وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز ⚖️【آپدیت 1402】

خانواده مهم ترین واحد اجتماعی در جامعه می باشد و با عشق میان زن و مرد به وجود آمده و با آمدن فرزندان تبدیل به واحد بزرگتری می شود. اما گاهی پیش می آید که در طی زمان، اختلافات و مشکلاتی به وجود می آید که در صورت عدم حل این اختلافات، زوجین تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند که در این مواقع نیاز به داشتن وکیل خانواده الزامی می باشد تا با تخصص و مهارتی که دارد، در جهت پیشبرد پرونده به آنها کمک کند. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین وکیل خانواده در شیراز صحبت کنیم و با دراختیار گذاشتن اطلاعاتی همچون ویژگی ها و هزینه های مربوط به وکیل در شیراز  به زوجین کمک کنیم تا انتخاب بهتری برای وکیل مربوطه خود داشته باشند و در مدت زمان کمتری، بتوانند بهترین وکیل خانواده در شیراز را انتخاب و پرونده خانوادگی خود را به او بسپارند.

اهمیت اخذ وکیل خانواده در شیراز

همه می دانیم که قدرت و نفوذ کلام را نباید دست کم گرفت و افرادی که با ارائه مفاهیم به طور صحیح آشنا هستند، بسیار موفق تر از سایرین می باشندخصوصا در شرایطی مانند حضور در دادگاه و در برابر قاضی که باید بتوانید از خود دفاع کنید این ویژگی بیشت به چشم می آید و پررنگ تر خواهد بود، بنابراین در این شرایط با توجه به تخصصی بودن مفاهیم حقوقی، اخذ وکیل خانواده برای پرونده تان الزامی می باشد، تا وکیل خانواده با دانش، تخصص و بیانی که دارد بتواند در حضور قاضی از شما دفاع کند و باعث موفقیت در پرونده به نفع شما شود.

مزایای استفاده از وکلا در مشکلات حقوقی این است که آنها بهتر می دانند در چه مواقعی باید از کدام ماده یا لایحه به نفع موکل خود استفاده کنند، اما نکته ای که خیلی مهم می باشد انتخاب درست وکیل است و باید با تحقیق و بررسی بهترین وکیل در شیراز را انتخاب کرد تا نتیجه ی مثبتی در روند پرونده حاصل گردد.

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

مشاورحقوقی با وکیل در زمینه مرتبط با پرونده و قبل از انجام هر اقدامی بسیار پر اهمیت می باشد و کمک می کند تا شما را از مشکلات احتمالی رها سازد و همچنین به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه بهتر است که قبل از هر اقدامی در مورد پرونده، در مورد مشکلات آن صحبت شود و بعد اقدامات اولیه صورت گیرد. وکیل خانواده در ارائه مشاوره به موکل خود وظیفه دارد تا با او صادق باشد و در مورد شرایط پرونده و جزییات آن با صراحت با او صحبت کند. اصولا مشاوره با وکیل به سه صورت انجام می شود : حضوری، آنلاین، تلفنی، که می توان با توجه به شرایط خود یکی از این روش ها را انتخاب کرد.

یکی از دلایل مشاوره با وکیل این است تا به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کرد و با او درمورد همه مشکلات و مسائل به راحتی صحبت کرد، زیرا پرونده های خانوادگی به دلیل حساسیتی که دارند باید جزییات در آنها به وکیل شرح داده شود و گاهی شرح همین جزییات، باعث می شود تا پرونده به نفع موکل تمام می شود.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز کلیک کنید
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • ده سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم

افسانه راستی

وکیل افسانه راستی

خانم افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با بیش از 12 سال سابقه مفید است و موفقیت در انواع پرونده‌های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و… را در کارنامه کاری خود دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به متقاضیان ارائه می دهد و بهترین راهکارها را برای آن ها دارد تا پرونده ی آن ها را با نتایج مطلوبی روبرو کند.

خانم افسانه راستی وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و صفر تا صد پرونده های وکالتی را به بهترین شکل انجام می دهد تا رضایت موکلینش را جلب نماید.

شماره تماس: 09173083407

آدرس دفتر وکالت: چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

رقیه قائدی

رقیه قائدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و هم اکنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با سابقه بالای وکالت و موفقیتی که در پرونده های حقوقی مختلف داشته است به عنوان بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. همچنین ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در موسسه ها و سازمان های مختلف تجاری و دولتی هم فعالیت هایی داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالتی
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173228495

آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم0، پلاک 512

سید روح اله معزی

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و  به عنوان عضو کانون وکلا دادگستری در استان فارس مشفول به فعالیت است. ایشان در کلیه دعاوی های مختلف در زمینه خانوادگی، ثبتی، ملکی، کیفری و غیره مشغول به کار می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 12 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی
 • تنظیم لایحه دفاعی
 • تنظیم  حرفه ای انواع قراردادها
 • تسلط به زبان عربی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۰۲۳۸۹

آدرس: شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه سوم، واحد 35

سمانه برزگر

بهترین وکیل خانواده در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد که با نفوذ کلام و موفقیت در دهها پرونده وکالتی، توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز معرفی شود. خانم سمانه برزگر در دعاوی های خانوادگی، کیفری، ثبت اسناد، حقوقی، ملکی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  ده سال تجربه کاری وکالت
 •  عضو کانون وکلا دادگستری شیراز
 •  کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس: 09173024797

آدرس: شیراز، ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، نبش کوچه چهارم، ساختمان یاشیل، طبقه دوم، واحد 3

سعید شبانی

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق درخشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره است. ایشان  به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته شده است.

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09177138728

آدرس: شهر شیراز، خیابان پارامونت، روبروی پمپ بنزین، طبقه چهارم، ساختمان بانک ملی

محمدعلی کرمی

بهترین وکیل خانواده در شیراز

بهترین وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان مدرس دانشگاه در حوزه های مختلف وکالتی است و قبول دعاوی در زمینه های خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره را برعهده دارد. آقای محمدعلی کرمی به دلیل سابقه بالای وکالت و موفقیت در پرونده های حقوقی، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 11 سال سابقه کار در امور وکالت
 • مشاور حقوقی
 • دکتری حقوق

شماره تماس: 09177374840

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

امیر فتح پور

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با مشاوره های تخصصی حقوقی به متقاضیان، راهکارهای مناسبی ارائه می دهد تا متقاضی بهتر بتوانددر مورد شرایط فعلی پرونده اش تصمیم بگیرد. آقای امیر فتح پور سابقه موفقیت در دهها پرونده وکالتی در حوزه های مختلف مانند خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره را دارد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 18 سال سابقه کاری وکالتی
 • عضو هیات منصفه مطبوعات
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173175515

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، جنب ساعت میلاد، ساختمان یاس، طبقه 2

محمد علی پژوهان

بهترین وکیل خانواده در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز قبول دعاوی در زمینه های خانوادگی، شهرداری، ملکی، ثبتی، حقوقی، قراردادها و غیره را برعهده دارد. ایشان با تجربه بسیار بالایی که در حوزه های مختلف وکالتی دارد، باعث شده است تا اعتماد و اطمینان مردم نسبت به او بیشتر شود و به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز معرفی شود.

 تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173115703

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 26، ساختمان سحر، واحد هفتم

حمیده حمیدی زاهدانی

بهترین وکیل خانواده در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشد و دارای سوابق بالایی در زمینه های مختلف وکالتی است. خانم حمیده حمیدی زاهدانی با تخصص و مهارتی که در دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ثبتی، قراردادها، ملکی و غیره دارد، موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز مشغول  به فعالیت باشد و اعتماد موکلین را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 •  عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173314651

آدرس:  شیراز، فسا، خیابان شهید منتظری، کوچه جنب دادگستری

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز کلیک کنید

حوزه تخصص های وکیل خانواده

وکیل خانواده در تمامی پرونده هایی که به خانواده مربوط است تخصص دارد. این پرونده ها موارد زیر می باشد:

 • مهریه
 • جهیزیه
 • نفقه
 • طلاق ( از طرف مرد یا زن)
 • حضانت

وظایف وکیل خانواده

وکیل خانواده در جهت پیشبردن پرونده ها و موفق شدن در آنها باید این وظایف اش را به درستی انجام دهد. او وظیفه دارد تا قبل از هر گونه اقدامی، یک جلسه مشاوره با موکل خود داشته باشد و سپس راهکارهای مناسب را در جهت حل مشکلات فعلی پرونده به او ارائه دهد، سپس اسناد و مدارکی را که لازمه پرونده می باشد را از موکل درخواست کند و سپس آنها را ضمیمه پرونده کرده و به دادگاه ارائه دهد. با توجه به داشتن وکالت نامه موجود از طرف موکل، وکیل اختیار عمل را در برابر پرونده دارد و به عنوان یک نماینده برای موکل خواهد بود تا حتی در نبود او در جلسات حاضر شود و دفاعیات لازمه را در دادگاه مطرح کند.

هزینه وکیل خانواده در شیراز

حق الوکاله وکیل خانواده در شهر شیراز متفاوت می باشد و با توجه به نوع پرونده و حساس بودن آن میزان هزینه درنظر گرفته می شود. برای میزان حق الوکاله، ابتدا باید پرونده، توسط وکیل خانواده بررسی شود و سپس به متقاضی هزینه اعلام شود. بعد از آن متقاضی با توجه به شرایط مالی خود تصمیم می گیرد که پرونده را به  وکیل مربوطه بسپارد یا خیر.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز

برای شناختن ویژگی های یک وکیل خانواده در شهر شیراز،  بررسی مجموعه سوابق و تجربه کاری او، به شما خیلی کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید، همچنین آمار میزان موفقیتی که در پرونده های خانوادگی که تاکنون انجام داده است، مورد دیگیری برای تصمیم گیری وکیل مربوطه می باشد. وکیل خانواده باید از هوش و بیانی بالا برخوردار باشد تا بتواند مسائل و مشکلات موجود در پرونده را به درستی تجزیه و تحلیل کرده و با نفوذ و  قدرت کلامی بالا، بتواند از موکلش در برابر قاضی دفاع کند. همچنین میزان تسلط بالا بر قوانین حقوقی و بروز بودن اطلاعات حقوقی، در پیشبرد پرونده در جهت مثبت تاثیرات فراوانی دارد.

جرائم مربوطه با دعاوی خانواده

جرائمی مرتبطی با دعاوی خانواده وجود دارد که به مهم ترین آنها اشاره می شود:

 1. خودداری از انجام وظایف حضانت: در صورت عدم وظایف مربوط به حضانت برای بار اول، جریمه های نقدی صورت می گیرد و در صورت تکرار آن، مجازات در نظر گرفته می شود. وکیل خانواده این اجازه را دارد که در صورت خودداری از انجام تکلیف برای شخصی که حضانت به عهده اوست، از دادگاه تقاضای واگذاری حضانت به دیگری را داشته باشد.
 2. ترک انفاق: اگر مرد با داشتن توانایی مالی، نفقه زن را در شرایط تمکین به او ندهد، به مجازات حبس تعزیری محکوم می شود.
 3. فریب در ازدواج: اگر هریک از زوجین قبل از ازدواج خود، دیگری را به هر علتی مانند تحصیلات عالیه، شغل یا سمت خاص، تجرد، وضعیت مالی عالی و غیره فریب دهد تدلیس یا فریب در ازدواج صورت گرفته و به مجازات حبس تعزیری به مدت شش تا دو سال محکوم می شود.
 4.  فرار از دین: انتقال دادن مال به هر دلیلی و با انگیزه فرار از ادای دین،  بطوریکه باقیمانده اموال برای پرداخت دیون کافی نباشد، مجازات حبس تعزیری یا مجازات نقدی برای آن شخص انجام می شود و اگر که فرد انتقال گیرنده با دانستن به این موضوع،  اقدام به انجام این کار کرده باشد شریک جرم محسوب می شود.
 5. انکار یا ادعا در زوجیت: کسی که در دادگاه زوجیت را انکار یا ادعا کند و سپس خلاف این موضوع ثابت شود، به مجازات حبس تعزیری و یا مجازات نقدی محکوم می شود.
4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا