وکلا

لیست 10 تا از بهترین وکیل در قزوین ⚖️【آپدیت 1402】

انتخاب یک وکیل خبره همانند انتخاب یک پزشک متخصص در هنگام بیماری است. در واقع کسی که دچار بیماری می شود، تمام تلاشش این است تا از یک پزشک حاذق استفاده کند تا زودتر سلامتی اش را بدست آورد. در انتخاب وکلا هم باید همانند انتخاب پزشک عمل کرد و دقت لازم را به عمل آورد تا پرونده به نتایج مطلوبی دست پیدا کند. یکی از اهداف سایت حقوقی وکیل از ما این است تا لیستی از ویژگی ها و تخصص های بهترین وکیل در قزوین را در اختیار شما قرار دهد تا اگر  مردمی که در شهر قزوین زندگی می کنند و با مشکلات حقوقی  مواجه شدند، با مطالعه در این مقاله وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و با او مشاوره داشته باشند. در شهر قزوین هم مانند دیگر شهرهای ایران، وکیل های با سابقه کار و مجربی وجود دارد که در حوزه های مختلف وکالتی اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشند و تنها هدفشان، کمک به مردم و رضایت موکلینی است که گرفتار مسائل مختلف حقوقی می شوند.

چگونگی انتخاب بهترین وکیل خبره در قزوین

در دادگاه های شهر قزوین، پرونده های حقوقی بسیار زیادی در حوزه های مختلف وکالتی به چشم می خورد و افرادی که دچار مشکلات حقوقی یا کیفری می شوند به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی، در پی پیدا کردن بهترین وکیل در قزوین هستند. چندین مورد برای انتخاب درست وکیل وجود دارد تا بتوانیم بهترین وکیل در قزوین را شناخته و انتخاب کنیم. یکی از اولویت های مهم برای انتخاب وکیل، داشتن مهارت و تخصص خوب در زمینه کاری خودش است.

در واقع یک وکیل زمانی می تواند در کارش موفق باشد که اطلاعاتش در زمینه حقوقی به روز باشد و مهارت و تخصص حقوقی را به اندازه کافی داشته باشد. دومین موردی که باید به آن توجه کرد، میزان سوابق و تحصیلات وکیل موردنظر است. سوابق بالای یک وکیل، نشان از تجربه بالا در پرونده های مختلف وکالتی می باشد. در نتیجه انتخاب یک وکیل مجرب از همان ابتدا باعث تغییر کلی مسیر پرونده در جهت درست می شود و به پیشبرد آن کمک بسیار زیادی می کند، اما اگر به هر دلیلی انتخاب نادرستی برای وکیل داشته باشید احتمال اینکه دچار خساراتی شوید بسیارزیاد است.

مطالب پیشنهادی از وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل ملکی در قزوین 

وظایف اصلی بهترین وکیل در قزوین

وکلایی در قزوین مورد رضایت موکلین قرار می گیرند که وظایفی را که به عنوان یک وکیل وجود دارند را انجام دهند. این وظایف عبارتند از :

 1. مشاوره حقوقی و حرفه ای به مراجعه کنندگان اولیه
 2. بررسی و مطالعه دقیق پرونده
 3. صادق بودن با مراجعه کننده در مورد نتیجه احتمالی مربوط به پرونده اش
 4. وقت شناسی در انجام امور کارهای اجرایی پرونده
 5. عمل کردن به تمامی امور قید شده در وکالت نامه
 6. حضور در تمامی جلسات دادگاه
 7. پیگیری مداوم پرونده تا لحظه ی اجرای حکم
 8. جمع آوری و نگهداری اطلاعات و بیان ادله های مناسب در جهت ارائه دادن به دادگاه
 9. تنظیم لایحه دفاعیات در دادگاه از موکل
 10. گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل با ارائه شواهد و مدارک در دادگاه
 11. تلاش برای دست پیدا کردن به نتیجه مثبت پرونده
 12. تلاش برای نتیجه مثبت پرونده در دادگاه

سمیه احمدی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تاکنون موفق به پرونده های بسیار زیادی در حوزه های مختلف وکالتی شده است. ایشان در حال حاضر در شهر قزوین مشغول به فعالیت وکالتی می باشد و سابقه وکالت و مشاوره برای فروشگاه و سازمان های معتبر را نیز برعهده داشته است. خانم سمیه احمدی به دلیل سوابق کاری خیلی خوبی که دارد به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی قوه قضاییه
 • مدرس دانشگاه

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۴۵۵۱۱۰

آدرس: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه ۳۳ ّآرمان، پلاک ۲۱۲، طبقه سوم

زهرا سبزی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت است. ایشان سابقه موفقیت در پرونده های بسیار زیادی را به عهده داشته است . خانم زهرا سبزی در زمینه های وکالتی مانند کیفری، خانواده، ملکی، مالی، حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۶۰۵۹۷

آدرس: قزوین، چهارراه نادری، جنب داروخانه فرج زاده، طبقه فوقانی طب کار سینا، طبقه دوم، واحد یکم

مهدی عبدالهی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر قزوین مشغول به فعالیت است. آقای مهدی عبدالهی به دلیل برخورد و رفتار مناسب با موکلین و وقت شناس بودن در امور کاری خود، به عنوان بهترین وکیل در قزوین معرفی شده است و در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانواده، حقوقی، کیفری، تجاری، شهرداری، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۳۱۰۶۲

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، جنب حکمت۵۵، ساختمان ۵۶، طبقه چهارم

ذبیح اله سوری

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و دارای سابقه داوری در هیئت داوران با درجه خیلی خوب بوده است. ایشان به عنوان مدرس پیشین دانشگاه پیام نور در تاکستان فعالیت داشته است و همچنین دارای سوابق بسیار درخشانی در حوزه قضایی استان قزوین است.  آقای ذبیح اله سوری به عنوان وکیل شایسته و بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • رتبه اول کارشناسی دانشگاه خوارزمی در تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی در شهرستان آبیک
 • رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی استان البرز
 • کارشناس رسمی و مشاور خانواده قوه قضائیه
 • افسر سابق معاونت اطلاعات در استان قزوین

شماره تماس: 09128820981

آدرس: قزوین، خیابان طالقانی، نبش ملک آباد، روبروی اداره دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه دوم، واحد هشتم

مجتبی بهرامی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند خانواده، کیفری، ملکی، تجاری، مالی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد. آقای مجتبی بهرامی به عنوان زبده ترین وکلا و بهترین وکیل در قزوین فعالیت دارد  و باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کار وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان قزوین
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس: 09127895818

آدرس: قزوین، خیابان آبیک،  ابتدای بلوار امام، ساختمان پویا، طبقه دوم، واحد سوم

پریسا تقیا

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفق در کارنامه خود است. ایشان در زمینه های تخصصی وکالت از جمله کیفری، حقوقی، ملکی، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت در شهر قزوین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 6 سال سابقه وکالتی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127801305

آدرس: قزوین، خیابان ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک سوم، واحد اول

شهریار ربیعی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و در دعاوی های مختلف مانند کیفری، ملکی، تجاری، خانواده و غیره تخصص و مهارت دارد. آقای شهریار ربیعی با ارائه مشاوره های تخصصی به متقاضیانش، بهترین روش ها و راهکارها را به آنها ارائه می دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را در جهت پیشبرد پرونده خود داشته باشند.

 • 5 سال سابقه کار وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127805018

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

رضا قاسمی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به دلیل تعهد کاری که نسبت به کار خویش دارد، باعث رضایت موکلینش شده است. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا در مدت زمان کمتر بتواند از حق و حقوق موکلینش دفاع کند. آقای رضا قاسمی در دعاوی های مختلفی از جمله ملکی، مالی، کیفری، خانواده، حقوقی و غیره  در شهر قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سه سال سابقه کار وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09124082660

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم

حسین ترکمن

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر قزوین مشغول به فعالیت در امور مختلف وکالتی است. ایشان در کارنامه وکالتی خود دارای سوابق درخشانی می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است. آقای حسین ترکمن در زمینه دعاوی های مختلف مانند تجاری، ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۲۲۶۸

آدرس: قزوین،بلوار امام خمینی، حکمت پانزدهم، پلاک یکم، طبقه یکم

ولی جلالی

بهترین وکیل در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به دلیل متعهد بودن در امور کاری و تخصص بالا در حوزه های مختلف وکالتی، به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است. آقای ولی جلالی در زمینه پرونده های مختلف وکالتی مانند ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد و باعث جلب رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۷۹۱۶

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی کوچه نوری فرد، ساختمان رضوی

ویژگی های اصلی یک وکیل خبره در قزوین

ویژگی های مهم و اصلی برای یک وکیل خبره در قزوین وجود دارد که داشتن این ویژگی ها، باعث می شود تا  اعتماد و اطمینان مردم را به خود جلب کند و  در میزان موفقیت در کارش هم تاثیرگذار باشد. این ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • داشتن سوابق و تجربه بالا در حوزه های مختلف وکالتی
 • آشنا بودن به قوانین مربوط به مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری
 • مطالعه کتب های مختلف حقوقی و به روز بودن اطلاعات
 • بالا بودن ظرفیت روحی و روانی
 • صبوری در انجام امور کارهای وکالتی
 • آشنا به دانش روانشناسی و روانشناختی
مطالب پیشنهادی از وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل کیفری در قزوین 

هزینه وکیل خبره در قزوین

هزینه و یا حق الوکاله وکلا در قزوین متفاوت می باشد، در واقع مواردی وجود دارد تا در کاهش یا افزایش حق الوکاله وکیل تاثیر بگذارد. به عنوان مثال  هرچقدر میزان تخصص و مهارت یک وکیل بیشتر باشد، قطعا هزینه حق الوکاله آن وکیل هم بیشتر می شود و یا وکلایی که در یک شهر نام آفرین هستند، احتمال اینکه حق الوکاله آنها از دیگر وکلا یبشتر باشد وجود دارد. اما به طور کلی میزان حق الوکاله یک وکیل به صورت دقیق، زمانی مشخص می شود که وکیل مربوطه پرونده را بررسی کرده و با توجه به شرایط فعلی پرونده و حجم کار،  هزینه را به متقاضی بیان کند. در اکثریت مواقع، میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل انجام می شودو

وکیل تسخیری یا وکیل رایگان در شهر قزوین

همانطوری که قبلا اشاره کردیم در هنگام مواجهه شدن با مسائل و مشکلات حقوقی، داشتن وکیل الزامی می باشد تا با تجربه و مهارتی که دارد از حق و حقوق تضییع شده موکلش دفاع کند.

هر وکیل با توجه به شرایط پرونده و میزان تجربه ای که دارد نرخ حق الوکاله اش متفاوت می شود. اما گاهی پیش می آید که موکل توانایی مالی گرفتن وکیل را ندارد و داشتن وکیل هم از الزامات برای پرونده اش می باشد، بنابراین در این شرایط و با توجه به ماده 35 در قانون اسلامی، می تواند از وکیل تسخیری یا رایگانی استفاده کند که قانون در اختیارش قرار می دهد، بدون اینکه هزینه ای را بابت اخذ آن وکیل پرداخت کند. وکیل تسخیری یا وکیل رایگان وظیفه دارد تا تمامی خدمات مربوط به وکالت را برای موکلش انجام دهد و  اجازه ندارد تا بابت آن، حق الزحمه ای را از موکل دریافت کند.

کلام آخر

هرکسی حق دارد تا در هنگام بروز مشکلات حقوقی، وکیل و مشاور حقوقی خودش را اختیار کند و پرونده را به او واگذار کرد. اما نکته ای که باید در نظر گرفت این است که در حوزه وکالت، ادعای موفقیت صد در صد از همان ابتدا برای یک پرونده حقوقی وجود ندارد و وکیل موظف است تا با مطالعه پرونده و بررسی شرایط فعلی آن، احتمال نسبی موفقیت را با صراحت به موکل بیان کند. در نتیجه متقاضی در آن شرایط تصمیم می گیرد که پرونده را در اختیار وکیل قرار دهد یا منصرف شود. در هر صورت پرونده های حقوقی دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و سپردن آن ها به یک وکیل خبره و با مهارت کافی از الزامات نیز می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا