وکلاوکیل طلاق

لیست 5 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت ⚖️【آپدیت 1402】

با توجه به آمار روز افزون طلاق، همچنان این موضوع یکی از مهم ترین دعاوی خانوادگی به شمار می رود و تصمیم برای طلاق در زوجین، عامل های متفاوتی دارد که یکی از مهم ترین آن ها مشکلات اقتصادی می باشد. هنگامی که زوجین تصمیم به طلاق می گیرند، در مرحله ی بعدی به جستجوی بهترین وکیل طلاق هستند تا بتوانند از آن ها مشاوره و کمک بگیرند. وکیل طلاق، با راهنمایی ها و مشاوره های حرفه ای خود، به زوجین کمک کرده تا بتوانند مراحل طلاق را به درستی پیش ببرند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در رشت می پردازیم تا زوجین در این شرایط بتوانند در مدت زمان کم، بهترین وکیل در رشت را شناخته و شناخت بهتری از او داشته باشند.

اهمیت اخذ وکیل طلاق در رشت

زوجین در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی، علی الخصوص طلاق، در جستجو برای یافتن وکیل طلاق باتجربه و مجرب هستند زیرا اخذ طلاق در دادگاه دارای مراحل متفاوتی است که باید به درستی انجام گردد. پرونده های طلاق معمولا زمانبر بوده است و ممکن است قدری کشدار شود بنابراین در این شرایط، داشتن یک وکیل طلاق باتجربه می تواند به شرایط فعلی کمک زیادی کند و حتی زمانبر بودن پرونده را هم محدود کند.

وکیل طلاق در رشت با دانش و آگاهی که در قوانین طلاق دارد، با برگزاری مشاوره درست و ارائه راهکارهای مناسب به موکلینش، بهترین راه حل ها را به آن ها پیشنهاد داده و با بهره گیری به موقع و درست از تبصره ها برای دفاع از موکل، لایحه دفاعیه را در دادگاه تنظیم کرده تا بتواند حق و حقوق تضییع شده او را بازگرداند.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای اخذ وکیل طلاق این است که زوجین آرامش خاطر دارند و اطمینان دارند که فردی آگاه و متخصص، روند اجرایی پرونده را انجام می دهد و از این بابت دلشوره و نگرانی نخواهند داشت.

وکیل طلاق در طول مدت وکالت از موکل خود، تمامی اسناد، مدارک و مستنداتی را که در طی این مدت به نفع موکل خود جمع آوری کرده در دادگاه ارائه می دهد و تمام تلاشش را می کند تا در دادگاه پرونده را با موفقیت به پیش ببرد.

جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت

زوجینی که قصد انجام طلاق را دارند تنها دغدغه شان جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت می باشد. حتی خیلی از زوجین حاضر هستند تا در ازای هزینه بالا به وکیل، پرونده را به دست افرادی بسپارند که مطمعن هستند پرونده را با موفقیت به اتمام می رسانند، بنابراین انتخاب یک وکیل کاربلد و متخصص در مراحل اولیه کار بسیار مهم می باشد.

چندین راه برای جستجوی یک وکیل طلاق خوب وجود دارد که به معرفی آن ها می پردازیم:

 • تحقیق و بررسی از دوستان و آشنایان قابل اعتماد، یکی از راه های جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت می باشد. اگر به افرادی اعتماد دارید که می توانند در این مسیر به شما کمک کنند، پس از آن ها در مورد بهترین وکیل طلاق در رشت تحقیق و پرس و جو داشته باشید تا بتوانید به نتایج مطلوبی برسید.
 • مراجعه به موسسه حقوقی در رشت، یکی دیگر از بهترین راه های پیدا کردن وکیل طلاق متخصص می باشد. البته توصیه می شود قبل از انجام این کار از یک موسسه حقوقی معتبر استفاده کنید. در موسسات حقوقی، وکلایی مجرب و با سابقه مشغول به فعالیت وکالتی می باشند که با توجه به موضوع پرونده و توقع خود از وکیل، بهترین وکیل طلاق را به شما معرفی می کنند.
 • اگر وکیلی را که انتخاب کردید از او شناخت کافی ندارید، بهتر است که قبل از سپردن پرونده طلاقتان به او، ابتدا درمورد وکیلتان خوب تحقیق و پرس و جو کنید. برای انجام این کار، بهترین راه مراجعه به سایت های حقوقی معتبر است و جستجوی نام وکیلتان از لیست وکلا می باشد. در این سایت ها مجوز وکیل، نوع تخصص و مهارت، رزومه کاری ایشان به همراه آدرس و شماره تماس وکیل درج شده است. با وجود این اطلاعات شناخت خوبی از وکیل موردنظرتان پیدا خواهید کرد.
 • یکی دیگر از راه های شناخت از وکیل انتخابی تان، مراجعه به صفحات شخصی وکیل در دنیای مجازی می باشد. معمولا وکلا به دلیل شناخت بیشتر مردم از آن ها و تبلیغ کار خودشان، در صفحات مجازی صفحاتی دارند که با جستجوی اسم آن ها می توان به صفحه آن ها ملحق شد. با مراجعه به صفحات آن ها، سعی کنید تا نظرات مردم را در مورد کار و سابقه وکیل جویا شوید. مردم صادقانه ترین نظرات را در این قسمت قرار می دهند. در نهایت با انجام این این مراحل، به راحتی می توان از وکیل مورد نظرتان شناخت کافی پیدا کنید و سپس او را برای پرونده طلاق خود برگزینید.

پس تا می توانید در انتخاب وکیل خود، سختگیر باشید و بدون تحقیق او را انتخاب نکنید زیرا هدف وکیل طلاق، گرفتن حق تضییع شده شما می باشد و انتخاب یک وکیلی نا کاربلد باعث می شود نه تنها حق شما بازپس گرفته نشود، بلکه دچار ضرر و زیان زیادی هم بشوید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: طلاق، مهریه، نفقه، جهیزیه، خانواده
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

فرزانه سیاسی فر

فرزانه سیاسی فر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و همچنان در این شهر مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان در دعاوی های مختلفی مانند طلاق، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت از نگاه مردم معرفی شده است. خانم فرزانه سیاسی فر مشاوره های غیر حضوری و حضوری را انجام می دهد و  بهترین راهکارهای طلاق را به مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان گیلان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09111354570

آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، جنب کارخانه آردکوبی، پلاک ۱۷۴، طبقه اول

سعادت احمدی منامن

سعادت احمدی منامن

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان و شهر رشت می باشد و ده سال سابقه کاری در دعاوی های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، ملکی، خانوادگی و ثبتی را برعهده دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی در بانک صادرات شهر رشت مشغول به فعالیت حقوقی می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه تهران
 • تسلط کامل به زبان عربی در انجام مذاکرات
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09143526834

آدرس: رشت، بلوار لاکانی، بعد از بانک ملی، بن بست فرعی دوم، بالای مغازه جمال، طبقه آخر

مجید اسلام دوست

مجید اسلام دوست

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان و در شهر رشت می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت معرفی شده است. ایشان دارای بیانی عالی و نفوذ کلامی بسیار خوب می باشد و همین موضوع باعث می شود تا دفاعیات خوبی از موکلینش داشته باشد. آقای مجید اسلام دوست در دعاوی های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت دارد و باعث جلب اعتماد و اطمینان در مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09111321353

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، بلوار گلسار، روبروی اداره پست گلسار، برج پارس ، طبقه چهارم، واحد یازدهم

سید جلال آزادبخت

سید جلال آزادبخت

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و دارای سوابق بسیار بالای وکالتی در حوزه های مختلف وکالت مانند طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت در شهر رشت می باشد. آقای سید جلال آزادبخت سابقه موفقیت در پرونده های مختلف را برعهده دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 13سال سابقه و تخصص وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09113365126

آدرس: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان ۸۱۶، طبقه چهارم، واحد سوم

زهرا احمدزاده

زهرا احمدزاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و در دعاوی های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان با ارائه بهترین روش ها و مشاوره های حرفه ای به مراجعه کنندگان، بسیار کمک کرده و باعث جلب اعتماد و اطمینان در آن ها شده است. خانم زهرا احمدزاده به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۹۲۱۸۲

آدرس: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

انواع طلاق

موضوع طلاق در دعاوی خانوادگی انواع مختلفی دارد که به آن اشاره می کنیم:

 1. طلاق به صورت توافقی : طلاق توافقی به صورت توافق بین زوج و زوجه صورت می پذیرد. به این صورت که زوجین در زندگی به مرحله ای می رسند که تصمیم می گیرند به صورت کاملا توافقی از هم جدا شوند و زندگی خود را با یکدیگر به پایان برسانند. در این نوع از طلاق، نیازی به اعتراض و یا مراجعه به دادگاه نمی باشد و همین موضوع باعث می شود که پرونده در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسد.
 2. طلاق توسط مرد: در این نوع طلاق، دادخواست طلاق از جانب مرد می باشد و براساس قانونی که در شرع وجود دارد، مرد هر زمان که بخواهد می تواند همسرش را طلاق دهد. بعد از جاری شدن رای دادگاه و حکم طلاق، مرد اجازه دارد تا حدود سه ماه بعد و اظهار پشیمانی، حق بازگشت طلاق را داشته باشد. دادخواست طلاق مرد و جدایی از همسرش نسبت به زوجه ساده تر است و بعد از طی کردن مراحلی می تواند از همسرش جدا شود.
 3. طلاق توسط زن: در این نوع طلاق، دادخواست طلاق از جانب زن است و دلایل طلاق برای زوجه باید یکی از شروط هایی باشد که در عقدنامه ذکر شده است. خانم ها با طی کردن مراحل و شرایط خاص می توانند از همسرشان جدا شوند. در موضوع طلاق، بیشترین درخواست اخذ وکیل طلاق از طرف زن می باشد، به دلیل اینکه شرایط طلاق برای آن ها نسبت به مرد دشوارتر است.

ویژگی‌ های وکیل طلاق خبره

وکیل طلاق موفق و خبره باید دارای ویژگی هایی باشد تا مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد. یکی از دلایلی که باعث می شود مردم پرونده حقوقی خود را به یک وکیل بسپارند، داشتن اعتماد و اطمینان به او است، بنابراین یک وکیل باید تمام تلاشش را در جهت اعتماد و اطمینان مردم به خودش بدست آورد.

با بیان و شرح  مهم ترین ویژگی هایی از یک وکیل موفق، می توانید در هنگام جستجوی وکیل برای پرونده خود، بهترین وکلا را شناخته و از آن ها کمک بگیرید.

به چندین مورد از مهم ترین ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • تسلط و تمرکز کامل به مراحل طلاق
 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • تسلط کامل به قوانین طلاق و استفاده به موقع و درست از آن ها
 • پیگیری پرونده تا رسیدن به رای نهایی دادگاه
 • حضور به موقع در جلسات دادگاهی
 • هوش و ذکاوت بالا
 • تحلیل و بررسی درست در پرونده
 • قدرت بیان خوب و نفوذ کلامی بالا
 • مطالعه مداوم و به روز رسانی اطلاعات حقوقی
 • تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس در خود
 • آگاهی از دانش روانشناسی در جهت ارتباط با موکل
 • برقراری ارتباط موثر با موکلین
 • خلق و خوی مناسب
 • صداقت و صراحت در انجام کار

کلام آخر

وکالت شغل بسیار شریفی می باشد و در بسیاری از موارد، وجود یک وکیل کاربلد و به موفقیت رساندن او در یک پرونده طلاق، یک معجزه برای موکل محسوب می شود.

معم.لا در اکثریت پرونده های طلاق، زوجین دارای روحیات خوبی نمی باشند و به دلیل از هم پاشیده شدن زندگیشان و مشکلاتی که در زندگی بر آن ها وارد شده است، به درستی نمی توانند تصمیم بگیرند، بنابراین نیاز به یک حامی یا نماینده کاربلد دارند تا بتواند به آن ها کمک کرده و حقی که از آن ها ضایع شده را به آن ها بازگرداند.  بانوان بیشترین تقاضا برای اخذ وکیل را دارند، به دلیل اینکه برای اخذ طلاق باید یکی از شرط هایی را که در عقدنامه ذکر شده است را داشته باشند اگرنه که امکان طلاق برای آن ها وجود ندارد، به همین دلیل است که معمولا خانم ها در پروسه طلاق، بیشترین ضربه را می خورند و بیشتر از آقایان به جستجوی وکیل برای گرفتن حق خود هستند.

تنها هدف بهترین وکیل طلاق این است تا حق و حقوق موکل را گرفته و به او در این مسیر کمک کند تا پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. البته لازمه ی این کار، تنها تلاش وکیل نیست بلکه موکل هم باید در کنار وکیل اش به پبش بردن پرونده در جهت مثبت کمک کند تا وکیل بتواند اسناد و مدارک مهمی برای ارائه در دادگاه به نفع موکلش ارائه دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا