وکلاوکیل کیفری

لیست 10تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین ⚖️【آپدیت 1402】

با روبرو شدن با مشکلات کیفری در شهر قزوین، نیاز به بهترین وکیل در قزوین الزامی می باشد تا با کمک او و ارائه راهکارهای وکیل، بتوان پرونده را در جهت مثبت به پیش برد و لایحه دفاعیات را به درستی تنظیم کرد. از آنجایی که پرونده های کیفری بسیار حساس می باشد و با جان و مال و حیثیت مردم در ارتباط است پس نیاز به یک وکیل حاذق که دارای سوابق خوب و تحصیلات آکادمیک باشد وجود دارد. با مراجعه به سایت های حقوقی معتبر می توان بهترین وکیل در قزوین را پیدا کرد و با مراجعه و مشورت با او، بتوان بهترین تصمیم گیری را برای پرونده کیفری خود داشته باشید. توصیه می شود تا با مطالعه این مقاله، در مورد بهترین وکیل در قزوین و میزان تخصص و مهارتشان آشنایی پیدا کنید و همچنین در مورد مباحث کیفری آگاهی بیشتری داشته باشید تا راحت تر بتوانید مشکلات موجود را به کمک وکیل کیفری حل کنید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

در شهر قزوین هم پرونده های کیفری زیادی در دادگاه وجود دارد که شامل موضوعات مختلفی می شود. معمولا با مواجه شدن با مشکلات کیفری و با توجه به آگاه نبودن به این موضوع که قدری هم پیچیده می باشد، باعث می شود تا نیاز به داشتن یک وکیل کیفری حاذق الزامی شود. وکیلی به عنوان یهترین وکیل در قزوین انتخاب می شود که دارای تحصیلات آکادمیک بوده باشد و در سوابق کاری خود و کارنامه کاری اش، نمونه پرونده های موفق زیادی  دیده شود تا اعتماد و اطمینان مراجعین خود را جلب کند.

توصیه می شود برای پیدا کردن یک وکیل کیفری خبره، به بهترین موسسات حقوقی در قزوین مراجعه کرده و با مشورت و مشاوره از آن ها بخواهید، تا وکیلی را در اختیار شما قرار دهد که دارای اطلاعات به روز باشد و تخصص بالایی در قوانین کیفری و حقوقی داشته باشد. همچنین بعد از انتخاب وکیل موردنظر خود، می توان به سایت وکیل مربوطه یا صفحات مجازی او مراجعه کرد و میزان رضایت موکلین را در قسمت نظرات یا دیدگاه ها بررسی کرد و در نهایت او را انتخاب کرد.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در قزوین

یک وکیل کیفری در قزوین زمانی نام آور و محبوب می شود که دارای ویژگی هایی باشد که باعث جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان شود. به چندین مورد مهم از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • عادل بودن
 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • باهوش و با ذکاوت
 • تسلط بر قوانین علمی و عملی حقوقی و کیفری
 • آگاهی بر مسائل روانشناسی
 • وقت شناس
 • قدرت و نفوذ کلام بالا
 • داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس
 • به روز بودن اطلاعات
 • صبوری در انجام امور وکالتی
 • تسلط بر ارتباط درست و موثر
 • صداقت در امور کاری خود
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

سید کریم حسینی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری است و دارای سوابق خیلی خوب وکالتی در شهر قزوین می باشد. ایشان با دفاعیات خیلی خوبی که از موکلین در دادگاه ها می کند، باعث شده است تا پرونده های مختلف وکالتی با موفقیت همراه شود. آقای سید کریم حسینی به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین مشغول به فعالیت است..

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۱۵۹۴۵

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، روبروی بانک ملی، ساختمان خیام ، طبقه سوم، پلاک ۱۸۱

اسماعیل کشاورز صفیئی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد و به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه قزوین مشغول به فعالیت است. آقای اسماعیل کشاورز صفیئی در زمینه های مختلف وکالت مانند کیفری، خانواده، ملکی، مالی، تجاری و غیره مهارت و تخصص دارد و تنها هدفش جلب رضایت موکلین در شهر قزوین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127898709

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد پنجم

ابراهیم ثابتی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد و تاکنون به عنوان مشاور حرفه ای حقوقی در شرکت ها و موسسات مختلف فعالیت داشته است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند کیفری، مالی، ملکی، خانواده و امور ثبتی تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • بیش از ده سال سابقه کار در امور  وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09125825977

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه ٣١، پلاک چهارم، طبقه سوم،  واحد ١۴

زهرا سبزی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین است و با ارائه راهکارهای حقوقی و کیفری که برای مخاطبینش داشته است توانسته به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین شناخته شود. اهداف اصلی ایشان جلب رضایت مردم می باشد و تمام تلاشش را می کند تا بتواند موکلین را راضی نگاه دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۶۰۵۹۷

آدرس: قزوین، چهارراه نادری، جنب داروخانه فرج زاده، طبقه فوقانی طب کار سینا، طبقه دوم، واحد یکم

پریسا تقیا

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و همچنان مشغول به فعالیت تخصصی در حوزه های مختلف وکالتی است. ایشان به دلیل تعهد کاری بالایی که دارند، باعث جلب رضایت مردم و موکلین شده اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری مشغول به فعالیت می باشند. خانم پریسا متقیا تخصص و مهارت در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، تجاری وغیره را برعهده دارند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 6 سال سابقه در امور وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127801305

آدرس: قزوین، خیابان ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک سوم، واحد اول

رضا قاسمی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت تخصصی در امور وکالتی است. ایشان به دلیل سوابق خیلی خوبی که در کارنامه وکالتی خودش دارد، سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین مشغول به کار شود. آقای رضا قاسمی در حوزه های تخصصی وکالتی همچون کیفری، خانواده، اسناد و مدارک، تجاری، ملکی و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • سه سال سابقه کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09124082660

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم

شهریار ربیعی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به امور مختلف وکالتی است. ایشان با دفاعیات خیلی خوبی که از موکلین در دادگاه ها می کند و اینکه دارای قدرت کلام و نفوذ بالایی است، باعث شده است تا در میان مردم به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین معرفی شود. آقای شهریار ربیعی در زمینه های مختلف مانند کیفری، مالی، تجاری، ملکی، خانواده تبحر و تخصص دارد.

 • 5 سال سابقه کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127805018

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

سمیه احمدی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشد و با توجه به اینکه ارتباط خوبی با موکلین دارد، موجب اطمینان و آرامش خاطر آنان شده است بنابراین از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین مشغول به فعالیت می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.خانم سمیه احمدی به عنوان مشاور حقوقی قوه قضاییه در قزوین هم فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کار  در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۴۵۵۱۱۰

آدرس: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه ۳۳ ّآرمان، پلاک ۲۱۲، طبقه سوم

محمدرضا شهیدی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به کار وکالتی است. ایشان با سوابق درخشانی که در شهر قزوین داشته است باعث جلب رضایت موکلین و متقاضیان در پرونده های مختلف وکالتی شده است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین شناخته شده است. آقای محمدرضا شهیدی در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨١٢٢۵٣

آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه چهارم،  واحد پنجم

سعید نایبی

بهترین وکیل کیفری در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، حقوقی، ثبتی، خانواده و غیره می باشد. ایشان با ارائه راهکارهای تخصصی و مشاوره های حرفه ای به مخاطبین خود، به عنوان بهترین وکیل کیفری در قزوین شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09126364755

آدرس: قزوین، چهارراه شهرداری، خیابان شهرداری، جنب آموزشگاه فارابی، پلاک 46، طبقه دوم

مشاوره با وکیل کیفری

قبل از انتخاب وکیل کیفری و قبل از اقدام برای هر کاری، توصیه می شود تا یک جلسه مشاوره با وکیل خود داشته باشید. در جلسات مشاوره می توان به نکات خیلی مهمی دست پیدا کرد و سپس پرونده را به وکیل مربوطه سپرد. در جلسه مشاوره وکیل،  پرونده شما را بررسی می کند و با توجه به موضوع و نوع آن، میزان هزینه کاری خود را تعیین کرده و به شما اعلام می کند و همچنین میزان درصد موفقیت پرونده را به شما اعلام می دارد تا از نتیجه احتمالی باخبر شوید.

مطالب پیشنهادی از وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل ملکی در قزوین 

در جلسه مشاوره میزان صبر و تحمل وکیل را بسنجید و به قدرت بیان و نفوذ کلامی او دقت داشته باشید زیرا وکیلی که به خوبی صحبت کند و بیانی شیوا و رسا داشته باشد در دفاعیات در دادگاه در مقابل قاضی، تاثیرگذار خواهد بود. در واقع شما با یک جلسه مشاوره با وکیل، قبل از اینکه وکالت نامه را به او بسپارید متوجه خواهید شد که آیا او وکیل انتخابی شما خواهد بود یا خیر. معمولا جلسات مشاوره به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین انجام می شود که با توجه به شرایط فعلی خود، می توان یکی از روش های مشاوره ای  را انتخاب کرد. حتی الامکان سعی کنید از مشاوره های حضوری استفاده کنید تا نحوه ارتباط خود با وکیل مربوطه را بسنجید.

چگونگی طرح و تنظیم شکایت کیفری

شکایت کیفری را  می توان در یک کاغذ معمولی نوشت دقیقا برعکس شکایت حقوقی که نیاز به فرم یا کاغذ های مخصوص دارد. سپس برای بررسی این شکایت به دادسرا مراجعه کرده و بعد از آن تحقیقات اولیه برای رسیدگی و پیگیری شکایت به دستور مقام قضایی بررسی می شود. در مرحله بعد شکایت به یکی از شعبه های دادیاری ارجاع داده شده تا بررسی های مجدد انجام شود. شکایت کیفری می تواند به وسیله خودتان یا به وسیله وکیل کیفری انجام گیرد.

نکات مهم در تنظیم و طرح شکایت کیفری

 1. ذکر مشخصات کامل شاکی مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر و آدرس
 2. موضوع شکایت مربوطه با ذکر تاریخ و نشانی محل وقوع جرم
 3. ذکر میزان ضرر و زیان هایی که به شاکی کننده وارد شده به طوری که این خسارات قابل مطالبه باشد.
 4. ذکر مشخصات دقیق و آدرس شاهدان عینی ماجرا
 5. ذکر دلیل های مشخص از شاهدان عینی

دلایل اخذ وکیل کیفری در قزوین

دلایل زیادی برای اخذ وکیل کیفری در قزوین وجود دارد که مزایای زیادی هم برای موکل در پی خواهد داشت، اما باید این نکته را هم یادآور شد که اخذ وکیل کیفری کاملا اختیاری می باشد و بدون وکیل هم می توان طرح و تنظیم شکایت کیفری را انجام داد و یا به حکم دادگاه اعتراض زد، ولی با توجه به آماری که در پرونده هایی که توسط وکیل کیفری انجام شده است نشان می دهد که، میزان موفقیت در این نوع پرونده ها بسیار بیشتر از پرونده هایی بوده است که وکیلی ختیار نکرده اند. خصوصا نکته ای که در موضوعات کیفری وجود دارد این است که، درخواست حکم های کیفری فقط یکبار در دادگاه مطرح می شود و امکان طرح مجدد آن در دادگاه وجود ندارد، به همین دلیل انتخاب یک وکیل کیفری خوب از این جهت حائز اهمیت است زیرا وکیل کیفری با دانش و تخصصی که در حوزه قوانین کیفری دارد قدرت ابن را دارد تا از پرونده کیفری و موکلش دفاع کند.

کلام آخر

در این مقاله به نقش مهم وکیل کیفری در پرونده پرداختیم که با مطالعه آن به این نتیجه خواهید رسید که انتخاب بهترین وکیل در قزوین چقدر می تواند در روند اجرایی پرونده موثر باشد و به موکل کمک می کند تا حق و حقوق او تضییع نشود. وکیلی در کارش موفق است که با نادیده گرفتن منافع خویش، درصدد رفع مشکلات کیفری وکیل باشد و تمام توان و تلاشش را به کار گیرد تا بتواند حقی که از موکلش ضایع شده را به او برگرداند. برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در قزوین راه های زیادی وجود دارد که در این مقاله به آن ها اشاره هایی شده است تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا