وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین ⚖️【آپدیت 1403】

برخلاف تصور عموم که گمان می کنند که تعداد پرونده های حقوقی در شهرستان ها کم است ولیکن باید این نکته را یادآور شویم که با توجه به مشکلات و افزایش جمعیت در اکثر شهرستان ها، پرونده های حقوقی بسیار زیادی در هم دادگاه ها وجود دارد. خصوصا پرونده طلاق که متاسفانه آمار آن به میزان عجیبی بالا رفته است. در این مقاله می خواهیم به مردم عزیز قزوین کمک کنیم تا در مواجه با مشکلات خانوادگی یا طلاق به بهترین وکیل در قزوین مراجعه کنند. در واقع حضور یک وکیل در تمامی پرونده های حقوقی، خصوصا پرونده طلاق الزامی می باشد و به مردم قزوین کمک می کند تا روند اجرایی پرونده کوتاهتر شود و  زودتر به نتایج برسند. با مطالعه در این مقاله به راحتی می توانید به آدرس و نشانی دفتر وکالت برخی از بهترین وکیل طلاق در قزوین دست پیدا کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل مهم کمک گرفتن از وکیل طلاق در قزوین

از آنجایی که تصمیم برای طلاق، تصمیم بسیار مهمی در زندگی شخصی می باشد و در این شرایط معمولا افراد برای گذراندن مراحل طلاق دچار استرس و تنش هایی می شوند، بنابراین بهتر است برای رفع استرس های ناشی از ناآگاهی در مسائل حقوقی و طلاق، از یک وکیل خبره در طلاق کمک گرفت. اخذ وکیل در پرونده های طلاق دارای مزایای زیادی برای موکل می باشد که به چندین مورد از آن ها اشاره می کنیم:

 • بهره گیری از دانش و مهارت وکیل طلاق
 • سپردن تمام امور مربوط به طلاق به وکیل و بدست آوردن آرامش خاطر در این شرایط
 • تسریع در زمان اجرای پرونده
 • مشورت و مشاوره تخصصی و حرفه ای با وکیل
 • ارائه لایحه دفاعیات همراه با ادله های کافی توسط وکیل در دادگاه
 • افزایش بالا بردن درصد موفقیت در پرونده
 • انتخاب وکیل به عنوان حامی و نماینده در تمامی امور مربوط به دادگاه
 • عدم الزام حضور موکل در دادگاه و حضور وکیل به جای او
 • صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از خسارات و ضرر های احتمالی
مطالب پیشنهادی وکیل از ما: لیست 10 تا بهترین وکیل خانواده در قزوین کلیک کنید

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در قزوین

زوجینی که قصد جدایی دارند و تصمیم جدی خود را برای طلاق گرفته اند، در پی پیدا کردن وکیل خبره برای طلاق خود هستند تا بتوانند امور وکالتی خود را به او بسپارند. معمولا زوجین در شهر قزوین به سراغ وکلایی می روند که در قزوین نام آور هستند و به عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین شناخته شده اند. وکیل هایی که به عنوان بهترین نزد مردم شناخته شدند، دارای ویژگی هایی هستند که باعث می شود مردم به آنها بیشتر اعتماد کرده و پرونده وکالتی خود را به این وکلا بسپارند. بنابراین با شرح نمونه ویژگی های مهم از بهترین وکلا، خواهید توانست تا انتخاب بسیار خوبی برای وکیل طلاق خود داشته باشید.

شرح ویژگی های وکیل نمونه در زیر آورده شده است:

 • تسلط بر تمامی قوانین حقوقی
 • دانش و آگاهی بالا در دعاوی های مختلف حقوقی
 • داشتن تحصیلات آکادمیک
 • تجربه و سوابق درخشان
 • بالا بودن آمار پرونده های موفق در کارنامه کاری
 • صداقت و صراحت در کار
 • کلام گویا و رسا
 • علاقمند به کار خود
 • ارتباط موثر و خوب با موکلین
 • آگاهی بر دانش روانشناسی
 • خوش خلقی
 • وقت شناس بودن

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در قزوین

ولی جلالی

 

ولی جلالی

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین هستند، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین می‌باشند. فارغ التحصیل دوره کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه زنجان است که 16 سال سابقه درخشان وکالت در کلیه مراجع قضایی را دارند. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از پرونده‌های مهریه، نفقه، طلاق، استرداد جهیزیه، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، دعاوی ملکی، تحریه ترکه، دعاوی اسناد تجاری، چک، سفته، برات و… قبول وکالت کرده است که با تکیه بر تجربه خویش و ایجاد اعتماد در مراجعه کننده توانسته پرونده‌های موکولین را به نتیجه مثبت برساند.

تخصص و مهارت:

 • حقوقی
 • کیفری
 • ملکی

شماره تماس: 09123817916

آدرس: قزوین، خیابان شهید سردار سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان پلاک ۱۸، طبقه اول دفتر وکالت جلالی


یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری و دارای 20 سال تجربه کاری و تخصصی در امور کیفری و کاری خود می باشد. ایشان متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای، اجرای احکام کیفری نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین در بین مردم شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را عهده دار بوده است و با توجه به پرونده موکل و مراجعین، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • قاضی بازنشسته دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی
 • ۲۰ سال تجربه کار حرفه ای در دادسرا و امور کیفری
 • تخصص در پیگیری دعاوی خانواده و کیفری و حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

 آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

آدرس تلگرام: https://t.me/Lyoukabodmoshfeghi

آدرس اینستاگرام: youkabodmoshfeghi


زهرا سبزی

زهرا سبزی

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین میباشد و 13 سال سابقه درخشان وکالتی را در کارنامه خود دارند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است‌.

تخصص ها و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

شماره تماس:09127860597


سعید نایبی

بهترین وکیل طلاق در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف وکالتی است. ایشان با ارائه مشاوره های حرفه ای با موکلین خود و راهکارهای مفید، باعث جلب رضایت مراجعه کنندگان و موکلین شده است و همچنان به عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 

آدرس: قزوین، چهارراه شهرداری، خیابان شهرداری، جنب آموزشگاه فارابی، پلاک 46، طبقه دوم


سید کریم حسینی

بهترین وکیل طلاق در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه دعاوی های مختلف دارای تخصص و مهارت بالایی است. ایشان با ارائه مشاوره های تخصصی و کمک به مراجعین، باعث شده است تا به عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین معرفی شود و نظر مردم را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، روبروی بانک ملی، ساختمان خیام ، طبقه سوم، پلاک ۱۸۱


اسماعیل کشاورز صفیئی

بهترین وکیل طلاق در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر قزوین مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان موفق شده است تا آمار خوبی در کارنامه وکالتی خود داشته باشد وباعث شود تا  رضایت موکلین را به خود جلب کند. آقای اسماعیل کشاورز صفیئی در دعاوی های طلاق، کیفری، ملکی، مالی، تجاری و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • عضو هیئت علمی دانشگاه قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد پنجم

مراحل انجام طلاق در قزوین

معمولا پروسه طلاق و طی کردن آن در دادگاه پیچیده و گاهی زمانبر می باشد، خصوصا برای زوجه که برای صادر شدن حکم طلاق، باید یکی از شرایط 12 گانه ای که در عقد نامه ذکر شده است را داشته باشد، بنابراین خیلی از افراد در این مسیر ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که در اختیار گرفتن یک وکیل طلاق، باعث می شود تا این موضوع به بهترین شکل انجام گیرد. معمولا پروسه طلاق دارای یکسری مراحل متعدد و مختلف می باشد که باید انجام شود تا به مرحله اجرایی و رای دادگاه برسد. بنابراین آشنایی و آگاهی داشتن در این زمینه، باعث می شود تا به خوبی بتوانید اقدامات لازمه را انجام دهید و بعدها دچار سردرگمی ناشی از ناآگاهی در مسائل حقوقی نشوید.

 1. در مراحل اولیه، اگر به دنبال پیشرفت در پرونده طلاق یا تسریع در انجام کارهای طلاق خود می باشید، توصیه می شود که از یک وکیل خانواده مجرب کمک بگیرید. در ضمن اگر که طلاق به صورت توافقی انجام گردد، وکیل طی جلساتی مشاوره با زوجین سعی در راهنمایی و ایجاد صلح بین آنها را دارد و تمام تلاشش را می کند تا زوجین را در جهت رفع مساله و ایجاد صلح یاری کند.
 2. درصورت متقاعد نشدن زوجین برای ادامه زندگی، آنها باید به جلسات مشاوره ای بهزیستی که حدودا 5 جلسه است بروند تا گواهی عدم سازش برای آن ها صادر شود.
 3. پس از پایان پنجمین جلسه مشاوره از سوی بهزیستی، دادخواست طلاق ثبت می شود و پرونده به شورای حل اختلاف انتقال داده می شود و سپس در مرحله بعدی، دادخواست باید در دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود. در این شرایط و در صورت اخذ وکیل طلاق، وکیل تان به خوبی شما را راهنمایی می کند و راهکارهایی را ارائه می دهد تا در این مرحله با مشکلی مواجه نشوید.
 4. اصل و کپی مدارک شناسایی، اصل عقدنامه یا رونوشت آن، وکالت نامه طلاق و وکالت نامه دادگستری جزو مدارکی هستند که باید در اختیار وکیل قرار گیرد.
 5. پس از ارائه ادله و اسناد و مدارکی که توسط وکیل در دادگاه اعلام شد و لایحه دفاعیات توسط وکیل انجام شد، دادگاه رای نهایی را صادر خواهد کرد.
 6. در صورت رای مثبت دادگاه و جاری شدن حکم طلاق، باید برای اجرای حکم به دفترخانه طلاق مراجعه شود.
 7. در آخرین مرحله، بعد از صدور حکم طلاق پرداخت حق و حقوق زن که شامل نفقه و مهریه است باید به او تعلق گیرد.
مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل در قزوین 

هزینه وکیل طلاق در سال 1402

هر وکیلی بابت اخذ پرونده های حقوقی و انجام دادن آن ها حق الوکاله مختلفی را می گیرد. در واقع میزان حق الوکاله، با توجه به موضوع و شرایط فعلی پرونده خانوادگی تعیین می گردد. مثلا برخی پرونده ها هستند که بسیار زمانبر می باشند و درجه سختی آن ها هم بسیار زیاد است، پس قاعدتا میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر هم در آن شرایط بیشتر خواهد بود. بنابراین برای اطلاع دقیق از میزان حق الوکاله وکیل خود، توصیه می شود تا با برگزاری جلسه مشاوره با وکیل و بررسی پرونده، میزان حق الوکاله را از او بخواهید و سپس تصمیم نهایی خود را برای اخذ وکیلتان عملی کنید. معمولا هزینه حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل در جلسات پایانی مشاوره صورت می گیرد.

مشاوره های برخی از وکلا هم دارای هزینه می باشد و معمولا به صورت هر ساعت هزینه برای آن درنظر گرفته می شود و معمولا وکلا براساس تخصص، مهارت و یا رزومه شخصی شان، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کنند. البته برخی وکلای دیگر هستند که جلسات مشاوره شان رایگان می باشد و بابت مشاوره ای که انجام می دهند، هزینه ای را دریافت نمی کنند. به هرحال پیش از هرگونه مراجعه به وکیل، باید در ابتدا نسبت به هزینه مشاوره آن اطلاعات لازم را پیدا کرد و به نسبت بودجه، وکیل موردنظر را برای مشاوره انتخاب کرد.

هزینه وکیل طلاق

کلام آخر

در اکثر پرونده های حقوقی خصوصا پرونده های طلاق در شهرهای مختلف، داشتن وکیل خبره و متخصص در این امور الزامی می باشد. وکیل طلاق با بهره گیری از دانش و تجربیات خود در زمینه های مختلف وکالتی، در تلاش است تا بتواند از موکل خود دفاعیات لازم را به عمل آورد و با قدرت بیان و نفوذ کلامی خود در دادگاه دفاعیات خوبی را از موکلش داشته باشد. در واقع موکل با دراختیار گرفتن وکیل، آرامش خاطر خواهد داشت زیرا به وکیل  اعتماد دارد و او را به عنوان حامی و نماینده خود در این پرونده معرفی کرده است، به طوری که در جلسات دادگاهی نیاز به حضور موکل نمی باشد و وکیل می تواند به جای او دردادگاه حضور یابد و از موکلش در برابر قاضی دفاع کند.

در این مقاله به بررسی مباحث مربوط به بهترین وکیل طلاق در قزوین و ویژگی های مربوط به آن ها پرداختیم، تا در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی یا طلاق، بهتر بتوانید در این باره تصمیم بگیرید و پیش زمینه آگاهی در خصوص مسائل حقوقی داشته باشید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا