وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل پایه یک دادگستری به وکیلی گفته می شود که به تمام دعاوی حقوقی و کیفری تسلط دارد و می تواند در تمام زمینه های حقوقی به موکل خود کمک کند. یک وکیل برای آنکه بتواند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت شود، باید تحصیل در رشته حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی را تا مقطع لیسانس یا بالاتر ادامه دهد و در ادامه در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت کند. حال اگر متقاضی در این آزمون پذیرفته شود، باید در دوره کارآموزی حاضر شود و بعد از آن دوباره در یک آزمون که دو بخش کتبی و شفاهی دارد شرکت کند. این آزمون که سخت و دشوار می باشد، نشان دهنده سطح اطلاعات یک وکیل است؛ به طوری که اگر وکیل بتواند در چنین آزموی نمره قبولی بگیرد، می تواند فعالیت خود را به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز شروع کند. اما واقعا بهترین وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک دادگستری چه وظایفی دارد؟

همانطورکه گفته شد، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز وکیلی است که می تواند در دعاوی مختلف حاضر شود و پرونده را برعهده بگیرد. حال در ادامه به عمده وظایف یک وکیل پایه یک دادگستری می پردازیم تا با آن ها آشنا شوید:

 • یک وکیل، می تواند از تخصص و تجربیات حقوقی خود استفاده کند و در زمینه های مختلف اعم از عقد قرارداد، تعیین حقوق، رسیدگی به مسائل مالی و … به موکل خود مشاوره حقوقی بدهد.
 • وکیل پایه یک دادگستری می تواند پس از آنکه موکل به او وکالت داد، به عنوان نماینده قانونی در جلسات دادگاه به جای موکل حضور پیدا کند و از حق و حقوق موکل خود به دفاع بپردازد.
 • یکی از چالش هایی که پیش روی شرکت ها و سازمان ها قرار دارد، نوشتن قراردادهای حقوقی و تعیین حقوق و تعهدات طرفین است. حال یکی از وظایفی که برعهده بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است را می توان نوشتن قراردادهای حقوقی در نظر گرفت.
 • یک وکیل پایه یک دادگستری، با تخصص و تجربیاتی که دارد باید توانایی تحقیق و بررسی پرونده را نیز داشته باشد. درواقع وکیل بعد از بررسی شرایط، باید بهترین راهکارها را برای حل پرونده ارائه دهد.
 • دفاع از موکل یکی از وظایف اصلی وکیل پایه دادگستری به شمار می آید، به طوری که باید با تکنیک های آموزش دیده از موکل خود در برابر اتهامات کیفری دفاع کند.

محمدعلی قاسمی

محمد علی قاسمیجناب آقای محمد علی قاسمی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی با سابقه ۱۶ سال در کانون وکلای فارس می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در شیراز توسط مردم شناخته شده است.

اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی در شیراز، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده های مربوط به دعاوی شرکت ها و …)
دعاوی کیفری من الجمله: (پرونده های قتل، آدم ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده (انواع طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و سایر امور خانوادگی) به ایشان اعطای وکالت نمائید. از دیگر خدمات وکالتی ایشان، می توان به وکالت در اخذ دیه از بیمه و صندق تامین خسارت های بدنی، تصادفات رانندگی و مهاجرت اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به محمدعلی قاسمی یکی از وکلای برتر شیراز، می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09177370570

روزهای شنبه یکشنبه و دوشنبه از ساعت 17 تا 30:20

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، ساختمان پارسه، طبقه ۴، واحد ۱۸


غلام حسین خلیفه

بهترین وکیل طلاق در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و موفق شده است تا  دهها پرونده وکالتی موفق را در کارنامه خود داشته باشد. آقای غلام حسین خلیفه به عنوان داور در کانون وکلا دادگستری فارس مشغول فعالیت می باشد و قبول دعاوی در زمینه های وکالتی مانند خانواده، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره را بر عهده دارد، همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز به فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • تخصص در لایحه قرداد نویسی
 • مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه سوم، واحد چهارم


  فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات

وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و کارنامه کاری درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و دارای فن بیان بالا و تسلط کلامی خوب می باشد. ایشان مفید ترین خدمات حقوقی را در اختیار مردم قرار می دهد و جهت جلب رضایت مردم تلاش خود را می کند.

تخصص و مهارت:

 •  12 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۰۵۷۷۶۱

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول


محسن مرادی

محسن مرادی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز می باشد و همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز به فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کاری و تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09172448497

آدرس: شیراز، بلوار رحمت، خیابان بنی هاشمی، جنب شورای حل اختلاف شماره 2 شیراز


مهدی شیروانی

آقای شیروانی
جناب آقای مهدی شیروانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشد. ایشان دارای 20 سال سابقه کار قضایی می باشد و مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره را می پذیرد.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • 20 سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و غیره
 •  مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی….

شماره تماس: 09173033449

آدرس: شیراز، میدان شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51

اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کار آسانی نیست، چراکه امروزه وکلای بسیاری هستند که ادعا می کنند بهترینند، در حالی که شاید واقعا اینطور نباشد. لذا توصیه می شود در انتخاب وکیل دقت و توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید؛ اما از کجا می توان بهترین وکیل پایه یک دادگستری را پیدا کرد؟

برای پیدا کردن بهترین وکلا دو راه پیش روی شما قرار دارد؛ اولین کار این است که از آشنایان و دوستان خودتان مشورت بگیرید. اگر از اطراف شما کسی درگیر پرونده حقوقی بوده و از کمک وکیل پایه یک دادگستری کمک گرفته و راضی بوده است، می توانید آدرس و مشخصات وکیل را بگیرید و بررسی های لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید وکیل می تواند به پرونده شما رسیدگی کند.

راه دیگر نیز استفاده از سایت های حقوقی است که وظیفه معرفی بهترین وکلا را دارند. وکیل از ما یکی از معتبرترین و کامل ترین سایت های حقوقی فعال در این حوزه به شمار می آید که بهترین وکلا را در زمینه و شهرهای مختلف به افراد معرفی می کند تا آن ها بتوانند براساس نیاز خود بررسی های لازم را انجام دهند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

مطالب مشابه: مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کلیک کنید

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز

برای آنکه بتوانید بررسی های لازم برای انتخاب بهترین وکیل را انجام دهید، باید با ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز آشنا باشید که این ویژگی ها عبارتند از:

 • وکیل باید علم و دانش لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی مختلف را داشته باشد.
 • صداقت و امانت داری وکیل نیز اهمیت دارد؛ بنابراین از بابت این موارد نیز مطمئن شوید.
 • حضور به موقع و سروقت وکیل در جلسات حائز اهمیت می باشد، زیرا در غیر این صورت نمی تواند به دفاع از موکل خود بپردازد.
 • وکیل باید توانایی بررسی و تهیه اسناد و مدارک را داشته باشد، پس مطمئن شوید که روحیه جستجوگرانه دارد.

حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

موضوع حق الوکاله یا دستمزد موضوع مهمی است که بسیاری از افراد هنگام انتخاب وکیل به آن توجه می کنند. در رابطه با این موضوع باید گفت دستمزد و حق الوکاله ای که وکلا دریافت می کنند، یک مبلغ ثابت و مشخص نیست، چراکه این مورد به فاکتورهای مختلف بستگی دارد. برای مثال هرچه یک پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد، وکیل باید زمان و انرژی بیشتری برای رسیدگی به پرونده صرف کند و مسلما در برابر چنین موضوعی هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد. از همین رو اگر می خواهید مبلغ دقیق حق الوکاله را متوجه شوید، حتما پیش از عقد وکالت نامه، در رابطه با حق الوکاله با وکیل صحبت کنید و به توافق برسید.

کلام آخر

اگر قصد دارید برای رسیدگی به پرونده حقوقی که درگیر آن شده اید، از مشاوره های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کمک بگیرید، باید به یکسری از نکات توجه داشته باشید. از همین رو ما در این مقاله نکات مهمی که باید هنگام انتخاب وکیل به آن ها توجه داشته باشید را بررسی کردیم تا در ادامه با در نظر گرفتن آن ها سابقه و تجربه وکیل را موردبررسی قرار دهید و در نهایت بهترین وکیل را انتخاب کنید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا