وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

خانواده مهم ترین واحد اجتماعی در جامعه می باشد و با عشق میان زن و مرد به وجود آمده و با آمدن فرزندان تبدیل به واحد بزرگتری می شود. اما گاهی پیش می آید که در طی زمان، اختلافات و مشکلاتی به وجود می آید که در صورت عدم حل این اختلافات، زوجین تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند که در این مواقع نیاز به داشتن وکیل خانواده الزامی می باشد تا با تخصص و مهارتی که دارد، در جهت پیشبرد پرونده به آنها کمک کند. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین وکیل خانواده در شیراز صحبت کنیم و با دراختیار گذاشتن اطلاعاتی همچون ویژگی ها و هزینه های مربوط به وکیل در شیراز  به زوجین کمک کنیم تا انتخاب بهتری برای وکیل مربوطه خود داشته باشند و در مدت زمان کمتری، بتوانند بهترین وکیل خانواده در شیراز را انتخاب و پرونده خانوادگی خود را به او بسپارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت اخذ وکیل خانواده در شیراز

همه می دانیم که قدرت و نفوذ کلام را نباید دست کم گرفت و افرادی که با ارائه مفاهیم به طور صحیح آشنا هستند، بسیار موفق تر از سایرین می باشند خصوصا در شرایطی مانند حضور در دادگاه و در برابر قاضی که باید بتوانید از خود دفاع کنید این ویژگی بیشت به چشم می آید و پررنگ تر خواهد بود، بنابراین در این شرایط با توجه به تخصصی بودن مفاهیم حقوقی و یا موضوعات خانواده، اخذ بهترین وکیل خانواده در شیراز برای پرونده تان الزامی می باشد تا وکیل خانواده با دانش، تخصص و بیانی که دارد بتواند در حضور قاضی از شما دفاع کند و باعث موفقیت در پرونده به نفع شما شود.

مزایای استفاده از وکلا در مشکلات حقوقی این است که آنها بهتر می دانند در چه مواقعی باید از کدام ماده یا لایحه به نفع موکل خود استفاده کنند، اما نکته ای که خیلی مهم می باشد انتخاب درست وکیل است و باید با تحقیق و بررسی بهترین وکیل در شیراز را انتخاب کرد تا نتیجه ی مثبتی در روند پرونده حاصل گردد.

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

مشاور حقوقی با وکیل در زمینه مرتبط با پرونده و قبل از انجام هر اقدامی بسیار پر اهمیت می باشد و کمک می کند تا شما را از مشکلات احتمالی رها سازد و همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه بهتر است که قبل از هر اقدامی در مورد پرونده، در مورد مشکلات آن صحبت شود و بعد اقدامات اولیه صورت گیرد. وکیل خانواده در ارائه مشاوره به موکل خود وظیفه دارد تا با او صادق باشد و در مورد شرایط پرونده و جزییات آن با صراحت با او صحبت کند. اصولا مشاوره با وکیل به سه صورت انجام می شود : حضوری، آنلاین، تلفنی، که می توان با توجه به شرایط خود یکی از این روش ها را انتخاب کرد.

یکی از دلایل مشاوره با وکیل این است تا به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کرد و با او درمورد همه مشکلات و مسائل به راحتی صحبت کرد، زیرا پرونده های خانوادگی به دلیل حساسیتی که دارند باید جزییات در آنها به وکیل شرح داده شود و گاهی شرح همین جزییات، باعث می شود تا پرونده به نفع موکل تمام می شود.

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز کلیک کنید

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

شماره تماس: 

آدرس:


افسانه راستی

وکیل افسانه راستی

خانم افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با بیش از 12 سال سابقه مفید است و موفقیت در انواع پرونده‌های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و… را در کارنامه کاری خود دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به متقاضیان ارائه می دهد و بهترین راهکارها را برای آن ها دارد تا پرونده ی آن ها را با نتایج مطلوبی روبرو کند.

خانم افسانه راستی وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و صفر تا صد پرونده های وکالتی را به بهترین شکل انجام می دهد تا رضایت موکلینش را جلب نماید.

شماره تماس: 09173083407

آدرس دفتر وکالت: چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


رقیه قائدی

رقیه قائدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و هم اکنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با سابقه بالای وکالت و موفقیتی که در پرونده های حقوقی مختلف داشته است به عنوان بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. همچنین ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در موسسه ها و سازمان های مختلف تجاری و دولتی هم فعالیت هایی داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالتی
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173228495

آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم0، پلاک 512


سحر ایزدی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر


معصومه میراحمدی

معصومه میراحمدی

سرکار خانم معصومه میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و در دعاوی مختلف به صورت تخصصی مشغول به کار است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. سرکار خانم معصومه میراحمدی دارای چندین سال سوابق کاری درخشان می باشد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های حقوقی کرده تا رضایت موکلین را جلب نماید.

شماره تماس: 09120949093


بهمن هاشمی

بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان کاری می باشد. ایشان انجام امور وکالتی در زمینه های حقوقی مختلف و ارائه مشاوره‌ های تخصصی در زمینه‌های حقوقی، خانواده، کیفری و غیره را به عهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز مشغول به انجام خدمات حقوقی می باشد. آقای بهمن هاشمی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی را دارند که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت
 • متخصص در دعاوی تخصصی مهریه، خانواده، طلاق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173057114

آدرس: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، طبقه فوقانی دوو، واحد ۳، دفتر وکالت آقای بهمن هاشمی


مهدی شیروانی

آقای شیروانی
جناب آقای مهدی شیروانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان دارای 20 سال سابقه کار قضایی می باشد و مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره را می پذیرد.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • 20 سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره
 •  مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی….

شماره تماس: 09173033449

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51


امیر فتح پور

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با مشاوره های تخصصی حقوقی به متقاضیان، راهکارهای مناسبی ارائه می دهد تا متقاضی بهتر بتوانددر مورد شرایط فعلی پرونده اش تصمیم بگیرد. آقای امیر فتح پور سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی در حوزه های مختلف مانند خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره را دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات منصفه مطبوعات
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، جنب ساعت میلاد، ساختمان یاس، طبقه 2


محمد علی پژوهان

بهترین وکیل خانواده در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز قبول دعاوی در زمینه های خانوادگی، شهرداری، ملکی، ثبتی، حقوقی، قراردادها و غیره را برعهده دارد. ایشان با تجربه بسیار بالایی که در حوزه های مختلف وکالتی دارد، باعث شده است تا اعتماد و اطمینان مردم نسبت به او بیشتر شود و به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز معرفی شود.

 تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 26، ساختمان سحر، واحد هفتم


حمیده حمیدی زاهدانی

حمیده حمیدی زاهدانی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و دارای سوابق بالایی در زمینه های مختلف وکالتی است. خانم حمیده حمیدی زاهدانی با تخصص و مهارتی که در دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ثبتی، قراردادها، ملکی و غیره دارد، موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز مشغول  به فعالیت باشد و اعتماد موکلین را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 •  عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس:  شیراز، فسا، خیابان شهید منتظری، کوچه جنب دادگستری

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز کلیک کنید

حوزه تخصص های وکیل خانواده

وکیل خانواده در تمامی پرونده هایی که به خانواده مربوط است تخصص دارد. این پرونده ها موارد زیر می باشد:

 • مهریه
 • جهیزیه
 • نفقه
 • طلاق ( از طرف مرد یا زن)
 • حضانت

هزینه وکیل خانواده در شیراز

حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز متفاوت می باشد و با توجه به نوع پرونده و حساس بودن آن میزان هزینه درنظر گرفته می شود. برای میزان حق الوکاله، ابتدا باید پرونده، توسط وکیل خانواده بررسی شود و سپس به متقاضی هزینه اعلام شود. بعد از آن متقاضی با توجه به شرایط مالی خود تصمیم می گیرد که پرونده را به  وکیل مربوطه بسپارد یا خیر.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز

برای شناختن ویژگی های یک وکیل خانواده در شهر شیراز،  بررسی مجموعه سوابق و تجربه کاری او، به شما خیلی کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید، همچنین آمار میزان موفقیتی که در پرونده های خانوادگی که تاکنون انجام داده است، مورد دیگیری برای تصمیم گیری وکیل مربوطه می باشد. وکیل خانواده باید از هوش و بیانی بالا برخوردار باشد تا بتواند مسائل و مشکلات موجود در پرونده را به درستی تجزیه و تحلیل کرده و با نفوذ و  قدرت کلامی بالا، بتواند از موکلش در برابر قاضی دفاع کند. همچنین میزان تسلط بالا بر قوانین حقوقی و بروز بودن اطلاعات حقوقی، در پیشبرد پرونده در جهت مثبت تاثیرات فراوانی دارد.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز

جرائم مربوطه با دعاوی خانواده

جرائمی مرتبطی با دعاوی خانواده وجود دارد که به مهم ترین آنها اشاره می شود:

 1. خودداری از انجام وظایف حضانت: در صورت عدم وظایف مربوط به حضانت برای بار اول، جریمه های نقدی صورت می گیرد و در صورت تکرار آن، مجازات در نظر گرفته می شود. وکیل خانواده این اجازه را دارد که در صورت خودداری از انجام تکلیف برای شخصی که حضانت به عهده اوست، از دادگاه تقاضای واگذاری حضانت به دیگری را داشته باشد.
 2. ترک انفاق: اگر مرد با داشتن توانایی مالی، نفقه زن را در شرایط تمکین به او ندهد، به مجازات حبس تعزیری محکوم می شود.
 3. فریب در ازدواج: اگر هریک از زوجین قبل از ازدواج خود، دیگری را به هر علتی مانند تحصیلات عالیه، شغل یا سمت خاص، تجرد، وضعیت مالی عالی و غیره فریب دهد تدلیس یا فریب در ازدواج صورت گرفته و به مجازات حبس تعزیری به مدت شش تا دو سال محکوم می شود.
 4.  فرار از دین: انتقال دادن مال به هر دلیلی و با انگیزه فرار از ادای دین،  بطوریکه باقیمانده اموال برای پرداخت دیون کافی نباشد، مجازات حبس تعزیری یا مجازات نقدی برای آن شخص انجام می شود و اگر که فرد انتقال گیرنده با دانستن به این موضوع،  اقدام به انجام این کار کرده باشد شریک جرم محسوب می شود.
 5. انکار یا ادعا در زوجیت: کسی که در دادگاه زوجیت را انکار یا ادعا کند و سپس خلاف این موضوع ثابت شود، به مجازات حبس تعزیری و یا مجازات نقدی محکوم می شود.

کلام آخر

وکیل خانواده در جهت پیشبردن پرونده ها و موفق شدن در آنها باید این وظایف اش را به درستی انجام دهد او وظیفه دارد تا قبل از هر گونه اقدامی، یک جلسه مشاوره با موکل خود داشته باشد و سپس راهکارهای مناسب را در جهت حل مشکلات فعلی پرونده به او ارائه دهد، سپس اسناد و مدارکی را که لازمه پرونده می باشد را از موکل درخواست کند و سپس آنها را ضمیمه پرونده کرده و به دادگاه ارائه دهد. با توجه به داشتن وکالت نامه موجود از طرف موکل، وکیل اختیار عمل را در برابر پرونده دارد و به عنوان یک نماینده برای موکل خواهد بود تا حتی در نبود او در جلسات حاضر شود و دفاعیات لازمه را در دادگاه مطرح کند. در ادامه به معرفی ده تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز می پردازیم که در در زمینه دعاوی خانواده، سوابق بالایی دارند.

4/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا