وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل ملکی در قزوین وکیلی است که به تمامی امور حقوقی تمرکز و تسلط داشته باشد و در دعاوی های مختلفی مانند ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت باشد. در واقع یک وکیل ملکی در قزوین تمام تلاشش را به کار می برد تا از حق و حقوق تضییع شده موکلش دفاع کند و با ارائه ادله و اسناد و مدارک کافی در دادگاه، از موکلش در برابر قاضی دفاع کند و موظف است تا اعلام رای دادگاه مانند یک حامی و پشتیبان همراه موکلش باشد و پرونده را به نفع او تمام کند، حتی اگر همه چیز بر علیه او باشد. یکی از اهداف ما در این مقاله این است، تا با مطالعه در این مقاله، بتوان  به بهترین وکیل در قزوین دسترسی پیدا کرد و او را برای پرونده ملکی خود انتخاب کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در قزوین

مشکلات ملکی، جزو مواردی است که ممکن است برای همه به وجود آید، بنابراین انتخاب یک وکیل ملکی خوب و متخصص در این شرایط الزامی می باشد تا به او اعتماد کرده و پرونده ملکی خود را به او واگذار کنیم. روش های متعددی برای انتخاب وکلای خوب ملکی در قزوین وجود دارد. یکی از راه هایی که  می توان زمان کمتری برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین داشته باشید، مراجعه به سایت های حقوقی معتبر است. سایت وکیل از ما افتخار این را دارد تا به مردم عزیز در خصوص معرفی وکلا در حوزه های مختلف وکالتی کمک کند و لیستی از تخصص و مهارت آن ها را در اختیار شما قرار دهد. در واقع شما می توانید با مراجعه به صفحات مجازی یا سایت شخصی وکیل موردنظر در قزوین، اطلاعات بیشتری از او بدست آورده و در نهایت برای انتخاب او تصمیم بگیرید.

مهم ترین مزایای کمک گرفتن از وکیل ملکی

پرونده های ملکی به دلیل پیچیده بودن و تخصصی بودن آن، نیاز به اخذ وکیل ملکی مجرب دارند. انتخاب وکیل در پرونده های ملکی، دارای مزایای زیادی برای موکل بوده است. یکی از این مزایا این است که شما با در اختیار گرفتن وکیل، او را به عنوان نماینده خود معرفی می کنید به طوری که نیازی به حضور در دادگاه را نخواهید داشت و وکیل به عنوان نماینده شما در جلسات دادگاه به جای شما حضور پیدا می کند و تمامی امور حقوقی را انجام می دهد. در واقع یک وکیل ملکی متخصص، با پیگیری به موقع و رسیدگی به پرونده، به پیشبرد پرونده کمک می کند و با آگاهی و مهارتی که در قانون ها و تبصره های حقوقی که دارد از موکل در برابر قاضی دفاع می کند تا پرونده را در شرایط مطلوبی قرار دهد.

نکته ای که در انتخاب وکیل ملکی در قزوین بسیار مهم می باشد این است که، پرونده ملکی باید به دست وکیل های کاربلد و متخصص سپرده شود زیرا اگر انتخاب نادرستی برای وکیل داشته باشید بعدها دچار ضرر و زیان هایی خواهید شد و در نهایت  پرونده با شکست مواجه خواهد شد.

مزایای کمک گرفتن از وکیل ملکی

ولی جلالی

 

ولی جلالی

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین هستند، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کلیه مراجع قضایی را دارند. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی ملکی، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکولین را به نتیجه مثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 09123817916

آدرس: قزوین، خیابان شهید سردار سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان پلاک ۱۸، طبقه اول دفتر وکالت جلالی


یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری و دارای 20 سال تجربه کاری و تخصصی در امور کیفری و کاری خود می باشد. ایشان متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای، اجرای احکام کیفری نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین در بین مردم شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را عهده دار بوده است و با توجه به پرونده موکل و مراجعین، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • قاضی بازنشسته دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی
 • ۲۰ سال تجربه کار حرفه ای در دادسرا و امور کیفری
 • تخصص در پیگیری دعاوی خانواده و کیفری و حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

 آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

آدرس تلگرام: https://t.me/Lyoukabodmoshfeghi

آدرس اینستاگرام: youkabodmoshfeghi


زهرا سبزی

زهرا سبزی

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین میباشد و 13 سال سابقه درخشان وکالتی را در کارنامه خود دارند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است‌.

تخصص ها و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

شماره تماس:09127860597


محمد وشنی

محمد وشنی

آقای محمد وشنی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شماره پروانه 9664 در قزوین می باشد. ایشان بیش از 22 سال فعالیت تخصصی وکالت را دارد و سابقه کارشناس حقوقی در شهرداری‌های قزوین، محمود آباد نمونه، شورای شهر الوند، بانک کشاورزی، شرکت‌های خصوصی از جمله پوشینه بافت، هنرورز، پلاستیلوکس و … را دارند.

تخصص و مهارت: 

 • 22 سال سابقه تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دانش آموخته ممتاز کارشناسی ارشد
 • نگارش و انتشار مقالات و یادداشت‌های حقوقی در جراید کثیرالانتشار

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد وشنی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123811442

آدرس: قزوین، نوروزیان، حکمت ۴۵، طبقه فوقانی فروشگاه ایراندوست، طبقه اول، واحد ۱


سید کریم حسینی

کریم حسینی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در استان قزوین مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای سید کریم حسینی با نفوذ کلام و بیانی خوب، باعث رضایت موکلینش شده است و به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین توسط مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، روبروی بانک ملی، ساختمان خیام ، طبقه سوم، پلاک ۱۸۱


رضا قاسمی

بهترین وکیل ملکی در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و  در زمینه دعاوی های مختلفی همچون ملکی، مالی، کیفری، خانواده، حقوقی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت می باشد. آقای رضا قاسمی یک وکیل مسئولیت پذیر است و تمام هدفش جلب رضایت موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • سه سال سابقه کار  در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم


ابراهیم ثابتی

ابراهیم ثابتی

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین می باشد و سابقه مشاوره حقوقی برای شرکت و موسسات معتبر را به عهده دارد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در حوزه های مختلف وکالت اعم از ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، کیفری و غیره می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه ٣١، پلاک چهارم، طبقه سوم،  واحد ١۴

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به سه نوع تقسیم می شود:

 1.  دعاوی ملکی کیفری: این دعاوی با قانون شکنی و جرم های اشخاص ارتباط دارد و با شکواییه شاکیان پرونده ملکی آغاز می شود. موضوعات این دعاوی، بیشتر در مورد کلاهبرداری می باشد که از طرف افراد به صورت کاملا عمدی صورت می گیرد.
 2. دعاوی ملکی حقوقی:  با اهمیت ترین موضوع در دادگاه، دعاوی ملکی حقوقی می باشد که بیشتر از سایر دعاوی ها اتفاق می افتد. دعاوی ملکی حقوقی برعکس ملکی کیفری به صورت کاملا سهوی اتفاق می افتد و پیش بینی شده است.
 3. دعاوی ملکی ثبتی: این دعاوی، جزو دعاوی ملکی حقوقی قرار دارد و موضوع آن مربوط به ثبت اسناد و املاک می باشد.

مطالب مشابه: بهترین وکیل کیفری در قزوین

مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی در قزوین

 • تعهد و مسئولیت پذیری
 • صداقت داشتن
 • امانتداری
 • پیگیری مداوم و به موقع
 • سوابق و تجربه کاری بالا
 • حفظ اسرار موکل
 • تسلط و تمرکز بر قوانین حقوقی
 • برخورداری از نفوذ و قدرت کلام خوب
 • آگاه به دانش روانشناسی جهت روحیه دهی به موکل
 • به روز بودن اطلاعات همراه با مطالعه داشتن مکرر
 • برخورداری از ارتباط مطلوب با موکل
 • اشتیاق جهت انجام کار
 • اخلاق مداری و خوش خلقی

نکات کلیدی برای انتخاب وکیل ملکی در قزوین

نکات مهم و کلیدی در انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین وجود دارد که با رعایت آن می توان، به بهترین نتیجه دست پیدا کرد. به چندین مورد از این نکات اشاراتی می کنیم:

 1. میزان سن  یک وکیل نمی تواند معیار مناسبی برای خوب یا بد بودن او باشد زیرا گاهی وکیل جوانی که دارای تحصیلات خوب حقوقی است از یک وکیل سالخورده که تجربیات بالایی هم دارد بیشتر موفق تر است.
 2. جنسیت وکیل ملکی، معیار درستی برای انتخاب وکیل نخواهد بود. برای انتخاب وکیل خانوم یا آقا باید به شرایط خلقی خود توجه کنید زیرا ممکن است برخی افراد با وکیل خانوم  بهتر بتوانند ارتباط برقرار کنند تا وکیل آقا یا بالعکس.
 3. سوابق کاری و تخصص وکیل موردنظرتان را بررسی کنید و به این نکته توجه داشته باشید که وکیل موردنظرتان دارای پروانه وکالت باشد.
 4. برای انتخاب نهایی وکیل ملکی، گول تبلیغات بی پایه و اساس را نخورید. بنابراین با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و تحقیق و بررسی درست در مورد وکیل، می توان به یک نتیجه مطلوب رسید.
 5. حتما با وکیل انتخابی خود یک مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی داشته باشید و سوالات مورد نظر خود را در آن جلسه مطرح کنید و در مورد شرایط فعلی و روند اجرایی پرونده از وکیل موردنظر مشورت بخواهید.
 6. از همان مراحل اولیه اجرایی در پرونده، در مورد حق الوکاله وکیل موردنظرتان به توافق برسید.

هزینه وکیل ملکی در شهر قزوین

موارد زیادی در هزینه وکیل ملکی یا حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است. مواردی همچون نوع پرونده، موضوع، درجه سختی کار، میزان زحمت، زمانبر بودن در کاهش یا افزایش حق الوکاله یک وکیل ملکی تاثیر گذار است. برای اطلاع دقیق از حق الوکاله وکیل موردنظرتان از وکیل خود بخواهید تا با بررسی و مطالعه کلی پرونده، میزان حق الوکاله را تعیین کرده و به شما بگوید. در بیشتر مواقع وکیل ملکی و موکل می توانند به یک توافق کلی برای هزینه وکالت برسند.

هزینه وکیل ملکی در شهر قزوین

کلام آخر

از آنجایی که معاملات ملکی در شهر قزوین همچنان در حال انجام می باشد، بنابراین مشاوره گرفتن از یک وکیل ملکی متخصص در قزوین می تواند به شما کمک شایانی کند تا دچار مشکلات حقوقی در زمینه ملکی نشوید زیرا با ناآگاهی و نداشتن دانش در زمینه ملکی و همچنین مشورت نداشتن با یک وکیل خبره، امکان از دست رفتن سرمایه تان وجود دارد. بنابراین با مطالعه در این مقاله و انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین می توان از دغدغه مشکلات ملکی به دور شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا