وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

در مباحث حقوقی، موضوعات خانوادگی ببیشتر از سایر موضوعات حقوقی مورد بحث قرار گرفته است و از آنجایی که متاسفانه میزان آمار طلاق بالا رفته است بنابراین تعداد پرونده های طلاق در دادگاه ها هم رو به افزایش است به همین دلیل برای واگذاری پرونده طلاق، به کسی نیاز است که علاوه بر قوانین حقوقی، به مباحث شرعی و فقهی هم تسلط داشته باشد تا بتواند از حق و حقوق موکلش در دادگاه دفاع کند. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل طلاق در شیراز می پردازیم و با معرفی و میزان سوابق وکلا به شما کمک می کنیم تا با انتخاب درست بهترین وکیل در شیراز را انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چطور بهترین وکیل طلاق در شیراز را پیدا کنیم؟

تعداد وکیل های مجربی که در شیراز مشغول به فعالیت هستند کم نیستند و با توجه به اینکه در سالهای اخیر آمار طلاق در همه ی شهرها بالا رفته است از این رو میزان درخواست وکیل طلاق هم زیادتر شده است، بنابراین زوج های بسیاری در شهر شیراز هستند که به دنبال بهترین وکیل طلاق در شیراز می باشند و در قدم اول، مهم ترین دغدغه آنها همین موضوع می باشد. بنابراین با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در شیراز، می توان وکیل های باسابقه ای را که سالها در این حوزه فعالیت داشته اند را شناخت و با برگزاری جلسات مشاوره با وکیل موردنظر، می توان به این نتیجه رسید که آیا می تواند وکیل انتخابی شما باشد یا خیر.

جدای از موسسات حقوقی، با مراجعه به سایت های حقوقی معتبر می توان راحت تر وکیل موردنظر را پیدا کرد. هدف از سایت وکیل از ما  این است که با معرفی بهترین وکیل طلاق در شیراز و میزان تخصص و مهارتی که وکلا دارند، بتواند کمک قابل توجهی به زوجین در شهر شیراز بکند.

ویژگی های وکیل طلاق در شیراز

با داشتن یکسری ویژگی ها، وکلا می توانند در جهت رشد کاری خود تلاش کنند و مورد اعتماد موکلین قرار بگیرند. از این رو، به مهم ترین ویژگی های وکیل طلاق اشاراتی می کنیم:

 • تحصیلات آکادمیک : دارا بودن تحصیلات آکادمیک در حوزه تخصصی یک وکیل، باعث حل بسیاری از مسائل و مشکلاتی که در باب پرونده به وجود می آید، می شود.
 • میزان سوابق: هرچقدر که سوابق یک وکیل بالاتر باشد، میزان تجربه کاری او هم بالاتر است و همین موضوع باعث می شود تا به موضوعات پرونده های مختلف طلاق، آگاهی داشته باشد و بهتر بتواند آنها را تجزیه و تحلیل کند.
 • به روز بودن اطلاعات: به دلیل تغییرات هرساله در قوانین حقوقی، یک وکیل طلاق باید اطلاعاتش را در هر لحظه بروز کند تا در مواجهه با پرونده های وکالتی، به موقع از قوانین حقوقی و تبصره ها استفاده کند.
 • قابل اعتماد بودن: نکته ای که خیلی مهم می باشد موضوع قابل اعتماد بودن یک وکیل می باشد، زیرا در موضوعات طلاق و خانوادگی، گاهی بیان کردن جزییات می تواند در روند پرونده تاثیرات مثبت بگذارد بنابراین یک وکیل باید بتواند شرایطی را برای موکلش فراهم کند تا به او اعتماد کرده و تمامی مسائل و مشکلاتش را با جزییات بازگو کند.
 • نفوذ و قدرت کلام: یکی از ویژگی های مهم یک وکیل،  قدرت کلام خوب می باشد که نقش بسیار مهمی در ارائه کار یک وکیل دارد.  همین موضوع باعث می شود تا وکیل در دادگاه، بتواند دفاعیات قدرتمندی را مطرح کند و از موکلش به درستی دفاع کند.
 • اعتماد به نفس: داشتن اعتماد به نفس برای یک وکیل، از مسائل خیلی مهمی است که در پیشرفت کاری اش تاثیرات مثبت می گذارد. وکیلی که دارای اعتماد به نفس خوبی باشد  و به کار خود ایمان داشته باشد، در دادگاه و در برابر قاضی پرونده، پر قدرت به دفاعیاتش می پردازد و از موکلش دفاع می کند.

ویژگی های وکیل طلاق در شیراز

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز کلیک کنید

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

شماره تماس:

آدرس: 


افسانه راستی

وکیل افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه 34260،با سابقه وکالت ۱۲ساله، یکی از با تجربه ترین وکلا در زمینه طلاق میباشد، یکی از مهمترین دعاوی خانواده، دعاوی طلاق میباشد که خانم افسانه راستی با توجه به سابقه وکالتشان و همچنین موفقیت های زیاد و تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده به خصوص طلاق یک طرفه به درخواست زوج، و طلاق از طرف زوجه، وکالت در طلاق، و طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن ایشان را یکی از متبحرترین وکلای طلاق در شیراز معرفی نموده اند و زوجینی که در صدد جدایی هستند برای جلوگیری از بروز اختلافات و مشکلات بیشتر، تسهیل در روند پرونده و رسیدن هریک از طرفین به حق و حقوق قانونی خود بهتر است از تجربه یک وکیل طلاق بهره ببرند. و چه کسی بهتر از خانم افسانه راستی با ۱۲سال سابقه وکالت

ساعت کار هم روزهای زوج از ۴ تا۷:۳۰ عصر

شماره تماس: 09173083407

آدرس دفتر وکالت: چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


زهرا بهاری

زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و تجربه شان است.

از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل می باشند و ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر، پرونده را به موکل نشان می دهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می کنند. همچنین در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف می باشند و همواره پاسخگوی موکل هستند. در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده و غیره قبول وکالت می نمایند و در پرونده های خانواده و طلاق سابقه و تجربه زیادی دارند.

شماره تماس: 09170004383

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی


سحر ایزدی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و مشاور حقوقی. ایشان بهترین خدمات وکالای را به موکلین ارائه می دهند و همین موضوع باعث رضایت موکلین در حوزه های مختلف وکالتی شده است. فارغ التحصیل از دانشگاه اصفهان و دارای دکتری حقوق بین الملل. قبول وکالت در دعاوی خانواده،حقوقی و کیفری
متخصص در پرونده های تصادف

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، رحمت اباد، روبروی بیمارستان فرهمندفر


بهمن هاشمی

بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان کاری می باشد. ایشان انجام امور وکالتی در زمینه های حقوقی مختلف و ارائه مشاوره‌ های تخصصی در زمینه‌های حقوقی، خانواده، کیفری و غیره را به عهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز مشغول به انجام خدمات حقوقی می باشد. آقای بهمن هاشمی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی را دارند که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت
 • متخصص در دعاوی تخصصی مهریه، خانواده، طلاق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173057114

آدرس: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، طبقه فوقانی دوو، واحد ۳، دفتر وکالت آقای بهمن هاشمی


معصومه میراحمدی

معصومه میراحمدی

سرکار خانم معصومه میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و در دعاوی مختلف به صورت تخصصی مشغول به کار است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند. سرکار خانم معصومه میراحمدی دارای چندین سال سوابق کاری درخشان می باشد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن پرونده های حقوقی کرده تا رضایت موکلین را جلب نماید.

شماره تماس: 09120949093


مجتبی کیومرثی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، ملکی، تجاری، حقوقی، ثبتی، اسناد رسمی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و با سوابق درخشان در حوزه های مختلف وکالت، موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل طلاق از نگاه مردم شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم


غلام حسین خلیفه

بهترین وکیل طلاق در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و موفق شده است تا  دهها پرونده وکالتی موفق را در کارنامه خود داشته باشد. آقای غلام حسین خلیفه به عنوان داور در کانون وکلا دادگستری فارس مشغول فعالیت می باشد و قبول دعاوی در زمینه های وکالتی مانند خانواده، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • تخصص در لایحه قرداد نویسی
 • مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه سوم، واحد چهارم


فاطمه حیدری

بهترین وکیل طلاق در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالت مانند خانواده، ملکی، مالی، کیفری، خانواده و غیره تخصص و مهارت دارد و در حال حاضر در شهر شیراز مشغول به کار وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری فارس
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه دادگاه، ساختمان پارسه، طبقه دوم، واحد هشتم


سعید شبانی

بهترین وکیل طلاق در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و با داشتن مهارت بالا و سوابق درخشان در کارنامه کاری خود، به عنوان بهترین وکیل طلاق در شیراز شناخته شده است. آقای سعید شبانی قبول دعاوی در زمینه های خانواده، ملکی، مالی، کیفری، خانواده و غیره را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه دادگاه، ساختمان پارسه، طبقه دوم، واحد هشتم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز کلیک کنید

موضوعات مهم مربوط به طلاق

در پرونده های طلاق، موضوعاتی مختلفی وجود دارد که در دادگاه های خانواده بیشتر مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. این موضوعات عبارتند از:

 • ازدواج، ازدواج در سنین کم، اجازه ازدواج دختر، ازدواج مجدد در زوجین
 • شرط های ضمن عقد
 • نفقه زن و فرزند
 • دلایل ترک نفقه
 • حضانت و ملاقات با فرزند
 • موضوعات مربوط به تعیین جنسیت
 • دلایل تامین جهیزیه و استرداد آن
 • فرزندخواندگی
 • اهدای جنین

اصلی ترین دلایل طلاق

با بررسی هایی که در جامعه آماری انجام شده، دلایلی زیادی برای طلاق وجود دارد ولی اصلی ترین آنها مواردی است که در زیر به آنها اشاراتی می شود:

 • شرایط اقتصادی نامناسب در زندگی
 • انتخاب نادرست همسر در زندگی
 • عملکرد نادرست همسران در زندگی
 • درک نامتقابل زوجین از همدیگر
 • اختلافات فرهنگی

وظایف وکیل طلاق در شیراز

در بیشتر مواقع پروسه طلاق زمانبر می باشد، به همین دلیل است که زوجین برای محدود کردن زمان در این پروسه، از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کمک می گیرند تا وکلا، با مهارت و تجربه ای که دارند به آنان کمک کند تا پرونده را در جهت درستی پیش ببرد. وکیل طلاق بعد از گرفتن حکم وکالت از موکل خود، وظیفه دارد که پرونده را با تمام جزییات  مطالعه کرده و با برگزاری جلسات مشاوره، با موکل صحبت کند و او را از نتایج احتمالی موجود در پرونده آگاه سازد، سپس با حضور به موقع در محاکم قضایی و ارائه لایحه دفاعیات، همه چیز را به نفع موکلش پیش ببرد.

در واقع یک وکیل حکم نماینده موکل را دارد و حتی در نبود موکل هم، می تواند در دادگاه حاضر شود و از او در برابر قاضی دفاع کند. یکی از مهم ترین رکن های وظایف وکیل، جمع آوری کردن اسناد و مدارک کافی برای دفاع از موکل خویش می باشد تا با ادله های محکم بتواند از او دفاع کند و وظیفه دارد، تا قطعی نشدن رای دادگاه و خاتمه نیافتن آن، پیگیر روند دادرسی و صادر شدن حکم باشد.

وظایف وکیل طلاق در شیراز

هزینه وکیل طلاق در سال 1401

میزان حق الوکاله هر وکیلی با توجه به حوزه تخصصی و میزان سوابق او متفاوت می باشد. برای آگاهی از میزان هزینه وکیل طلاق، به وکیل مربوطه مراجعه کرده و سپس وکیل، با بررسی پرونده و میزان سختی کار، میزان حق الوکاله را تعیین می کند.

کلام آخر

اخذ یک وکیل طلاق برای پرونده خانوادگی که از حساس ترین پرونده ها می باشد، مزایای بسیار زیادی در پی خواهد داشت. با داشتن یک وکیل طلاق، بسیاری از پرونده های خانوادگی با موفقیت همراه می شود و  درنهایت رای دادگاه به نفع موکل تمام می شود. جدا از همه این موارد، در زمان و هزینه موکل صرفه جویی شده و موکل در طول پرونده با آرامش خاطر، کلیه امور را به وکیل مربوطه می سپارد، سپس وکیل، با دانش و تخصصی که در این زمینه دارد به بررسی پرونده می پردازد و با ارائه لایحه های دفاعی و ادله های محکم از موکلش، در دادگاه از او دفاع کند. نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد، انتخاب یک وکیل مجرب و متخصص است که در ابتدای راه باید به آن دقت شود زیرا هیچ وکیلی حاضر به پذیرفتن پرونده ای که قبلا در اختیار وکیل دیگری  بوده نیست.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا