وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

گاهی ممکن است با مسائل و مشکلات کیفری روبرو شویم بدون آنکه چیزی از این مشکلات و قوانین آن بدانیم، بنابراین در این شرایط نیاز به یک وکیل حاذق داریم تا از جان و مال و حیثیت افراد دفاع کند. به دلیل اینکه این پرونده ها بسیار حساس هستند و نیاز به کسی داریم تا تخصص و مهارت بسیار خوبی در این زمینه داشته باشد تا صفر تا صد کار را به او بسپاریم و بتوانیم به او اعتماد کنیم. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در اهواز و مطالبی مفید در مورد قوانین کیفری پرداخته تا در هنگام مواجه شدن با این مشکلات، آگاهی نسبی در مورد مسائل کیفری داشته باشیم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در اهواز

ویژگی هایی برای شناخت بهترین وکیل کیفری در اهواز وجود دارد که با شناخت این ویژگی ها، به راحتی می توان بهترین وکیل کیفری را انتخاب کرد و تمامی امور مربوط به مسائل کیفری را به او سپرد. یک وکیل موفق و حاذق به وکیلی گفته می شود که دارای مهارت و تخصص بسیار بالایی در امور وکالتی باشد و سابقه درخشانی هم در این زمینه داشته باشد به طوری که باعث جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگانش شده باشد. یک وکیل موفق تنها هدفش، موفقیت پرونده موکلش در دادگاه می باشد و باید بتواند با روش ها و راهکارهایی که طی این سالها بدست آورده دفاعیات لازم را به نفع موکلش در دادگاه ارائه دهد.

یک وکیل مجرب با بهره گیری از قدرت کلام و ارائه اسناد و مدارک جمع آوری شده به نفع موکل، لایحه دفاعیات خوبی را در دادگاه ارائه می دهد و با ادله های محکم و بازی با کلمات، از موکلش دفاع می کند تا بتواند پرونده را به نفع او به اتمام برساند و موظف است تا لحظه ی آخر در دادگاه و اعلام رای نهایی، در کنار موکلش باشد و صفر تا صد امور وکالتی را برعهده بگیرد و تحت هیچ شرایطی ناامید نشود. همچنین داشتن صداقت در کار یک وکیل از بهترین ویژگی های او محسوب می شود و باید در هر شرایطی با موکلش صادق بوده  و همه ی جوانب و شرایط پرونده را برای او توضیح دهد، سپس با ارائه راهکارهای مناسب، پرونده را در جهت مثبت به پیش ببرد.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز

دلایل داشتن وکیل کیفری در اهواز

دلایل و مزایای زیادی برای داشتن وکیل در اهواز وجود دارد، ولی انتخاب برای داشتن یک وکیل کاملا اختیاری است و هر شخصی خودش می تواند مراحلی از پرونده کیفری را انجام دهد اما یک وکیل کیفری با توجه به اینکه تحصیلات و دانش این کار را دارد و سالها در این زمینه حضور داشته و تجربه پرونده های زیادی را در موضوعات مختلف کیفری به عهده داشته است، بنابراین بهتر می تواند به شما در این خصوص کمک کند.

طبق آماری که از پرونده های وکالتی اعلام شده است، این است که پرونده هایی که به وکیل های حاذق و کاربلد سپرده شده است درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان محدودتری هم به پایان رسیده است. بنابراین در انتخاب وکیل دقت کنید خصوصا در امور کیفری که بسیار مساله ای حساس می باشد و مستقیما با جان و مال و حیثیت افراد در ارتباط است.

دلایل داشتن وکیل کیفری در اهواز

?سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
? خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
? هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

سید ایمان موسوی

ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی لطفا به شماره موبایل 09163138751 پیامک بدهید.

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴ واحد ۸

 دارای دو پیچ فعال اینستگرام: 

 • @vakileahvaz
 • @Vakilmelki_org

مریم گودرزی

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی از جمله کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره می باشد. ایشان توانسته است جایگاه شغلی خود را در زمینه وکالت به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز کسب کند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال  تخصص کاری در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵


بهاره رستم زاده

بهاره رستم زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در دعاوی های مختلفی مانند تجاری، ملکی، کیفری، اسنادرسمی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد. ویژگی هایی که باعث شده تا ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز شناخته شود، صداقت و امانتداری برای پرونده های وکالتی موکلین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار در امور وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی


البرز حیدرپور

البرز حیدرپور

وکیل پایه یک دادگستری در اهواز می باشد. ایشان با قدرت کلامی خیلی خوب و سوابق بالا در کارنامه کاری خود، توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز معرفی شود و باعث جلب رضایت موکلین شده است. آقای البرز حیدرپور در دعاوی های کیفری، مالی، ثبتی، ملکی و خانوادگی تبحر و تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09160730037

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠


مجتبی صالحی نژاد

مجتبی صالحی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز در حوزه های مختلف وکالتی، تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان خواسته های موکل را به بهترین نحو انجام می دهد و تمام تلاشش را می کند تا باعث جلب رضایت موکلین و مراجعین خود شود. آقای مجتبی صالحی نژاد در حوزه های وکالتی کیفری، ثبتی، ملکی، تجاری و خانوادگی مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166001809

آدرس: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 82


عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به فعالیت است. ایشان تحصیلات حوزوی در حوزه های علمیه قم و تهران را تا سال 71 داشته است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز از نگاه مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه چمران اهواز
 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی

شماره تماس:  ۰۹۱۶۶۰۶۴۴۵۲

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

نسیم گچ کار

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر اهواز مشغول به فعالیت است. ایشان در زمینه های وکالتی کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

سکینه باقری

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و با تلاش و کوششی که داشته است توانسته تا به عنوان بهترین وکیل کیفری در اهواز معرفی شود و اعتماد مردم را جلب کند. خانم سکینه باقری در دعاوی های کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

امیر کروشاوی

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشد و به عنوان مدیر حقوقی و قراردادها در سازمان ها و شرکت های مختلف فعالیت می کند. ایشان در حوزه های وکالتی نظیر کیفری، استارت آپ ها، خانوادگی، ملکی و ثبتی تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه چمران اهواز
 • مشاور حقوقی اسبق سازمان آب و برق در استان خوزستان

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحدچهارم

پیدا کردن بهترین وکیل کیفری در اهواز

شاید یکی از دغدغه های هر فردی که دچار مشکلات کیفری می شود این است که چگونه بهترین وکیل در اهواز را پیدا کند و با او تعامل داشته باشد. راه های مختلفی برای روبرو شدن و پیدا کردن وکیل کیفری در اهواز وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در اهواز است، این موسسات حقوقی شما را راهنمایی کرده و بهترین وکلای کیفری خود را که در آن موسسه مشغول به کار هستند در اختیار شما قرار می دهند. دومین راه دیگر، تحقیق و بررسی از افراد قابل اعتماد یا از دوستان و آشنایان می باشد تا یک وکیل حاذق و متخصص را به شما معرفی کند. درواقع شما باید میزان رضایت موکلینی که به وکیل مورد نظر شما مراجعه کرده اند را بسنجید سپس او را انتخاب کنید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در اهواز

نحوه شکایت کیفری

طی کردن مراحل شکایت کیفری می تواند توسط خودتان و وکیل کیفری که اخذ کرده اید انجام شود. شکایت کیفری مراحلی دارد که بایدبه درستی انجام شود. برای مکتوب کردن شکایت کیفری، می توان از کاغذ معمولی استفاده کرد و نیازی به کاغذ های سربرگ دار و مخصوص نیست، برعکس شکایات حقوقی که باید در کاغذ مخصوص به خودش نوشته شود.

بعد از مکتوب کردن شکایت در کاغذ، باید به دادسرا مراجعه کرد، سپس بعد از رسیدگی و تحقیقات اولیه توسط دادسرا این شکایت به دستور مقام قضایی رسیدگی شده و سپس در مرحله بعدی به یکی از شعبه های مخصوص دادیاری فرستاده می شود تا بررسی های لازمه انجام گیرد.

نحوه شکایت کیفری

تحصیلات وکیل کیفری

از آنجایی که قوانین حقوقی و کیفری بسیار پیچیده و سخت می باشد و امکان تغییرات در آن ها وجود دارد، بنابراین داشتن تحصیلات یک وکیل کیفری بسیار مهم می باشد و وکیلی که دارای تحصیلات آکادمیک در این زمینه باشد و به کلیه قوانین مربوط به قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری مسلط باشد، بهتر می تواند به امور وکالتی و دفاع از موکلش تمرکز پیدا کند، البته تجربه و سابقه کاری هم بسیار مهم می باشد ولی در کنار داشتن تحصیلات بالا معنا پیدا می کند.

یک وکیل خوب و موفق باید هر لحظه مطالعه کتب های وکالتی را داشته باشد تا اطلاعاتش در این زمینه بروز کند. توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل کیفری، از میزان تحصیلات او آگاه شوید و سپس او را برای پرونده کیفری خود انتخاب کنید زیرا داشتنه یک وکیل ناکاربلد و ناآگاه، ضرر ها و زیان های بسیاری را برای شما در پیش خواهد داشت و در نتیجه دچار خسارات جبران ناپذیری خواهید شد.

وکیل تسخیری

هر فردی که دچار مشکلات کیفری می شود نیاز دارد تا یک وکیل برای خود در اختیار داشته باشد. هر وکیل کیفری دارای حق الوکاله ای برای انجام کار خود می باشد که ممکن است خیلی از افراد توان هزینه کردن برای اخذ وکیل را نداشته باشند بنابراین بر طبق ماده 35 قانون جمهوری اسلامی، افرادی که مشکل مالی دارند و قادر به پرداخت هزینه وکیل نمی باشند، می توانند از وکیل تسخیری یا رایگان استفاده کنند. تمامی خدمات وکیل تسخیری رایگان است و موکل هیچگونه هزینه ای در قبال خدمات وکیل ارائه نمی دهد.

کلام آخر

در شهر اهواز هم پرونده های کیفری زیادی وجود دارد و استفاده از وکیل کیفری در مواجهه با مشکلات کیفری الزامی می باشد. وکیل کیفری وظیفه دارد تا با استفاده از مهارت و تخصص خود بهترین راهکارها را به موکل ارائه دهد و در تمامی جلسات دادگاه حاضر شود تا با جمع آوری اطلاعاتی که از پرونده موکل داشته است بتواند از او در برابر قاضی دفاع کند. قبل از انتخاب وکیل کیفری، دقت داشته باشید که از بهترین وکیل کیفری در اهواز استفاده کنید تا پرونده در مدت زمان محدودتری انجام شود و درنهایت به نفع شما به اتمام برسد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا