وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در قزوین ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب یک وکیل خبره همانند انتخاب یک پزشک متخصص در هنگام بیماری است. در واقع کسی که دچار بیماری می شود، تمام تلاشش این است تا از یک پزشک حاذق استفاده کند تا زودتر سلامتی اش را بدست آورد. در انتخاب وکلا هم باید همانند انتخاب پزشک عمل کرد و دقت لازم را به عمل آورد تا پرونده به نتایج مطلوبی دست پیدا کند. یکی از اهداف سایت حقوقی وکیل از ما این است تا لیستی از ویژگی ها و تخصص های بهترین وکیل در قزوین را در اختیار شما قرار دهد تا اگر  مردمی که در شهر قزوین زندگی می کنند و با مشکلات حقوقی  مواجه شدند، با مطالعه در این مقاله وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و با او مشاوره داشته باشند. در شهر قزوین هم مانند دیگر شهرهای ایران، وکیل های با سابقه کار و مجربی وجود دارد که در حوزه های مختلف وکالتی اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشند و تنها هدفشان، کمک به مردم و رضایت موکلینی است که گرفتار مسائل مختلف حقوقی می شوند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونگی انتخاب بهترین وکیل خبره در قزوین

در دادگاه های شهر قزوین، پرونده های حقوقی بسیار زیادی در حوزه های مختلف وکالتی به چشم می خورد و افرادی که دچار مشکلات حقوقی یا کیفری می شوند به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی، در پی پیدا کردن بهترین وکیل در قزوین هستند. چندین مورد برای انتخاب درست وکیل وجود دارد تا بتوانیم بهترین وکیل در قزوین را شناخته و انتخاب کنیم. یکی از اولویت های مهم برای انتخاب وکیل، داشتن مهارت و تخصص خوب در زمینه کاری خودش است.

در واقع یک وکیل زمانی می تواند در کارش موفق باشد که اطلاعاتش در زمینه حقوقی به روز باشد و مهارت و تخصص حقوقی را به اندازه کافی داشته باشد. دومین موردی که باید به آن توجه کرد، میزان سوابق و تحصیلات وکیل موردنظر است. سوابق بالای یک وکیل، نشان از تجربه بالا در پرونده های مختلف وکالتی می باشد. در نتیجه انتخاب یک وکیل مجرب از همان ابتدا باعث تغییر کلی مسیر پرونده در جهت درست می شود و به پیشبرد آن کمک بسیار زیادی می کند، اما اگر به هر دلیلی انتخاب نادرستی برای وکیل داشته باشید احتمال اینکه دچار خساراتی شوید بسیارزیاد است.

مطالب پیشنهادی از وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل ملکی در قزوین 

وظایف اصلی بهترین وکیل در قزوین

وکلایی در قزوین مورد رضایت موکلین قرار می گیرند که وظایفی را که به عنوان یک وکیل وجود دارند را انجام دهند. این وظایف عبارتند از :

 1. مشاوره حقوقی و حرفه ای به مراجعه کنندگان اولیه
 2. بررسی و مطالعه دقیق پرونده
 3. صادق بودن با مراجعه کننده در مورد نتیجه احتمالی مربوط به پرونده اش
 4. وقت شناسی در انجام امور کارهای اجرایی پرونده
 5. عمل کردن به تمامی امور قید شده در وکالت نامه
 6. حضور در تمامی جلسات دادگاه
 7. پیگیری مداوم پرونده تا لحظه ی اجرای حکم
 8. جمع آوری و نگهداری اطلاعات و بیان ادله های مناسب در جهت ارائه دادن به دادگاه
 9. تنظیم لایحه دفاعیات در دادگاه از موکل
 10. گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل با ارائه شواهد و مدارک در دادگاه
 11. تلاش برای دست پیدا کردن به نتیجه مثبت پرونده
 12. تلاش برای نتیجه مثبت پرونده در دادگاه

وظایف اصلی بهترین وکیل در قزوین

ولی جلالی

ولی جلالی

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین هستند، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کلیه مراجع قضایی را دارند. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی ملکی، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکولین را به نتیجه مثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 09123817916

آدرس: قزوین، خیابان شهید سردار سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان پلاک ۱۸، طبقه اول دفتر وکالت جلالی


زهرا سبزی

بهترین وکیل در قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین میباشد و 13 سال سابقه درخشان وکالتی را در کارنامه خود دارند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است‌.

تخصص ها و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

شماره تماس:09127860597


یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری و دارای 20 سال تجربه کاری و تخصصی در امور کیفری و کاری خود می باشد. ایشان متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای، اجرای احکام کیفری نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین در بین مردم شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را عهده دار بوده است و با توجه به پرونده موکل و مراجعین، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • قاضی بازنشسته دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی
 • ۲۰ سال تجربه کار حرفه ای در دادسرا و امور کیفری
 • تخصص در پیگیری دعاوی خانواده و کیفری و حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

 آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

آدرس تلگرام: https://t.me/Lyoukabodmoshfeghi

آدرس اینستاگرام: youkabodmoshfeghi


زهره زینالی

زهره زینعلیسرکار خانم زهره زینالی، وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد. وی در سال ۱۳۹۱ با کسب رتبه دو در آزمون وکالت پذیرفته شده اند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در قزوین می باشند.
خانم زینالی با تسلط به قوانین روز حقوقی و تعهدکاری بالا، پیگیری مداوم پرونده را عهده دار است. خانم زهره زینالی با بیان قوی و صریح و شجاعت در دفاع که دارد، دفاعیات بسیار موثری را در دادگاه انجام می دهد و جزو وکلای خوشنام در بین مردم شناخته شده است. خانم زینالی سابقه وکالت و همکاری با شهرداری، بانک ها و موسسات مالی، هدلینگ حقوقی بین اللملی و شرکت های پیمانکار ساختمان سازی را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی سفیران عدالت
 • مدرس دوره های آموزشی حقوق

تخصص در دعاوی:

 •  مالی
 • شهرداری
 • ثبتی
 • املاک و اراضی
 • قراردادها و شرکت های تجاری
 • ارث
 • خانواده
 • کیفری

شماره تماس:

آدرس: قزوین، بالاتر از میدان جانبازان، بلوار نخبگان، نبش چهار راه امیر کبیر


شهریار ربیعی

شهریار ربیعی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و در دعاوی های مختلف مانند کیفری، ملکی، تجاری، خانواده و غیره تخصص و مهارت دارد. آقای شهریار ربیعی با ارائه مشاوره های تخصصی به متقاضیانش، بهترین روش ها و راهکارها را به آنها ارائه می دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را در جهت پیشبرد پرونده خود داشته باشند.

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: قزوین،


رضا قاسمی

رضا قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به دلیل تعهد کاری که نسبت به کار خویش دارد، باعث رضایت موکلینش شده است. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا در مدت زمان کمتر بتواند از حق و حقوق موکلینش دفاع کند. آقای رضا قاسمی در دعاوی های مختلفی از جمله ملکی، مالی، کیفری، خانواده، حقوقی و غیره  در شهر قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: قزوین،


حسین ترکمن

حسین ترکمن

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر قزوین مشغول به فعالیت در امور مختلف وکالتی است. ایشان در کارنامه وکالتی خود دارای سوابق درخشانی می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است. آقای حسین ترکمن در زمینه دعاوی های مختلف مانند تجاری، ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: قزوین

ویژگی های اصلی یک وکیل خبره در قزوین

ویژگی های مهم و اصلی برای یک وکیل خبره در قزوین وجود دارد که داشتن این ویژگی ها، باعث می شود تا  اعتماد و اطمینان مردم را به خود جلب کند و  در میزان موفقیت در کارش هم تاثیرگذار باشد. این ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • داشتن سوابق و تجربه بالا در حوزه های مختلف وکالتی
 • آشنا بودن به قوانین مربوط به مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری
 • مطالعه کتب های مختلف حقوقی و به روز بودن اطلاعات
 • بالا بودن ظرفیت روحی و روانی
 • صبوری در انجام امور کارهای وکالتی
 • آشنا به دانش روانشناسی و روانشناختی
مطالب پیشنهادی از وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل کیفری در قزوین 

هزینه وکیل خبره در قزوین

هزینه و یا حق الوکاله وکلا در قزوین متفاوت می باشد، در واقع مواردی وجود دارد تا در کاهش یا افزایش حق الوکاله وکیل تاثیر بگذارد. به عنوان مثال  هرچقدر میزان تخصص و مهارت یک وکیل بیشتر باشد، قطعا هزینه حق الوکاله آن وکیل هم بیشتر می شود و یا وکلایی که در یک شهر نام آفرین هستند، احتمال اینکه حق الوکاله آنها از دیگر وکلا یبشتر باشد وجود دارد. اما به طور کلی میزان حق الوکاله یک وکیل به صورت دقیق، زمانی مشخص می شود که وکیل مربوطه پرونده را بررسی کرده و با توجه به شرایط فعلی پرونده و حجم کار،  هزینه را به متقاضی بیان کند. در اکثریت مواقع، میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل انجام می شودو

وکیل تسخیری یا وکیل رایگان در شهر قزوین

همانطوری که قبلا اشاره کردیم در هنگام مواجهه شدن با مسائل و مشکلات حقوقی، داشتن وکیل الزامی می باشد تا با تجربه و مهارتی که دارد از حق و حقوق تضییع شده موکلش دفاع کند.

هر وکیل با توجه به شرایط پرونده و میزان تجربه ای که دارد نرخ حق الوکاله اش متفاوت می شود. اما گاهی پیش می آید که موکل توانایی مالی گرفتن وکیل را ندارد و داشتن وکیل هم از الزامات برای پرونده اش می باشد، بنابراین در این شرایط و با توجه به ماده 35 در قانون اسلامی، می تواند از وکیل تسخیری یا رایگانی استفاده کند که قانون در اختیارش قرار می دهد، بدون اینکه هزینه ای را بابت اخذ آن وکیل پرداخت کند. وکیل تسخیری یا وکیل رایگان وظیفه دارد تا تمامی خدمات مربوط به وکالت را برای موکلش انجام دهد و  اجازه ندارد تا بابت آن، حق الزحمه ای را از موکل دریافت کند.

وکیل تسخیری

کلام آخر

هرکسی حق دارد تا در هنگام بروز مشکلات حقوقی، وکیل و مشاور حقوقی خودش را اختیار کند و پرونده را به او واگذار کرد. اما نکته ای که باید در نظر گرفت این است که در حوزه وکالت، ادعای موفقیت صد در صد از همان ابتدا برای یک پرونده حقوقی وجود ندارد و وکیل موظف است تا با مطالعه پرونده و بررسی شرایط فعلی آن، احتمال نسبی موفقیت را با صراحت به موکل بیان کند. در نتیجه متقاضی در آن شرایط تصمیم می گیرد که پرونده را در اختیار وکیل قرار دهد یا منصرف شود. در هر صورت پرونده های حقوقی دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و سپردن آن ها به یک وکیل خبره و با مهارت کافی از الزامات نیز می باشد.

3.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. درود بر. شما
  بجز یکی دو تا از دوستان ، بقیه اسامی رو حتی وکلا
  شما هم نمیشناسن ، بعد گفتید. بهترین وکلای قزوین ؟
  معیار و ملاک تون چیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا