وکلاوکیل ملکی

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز ⚖️【آپدیت 1402】

امروزه داشتن ملک جزو سرمایه های بزرگ برای هر شخصی محسوب می شود. در شهر اهواز هم با توجه به متغیر بودن قیمت ملک، همچنان خرید و فروش رایج بوده و افرادی که معامله ملک یا خرید و فروش ملک را انجام می دهند، ممکن است ناخواسته درگیر مشکلات ملکی یا حقوقی در این زمینه شوند، بنابراین در این شرایط به جای حل کردن مشکل توسط خود، بهتر است به بهترین وکیل ملکی در اهواز مراجعه کرد و با مشورت و مشاوره از از او کمک خواست.

وکیل ملکی با بهره گیری از قوانین و تبصره های موجود در قوانین حقوقی، می تواند از حق و حقوق تضییع شده شما دفاع کند و همه چیز را به نفع شما به پایان برساند. در این مقاله با راهکارها و روش های مفید ارائه شده، می توانید بهترین وکیل در اهواز را شناخته و امور وکالتی خود را به او واگذار کنید.

اهمیت داشتن یک وکیل ملکی در اهواز

به دلیل اهمیت داشتن پرونده های ملکی و افزایش آن ها در دادگاه اهواز، درخواست برای بهترین وکیل ملکی در اهواز بیشتر شده است و از آنجایی که کلاهبرداری هم در این زمینه افزایش داشته، بنابراین دراختیار داشتن یک وکیل ملکی الزامی می باشد. در بیشتر پرونده های ملکی، اهمیت داشتن وکیل احساس می شود زیرا قوانین ملکی سخت و پیچیده می باشد و قاعدتا باید به دست کسی سپرده شود که در این راه دانش و تجربه کافی داشته باشد تا بتواند در دادگاه به نفع شما دفاع کند.

طبق آمار های انجام شده، پرونده های ملکی که به دست وکلای حاذق و مجرب سپرده شده، اکثریت آن ها با موفقیت همراه بوده و موکل موفق شده تا به تمامی حق و حقوق خود برسد. در واقع وکیل ملکی با مشاوره های تخصصی و کارشناسانه اش، تلاش می کند تا در صدد رفع مشکل شما برآید و  با ادله های محکم، از شما در برابر قاضی دادگاه دفاع کند. معمولا افرادی که از روی ناآگاهی، وکیل ناکاربلد اخذ می کنند یا ترجیح می دهند که خودشان پرونده مربوطه را مدیریت کنند معمولا با شکست مواجه شده و دچار خساراتی در این زمینه می شوند.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز 
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل ملکی خبره

یک وکیل ملکی خبره و موفق، دارای ویژگی هایی است که داشتن این ویژگی ها باعث محبوبیت و معروفیت او در بین مردم شده و همچنین باعث جلب اعتماد و اطمینان در مردم می شود. یک وکیل ملکی موفق سوابق خوبی را در کارنامه وکالتی خود دارد و به انواع ماده و تبصره های حقوقی آگاه می باشد و می داند که باید چه موقع و چه زمانی از آن ها استفاده کند.

وکیل ملکی خبره، تحصیلات خوبی را در زمینه وکالت گذرانده و سعی بر این دارد تا همواره اطلاعات خود را بروز کند تا در هنگام مواجه شدن با تغییرات در قوانین حقوقی، از همکاران خود عقب نماند. وکیل ملکی باید بسیار وقت شناس باشد زیرا در اکثر پرونده های وکالتی، زمان بسیار پر اهمیت می باشد و معمولا مراجعه کنندگان در جستجوی وکیلی هستند که در مدت زمان محدود بتواند پرونده شان را با موفقیت به پایان برساند.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت برای یک وکیل ملکی این است که در جستجوی راه حل های مناسب و درست باشد تا به روند اجرایی پرونده کمک زیادی کند. برخی راهکارها وجود دارد که باعث می شود مسیر طولانی یک پرونده به یک مسیر کوتاه تر تبدیل شود و به پبشبرد کار در جهت مثبت کمک زیادی کند.

در کنار تمامی موارد ذکر شده، خوش خلقی و صبوری یک وکیل جزو ویژگی های بسیار مهم در او می باشد. خصوصا صبر و حوصله زیاد در وکالت، جزو اولویت های مهم کاری برای یک وکیل محسوب می شود، زیرا به دلیل سختی و فشاری که در این شغل وجود دارد ممکن است پرونده زمانبر شده و با موانعی هم مواجه شود، بنابراین وکیلی موفق است که بتواند با صبر و حوصله و خوش خلقی تا پایان کار در کنار موکلش باشد و تمام تلاشش را در جهت رسیدن به خواسته موکلش کند. درواقع یک وکیل به مانند یک حامی و نماینده موکل اش محسوب می شود و حتی در هنگام عدم حضور موکل، اجازه این را دارد تا در دادگاه به جای او حاضر شود و با اسناد و مدارک جمع آوری شده از او دفاع کند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر در وکیل ملکی، بیان و نفوذ کلامی او می باشد. مواردی وجود داشته است که وکیلی که دارای تحصیلات بالایی بوده ولی قدرت کلامی خوبی نداشته، همواره دچار شکست در شغلش بوده است، زیرا در دادگاه و در مقابل قاضی تنها چیزی که مطرح است تسلط و تمرکز کلامی است و وکلایی که بازی با کلمات را می دانند و از نفوذ کلامی برخوردار هستند همیشه جزو وکلای موفق بوده اند و مردم بیشتر به آن ها اطمینان و اعتماد داشته اند.

سید ایمان موسوی

ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی: 09163138751

آدرس: اهواز، امانیه، نبش کوچه مقدم، بالای گل فروشی محمدی، جنب پل، مؤسسه علوی

 دارای دو پیچ فعال اینستگرام: 

مژگان خدری

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و دارای کارنامه درخشان و سوابق کاری بسیار بالا می باشد. ایشان دارای قدرت کلامی بسیار خوب و تجربه بالا در تمامی دعاوی های مختلف وکالتی است. خانم مژگان خدری تمام سعی و کوشش خود را به کار می گیرد تا بتواند بهترین راهکارها را به موکلینش ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • با بیش از 13 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارمند دادگستری در شهرستان اهواز
 • وکیل بانک تجارت در اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۸۲۸۷۰۳

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

اسماعیل شامیری

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت تخصصی وکالتی می باشد. ایشان دارای سابقه بالای وکالتی بسیار خوبی است که همین موضوع موجب اعتماد و اطمینان خاطر در موکلین و مراجعه کنندگان شده است تا او را به عنوان بهترین وکیل ملکی در اهواز بشناسند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کار وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۰۰۱۷۱۳

آدرس: اهواز، سی متری، خیابان وکیلی، ساختمان سلمانزاده، طبقه چهارم، واحد ۱۷

صادق دادک

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است و قبول دعاوی در زمینه های ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، خانوادگی و غیره را برعهده دارد. ایشان دارای سوابق بسیار بالا می باشد و تاکنون پرونده های موفق بسیار زیادی را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناس علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

امین احمدی

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می باشد و سابقه همکاری با شرکت ها و سازمان های معتبر مانند نفت ایرانول، بانک ملت و پست بانک ایران را عهده دار است و سوابق درخشانی در زمینه های مختلف وکالتی را دارد. ایشان با بیان خوب و قدرت کلامی بالا موفق شده است تا در دادگاه از موکلینش، دفاعیات خوبی را به عمل آورد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در اهواز انتخاب شود.

تخصص و مهارت:

 • سابقه فعالیت در عضو اصلی شورا در شوراهای حل اختلاف
 • عضو کانون وکلا دادگستری در اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163186118

آدرس:اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر نبش طهماسبی مجتمع پردیسان طبقه 4 واحد 2

علی شریعتی مهر

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان خوزستان و در شهر اهواز مشغول به فعالیت وکالتی در حوزه های ملکی، تجاری، ثبتی، تجاری، کیفری، خانوادگی و غیره است. آقای علی شریعتی مهر به دلیل موفقیت در پرونده های مختلف، باعث شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در اهواز شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166169857

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، طبقه فوقانی بانک مسکن

رسول سواری

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان و در شهر اهواز می باشد و دارای سوابق خیلی خوب در عرصه های مختلف وکالتی است و به عنوان مشاور حقوقی و نماینده حقوقی در شرکت ها و سازمان های مختلف فعالیت دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در اهواز همچنان مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • کارشناس و نماینده حقوقی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166211787

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه دوم، واحد شش

البرز حیدرپور

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد. ایشان با ارائه راهکارهای خیلی خوب در جهت پیش بردن پرونده و همچنین قدرت کلامی بالا، موجب شده است تا اعتماد و اطمینان را در مردم جلب کند. آقای البرز حیدرپور در دعاوی های مختلف حقوقی، ملکی، کیفری، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09160730037

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠

مجتبی صالحی نژاد

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت حقوقی در عرصه های مختلف است. ایشان در دعاوی های ملکی، تجاری، کیفری، ثبتی و خانوادگی مشغول به فعالیت در شهر اهواز می باشد و با برگزاری مشاوره های حرفه ای، موفق شده است تا رضایت موکلینش را جلب و موجب موفقیت در پرونده های آنان، در زمینه های مختلف وکالتی شود.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 8 سال سوابق کار در قوه قضاییه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166001809

آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 82

سکینه باقری

بهترین وکیل ملکی در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خورستان و در شهر اهواز می باشد. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، ثبت اسناد، خانوادگی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و با کارنامه درخشانی که در عرصه وکالت داشته است، موفق شده تا عنوان بهترین وکیل ملکی در اهواز را کسب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

وظایف وکیل ملکی

هر وکیل ملکی وظایفی دارد که موظف است آن ها را انجام دهد تا بتواند مورد اعتماد و اطمینان سایر مردم قرار گیرد. یکی از وظایفی که در شغل وکالت بسیار مهم می باشد، صداقت داشتن یک وکیل در کارش است. وکیل ملکی موظف است تا از وعده های دروغین به موکلش خودداری کند و در جلسات اولیه مشاوره و  در هنگام بررسی پرونده، شرایط فعلی مربوط به پرونده را در کمال صراحت و صداقت برای موکلش توضیح دهد و میزان موفقیت پرونده را به صورت احتمالی بیان کند.

هیچ وکیلی اجازه ندارد تا قول و تعهد موفقیت صد در صدی در پرونده را بدهد، زیرا قاضی دادگاه رای نهایی و حکم را صادر می کند، بنابراین در همان ابتدا، باید همه چیز کاملا شفاف و واضح صورت گیرد تا موکل بتواند تصمیم درست تری در مورد شرایط فعلی و مشکلات خود داشته باشد.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز

کلام آخر

به دلیل حساسیت و پیچیده بودن قوانین پرونده های ملکی، توصیه می شود حتما از یک فرد متخصص و آگاه در این امور کمک بگیرید و بهترین شخصی که می توان به او اعتماد کرد وکیل ملکی می باشد که در این شرایط، به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. برای جستجوی بهترین وکیل ملکی در اهواز می توان از موسسات حقوقی موجود در شهر اهواز کمک گرفت و یا با مطالعه در مقالات حقوقی معتبر، یک وکیل متخصص و خبره را پیدا کرد.

بعد از انتخاب وکیل سعی کنید قبل از هر اقدامی، یک جلسه مشاوره با او داشته باشید و ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق را که در این مقاله توضیح داده شده را در او پیدا کنید، سپس تصمیم نهایی خود را برای انتخاب او در پرونده ملکی خود بگیرید. در این مقاله لیستی از بهترین وکیل ملکی در اهواز برای شما تهیه شده است که با مطالعه و ویژگی های آن وکیل، براحتی می توانید وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا