مهاجرتوکلا

لیست 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی ❤️【آپدیت 1402】

امروزه تمایل به مهاجرت در کشورهای مختلف زیاد شده است و افراد تحصیل کرده همچنان خواهان مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا هستند، از این رو اقدام به مهاجرت بدون اطلاعات و دانش کافی صحیح نیست و با توجه به پروسه پر پیچ و خم مهاجرت، نیاز به مرکز معتبر یا افراد متخصص در این زمینه وجود دارد. هر ساله در ایران شاهد به وجود آمدن موسسات مهاجرتی بسیار زیادی، نه تنها در تهران بلکه در شهرستان ها هم بوده ایم که روز به روز هم تعدادشان بیشتر می شود و درحال فعالیت هستند، اما انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی و بهترین وکیل مهاجرت، یکی از موضوعات و دغدغه های بسیار مهمی است برای مهاجرت کردن، زیرا اگر انتخاب درستی نداشته باشید متحمل ضرر و زیان بسیاری می شوید و جدا از ضرر و زیان از لحاظ زمانی هم، با مشکل مواجه می شوید.

به دلیل اینکه برخی موسسات، فقط به دنبال سود و منفعت خود هستند و هزینه های گزافی را از مراجعه کننده می گیرند و در ازای آن خدماتی هم ارائه نمی دهند، از این رو با تحقیق و پرس و جو باید پی بهترین موسسه مهاجرتی و بهترین وکیل مهاجرت بود تا در همین ابتدای راه دچار مشکلاتی نشوید. یک موسسه مهاجرتی یا یک موسسه حقوقی معتبر زمانی به عنوان بهترین موسسه حقوقی یا مهاجرتی شناخته می شود که بتواند پرونده های مهاجرتی یا حقوقی افراد را با موفقیت به پایان برساند.

بهترین موسسه مهاجرتی را با لیست 10 تایی بشناسید

موسسه مهاجرتی بالدانو

موسسه مهاجرتی بالدانو

نخستین موسسه حقوقی مهاجرتی که در صدر لیست قرار دارد، موسسه مهاجرتی بالدانو می باشد. این موسسه از زیر مجموعه هلدینگ حقوقی مهاجرتی آرتا دادبان ایساتیس با شماره ثبت 51562 است. مدیران و وکلای این هلدینگ با سابقه دو دهه فعالیت در امور حقوقی قضایی و مهاجرتی کشور آماده خدمت رسانی به شما مخاطبین هستند. از جمله سوابق مدیران بالدانو دریافت نشان رضایت مندی مشتری از انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده فراکسیون مجلس شورای اسلامی در سال 94 و همچنین نشان مدیریت مشتری مداری از نهاد ریاست جمهوری در سال 96 می باشد.

این مجموعه دارای تمامی مجوزات لازم از نهادهای مختلف دولتی است و همچنین اگر کانادا را برای مهاجرت خود انتخاب کردید باید بدانید بالدانو با ثبت شرکت مهاجرتی در کشور کانادا با نام (TCA) در استان بریتیش کلمبیا شهر ونکوور و تمام مجوزات لازمه مانند cicc/rcic کلیه خدمات مهاجرت به کانادا را به شما ارائه خواهد داد.

مسیرهای تخصصی موسسه مهاجرتی بالدانو عبارتند از: مجارستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و کانادا

برای دریافت مشاوره رایگان این موسسه معتبر با شماره 02143859 در ارتباط باشید.

آدرس موسسه: خیابان بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر، پلاک 109، طبقه اول، واحد 1

برای مشاهده سایت موسسه بالدانو WWW.BALDANO.NET

موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی با بیش از 1200 پرونده مهاجرتی موفق می باشد که وکلا و مشاورین حرفه ای و باتجربه ای در این موسسه مشغول فعالیت هستند. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت، دارای مجوز قانونی با شماره ثبت 40681 است و از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه مهاجرتی شروع کرده است و جزو مراکز معتبری است که به متقاضیان ویزای کانادا و استرالیا کمک می کند تا با کوتاه ترین زمان و با خدمات مشاوره ای موسسه، بتوانند به اهداف مهاجرتی خود برسند. این موسسه، مشاوره در زمینه انتخاب محل سکونت و هزینه های زندگی در کشور مورد نظرتان را به شما می دهد و در ابتدای راه قرارداد رسمی حقوقی به صورت توافقی و دوجانبه را با متقاضی می بندد. خدماتی که این موسسه ارائه می دهد، خدماتی است از جمله: ترجمه مدارک، وقت سفارتی، رزرو هتل و اخذ بلیط رفت و برگشت را به متقاضی ارائه می دهد و به صورت 24 ساعته پشتیبانی برای مراجعه کنندگان را دارد و تضمین می کند درصورت ریجکت شدن ویزا، مبلغ داده شده به موسسه به متقاضی عودت داده می شود.

تماس: 91003558-021

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، تقاطع توحید 3

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه مهاجرتی به دلیل موفقیت در بیش از 6000 پرونده، به عنوان بهترین موسسه مهاجرتی شناخته شده است و به عنوان کارگزار رسمی در زمینه ویزای کشورهای کانادا و آمریکا از توریستی تا تحصیلی فعالیت دارد. موسسه مهاجرتی حامی مهاجر، دارای مجوز و با شماره ثبت 40059 در ایران و با شماره ثبت 541441 در استانبول ترکیه فعالیت می کند.

تماس:91319191-021

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

موسسه مهاجرتی پارسیانیکا

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه، دارای یک گروه تخصصی مهاجرتی است و با دهها پرونده موفقیت آمیز توانسته است جزئی از بهترین موسسه مهاجرتی در تهران شود. وکیل های متخصصی در این زمینه فعالیت می کنند که با راهنمایی های تخصصی می توانند بهترین راه و روش مهاجرتی را با توجه به شرایط فعلی تان به شما پیشنهاد دهند. تخصص اصلی این موسسه برای کشور اسپانیا هست.

تماس: 42071711-021

آدرس: سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه گلشن، پلاک ۸، واحد ۲

موسسه مهاجرتی رجبی

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه به صورت تخصصی، با توجه به شرایط و صلاحیت های هر شخص، پیشنهادات مربوط به مهاجرت را به متقاضی می دهد و طبیعتا این کار نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد که موسسه مهاجرتی رجبی با بهره گرفتن از وکلای متخصص در این زمینه، به متقاضی های مهاجرتی  کمک می کنند . این موسسه از سال 1395 با شماره ثبت 40451 با هدف کمک به متقاضیان مهاجرت برای رسیدن به آینده ای بهتر، به صورت رسمی شروع به کار کرد و در طی این سالها در دو شعبه تهران و شیراز با انواع مختلف روش های مهاجرتی در حال خدمت رسانی به عموم مردم می باشد.

تماس: 44027393-021

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، نبش خیابان رامین شمالی، پلاک 40، طبقه پنجم

موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه، برنامه ویژه ای برای اعزام دانشجویان در نظر گرفته است و روند تحصیل به هر کشوری را با توجه به شرایط هرکسی آسان تر می کند. این موسسه مهاجرتی دارای یک تیم متخصص در زمینه مهاجرت می باشد و همچنین پرسنل آن به تمامی قوانین مهاجرتی تسلط کامل دارند تا بتوانند با دادن مشاوره های تخصصی به مراجعه کنندگان، راه و روش درست را به آنها آموزش دهند. همچنین با اقدام به جمع آوری اطلاعات از همه کشورها، به روز ترین اطلاعات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند. موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان در زمینه های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، اقامت دائم و ثبت شرکت فعالیت می کند و تنها هدف این موسسه رسیدن به رویا و تحقق آرزوهای کسانی است که با توجه به شرایط فعلی که دارند بتوانند در کشورهای دیگر زندگی خوبی داشته باشند.

شماره تماس:72207-021

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک 138، طبقه 5، واحد 27

  موسسه مهاجرتی صبا

بهترین موسسه مهاجرتی

 

با توجه به اینکه قوانین مهاجرت پیچیده است پس نیاز به یک تیم حرفه ای در زمینه مهاجرت احساس می شود. موسسه مهاجرتی صبا با مطالعات و بررسی های هوشمندانه و یک تیم حرفه ای همراه با پشتیبانی قوی، مسیر درست تری را با توجه به شرایط فعلی و همچنین آگاهی از قوانین کشور مورد نظر برای شما انتخاب می کند. تیم صبا، با برنامه ریزی دقیق و راه و روش های قانونی به متقاضیان خارج از کشور کمک می کنندتا بتوانند به رویاهای خود دست یابند. این موسسه مهاجرتی در زمینه های پذیرش تحصیلی، ویزای تحصیلی، ویزای کار، اخذ اقامت، سرمایه گذاری و کارآفرینی و برنامه های توریستی در تهران  مشغول به فعالیت می باشد. هدف موسسه مهاجرتی صبا این است، تا با برنامه ریزی درست و دقیق، نقش مهمی را در موفقیت شما ایفا کند.

شماره تماس: 58416000-021

آدرس : تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک دوم، طبقه سوم

موسسه مهاجرتی درنای آبی

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه مهاجرتی، دفاتر متعددی در ایران و سایر کشورها از جمله کانادا دارد و با بیش از 15 مشاور تخصصی با تجربه که در زمینه مهاجرتی در ایران فعالیت می کند افتخار این را دارد که مسیری امن و با کیفیت بالا را برای مسافران و مراجعه کنندگانش فراهم کند. موسسه مهاجرتی درنای آبی در زمینه های استارت آپی ، اخذ ویزای کار، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق بیزنس در دو شعبه ی تهران و مشهد فعالیت می کند.

شماره تماس: 90001202-021

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، پلاک 76  و آدرس شعبه مشهد: تقاطع خیام و سجاد، انتهای بیستون دوم

موسسه مهاجرتی اریا

بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی آریا از سال 1384 با مدیریت شهرام میرزایی در شهر تهران مشغول به فعالیت می باشد. تخصص اصلی این موسسه، مهاجرت تحصیلی دانشجویان به کشورهای استرالیا و نیوزلند با مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد. این موسسه، با کادری مجرب و  با ارائه مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا، مراجعه کنندگان را در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی موجود در کشور استرالیا راهنمایی و هدایت می کند.

شماره تماس: 88276234-021

آدرس: تهران، کوی نصر (گیشا)، نبش خیابان 19، پلاک 2، طبقۀ 1، واحد 4

موسسه مهاجرتی راز

بهترین موسسه مهاجرتی

این موسسه یکی از موسسات معتبر در شهر تهران می باشد و سابقه ی 10 سال فعالیت را در زمینه مهاجرتی دارد و تشکیل شده از تیمی متخصص در زمینه های مختلف مهاجرتی می باشد. موسسه مهاجرتی راز، با گروه گسترده ای از مجموعه های مهاجرتی همکاری می کند و تمام خواسته های شما را در زمینه مهاجرت برآورده می سازد. تیم راز دارای اصول اخلاقی حرفه ای و استانداردهای درست و صحیح را  در زمینه شغلی خود دارد و تنها هدفشان رضایت مراجعه کنندگان در این موسسه می باشد. موسسه مهاجرتی راز در زمینه های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره فعالیت می کند.

شماره تماس: 88514470-021

ادرس: تهران، محله سنائی، خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان سرافراز، کوچه دوازدهم، پلاک 10، واحد 1

وظایف موسسه های مهاجرتی

هر کشوری برای مهاجرت، قوانین و راه و روش خود را دارد که این راه و روش ها انواع متفاوتی دارند. قوانین مهاجرتی هر ساله دچار تغییراتی می شوند و این موضوع باعث می شود که پروسه مهاجرت کردن سخت تر شود. از این رو وظایف بهترین موسسه مهاجرتی این است که اطلاعات کامل را در خصوص قوانین مهاجرتی بداند و هر ساله این اطلاعات را بروز کند. داشتن اطلاعات جامع و کامل موسسه های مهاجرتی، باعث آسان نمودن شرایط متقاضی و منجر به موفقیت در پرونده های مهاجرتی می شود. کامل و بروز بودن اطلاعات مهاجرتی یکی از وظایف موسسه های مهاجرتی می باشد ولیکن وظایف دیگری برای هر موسسه مهاجرتی وجود دارد که در صورت انجام این وظایف اعتماد مردم به آنها بیشتر خواهد شد. این وظایف عبارتند از:

 • مشاوره تخصصی در رابطه با کلیه شرایط و قوانین مهاجرتی
 • صادق بودن در ارائه خدمات مهاجرتی
 • اجرای کلیه مراحل مهاجرتی به صورت کاملا قانونی
 • برگزاری جلسات توجیهی در مورد شرایط متقاضی
 •  بررسی دقیق شرایط فعلی افراد و بهترین پیشنهاد در مورد روش مهاجرت
 • تشریح کامل و دقیق در رابطه با مشکلات و مزایای مهاجرت

مزایای اقدام از طریق موسسه مهاجرتی

انجام امور مهاجرت به تنهایی بدون کمک از فرد متخصص امری بسیار دشوار یا نشدنی می باشد به دلیل اینکه برای مهاجرت باید از یک فرد با آگاهی کامل و با دانش کافی کمک گرفت، بنابراین موسسه های حقوقی معتبر به دلیل تجربه در رابطه با شرایط متفاوت اشخاص و تخصص در این زمینه، می توانند کمک شایانی را در جهت پیش بردن پرونده مهاجرتی و موفق بودن آن به متقاضی بکنند ولی باید به این نکته توجه کرد که انتخاب موسسه های حقوقی معتبر بسیار مهم است زیرا مشاوره های غیر تخصصی در موسسه های حقوقی نا معتبر می تواند باعث سردرگمی افراد شود. مهاجرت کردن و اقدام کردن از طریق موسسه های مهاجرتی مزایایی دارد که به آن اشاره می شود:

 • بررسی کامل شرایط فعلی افراد برای مهاجرت و ارائه روش های دقیق و درست
 • انجام صفر تا صد مراحل اخذ ویزا به صورت کاملا قانونی
 • قرارداد رسمی دو جانبه همراه با ضمانت مالی
 • شانس موفقیت بیشتر در روند پرونده
 • تسریع در امور کارهای مهاجرتی
 • ارائه اطلاعات کامل و بروز شده در مورد روال پرونده

انواع موسسه های مهاجرتی

امروزه موسسه های مهاجرتی نه تنها در تهران بلکه در اکثر شهرستان ها شروع به فعالیت می کنند و آماده ارائه خدمات مختلفی در زمینه مهاجرت به مردم می باشند. به طور کلی موسسه های مهاجرتی به 4 دسته کلی تقسیم می شوند:

 1. مهاجرت کاری
 2. مهاجرت برای زندگی
 3. مهاجرت تحصیلی
 4. اخذ ویزای توریستی

ویژگی موسسه های مهاجرتی معتبر

اولین اقدام برای مهاجرت از طریق موسسه های مهاجرتی، معتبر بودن آن است و اینکه از طرف مردم مورد اعتماد باشد. یک موسسه مهاجرتی معتبر باید دارای فاکتور هایی جهت اعتبار باشد تا بتوان به آن اعتماد کرد. این فاکتورهای مهم شامل:

 • دارای مجوزهای قانونی از سازمان های مربوطه
 • میزان سوابق فعالیت یک موسسه
 • بررسی آمار پرونده های مهاجرتی موفق
 • داشتن اطلاعات بروز در مورد قوانین مهاجرتی
 • داشتن مشاوران و وکلای باتجربه و متخصص
 • صداقت و پیگیری در انجام امور پرونده های مهاجرتی
 • عودت دادن هزینه در صورت عدم موفقیت در پرونده

میزان هزینه موسسه های مهاجرتی

قطعا هزینه های موسسه های مهاجرتی یکسان نخواهد بود زیرا نرخ ها با توجه به شرایط متقاضی تغییر می کند و هم اینکه، هر موسسه با توجه به سوابق کاری، میزان پرونده های موفق و وکلای مجربی که دارد نرخ متغیری را ارائه می دهد. این موارد یکی از دلایل اصلی تمایز در نرخ و کیفیت موسسات مهاجرتی می باشد.

ضرورت های مهم در موسسه های مهاجرتی

در انتخاب برای موسسه های مهاجرتی باید دو ضرورت مهم را در نظر گرفت و قبل از هر اقدامی به آن توجه کرد . این ضرورت های مهم در پروسه مهاجرتی شامل :

 • ضرورت مشاوره گرفتن در موسسات مهاجرتی
 • ضرورت عقد قرارداد در موسسات مهاجرتی

ضرورت مشاوره گرفتن در موسسه مهاجرتی

قبل از تصمیم گیری درمورد بهترین روش مهاجرتی، بهتر است با یک وکیل مهاجرتی در موسسه مهاجرتی انتخابیتان، مشورت و صحبت کنید. به دلیل اینکه یک وکیل مهاجرتی با توجه به تجربیاتی که دارد شرایط شما را بررسی و بهترین تصمیم را به شما ارائه می دهد. معمولا مشاوره ها هزینه ی چندانی ندارد و می تواند مسیر  شما را رو به جلو حرکت دهد.

ضرورت عقد قرارداد در موسسه مهاجرتی

متقاضی برای مهاجرت باید از شرایط و روش مهاجرتی که موسسه و وکلا برایش در نظر گرفته اند اطلاعات کافی داشته باشد زیرا بعضی از این روش ها، نیاز به تعهدات حقوقی دارند که باید متقاضی به آنها عمل کند و اگر ندانسته این تعهدات را بپذیرد، مشکلات حقوقی و قانونی برایش ایجاد می شود و در صورت پایبند نبودن متقاضی به تعهداتی که ندانسته پذیرفته، احتمال لغو اقامت دائم وی در آن کشور وجود دارد و باعث از دست رفتن سرمایه آن هم می شود .

کلام آخر

با مواردی که گفته شد، همه چیز به شخص متقاضی و تصمیم گیری آن بستگی دارد که بتواند بهترین و کوتاه ترین راه و مسیر را انتخاب کند. اگر از همان ابتدای راه انتخابی اشتباه داشته باشد در نتیجه باعث سردرگمی می شود و دچار مشکلاتی نیز می شود. با تحقیق و بررسی و آمار پرونده های موفقی که هر موسسه مهاجرتی دارد می توان به این نتیجه رسید که آیا آن موسسه جزو بهترین موسسه های مهاجرتی شناخته شده می باشد و یا اینکه آیا می توان به آن اعتماد کرد یا خیر. در نتیجه باید به این نکته توجه داشت که بهتر است پروسه مهاجرتی را به دست افراد کار بلد و متخصص سپرد و از تصمیم اینکه خودتان بخواهید این مسیر پر پیچ و خم را انجام دهید پرهیز کنید، به دلیل اینکه اگر نا آگاهی در این زمینه اتفاق بیفتد دچار مشکلات بسیاری در طی این مسیر خواهید شد.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام
  از مقاله لیست 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی ❤️ خوبتون ممنون
  بسیار عالی و خوب توصیف کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا