وکلاوکیل کیفری

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان ⚖️【آپدیت 1402】

در هر شهر وکیل های متخصص و مجرب زیادی وجود دارد تا بتوانند با دانش و آگاهی که در این حوزه دارند از موکلشان دفاع کنند. سایت وکیل از ما به بررسی بهترین وکیل کیفری در اصفهان می پردازد و با معرفی ده تا لیست از بهترین وکلای کیفری شهر اصفهان به مردم عزیز اصفهان کمک می کند تا اگر در زمینه کیفری دچار مشکل شدند با مطالعه در این مقاله بتوانند بهترین وکیل در اصفهان را پیدا کنند و به او اعتماد کنند.

انواع دعاوی کیفری

دعاوی کیفری انواع متفاوتی دارند و یک وکیل کیفری باید به تمامی آنها تسلط داشته باشد تا بتواند از موکل خویش در دادگاه دفاع کند. انواع دعاوی کیفری به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

 • مواردی که باعث اختلال در آسایش و امنیت عمومی می شوند مانند: قمار، برهم زدن نظم عمومی، جعل، استفاده از اسناد جعلی، رابطه نامشروع، ربا، جرایم هایی بر علیه ماموران دولتی، محاربه و غیره
 • مواردی که به طور مستقیم با اموال مردم ارتباط داشته باشد مانند: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تخریب، صدور چک پرداخت نشده و غیره
 • مواردی که با شرایط و اوضاع مردم در ارتباط باشد مانند: آدم ربایی، افترا، تصادف رانندگی، توهین، نزاع، مزاحمت، سقط جنین و غیره
 • مواردی که مربوط به فضای مجازی می شود مانند اینترنت، سرقت رایانه ای، تهدید مجازی و غیره
 • مواردی که مربوط به مسائل خانوادگی می شود مانند: عدم ثبت نکاح، ترک انفاق و غیره

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل های زیادی در شهر اصفهان وجود دارد که عده ای از آنان دارای سوابق خیلی خوب و تخصص در زمینه های مختلف وکالتی از جمله دعاوی کیفری هستند. بهترین وکیل کیفری در اصفهان دارای مهارت و تخصص ویژه ای در این زمینه می باشد و سعی می کند تا تمام تجربه کاری و دانشی که دارد را محدود به پرونده های کیفری کرده و به فعالیت در این زمینه بپردازد. قوانینی وجود دارد که وکیل کیفری باید به آنها تسلط داشته باشد این قوانین عبارتند از: قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با قاچاق ارز یا کالا و سایر قانون های دیگر که همگی به عهده وکیل کیفری می باشد.

حمیده سلیمیبهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی در شهر اصفهان فعالیت دارد و مشاور حقوقی شرکت های معتبری از جمله: شرکت سهامی نجار کیش، شرکت کوهن بتون، شرکت آینده باور تیدا، شرکت پیشرو و شرکت های دیگری که ایشان در آن به عنوان مشاورحقوقی حضور داشته اند. خانم حمیده سلیمی با مهارت وساسبقه خوبی که در امور وکالتی دارند به عنوان بهترین وکیل در اصفهان مشغول فعالیت می باشند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 5 سال سابقه کاری وکالتی
 • دکترا حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضویت در کانون آیین دادرسی مدنی ایران
 • دارای مدرک داوری
 • داوری قانون آیین دادرسی مدنی ایران
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09122076852

آدرس: اصفهان، شهرستان نایین، خیابان جانبازان، روبروی سازمان مسکن، پلاک 19

سپهر صادقی نژاد

 

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تاکنون سابقه بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی داشته است. ایشان در زمینه های وکالتی همچون ملکی، قراردادها، اسناد رسمی، ثبت احوال، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در شهر اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای چهار سال سابقه کار وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۷۱۶۶۲۴۰

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری مجتمع اداری، طبقه ششم، واحد ۳۰۹

 آیدا پرندین

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09134216971

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

فرناز جوادی نژاد

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به کار در اصفهان می باشد. ایشان سابقه موفقیت در پرونده های وکالتی در دعاوی های مختلف را به عهده داشته است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان در بین موکلین شناخته شده است. خانم فرناز جوادی نژاد در دعاوی های حقوقی، کیفری، شهرداری، ملکی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133056578

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن بست پویان، مجتمع فراز، طبقه اول، واحد چهارم

حامد امیری

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنین دارای سوابق بالایی در دعاوی های مختلف وکالتی است و با سالها تجربه موفق در زمینه وکالتی توانسته است تا بهترین وکیل کیفری در اصفهان، توسط موکلین معرفی شود. ایشان با تخصصی ترین مشاوره حقوقی و ارائه راه حل  مناسب به موکلین، توانسته است اعتماد آنها را جلب کند و در این حوزه موفق شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۷۶۵۴۱

آدرس: اصفهان، خیابان امام سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد یازدهم

ابراهیم منصورزاده

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و در پرونده های کیفری و قضایی موفقیت های زیادی کسب کرده است و بیشتر در این نوع پرونده ها مهارت و تخصص دارد. ایشان در زمینه دعاوی های دیگری چون خانواده، ملکی، ثبتی و غیره همچنان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09133221871

آدرس: اصفهان، شهید نیکبخت غربی، روبروی فضای سبز دادگستری

سیدناصر شجاعی

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و به دلیل سابقه درخشانی که در عرصه وکالت دارد به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان مشغول به فعالیت می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند کیفری، حقوقیف خانواده، ملکی و غیره فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • دکترا حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • داور قوه قضاییه
 • عضو کانون وکلا دادگستری

شماره تماس: 09120126454

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق، خیابان شیخ مفید، نبش کوچه شماره پنج، ساختمان دکوراژ، طبقه اول

محمدتقی فقیهی

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان سابقه بیش از 800 پرونده موفق وکالتی را به عهده دارد و مشاور حقوقی شرکت های معتبر بسیار زیادی هم بوده است. آقای محمد تقی فقیهی با سوابق و تجربه درخشانی که در این حوزه داشته است موفق شده تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان معرفی شود. ایشان درحال حاضر در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، خانواده، ملکی و غیره فعالیت می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • 10 سال سابقه کاری
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09136910250

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، میدان شهدا، ابتدای خیابان طالقانی، جنب اداره برق، طبقه فوقانی پوشاک نادری

محسن نور محمدی

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و مهارت دارد و همچنان قبول دعاوی های کیفری، خانواده، حقوقی و غیره را در اصفهان به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ابتدای کوچه شهید صادقی، ساختمان شمره هفتم، طبقه همکف

محمد امین شاهنگیان

بهترین وکیل کیفری در اصفهان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد و به دلیل سابقه بالایی که در حوزه های مختلف وکالت داشته اند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده است. همچنین ایشان دارای سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی می باشد و در دعاوی های مختلفی مانند حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری و غیره در اصفهان مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه کاری در حوزه وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • عضو سابق شورای حل اختلاف

شماره تماس: 09131666781

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، نرسیده به سه راه حکیم نظامی، بلوار کارگر، مجتمع شوکا، طبقه سوم، واحد سوم

وکیل کیفری کیست

پرونده های مربوط به دعاوی کیفری بسیار مهم هستند و از حساسیت بسیارزیادی برخوردار هستند بنابراین نیاز به داشتن یک وکیل کیفری جهت انجام این امور لازم است تا نتایج این پرونده ها با موفقیت همراه باشد. وکیل کیفری به کسی گفته می شود که اطلاعات کامل و بروز شده ای را در مورد مسائل کیفری داشته باشد تا بتواند دفاعیات لازم را برای موکلش انجام بدهد.

یک وکیل کیفری متخصص به تمامی مراحل قانونی کیفری مانند طرح شکایت، طرح دعوی، تنظیم لایحه دفاعیه، اظهارنامه، شکواییه و غیره آشنا است و با پیگیری و بررسی درست این مراحل می تواند همه چیز را به نفع موکلش تمام کند حتی اگر همه چیز بر علیه موکلش باشد. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که طرح دعوا فقط یکبار در دادگاه مطرح می شود و اگر به اشتباه توسط فرد غیر متخصص اینکار انجام شود امکان طرح دعوای مجدد وجود نخواهد داشت و موجب خسارات زیادی خواهید شد و همچنین باعث می شود تا مدت زمانی را که برای انجام این کار گذاشته شده به هدر برود، پس در ابتدا انتخاب یک وکیل متخصص و با سابقه بالا در این نوع پرونده ها بسیار الزامی می باشد.

مطالب مشابه: بهترین وکیل ملکی در اصفهان

اهمیت داشتن یک وکیل کیفری

دچار شدن به مشکلات کیفری خصوصا برای کسانی که تاکنون سابقه مشکلات اینچنینی نداشته اند بسیار ناراحت کننده خواهد بود و باعث می شود هرکسی که در این شرایط قرار می گیرد دچار استرس و اضطراب شود و در گام اول نداند که چه باید کند و چگونه از خود دفاع کند، خصوصا اینکه پرونده های کیفری به طور مستقیم با جان و مال و حیثیت انسان در ارتباط است و جزو پرونده های حساس محسوب می شود. بنابراین کمک گرفتن از یک شخص متخصص و آگاه در این امور می تواند تسکینی بر شرایط تلخ باشد و استرس  و اضطراب را کاهش دهد، زیرا با اخذ یک وکیل کیفری خوب می توان تا درصد بالایی به موفق بودن پرونده امیدوار بود به دلیل اینکه، وکلا دارای تجارب زیادی در خصوص پرونده های کیفری هستند و با تخصص و اطلاعاتی که در این زمینه دارند می توانند به موکل خود کمک بسیار زیادی کنند و آرامش را به زندگی او برگردانند.

مراحل قانونی پرونده های کیفری

یک وکیل کیفری با تسلط و تمرکز بر امور کیفری و آگاهی از قوانین آن، پرونده های کیفری را به جریان می اندازد. مراحل قانونی، برای رسیدگی و پیگیری به یک پرونده کیفری وجود دارد که باید توسط وکیل کیفری انجام شود تا پرونده در جریان کاری و روال خود قرار گیرد. مراحل قانونی که باید توسط وکیل کیفری انجام شود این است که در ابتدا باید یک طرح شکایت تنظیم گردد و سپس باید به جمع آوری مدارک و اسناد لازم برای تهیه دفاعیه در کنار این طرح شکایت انجام شود.

وکیل کیفری باید در تمامی مراحل قانونی مانند تحقیقات تا پایان این مراحل که شامل حکم دادرسی و اجرای حکم می باشد، موکلش را همراهی کند و در واقع اصلا مهم نیست فرد مراجعه کننده شاکی باشد یا متهم، بلکه وکیل کیفری وظیفه دارد تا مراحل قانونی یک پرونده کیفری را به درستی انجام دهد و از حقوق هر شخص دفاع می کند و با هوشیاری و آگاهی که از کلیه امور کیفری دارد، در دادگاه حاضر شود تا بتواندا شرایط را به نفع موکلش تمام کند، همچنین موکل این اختیار را دارد که در تمامی این مراحل همراه وکیل خود باشد و از روال پرونده باخبر باشد.

چه تعداد وکیل کیفری برای هر پرونده نیاز داریم

اخذ وکیل برای هر پرونده وکالتی در حوزه های مختلف، حق هر کسی است و با تحقیق و بررسی که  برای انتخاب وکیل انجام می شود، می توان یک وکیل مورد نظر را با توجه به حوزه تخصصی و تجاربی که دارد برای پرونده خویش انتخاب کرد. اما در برخی مواقع و با توجه به ماده 385 در قانون اساسی انتخاب چند وکیل برای یک پرونده مانعی ندارد و هر شخص در پرونده هایی مانند تجاوز به عنف و … حتی تا سه وکیل کیفری هم می تواند اختیار کند.

وکیل تسخیری (رایگان)

در تمامی پرونده های کیفری، به دلیلی تخصصی بودن و حساس بودن آن، نیاز به وکیل کیفری الزامی است و براساس قانونی که در ماده 35 در قانون اساسی جمهوری اسلامی آورده شده است ، هرکسی حق دارد تا بتواند جهت رفع مشکل اش، وکیلی را اختیار کند تا بتواند در تمام مراحل قانونی وکالتی، به او کمک کند و پرونده را با موفقیت به پایان برساند، اما گاهی پیش می آید که کسی که دچار مشکلات کیفری شده است، توانایی مالی برای گرفتن وکیل را ندارد، بنابراین می تواند از وکیل رایگان یا به اصطلاح از وکیل تسخیری استفاده کند. اخذ وکیل تسخیری کاملا رایگان می باشد و وکیل تسخیری هم تمامی خدماتش را رایگان در اختیار موکل قرار می دهد.

کلام آخر

هدف ما در این مقاله این بوده است تا به آسانی بتوانید بهترین وکیل کیفری در اصفهان را بشناسید و نگرانی بابت پیدا کردن یک وکیل متخصص  نداشته باشید، زیرا با مطالعه در این مقاله، تمامی خصوصیات و ویژگی های بهترین وکیل در اصفهان را مشاهده خواهید کرد و دیگر نیاز نیست تا  زمان زیادی را صرف انتخاب وکیل کنید. هدف سایت وکیل از ما این است تا با کمترین زمان و کمترین هزینه انتخاب مناسبی در مورد وکیل خود داشته باشید و درنهایت بهترین نتایج را دریافت کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا