وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در رشت ⚖️【آپدیت 1403】

با توجه به آمار روز افزون طلاق، همچنان این موضوع یکی از مهم ترین دعاوی خانوادگی به شمار می رود و تصمیم برای طلاق در زوجین، عامل های متفاوتی دارد که یکی از مهم ترین آن ها مشکلات اقتصادی می باشد. هنگامی که زوجین تصمیم به طلاق می گیرند، در مرحله ی بعدی به جستجوی بهترین وکیل طلاق هستند تا بتوانند از آن ها مشاوره و کمک بگیرند. وکیل طلاق، با راهنمایی ها و مشاوره های حرفه ای خود، به زوجین کمک کرده تا بتوانند مراحل طلاق را به درستی پیش ببرند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در رشت می پردازیم تا زوجین در این شرایط بتوانند در مدت زمان کم، بهترین وکیل در رشت را شناخته و شناخت بهتری از او داشته باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت اخذ وکیل طلاق در رشت

زوجین در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی، علی الخصوص طلاق، در جستجو برای یافتن وکیل طلاق باتجربه و مجرب هستند زیرا اخذ طلاق در دادگاه دارای مراحل متفاوتی است که باید به درستی انجام گردد. پرونده های طلاق معمولا زمانبر بوده است و ممکن است قدری کشدار شود بنابراین در این شرایط، داشتن یک وکیل طلاق باتجربه می تواند به شرایط فعلی کمک زیادی کند و حتی زمانبر بودن پرونده را هم محدود کند.

وکیل طلاق در رشت با دانش و آگاهی که در قوانین طلاق دارد، با برگزاری مشاوره درست و ارائه راهکارهای مناسب به موکلینش، بهترین راه حل ها را به آن ها پیشنهاد داده و با بهره گیری به موقع و درست از تبصره ها برای دفاع از موکل، لایحه دفاعیه را در دادگاه تنظیم کرده تا بتواند حق و حقوق تضییع شده او را بازگرداند.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای اخذ وکیل طلاق این است که زوجین آرامش خاطر دارند و اطمینان دارند که فردی آگاه و متخصص، روند اجرایی پرونده را انجام می دهد و از این بابت دلشوره و نگرانی نخواهند داشت.

وکیل طلاق در طول مدت وکالت از موکل خود، تمامی اسناد، مدارک و مستنداتی را که در طی این مدت به نفع موکل خود جمع آوری کرده در دادگاه ارائه می دهد و تمام تلاشش را می کند تا در دادگاه پرونده را با موفقیت به پیش ببرد.

جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت

زوجینی که قصد انجام طلاق را دارند تنها دغدغه شان جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت می باشد. حتی خیلی از زوجین حاضر هستند تا در ازای هزینه بالا به وکیل، پرونده را به دست افرادی بسپارند که مطمعن هستند پرونده را با موفقیت به اتمام می رسانند، بنابراین انتخاب یک وکیل کاربلد و متخصص در مراحل اولیه کار بسیار مهم می باشد.

چندین راه برای جستجوی یک وکیل طلاق خوب وجود دارد که به معرفی آن ها می پردازیم:

 • تحقیق و بررسی از دوستان و آشنایان قابل اعتماد، یکی از راه های جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت می باشد. اگر به افرادی اعتماد دارید که می توانند در این مسیر به شما کمک کنند، پس از آن ها در مورد بهترین وکیل طلاق در رشت تحقیق و پرس و جو داشته باشید تا بتوانید به نتایج مطلوبی برسید.
 • مراجعه به موسسه حقوقی در رشت، یکی دیگر از بهترین راه های پیدا کردن وکیل طلاق متخصص می باشد. البته توصیه می شود قبل از انجام این کار از یک موسسه حقوقی معتبر استفاده کنید. در موسسات حقوقی، وکلایی مجرب و با سابقه مشغول به فعالیت وکالتی می باشند که با توجه به موضوع پرونده و توقع خود از وکیل، بهترین وکیل طلاق را به شما معرفی می کنند.
 • اگر وکیلی را که انتخاب کردید از او شناخت کافی ندارید، بهتر است که قبل از سپردن پرونده طلاقتان به او، ابتدا درمورد وکیلتان خوب تحقیق و پرس و جو کنید. برای انجام این کار، بهترین راه مراجعه به سایت های حقوقی معتبر است و جستجوی نام وکیلتان از لیست وکلا می باشد. در این سایت ها مجوز وکیل، نوع تخصص و مهارت، رزومه کاری ایشان به همراه آدرس و شماره تماس وکیل درج شده است. با وجود این اطلاعات شناخت خوبی از وکیل موردنظرتان پیدا خواهید کرد.
 • یکی دیگر از راه های شناخت از وکیل انتخابی تان، مراجعه به صفحات شخصی وکیل در دنیای مجازی می باشد. معمولا وکلا به دلیل شناخت بیشتر مردم از آن ها و تبلیغ کار خودشان، در صفحات مجازی صفحاتی دارند که با جستجوی اسم آن ها می توان به صفحه آن ها ملحق شد. با مراجعه به صفحات آن ها، سعی کنید تا نظرات مردم را در مورد کار و سابقه وکیل جویا شوید. مردم صادقانه ترین نظرات را در این قسمت قرار می دهند. در نهایت با انجام این این مراحل، به راحتی می توان از وکیل مورد نظرتان شناخت کافی پیدا کنید و سپس او را برای پرونده طلاق خود برگزینید.

پس تا می توانید در انتخاب وکیل خود، سختگیر باشید و بدون تحقیق او را انتخاب نکنید زیرا هدف وکیل طلاق، گرفتن حق تضییع شده شما می باشد و انتخاب یک وکیلی نا کاربلد باعث می شود نه تنها حق شما بازپس گرفته نشود، بلکه دچار ضرر و زیان زیادی هم بشوید.

جستجوی بهترین وکیل طلاق در رشت

فاطمه آذریون

گروه وکلای پیشداد

سرکار خانم فاطمه آذریون وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای گیلان به شماره ۱۱۹۴- کارشناسی ارشد حقوق خصوصی – دبیر کمیسیون ارزیابی شکایات کانون وکلا – مشاور حقوقی شرکتها

سوابق کاری:

 1. صفر تا صد پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده، تجاری، شهرداری و غیره
 2. با بیش از ده سال سابقه و تجربه کار حقوقی وکالت
 3. قبولی دعاوی ملکی(اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و غیره)
 4. پذیرش دعاوی کیفری( کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 5. دعاوی تجاری( ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و غیره)
 6. پرونده های شهرداری (تخلفات ساختمانی، تخریب، کمیسیون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده 77)
 7. دعاوی خانواده(مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره)
 8. مطالبه اسناد تجاری( چک، سفته، رسید دعاوی و غیره)
 9.  موفقیت در ۹۰ درصد پرونده ها با مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی
 10. بررسی و پیگیری پرونده به صورت متعدد و همراهی موکل تا زمان صدور حکم قطعی
 11. جمع آوری ادله محکم به نفع موکل برای گرفتن نتیجه عادلانه در دعاوی
 12. ارائه لایحه دفاعیه قوی و موثر و کاربردی جهت (اخذ حقوق تضییع شده موکل)

شماره تماس: 09113174185

(لطفا قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی حرفه ای و رایگان ما بهره مند شوید)

آدرس:

(همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب)


داریوش صالحی

داریوش صالحی

آقای داریوش صالحی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای ‏دادگستری استان گیلان و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران می ‏باشند. ایشان تسلط کامل به دعاوی حقوقی،کیفری، خانواده، ثبتی و غیره دارند و کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را قبول وکالت می کنند. آقای داریوش صالحی یکی از بهترین وکلای مجرب در شهر رشت و استان گیلان تلقی می شوند که با ارائه ‏مناسب ترین مشاوره ها و راهکار حقوقی مناسب و طرح دعاوی حقوقی درست و ‏صحیح، بهترین نتایج را برای مراجعین و موکلین خود به ارمغان آورند.

‎متخصص در دعاوی:

 • دعاوی حقوقی‎ : اختلافات ملکی و زمین، خلع ید، اثبات وقوع بیع و غیره
 • دعاوی ثبتی: ‏اعتراض به ثبت ملک، رفع توقیف مال، رفع اشتباهات ثبتی، الزام به تنظمی سند، رفع ‏تصرف عدوانی از ملک، رفع ممانعت از حق و غیره
 • دعاوی و اختلافات قراردادی، قرارداد مشارکت در ساخت، دعاوی پیش فروش آپارتمان، اختلافات در خصوص عقود غیر معوض ‏هبه، صلح، عقود معوض، قرض، مضاربه، دعاوی و اختلافات بانکی، دعاوی ارث میراث، ‏دعاوی و اختلاف قرادادها، تحویل مبیع، قراردد های پیش فروش ساختمان، سرقفلی، ‏حق و کسب و پیشه و دیگر دعاوی حقوقی‎ ‎
 • دعاوی و جرایم کیفری‎ :‎جرم کلاهبرداری، سرقت، خرید و فروش مال غیر، رشا و ارتشا، تجاوز به عنف، روابط ‏نامشروع، تخریب مال غیر، ورود به عنف، زنا، لواط، مواد مخدر صنعتی سنتی ، ‏مشروبات الکلی، ساخت غیر مجاز، تصرف عدوانی، توهین، تهدید، ضرب و جرح، دیه، ‏تصادفات، قتل غیر عمد، قمار و شرط بندی، جرایم اطفال و نوجوانان، جرایم نظامی، ‏ترک انفاق، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول و غیره
 • دعاوی خانواده:‏ طلاق، طلاق توافقی، مهریه، ترک انفاق، استرداد جهیزیه، حضانت، سرپرستی، ‏قیمومیت،حجر، رشد و غیره
 • در دادگاه های عمومی حقوقی، محاکم تجدید نظر، دادگاه کیفری دو، دادگاه کیفری ‏یک، دیوان عدالت ادری،دیوان عالی کشور، دادسرا و دادگاه نظامی و غیره

شماره تماس:‏ 09115000134

مراجعه از ساعت: ۱۷ الی ۲۱

مراجعه حضوری روزهای:‏ شنبه تا چهارشنبه (پنج شنبه ها صرفا با تعیین وقت قبلی)

آدرس:‏ گیلان، رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب گل فروشی سینا ‏گل، بالای بانک رفاه، عمارت لاکانی، طبقه دوم، واحد ۶ دفتر وکالت ‏


انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور

سرکار خانم انسیه یوسف پور، کارشناس حقوق دانشگاه گیلان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه گیلان می باشد. ایشان نگارش مقاله در روزنامه اطلاعات، فصلنامه کانون وکلای دادگستری گیلان، سایت نورمگز تحت عنوان جبران مالی زیان غیرمالی ناشی از نقض قرارداد، ترجمه مقاله قاعده مقابله با خسارت در حقوق قرارداد هند را برعهده دارد.

سوابق و تخصص:

 • سابقه ی ۶ سال وکالت
 • قبول پرونده و ارائه ی مشاوره در مسائل خانواده از جمله: طلاق، مهریه، نفقه و غیره
 • پرونده های حقوقی از جمله اثبات مالکیت، فسخ قرارداد، دعاوی تصرف و غیره
  دعاوی کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، ضرب و جرح و غیره
 • نظارت بر خطرات قانونی در تنظیم اسناد و ارائه راهنمایی در این باره
 • توضیح قوانین و مشاوره حقوقی
 • پذیرش نمایندگی قانونی در جلسات داوری و یا میانجیگری
 • تنظیم، بررسی و مدیریت وصیت‌نامه، اسناد ملکی، قراردادها و دیگر اسناد
 • پذیرش وکالت حقوقی در دعاوی دادگاه‌ها و اجراییات
 • قبول دعاوی در امور مدنی همانند: ارث، طلاق، مهریه، تغییرنام، اثبات مالکیت، خلع ید، دعاوی تصرف و غیره
 • قبول دعاوی کیفری همانند: کلاهبرداری، سرقت، ضرب و جرح، فروش مال غیر و غیره
 • مدیریت و نظارت بر کار دیگر حقوقدانان و دستیاران حقوقی
 • تنظیم دادخواست و اظهارنامه وحضور در دادگاه ها

شماره تماس: 09112909434 – 1332262938

آدرس: رشت، میدان لاکانی (دفاع مقدس)، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لاکانی، طبقه دوم، واحد ششم، دفتر وکالت انسیه یوسف پور

همه روزه به جز روزهای پنجشنبه و روزهای تعطیل از ساعت ۵/۵ الی ۸/۵ شب


سید جلال آزادبخت

جلال آزادبخت

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و دارای سوابق بسیار بالای وکالتی در حوزه های مختلف وکالت مانند طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت در شهر رشت می باشد. آقای سید جلال آزادبخت سابقه موفقیت در پرونده های مختلف را برعهده دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان ۸۱۶، طبقه چهارم، واحد سوم


زهرا احمدزاده

زهرا احمدزاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و در دعاوی های مختلف وکالتی مانند طلاق، کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان با ارائه بهترین روش ها و مشاوره های حرفه ای به مراجعه کنندگان، بسیار کمک کرده و باعث جلب اعتماد و اطمینان در آن ها شده است. خانم زهرا احمدزاده به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

انواع طلاق

موضوع طلاق در دعاوی خانوادگی انواع مختلفی دارد که به آن اشاره می کنیم:

 1. طلاق به صورت توافقی : طلاق توافقی به صورت توافق بین زوج و زوجه صورت می پذیرد. به این صورت که زوجین در زندگی به مرحله ای می رسند که تصمیم می گیرند به صورت کاملا توافقی از هم جدا شوند و زندگی خود را با یکدیگر به پایان برسانند. در این نوع از طلاق، نیازی به اعتراض و یا مراجعه به دادگاه نمی باشد و همین موضوع باعث می شود که پرونده در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسد.
 2. طلاق توسط مرد: در این نوع طلاق، دادخواست طلاق از جانب مرد می باشد و براساس قانونی که در شرع وجود دارد، مرد هر زمان که بخواهد می تواند همسرش را طلاق دهد. بعد از جاری شدن رای دادگاه و حکم طلاق، مرد اجازه دارد تا حدود سه ماه بعد و اظهار پشیمانی، حق بازگشت طلاق را داشته باشد. دادخواست طلاق مرد و جدایی از همسرش نسبت به زوجه ساده تر است و بعد از طی کردن مراحلی می تواند از همسرش جدا شود.
 3. طلاق توسط زن: در این نوع طلاق، دادخواست طلاق از جانب زن است و دلایل طلاق برای زوجه باید یکی از شروط هایی باشد که در عقدنامه ذکر شده است. خانم ها با طی کردن مراحل و شرایط خاص می توانند از همسرشان جدا شوند. در موضوع طلاق، بیشترین درخواست اخذ وکیل طلاق از طرف زن می باشد، به دلیل اینکه شرایط طلاق برای آن ها نسبت به مرد دشوارتر است.

ویژگی‌ های وکیل طلاق خبره

وکیل طلاق موفق و خبره باید دارای ویژگی هایی باشد تا مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد. یکی از دلایلی که باعث می شود مردم پرونده حقوقی خود را به یک وکیل بسپارند، داشتن اعتماد و اطمینان به او است، بنابراین یک وکیل باید تمام تلاشش را در جهت اعتماد و اطمینان مردم به خودش بدست آورد.

با بیان و شرح  مهم ترین ویژگی هایی از یک وکیل موفق، می توانید در هنگام جستجوی وکیل برای پرونده خود، بهترین وکلا را شناخته و از آن ها کمک بگیرید.

به چندین مورد از مهم ترین ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • تسلط و تمرکز کامل به مراحل طلاق
 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • تسلط کامل به قوانین طلاق و استفاده به موقع و درست از آن ها
 • پیگیری پرونده تا رسیدن به رای نهایی دادگاه
 • حضور به موقع در جلسات دادگاهی
 • هوش و ذکاوت بالا
 • تحلیل و بررسی درست در پرونده
 • قدرت بیان خوب و نفوذ کلامی بالا
 • مطالعه مداوم و به روز رسانی اطلاعات حقوقی
 • تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس در خود
 • آگاهی از دانش روانشناسی در جهت ارتباط با موکل
 • برقراری ارتباط موثر با موکلین
 • خلق و خوی مناسب
 • صداقت و صراحت در انجام کار

ویژگی‌ های وکیل طلاق خبره

کلام آخر

وکالت شغل بسیار شریفی می باشد و در بسیاری از موارد، وجود یک وکیل کاربلد و به موفقیت رساندن او در یک پرونده طلاق، یک معجزه برای موکل محسوب می شود.

معم.لا در اکثریت پرونده های طلاق، زوجین دارای روحیات خوبی نمی باشند و به دلیل از هم پاشیده شدن زندگیشان و مشکلاتی که در زندگی بر آن ها وارد شده است، به درستی نمی توانند تصمیم بگیرند، بنابراین نیاز به یک حامی یا نماینده کاربلد دارند تا بتواند به آن ها کمک کرده و حقی که از آن ها ضایع شده را به آن ها بازگرداند.  بانوان بیشترین تقاضا برای اخذ وکیل را دارند، به دلیل اینکه برای اخذ طلاق باید یکی از شرط هایی را که در عقدنامه ذکر شده است را داشته باشند اگرنه که امکان طلاق برای آن ها وجود ندارد، به همین دلیل است که معمولا خانم ها در پروسه طلاق، بیشترین ضربه را می خورند و بیشتر از آقایان به جستجوی وکیل برای گرفتن حق خود هستند.

تنها هدف بهترین وکیل طلاق این است تا حق و حقوق موکل را گرفته و به او در این مسیر کمک کند تا پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. البته لازمه ی این کار، تنها تلاش وکیل نیست بلکه موکل هم باید در کنار وکیل اش به پبش بردن پرونده در جهت مثبت کمک کند تا وکیل بتواند اسناد و مدارک مهمی برای ارائه در دادگاه به نفع موکلش ارائه دهد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا