سابقه فعالیت در شرکت های تجاری ٫ بین المللی و امور قراردادها به زبان فارسی ٫ انگلیسی و ترکی استانبولی

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان کیست؟

اگر به دنبال بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که امروزه وکلای زیادی هستند که ادعا می کنند در کار خود بهترینند، اما باید گفت واقعا چنین چیزی نیست و نمی توان تنها به حرف ها اعتماد کرد. از همین رو ما در این بخش تصمیم داریم ویژگی های بهترین وکلا را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با در نظر گرفتن آن ها انتخاب نهایی خود را انجام دهید. این ویژگی ها که باید به آن ها توجه داشته باشید عبارتند از:

 • وکیل موردنظر شما باید از نظر سطح دانش و آگاهی رتبه بالایی داشته باشد؛ چراکه اگر وکیل از قوانین اطلاعات کافی نداشته باشد، نمی تواند براساس شرایط بهترین راهکارها را ارائه دهد.
 • امانت داری و صداقت وکیل را نیز بسنجید، زیرا وکلا برای آنکه بتوانند به روند پیگیری پرونده کمک کنند باید اطلاعات مختلفی داشته باشند، از همین رو اگر وکیل فرد امانت داری نباشد، ممکن است این اطلاعات به جاهای دیگر کشیده شود که این موضوع از نظر قانونی و اخلاقی درست نیست. صداقت نیز ویژگی مهمی است که یک وکیل باید داشته باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان در حقیقت وکیلی است که به موکل خود همه چیز را دقیقا به همان شکل که وجود دارد توضیح می دهد؛ بدون دروغ یا بزرگنمایی!
 • وقت شناسی وکیل نیز موضوع حائز اهمیتی است که باید به آن توجه کنید؛ زیرا اگر یک وکیل فرد وقت شناسی نباشد، نمی تواند به موقع در جلسات دادگاه حاضر شود و به دفاع از موکل بپردازد.
 • دقت و روحیه جستجوگرانه وکیل باید زیاد باشد، چراکه بسیاری از پرونده ها به گونه ای هستند که برای رسیدگی به آن ها باید اسناد و مدارک مختلفی جمع آوری شود، از همین رو وکیل باید توانایی جمع آوری این اسناد و ادله را داشته باشد.

ما در سایت حقوقی وکیل از ما، بهترین وکلا در زمینه های مختلف را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید انتخاب خود را راحت تر انجام دهید؛ البته فراموش نکنید که سوابق و تجربیات وکیل را بسنجید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان کلیک کنید

مشورت با بهترین وکیل پایه یک دادگستری چه اهمیتی دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری با دانش و تجربیاتی که دارد می تواند به شما در زمینه های مختلف حقوقی مشورت دهد؛ از همین رو اگر شما درگیر پرونده ای شده اید که پیچیدگی و چالش های مختلفی دارد، توصیه می شود حتما با بهترین وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید. چنین وکیلی با کمک تکنیک هایی که آموزش دیده است، می تواند پرونده شما را با هر موضوع و عنوانی به بهترین شکل حل کند. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که بسیاری از پرونده ها به گونه ای هستند که اگر کوچکترین اشتباهی در آن ها رخ دهد، سخت تر و پیچیده تر می شوند، بنابراین برای حل آن ها به زمان و هزینه بیشتری نیاز خواهد بود. از همین رو توصیه می شود ریسک نکنید و کار پیگیری پرونده را به یک وکیل حاذق بسپارید تا همه چیز به بهترین شکل سپری شود.

حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

یکی از موضوعات مهمی که هنگام اخذ وکیل موردتوجه قرار می گیرد، حق الوکاله یا دستمزد وکیل است. وکیل و موکل بعد از عقد وکالت یکسری تعهدات نسبت بهم پیدا می کنند، به طوری که وکیل در متعهد می شود در ازای مشاوره و خدماتی که ارائه می دهد، هزینه ای دریافت کند و طبیعتا موکل نیز متعهد می شود که حق و حقوق وکیل را به همان شکل تعیین شده در زمان های مشخص پرداخت کند؛ اما حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان چقدر است؟

در پاسخ به سوال مطرح شده نمی توان قیمت و هزینه ثابتی را اعلام کرد، زیرا این موضوع بسته به نوع پرونده متفاوت خواهد بود. برای مثال می توان گفت حق الوکاله ای که بهترین وکیل خانواده در اصفهان دریافت می کند، با هزینه ای که بهترین وکیل کیفری در اصفهان دریافت می کند متفاوت خواهد بود؛ چراکه پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی با پرونده های مربوط به دعاوی کیفری تفاوت دارند و همین موضوع باعث اختلاف حق الوکاله وکلا می شود. از همین رو نمی توان در رابطه با حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان نظر دقیقی داد، زیرا وکیل باید پرونده شما را بررسی کند و براساس شرایطی که وجود دارد، مبلغ نهایی به عنوان دستمزد را اعلام کند.

کلام آخر

وکیل پایه یک دادگستری، وکیلی به شمار می آید که در رابطه با موضوعات حقوقی مختلف اطلاعات کامل دارد و شما می توانید در رابطه با موضوعات مختلف با وی مشورت کنید. از همین رو ما در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم که می توانید با توجه به آن ها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان را شناسایی و انتخاب کنید. فراموش نکنید که اخذ وکیل یک موضوع حائز اهمیت است، زیرا شما می توانید با کمک های وکیل با صرف هزینه ای معقول و در مدت زمان کوتاهی به حق و حقوق خود برسید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا