وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین ⚖️【آپدیت 1402】

پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در قزوین برای افرادی که ناکنون تجربه داشتن مشکلات خانوادگی و طلاق را نداشته اند بسیار دشوار می باشد و در صورت مواجه شدن با این شرایط سوالاتی به وجود می آید اعم از اینکه: به چه وکیلی باید اعتماد کنم؟ وکلای متخصص در قزوین را چگونه می توانم پیدا کنم؟ درجه های وکلای قزوین بر چه اساسی هست؟ و سوالات دیگری از این قبیل وجود دارد و برای دریافت پاسخ به این سوالات می توان با مطالعه بر مقالات معتبر حقوقی بهترین وکیل در قزوین را به همراه تخصص و مهارتی که دارند پیدا کرد و به آن ها اعتماد کرد.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین

با توجه به اینکه پرونده های خانواده در دادگاه قزوین به وفور دیده می شود، بنابراین تقاضا برای وکیل خانواده در قزوین هم بیشتر می شود. درواقع افرادی که در شهر قزوین دچار مشکلات خانوادگی خصوصا طلاق می شوند در قدم اول به دنبال بهترین وکیل خانواده در قزوین هستند تا بتوانند کلیه امور پرونده مربوط به طلاق یا خانواده را به او بسپارند. البته مواردی در انتخاب وکیل خانواده خبره وجود دارد که با رعایت آن ها انتخاب درست تری برای وکیل خانواده خواهید داشت. یکی از مواردی که در انتخاب وکیل خانواده تاثیرگذار است، میزان دانش و سوابق کاری یک وکیل می باشد. وکیل خانواده ای که دارای سوابق خوب و درخشانی باشد، پس دارای تجربه های زیادی در زمینه دعاوی خانواده با موضوعات مختلف می باشد.

مورد دیگری که باید به آن توجه کرد این است که، اطلاعات وکلا باید  به روز باشد زیرا معمولا تغییر قوانین حقوقی به صورت سالیانه وجود دارد و وکیلی  در این شغل موفق است که با مطالعه کتب های مختلف حقوقی بتواند اطلاعاتش را همیشه به روز نگه دارد. به طور کلی انتخاب یک وکیل متخصص و خبره در حوزه خانوادگی می تواند پرونده را در جهت مثبت به پیش ببرد و با مهارت و تخصصی که دارد از حق موکلش دفاع کند، اما در صورتیکه موکل در هنگام اخذ وکیل خانواده  انتخاب نادرستی داشته باشد، احتمال شکست پرونده خانوادگی بالا می رود و باعث می شودتا ضرر و زیان مالی هم به وجود آید.

دلایل مراجعه به وکیل خانواده

در پرونده های خانوادگی، به دلیل مواجه شدن با مسائل خانوادگی و طلاق، آسیب دیدن روجی و روانی در مراجعه کنندگان بسیار وجود دارد و باعث می شود در این شرایط تصمیم گیری و رسیدگی کردن به امور پرونده برای آنان سخت  شود، بنابراین مراجعه کنندگان تصمیم می گیرند تا در هنگام روبرو شدن با مشکلات خانوادگی از یک وکیل خانوادگی خوب کمک بگیرند و پرونده خود را به او واگذار کنند، خصوصا در پرونده های طلاق که معمولا متارکه زوجین ادامه دار بوده و باعث آسیب های جدی روحی و روانی در بین زوجین می شود، در این شرایط وکیل خانواده وظیفه دارد تا با ارائه مشاوره های حقوقی درست، به دنبال آرام کردن زوجین باشد و سپس با بکارگیری از دانش روانشناسی خود به آن ها و شرایط فعلیشان کمک کند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

اسماعیل کشاورز صفیئی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین می باشد. ایشان به دعاوی های مختلفی همچون خانواده، کیفری، ملکی، مالی، تجاری و غیره مهارت و تخصص دارد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127898709

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد پنجم

ولی جلالی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری قزوین می باشد و  دارای سوابق کاری خیلی خوب و بالایی در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری، تجاری و غیره است. ایشان با تخصص و مهارتی که در حوزه های مختلف وکالتی دارد به عنوان یهترین وکیل خانواده در قزوین شناخته شده است و باعث جلب رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه کاری وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۷۹۱۶

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی کوچه نوری فرد، ساختمان رضوی

شهریار ربیعی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت وکالتی اعم از خانوادگی، کیفری، ملکی، تجاری و غیره است. آقای شهریار ربیعی با ارائه مشاوره های حرفه ای به متقاضیانش، باعث می شود تا بهترین راهکارها به آنان داده شود تا بتوانند تصمیم بهتری را جهت اخذ وکیل داشته باشند.

 • 5 سال سابقه کار در امور وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهر قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09127805018

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، طبقه فوقانی بانک پارسیان

امجد معتمدی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد و دارای سوابق بالایی در دعاوی های مختلف وکالتی مانند خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره است و با جلب رضایتی که از موکلینش در جهت اجرای پرونده های وکالتی داشته است، باعث شده تا به عنوان بهترین وکیل خانواده شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09122810538

آدرس: قزوین، خیابان خیام، پایین تر از چهار راه عمران، مجتمع پایتخت، طبقه سوم

سعید نایبی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر قزوین مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی اعم از خانوادگی، ملکی، حقوقی، ثبتی، تجاری و غیره می باشد. ایشان با بیانی خوب و تجربه ای بالا، باعث اعتماد و اطمینان مردم شده است و تنها هدفش جلب رضایت مردم و موکلین از خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09126364755

آدرس: قزوین، چهارراه شهرداری، خیابان شهرداری، جنب آموزشگاه فارابی، پلاک 46، طبقه دوم

محمدرضا شهیدی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و موفق شده است تا نمونه پرونده های مختلف وکالتی را در کارنامه خود داشته باشد. همچنین ایشان با ارائه مشاوره های حقوقی و تخصصی به مراجعه کنندگانی که در همان مراحل اولیه به او مراجعه می کنند باعث شده تا به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی خود را به او بسپارند. همچنین آقای  محمدرضا شهیدی به عنوان بهترین وکیل خانواده در قزوین در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان قزوین
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨١٢٢۵٣

آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه چهارم،  واحد پنجم

کریم حسینی

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین است و دارای سوابق خوب وکالتی هم می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی، مالی و غیره تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد. آقای کریم حسینی با ارائه راهکارهای مناسب در مشاوره های اولیه، به مراجعه کنندگان خود باعث شده است تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در قزوین شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۱۵۹۴۵

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، روبروی بانک ملی، ساختمان خیام ، طبقه سوم، پلاک ۱۸۱

حسین ترکمن

بهترین وکیل خانواده در قزوین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین است و  دارای آمار بالای موفقیت در پرونده های مختلف وکالتی می باشد. ایشان از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده است و در زمینه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، تجاری، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در شهر قزوین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۲۲۶۸

آدرس: قزوین، بلوار امام خمینی، حکمت پانزدهم، پلاک یکم، طبقه یکم

موضوعات مهم در پرونده های خانوادگی

پرونده های خانوادگی دارای موضوعات مختلفی می باشد که به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • طلاق و فسخ نکاح
 • نکاح دائم یا موقت
 • تمکین
 • حضانت فرزند و ملاقات با او
 • شروط های مربوط به عقد
 • مهریه و شرایط آن
 • نفقه زن و فرزند
 • جهیزیه و استرداد آن
 • ازدواج مجدد
 • تغییر جنسیت
 • سرپرستی کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست

نکته های مهم در انتخاب بهترین وکیل خانواده

در انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین، به کارگیری یکسری از اصول و قواعد الزامی می باشد تا در ادامه مسیر، اجرای پرونده های خانوادگی دچار شکست نشود. بنابراین به مهم ترین نکات در انتخاب وکیل خانواده می پردازیم:

 1. برای انتخاب یک وکیل خانواده ، تحقیق و بررسی لازمه را از افراد قابل اعتماد انجام دهید.
 2. تخصص و سوابق وکیل موردنظرتان را بررسی کنید.
 3. وکیلی را انتخاب کنید که برای صحبت کردن و بیان جزییات با او، معذب نباشید و بتوانید به راحتی با او در مورد مسائل و مشکلات صحبت کنید
 4. وکیلی را انتخاب کنید که به اندازه کافی جسارت داشته  و همچنین دارای روحیه ی قوی در انجام امور وکالتی باشد زیرا در شغل وکالت به دلیل سختی و زمختی که در آن وجود دارد به وکیلی نیاز دارد که دارای روحیه ای سخت باشد و احساساتی تصمیم نگیرد.
مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در قزوین

مهارت های مورد نیاز یک وکیل خانواده موفق

وکیل های نام آور بسیار زیادی در شهر قزوین وجود دارد، که باعث جلب اعتماد موکلین و مردم شده اند. این وکلا با داشتن یکسری مهارت ها و تقویت آن ها در تلاش هستند تا بتوانند در امور حقوقی خود موفق شوند و دارای سوابق خوبی در کارنامه وکالتی خود باشند. این مهارت ها و تخصص ها عبارتند از:

 • تخصص در قوانین خانوادگی و طلاق
 • تخصص در قوانین مهریه
 • تخصص در امور حقوقی
 • استفاده به موقع از قانون ها و تبصرها
 • ارائه مشاوره های حرفه ای در زمینه خانوادگی
 • تخصص در اصول گزارش نویسی
 • آگاه به مباحث روانشناسی برای ارتباط درست با موکلین و مراجعه کنندگان
 • به کار گیری اصول کلامی به موقع
 • حفظ اعتماد به نفس و تقویت آن
 • تسلط داشتن بر زبان بدن
 • صبوری در کلیه امور حقوقی
 • کنترل عصبانیت و شناخت رفتاری مناسب خود

الزام مشاوره با وکیل خانواده در قزوین

بعد از انتخاب وکیل خانواده، از او بخواهید که مشاوره ای با هم داشته باشید تا در مورد شرایط و روند اجرایی پرونده بیشتر صحبت کنید، اگرچه وکیل های موفق قبل از هر اقدامی جلسه اولیه مشاوره را تشکیل می دهند تا با مطالعه ی کلی از پرونده، هزینه و درصد احتمالی موفقیت پرونده را به مراجعه کننده بازگو کنند. درواقع با حضور در جلسات مشاوره می توان به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل موردنظر ارتباط برقرار کرد و با او در بیان مشکلات و جزییات آن احساس راحتی کرد زیرا  معمولا در پرونده های خانوادگی بیان جزییات می تواند تاثیر خوبی در روند پرونده داشته باشدو به شرایط موکل کمک کند.

معمولا در جلسه اولیه مشاوره، وکیل مربوطه با بررسی پرونده هزینه حق الوکاله را بیان می کندکه در آن صورت می توان تصمیم گرفت که پرونده را به او سپرده و یا اینکه در اختیار وکیل دیگری قرار دهید.

هزینه حق الوکاله وکیل خانواده در قزوین

هزینه های حق الوکاله وکلای شهر قزوین متفاوت می باشد. مواردی در تعیین کننده میزان هزینه حق الوکاله تاثیرگذار هستند مانند سوابق خوب و تجربه ی بالای وکیل خانواده در شهر قزوین که باعث جلب اعتماد و اطمینان  بیشتر در مردم می شود. وکیل وظیفه دارد تا با بررسی پرونده و میزان سختی کار، حق الوکاله را تعیین کرده و به مراجعه کننده بازگو کند.

کلام آخر

مشکلات همیشه در زندگی وجود داشته است خصوصا مشکلات خانوادکی که گاهی به راحتی قابل حل شدن نیستند و نیاز به مشاوره و مشورت با افرادی که در زمینه های خانوادگی مطالعه داشته اند و یا قوانین مربوط به حقوقی خانوادگی را می دانند الزامی می باشد. درواقع اخذ وکیل برای پرونده های خانوادگی باعث می شود تا به پیشبرد اجرایی پرونده کمک شود و همه چیز به نفع موکل به پایان رسد حتی اگر گاهی همه چیز بر علیه او باشد.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا