وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

به دلیل بحث مالی در پرونده های مهریه، نیاز به بهترین وکیل مهریه در شیراز داریم. در پرونده های مهریه، زوجه به دنبال حق و حقوق خود می باشد تا به آن برسد زیرا مهریه جزو حق زوجه محسوب می شود و در زندگی هر زمان که طلب کند می تواند او را بگیرد. در واقع مهریه جزو حقوقی است که به عنوان تکلیفی بر عهده مرد گذاشته شده است و پس از ازدواج، زن مالک آن است و می تواند آن را مطالبه نماید. مهریه به شکل ها و نوع های مختلف می باشد که به عنوان مهریه تعیین می شود.

اما گاهی پیش می آید که برای اخذ مهریه، مشکلاتی به وجود می آید که زن مجبور است درخواست وکیل را داشته باشد. وکیل مهریه به تمامی دعاوی های خانواده و طلاق آشنایی دارد و می تواند به مشکلات مربوط به این دعاوی ها رسیدگی نماید. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شیراز می پردازیم که در زمینه مهریه به فعالیت مشغول هستند و سابقه کاری بالایی دارند. پیشنهاد می شود برای امور مهریه خود، وکلایی را انتخاب کنید که تخصص اصلی شان در زمینه خانواده باشد و به قوانین مهریه تسلط بالایی داشته باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

در پرونده های مهریه اغلب با مسیری پیچیده روبرو هستیم به دلیل اینکه نیاز به آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی و خانواده است تا بتوان اینگونه پرونده ها را با موفقیت روبرو کرد. برای حل مشکلات مهریه نیاز به یک فرد با علم و آگاهی بالایی را داریم تا روند کار دادگاه را به بهترین شکل انجام دهد و متخصص در دعاوی خانواده و مهریه باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل مهریه در شیراز، مهارت های ارتباطی و کلامی یک وکیل است تا با کمک فن بیان خود از حقوق موکلینش دفاع کرده و مانع از تضییع شده حق او شود. همچنین وقت شناسی و مسئولیت پذیری وکیل در مقابل پرونده ای که برعهده گرفته است، سبب می شود تا امور کاری در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برسد زیرا در پرونده های حقوقی، نیاز است تا پیگیری ها و رسیدگی های مستمر و مداومی انجام گیرد تا موجب حل مسائل شود. در شهر شیراز هم وکلای زیادی هستند که به کار وکالتی می پردازند و با دانش و تخصصی که دارند به مردم شهر شیراز کمک های بسیاری دارند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز کلیک کنید

حامد اسکندری

بهترین وکیل خانواده در شیراز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • ده سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم


زهرا بهاری

زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان 13سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و تجربه شان است.

از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل می باشند و ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر، پرونده را به موکل نشان می دهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می کنند. همچنین در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف می باشند و همواره پاسخگوی موکل هستند. در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده و غیره قبول وکالت می نمایند و در پرونده های خانواده و طلاق سابقه و تجربه زیادی دارند.

شماره تماس: 09170004383

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی


 سحر زارع

 سحر زارع

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز است و به دعاوی های خانواده، مهریه، طلاق، کیفری، ثبتی و غیره مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز به کار و تخصص وکالتی مشغول است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم ارائه می دهد. خانم سحر زارع مهارت بالایی در انجام کار وکالتی دارد و دفاعیات بسیار خوبی هم از موکلین خود انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171160507

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، روبروی دادسرا، ساختمان طبیعت


 نجمه مباشری

 نجمه مباشری

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و وکیلی با سوابق کاری بسیار بالایی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز مشغول به فعالیت و تخصص می باشد و متخصص در تمامی دعاوی ها است. خانم نجمه مباشری مشاوره های حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال تخصص کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173039460

آدرس: شیراز، سه راه باغشاه، س آبی


 مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز معرفی شده است. ایشان به تمامی دعاوی های حقوقی تسلط بالایی دارد و دارای فن بیان بسیار خوبی است. آقای مهدی سمیعی راه و روش های کاربردی را به مردم ارائه می دهد تا پرونده های آن ها را به نتایج مثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • کسب رتبه اول دانشکده حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173049403

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51


 امین کاظمی ابنوی

 امین کاظمی ابنوی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر شیراز به عنوان یک وکیل باسابقه به فعالیت مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، مهریه، کیفری، ثبتی، ملکی، مالی و غیره مشغول به کار و فعالیت است و بهترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهد. آقای امین کاظمی ابنوی به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز به مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کار حرفه ای وکالتی
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 07132333217

آدرس: شیراز، چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، واحد 3 (طبقه فوقانی لوازم خانگی تفال)


 مهرزاد مسیحی

مهرزاد مسیحی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز مشغول به کار است و به کلیه قوانین حقوقی تسلط و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای مهرزاد مسیحی تجارب بسیار بالایی را در امور وکالتی دارد و پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سوابق کاری وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171117977

آدرس: شیراز، فلکه معلم، بلوار ایمان (همت) جنوبی، کوچه 4، جنب نانوایی


 ناصر قهرمانی

ناصر قهرمانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان فارس و شهر شیراز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز انتخاب و معرفی شده است و مشاوره های بسیار تخصصی را به مردم ارائه می دهد. آقای ناصر قهرمانی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک کشاورزی و شرکت سیمان فارس فعالیت و تخصص بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • دارنده مدرک تخصصی داوری از کانون وکلای فارس
 • کسب رتبه 1 آزمون وکالت
 • کسب رتبه 1 آزمون اختبار
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173928238

آدرس: شیراز، قصردشت، نرسیده به خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 5


 محمد مهدی زارعی

 محمد مهدی زارعی

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز به مردم معرفی شده است. ایشان وکیلی متخصص در امور حقوقی است و بهترین راهکار ها را به مردم شهر شیراز ارائه می دهد. آقای محمد مهدی زارعی دارای فن بیان بسیار خوب و همچنین اخلاقیات بسیار عالی در هنگام ارتباط با مراجعین خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177157870

آدرس: شیراز، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، حد فاصل، کوچه 46 و 48


 کاظم قائدی

 کاظم قائدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر شیراز به کار و تخصص در امور وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در شیراز انتخاب شده است و به تمامی دعاوی ها مهارت دارد. آقای کاظم قائدی در زمینه های وکالتی مانند مهریه، طلاق، کیفری، حقوقی، ملکی و غیره فعالیت دارد و جلسات مشاوره ای را هم در این شهر برگزار می کند.

تخصص  و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171014394

آدرس: شیراز، شهرک یزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز کلیک نمایید

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل مهریه در شیراز

برای اخذ و انتخاب بهترین وکیل در شیراز که در امور مهریه فعالیت دارد، نیاز است تا نکاتی مهم و ضروری برای وکیل در نظر گرفته شود تا بعدها دچار مشکلاتی نشویم تا بتوان کلیه امور را به بهترین روش ممکنه انجام داد. در واقع دانستن و آشنایی با این نکات می تواند بسیار کمک کننده باشد و آگاهی یک فرد را برای انتخاب یک وکیل مهریه بالا ببرد تا پشیمانی صورت نگیرد. در ادامه به بیان این ویژگی ها می پردازیم:

 • وکیل حرفه ای مهریه، باید به طور حرفه ای در جریان کامل پرونده و محتوای آن قرار گیرد و جزییات آن را بررسی نماید تا بتواند بررسی ها و پیگیری ها لازمه را انجام دهد.
 • با در نظر گرفتن موضوع و شرایط آن، وکیل مهریه مدارک و اسناد لازمه را برای دفاع از موکلش گردآوری کرده و آن ها را در دادگاه ارائه می کند.
 • به دلیل اینکه برخی از قوانین حقوقی در خصوص مهریه، در حال اصلاح یا تغییر هستند بنابراین وکیل نیاز است تا اطلاعات خود را به روز نماید و مطالعه مداومی داشته باشد تا براساس اطلاعات دریافت شده  و بروزی که دارد به موکلین خود کمک نماید و سبب مشکلات بیشتری نشود.
 • داشتن صبر و آرامش در کلیه انجام امور حقوقی، الزامی است زیرا برخی از پرونده ها منجر به زمان طولانی برای حل شدن هستند و نیاز به صبوری وکیل دارند.
 • یک وکیل خوب و مجرب، نباید تنها منافع خود را در نظر بگیرد و دلسوزانه به امور موکلینش رسیدگی نماید تا پرونده را با موفقیت روبرو نماید.
 • حفظ اطلاعات موکل و امانتدار خوب در جهت اسناد و مدارک موکل، سبب اعتماد و اطمینان بالای مردم به او می شود.
 • راهنمایی های وکیل به موکل، باعث افزایش آگاهی حقوقی آن ها می شود.
 • افزایش مهارت برای پیشرفت در امور کاری خود، باعث موفقیت در انجام کار و پرونده های موکلین می شود
 • برگزاری جلسات مشاوره برای موکلین و مراجعین سبب می شود تا پاسخ به سوالات حقوقی خود را از وکیل داشته باشند و در مورد شرایط فعلی پرونده اطلاعات کاملی پیدا نمایند
 • اخلاقیات خوب خصوصا در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین، سبب احساس راحتی آن ها برای بیان مشکلات شان می شود و حس خوبی در هنگام ارتباط و تعاملات با وکیل خود را خواهند داشت
 • پیدا کردن راه و روش های مناسب برای برطرف کردن مشکلات موجود در پرونده، سبب تسریع در انجام کار ها خواهد شد به همین دلیل یک وکیل خوب و کاربلد باید روش ها خلاقانه را برای حل مشکلات حقوقی داشته باشد

کلام آخر

کار در حوزه وکالت، بسیار با شرافت است زیرا در بسیاری از مشکلات حضور یک وکیل بسیار تاثیرگذار است و نقش پررنگی را دارد. وکلای خوب و خبره، تمامی سعی و تلاش خود را برای دفاع از حق و حقوق موکلشان می کنند و در مقابل قاضی و با ارائه لایحه دفاعیات قوی، سعی می کنند همه چیز را به نفع موکلشان تغییر دهند خصوصا اگر موضوع پرونده ها مالی بوده و یا دارای ارزش مالی باشد مانند پرونده های مهریه، ملکی و غیره که بسیار حساس هستند و دارای اهمیت بالایی هستند. موکلینی که پرونده های خود را به وکلای حاذق می سپارند درصد موفقیت پرونده های آنان بالاتر است و زودتر به حق و حقوق خود می رسند.

یک وکیل خوب و خبره که سال هاست در امور خانواده و مهریه فعال است، بهتر می داند که چه موقع باید از تبصره ها و ماده های قانونی در دادگاه استفاده نماید و حتی می تواند باعث تغییر رای قاضی شود. به طور کلی یک وکیل خوب و حرفه ای، نقش بسیار مهم و پررنگی در سایر پرونده های حقوقی دارد و با مهارت و تجربه ی بالایی که دارد به خوبی به امور وکالتی می پردازد.

با مطالعه در این مقاله به راحتی می توان لیستی 10 تایی از بهترین وکیل مهریه در شیراز را مشاهده کرد که همگی به امور خانواده و مهریه می پردازند و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کنند.

3.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا