وکلا

✔️10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

اهواز یکی از شهرهای پر جمعیت است که مشکلات حقوقی و درخواست وکیل در آن هم زیاد است. اگر در شهر اهواز ساکن هستید و به دنبال بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می گردید، می توانید از این لیست بهترین وکیل در اهواز را اخذ کرده و کلیه امور حقوقی را به او بسپارید. سایت وکیل از ما این امکان را به شما می دهد که با سرعت بیشتری وکلای پایه یک دادگستری در شهر اهواز را بشناسید و به طور قانونی پرونده وکالتی خود را به پیش ببرید. هر وکیلی که وکیل پایه یک دادگستری است در تمامی دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره فعالیت کرده و به تمامی قوانین آن ها تسلط دارد، اما به طور معمول هر وکیلی در یک یا دو دعاوی تسلط بیشتری به نسبت سایر دارد و پیشنهاد می شود وکیلی را انتخاب کنید که تخصص اصلی اش با موضوع پرونده شما یکی بوده باشد تا بتواند تسلط و تمرکز بالاتری به حل مشکلات و ارائه راهکارهای مفید داشته باشد.

همچنین ارائه مشاوره های تخصصی وکلا از وظایف اصلی آن ها می باشد. مشاوره های وکلا باید بتواند موکل و یا مراجعه کننده را در رابطه با پرونده اش آگاه سازد تا بتواند برای اخذ وکیل مورد نظرش تصمیم گیری نماید و حتی از لحاظ بودجه ای که برای اخذ وکیل در نظر گرفته، وکیل خود را انتخاب نماید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز به کسی گفته می شود که پس از اخذ قرارداد وکالتی، متعهد به رسیدگی به انجام امور حقوقی موکلش باشد. در حقیقت وکیلی که پرونده ای را برعهده می گیرد، به عنوان نماینده حقوقی موکلش انتخاب می شود و حتی در صورت عدم حضور موکل در دادگاه، می تواند به جای او در دادگاه حضور پیدا کند. وکیلی که دارای تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی حقوقی باشد، مورد اعتماد مردم است و به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز انتخاب می شود. برای شناخت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز نیاز است تا بررسی ها و تحقیقات لازمه را انجام دهید و از مکان ها و افراد معتبر کمک بخواهید. خوشبختانه سایت های معتبر زیادی به عنوان مجلات حقوقی و یا معرفی وکلا مشغول به فعالیت هستند و به کاربران و مردم کمک می کنند تا بتوانند وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایند و نسبت به انتخاب خود، رضایت داشته باشند.

فرانک بهمنی

وکیل خانم فرانک بهمنی

خانم فرانک بهمنی وکیل پایه یک دادگستری، دارای کارشناسی ارشد حقوق در شهر اهواز فعالیت می کنند، ایشان بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه میدهد و دارای 20 سال سابقه در زمینه وکالت می باشند. موفقیت های زیادی در پرونده های مختلف در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی، جعل، کلاهبرداری و دعاوی خانواده را دارند. خانم فرانک بهمنی یکی از مهم ترین اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش است و تمام تلاش خود را در این خصوص برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09166136642

آدرس: اهواز، خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

گلچین آقایی

گلچین آقایی

خانم گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد، ایشان بصورت تخخصی در حوزه طلاق فعالیت دارند و در حوزه تخصص خود به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز شناخته می شوند و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره نیز مشغول به ارائه خدمت به مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، حضانت اطفال، مهریه بانوان، تمکین، ازدواج مجدد و….
 • مشاوره تخصصی در کلیه امور فوق
 • مشاوره تخصصی پیش از ازدواج برای راهنمایی زوجین جوان و آشنایی با حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت

شماره تماس: 09120689771

آدرس: کیانپارس خیابان ده شرقی (نوبت دهی صرفا با تماس وهماهنگی قبلی)

ندا زالی کاهکش

ندا زالی

خانم ندا زالی کاهکش از وکلای پایه یک و مجرب و حرفه ای در شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری ، ملکی و خانواده هستند. خانم زالی کاهکش با ۱۳ سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتایج مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید.

ایشان با ۱۳ سال سابقه کار حقوقی و وکالت شرکت های خصوصی و بانک ها از جمله صادرات، پاسارگاد، سامان و غیره را بر عهده داشته و در پرونده های بانکی و قراردادها تخصص دارند. از ویژگی های حرفه ای ایشان پیگیر بودن، خوش اخلاق و صبور، پاسخگوی تلفن و همچنین مسلط به امور حقوقی و کیفری و خانواده می باشند. جهت یک مشاوره خوب میتوانید به صورت حضوری و تلفنی از ایشان مشاوره اخذ نمایید.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با ۱۳ سال سابقه کاری
 • وکالت در دعاوی حقوقی
 • وکالت در دعاوی کیفری
 • وکالت در دعاوی خانواده
 • وکالت در دعاوی ملکی
 • و قراردادها …

شماره تماس: 09163189480

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ده شرقی، مجتمع سپهر، طبقه چهارم، واحد ۱۴

علی تقی زاده

وکیل علی تقی زاده

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری وکارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت صادره ازکانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم ومستمر، پاسخگو بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام ومورد اعتماد مردم قرار بگیرند. از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • ملکی
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: 09161180073

آدرس دفتر وکالت: اهواز کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه 2 واحد 8

سعید مهرآقا

وکیل سعید مهرآقا

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. سابقه درخشانی در پرونده های خانواده (طلاق، اعسار، مهریه و…)، کیفری (جعل، کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری رایانه ای و …)، حقوقی (ملکی، الزام به تنظیم سند و…) را دارند.
از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • حقوقی
 • خانواده

شماره تماس: 09128671090

آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

سید ایمان موسوی

ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی: 09163138751

آدرس: اهواز، امانیه، نبش کوچه مقدم، بالای گل فروشی محمدی، جنب پل، مؤسسه علوی

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز این است که کاربلد و متخصص در امور حقوقی باشد و توانایی دفاع از موکل خود را در دادگاه داشته باشد. از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص این است که دارای سوابق کاری درخشان باشد و مردم به او اعتماد کافی داشته باشند. به جز امور کاری و متخصص بودن یک وکیل، اخلاق مداری او بسیار مهم است و اکثریت افرادی که تصمیم می گیرند تا پرونده حقوقی خود را به وکلیلی واگذار نمایند، ترجیح می دهند با وکیلی ارتباط برقرار کنند که از لحاظ اخلاقی بسیار خوب بوده و نحوه ارتباط با موکلین و مراجعین خود را دانسته و با آن ها همدلی و همدردی نماید.

کلام آخر

وکیل کسی است که به عنوان نماینده حقوقی شخصی در دادگاه حضور پیدا کرده و به وظایف  حقوقی خود عمل می کند. تمامی وظایف وکیل در قرارداد وکالت که میان موکل و وکیل صورت گرفته، ذکر می شود و در قرارداد وکالتی، وکیل و موکل الزام به انجام تعهدات خود می باشند. همچنین وکیل باید با هر روش قانونی که تجربه داشته، در به مطلوب رساندن و نتایج مثبت پرونده های حقوقی اهتمام ورزد. در این مقاله می توانید لیستی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز را شناخته و در مورد فعالیت ها و تخصص هایی که دارند، آگاه شوید و وکیلی مورد نظر خود را با توجه به مکان زندگی خود پیدا کنید.

هدف از سایت وکیل از ما این است که بدون تلف شدن زمان و با سرعت بیشتری بتوان وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد و از وکلای حاذق و متخصص کمک خواست.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا