وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین ⚖️【آپدیت 1402】

بهترین وکیل ملکی در قزوین وکیلی است که به تمامی امور حقوقی تمرکز و تسلط داشته باشد و در دعاوی های مختلفی مانند ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت باشد. در واقع یک وکیل ملکی در قزوین تمام تلاشش را به کار می برد تا از حق و حقوق تضییع شده موکلش دفاع کند و با ارائه ادله و اسناد و مدارک کافی در دادگاه، از موکلش در برابر قاضی دفاع کند و موظف است تا اعلام رای دادگاه مانند یک حامی و پشتیبان همراه موکلش باشد و پرونده را به نفع او تمام کند، حتی اگر همه چیز بر علیه او باشد. یکی از اهداف ما در این مقاله این است، تا با مطالعه در این مقاله، بتوان  به بهترین وکیل در قزوین دسترسی پیدا کرد و او را برای پرونده ملکی خود انتخاب کرد.

چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در قزوین

مشکلات ملکی، جزو مواردی است که ممکن است برای همه به وجود آید، بنابراین انتخاب یک وکیل ملکی خوب و متخصص در این شرایط الزامی می باشد تا به او اعتماد کرده و پرونده ملکی خود را به او واگذار کنیم. روش های متعددی برای انتخاب وکلای خوب ملکی در قزوین وجود دارد. یکی از راه هایی که  می توان زمان کمتری برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین داشته باشید، مراجعه به سایت های حقوقی معتبر است. سایت وکیل از ما افتخار این را دارد تا به مردم عزیز در خصوص معرفی وکلا در حوزه های مختلف وکالتی کمک کند و لیستی از تخصص و مهارت آن ها را در اختیار شما قرار دهد. در واقع شما می توانید با مراجعه به صفحات مجازی یا سایت شخصی وکیل موردنظر در قزوین، اطلاعات بیشتری از او بدست آورده و در نهایت برای انتخاب او تصمیم بگیرید.

مهم ترین مزایای کمک گرفتن از وکیل ملکی

پرونده های ملکی به دلیل پیچیده بودن و تخصصی بودن آن، نیاز به اخذ وکیل ملکی مجرب دارند. انتخاب وکیل در پرونده های ملکی، دارای مزایای زیادی برای موکل بوده است. یکی از این مزایا این است که شما با در اختیار گرفتن وکیل، او را به عنوان نماینده خود معرفی می کنید به طوری که نیازی به حضور در دادگاه را نخواهید داشت و وکیل به عنوان نماینده شما در جلسات دادگاه به جای شما حضور پیدا می کند و تمامی امور حقوقی را انجام می دهد. در واقع یک وکیل ملکی متخصص، با پیگیری به موقع و رسیدگی به پرونده، به پیشبرد پرونده کمک می کند و با آگاهی و مهارتی که در قانون ها و تبصره های حقوقی که دارد از موکل در برابر قاضی دفاع می کند تا پرونده را در شرایط مطلوبی قرار دهد.

نکته ای که در انتخاب وکیل ملکی در قزوین بسیار مهم می باشد این است که، پرونده ملکی باید به دست وکیل های کاربلد و متخصص سپرده شود زیرا اگر انتخاب نادرستی برای وکیل داشته باشید بعدها دچار ضرر و زیان هایی خواهید شد و در نهایت  پرونده با شکست مواجه خواهد شد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

ولی جلالی

 

ولی جلالی

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین هستند، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کلیه مراجع قضایی را دارند. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی ملکی، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکولین را به نتیجه مثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 09123817916

آدرس: قزوین خیابان طالقانی- جنب خیابان ملک اباد-مجتمع میلاد-طبقه دوم-واحد ۱۵

زهرا سبزی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین می باشد و کارنامه درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی را برعهده دارد. ایشان تنها هدفش رضایت موکلین در امور حقوقی می باشد. خانم زهرا سبزی در زمینه دعاوی هایی مانند ملکی، کیفری، خانوادگی، تجاری، حقوقی و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۶۰۵۹۷

آدرس: قزوین، چهارراه نادری، جنب داروخانه فرج زاده، طبقه فوقانی طب کار سینا، طبقه دوم، واحد یکم

امجد معتمدی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و دارای سوابق بالایی در زمینه های مختلف وکالتی است. ایشان با مشاوره های حرفه ای باعث رضایت موکلین شده است و به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین توسط مردم معرفی شده است. آقای امجد معتمدی در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، مالی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09122810538

آدرس: قزوین، خیابان خیام، پایین تر از چهار راه عمران، مجتمع پایتخت، طبقه سوم

محمدرضا شهیدی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و موفق شده است تا نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه وکالتی خود کسب کند. ایشان با ارائه مشاوره های حقوقی به موکلین خود، راهکارهای مناسبی را ارائه می دهد و موکل را از نتایج احتمالی پرونده آگاه می سازد. آقای محمدرضا شهیدی در حوزه های مختلف وکالت مانند ملکی، کیفری، خانواده، تجاری، مالی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨١٢٢۵٣

آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه چهارم،  واحد پنجم

پریسا تقیا

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و دارای سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفق در کارنامه خود است. ایشان در زمینه های تخصصی وکالت از جمله ملکی،کیفری، تجاری، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت در شهر قزوین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 6 سال سابقه وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127801305

آدرس: قزوین، خیابان ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک سوم، واحد اول

سید کریم حسینی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در استان قزوین مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای سید کریم حسینی با نفوذ کلام و بیانی خوب، باعث رضایت موکلینش شده است و به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین توسط مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۱۵۹۴۵

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، روبروی بانک ملی، ساختمان خیام ، طبقه سوم، پلاک ۱۸۱

رضا قاسمی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و  در زمینه دعاوی های مختلفی همچون ملکی، مالی، کیفری، خانواده، حقوقی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای رضا قاسمی یک وکیل مسئولیت پذیر است و تمام هدفش جلب رضایت موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سه سال سابقه کار  در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09124082660

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم

ابراهیم ثابتی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین می باشد و سابقه مشاوره حقوقی برای شرکت و موسسات معتبر را به عهده دارد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در حوزه های مختلف وکالت اعم از ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، کیفری و غیره می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • بیش از ده سال سابقه کار  وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09125825977

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه ٣١، پلاک چهارم، طبقه سوم،  واحد ١۴

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به سه نوع تقسیم می شود:

 1.  دعاوی ملکی کیفری: این دعاوی با قانون شکنی و جرم های اشخاص ارتباط دارد و با شکواییه شاکیان پرونده ملکی آغاز می شود. موضوعات این دعاوی، بیشتر در مورد کلاهبرداری می باشد که از طرف افراد به صورت کاملا عمدی صورت می گیرد.
 2. دعاوی ملکی حقوقی:  با اهمیت ترین موضوع در دادگاه، دعاوی ملکی حقوقی می باشد که بیشتر از سایر دعاوی ها اتفاق می افتد. دعاوی ملکی حقوقی برعکس ملکی کیفری به صورت کاملا سهوی اتفاق می افتد و پیش بینی شده است.
 3. دعاوی ملکی ثبتی: این دعاوی، جزو دعاوی ملکی حقوقی قرار دارد و موضوع آن مربوط به ثبت اسناد و املاک می باشد.

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در قزوین

مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی در قزوین

 • تعهد و مسئولیت پذیری
 • صداقت داشتن
 • امانتداری
 • پیگیری مداوم و به موقع
 • سوابق و تجربه کاری بالا
 • حفظ اسرار موکل
 • تسلط و تمرکز بر قوانین حقوقی
 • برخورداری از نفوذ و قدرت کلام خوب
 • آگاه به دانش روانشناسی جهت روحیه دهی به موکل
 • به روز بودن اطلاعات همراه با مطالعه داشتن مکرر
 • برخورداری از ارتباط مطلوب با موکل
 • اشتیاق جهت انجام کار
 • اخلاق مداری و خوش خلقی

نکات کلیدی برای انتخاب وکیل ملکی در قزوین

نکات مهم و کلیدی در انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین وجود دارد که با رعایت آن می توان، به بهترین نتیجه دست پیدا کرد. به چندین مورد از این نکات اشاراتی می کنیم:

 1. میزان سن  یک وکیل نمی تواند معیار مناسبی برای خوب یا بد بودن او باشد زیرا گاهی وکیل جوانی که دارای تحصیلات خوب حقوقی است از یک وکیل سالخورده که تجربیات بالایی هم دارد بیشتر موفق تر است.
 2. جنسیت وکیل ملکی، معیار درستی برای انتخاب وکیل نخواهد بود. برای انتخاب وکیل خانوم یا آقا باید به شرایط خلقی خود توجه کنید زیرا ممکن است برخی افراد با وکیل خانوم  بهتر بتوانند ارتباط برقرار کنند تا وکیل آقا یا بالعکس.
 3. سوابق کاری و تخصص وکیل موردنظرتان را بررسی کنید و به این نکته توجه داشته باشید که وکیل موردنظرتان دارای پروانه وکالت باشد.
 4. برای انتخاب نهایی وکیل ملکی، گول تبلیغات بی پایه و اساس را نخورید. بنابراین با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و تحقیق و بررسی درست در مورد وکیل، می توان به یک نتیجه مطلوب رسید.
 5. حتما با وکیل انتخابی خود یک مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی داشته باشید و سوالات مورد نظر خود را در آن جلسه مطرح کنید و در مورد شرایط فعلی و روند اجرایی پرونده از وکیل موردنظر مشورت بخواهید.
 6. از همان مراحل اولیه اجرایی در پرونده، در مورد حق الوکاله وکیل موردنظرتان به توافق برسید.

هزینه وکیل ملکی در شهر قزوین

موارد زیادی در هزینه وکیل ملکی یا حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است. مواردی همچون نوع پرونده، موضوع، درجه سختی کار، میزان زحمت، زمانبر بودن در کاهش یا افزایش حق الوکاله یک وکیل ملکی تاثیر گذار است. برای اطلاع دقیق از حق الوکاله وکیل موردنظرتان از وکیل خود بخواهید تا با بررسی و مطالعه کلی پرونده، میزان حق الوکاله را تعیین کرده و به شما بگوید. در بیشتر مواقع وکیل ملکی و موکل می توانند به یک توافق کلی برای هزینه وکالت برسند.

کلام آخر

از آنجایی که معاملات ملکی در شهر قزوین همچنان در حال انجام می باشد، بنابراین مشاوره گرفتن از یک وکیل ملکی متخصص در قزوین می تواند به شما کمک شایانی کند تا دچار مشکلات حقوقی در زمینه ملکی نشوید زیرا با ناآگاهی و نداشتن دانش در زمینه ملکی و همچنین مشورت نداشتن با یک وکیل خبره، امکان از دست رفتن سرمایه تان وجود دارد. بنابراین با مطالعه در این مقاله و انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین می توان از دغدغه مشکلات ملکی به دور شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا