وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از سخت ترین و دردناک ترین مشکلات در جامعه، مشکلات خانوادگی می باشد که متاسفانه این مشکلات روز به روز در حال افزایش می باشد. مشکلات خانوادگی باعث سستی در پایه و اساس خانواده می باشد و بر روحیه فرزندان تاثیر مستقیم دارد. لذا هدف از این مقاله، اطلاعاتی دررابطه با مسائل و مشکلات حقوقی و همچنین ارائه لیستی از بهترین وکیل خانواده در اهواز در جهت آگاه کردن کابران می باشد، تا مردم عزیز اهواز در هنگام مواجه با مشکلات و مسائل خانوادگی و مطالعه در سایت وکیل از ما، به راحتی بتوانند بهترین وکیل در اهواز را شناخته و به او مراجعه کنند. این شرایط باعث می شود تا در مدت زمان کمتری، وکیل موردنظر خود را در اهواز پیدا کرده و تمامی امور مربوط به وکالتی را به او بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل خانواده در اهواز

با توجه به زیاد شدن پرونده های خانوادگی در دادگاه، دغدغه افراد برای اخذ یک وکیل خانواده بیشتر شده و افرادی که با مشکلات خانوادگی روبرو می شوند، در جستجوی وکلایی هستندکه دارای تجربه و سابقه بسیار خوبی در شهر خودشان باشند. بنابراین در شهر اهواز وکلای حاذق و نام آوری وجود دارد که سالهاست مشغول به کار وکالت می باشند و در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانوادگی، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشند.

یک وکیل خانواده در اهواز، باید به تمامی قوانین مربوط به حقوقی خصوصا خانوادگی تسلط داشته باشد و با توجه به تغییرات جزیی در این قوانین، اطلاعات خود را بروز کند و با مطالعه کتب های مختلف حقوقی، دانش خود را در این زمینه بالا ببرد. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در اهواز، سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی داشته باشیدتا بتوانید مسائل و مشکلات را با جزییات با او درمیان بگذارید، زیرا در برخی پرونده های خانوادگی، بیان جزییات در پیشبرد پرونده کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

همچنین نکته ای که به ظاهر کم اهمیت ولی بسیار مهم می باشد این است که، اگر جنسیت وکیل برایتان مهم است پس باید در انتخابتان دقت داشته باشید و وکیل موردنظرتان را با توجه به خلق و خوی خود و میزان ارتباط موثری که خواهید گرفت، آقا یا خانوم بودن وکیلتان را انتخاب کنید. در بسیاری از موارد پیش آمده که همین موضوع به ظاهر ساده باعث شده است تا در اواسط کارهای اجرایی پرونده، برای موکل  مشکل به وجود آید، زیرا اگر موکل نتواند ارتباط موثری با وکیل خود برقرار کند یا به دلیل اینکه مثلا وکیل آقاست یا خانوم است از مطرح کردن و بیان برخی مشکلات خانوادگی خجالت بکشد، در ادامه راه دچار مشکل خواهد شد.

مشاوره با وکیل خانواده در اهواز

توصیه می شود در هنگام انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز، حتما یک قرار مشاوره با او داشته باشید تا در مورد شرایط فعلی پرونده، با او مشورت کنید. وکلای حاذق در اهواز معمولا یک جلسه مشاوره را جهت بررسی وضعیت پرونده، میزان سختی و آسانی پرونده، مدت زمان و بررسی هزینه پرونده می گذارند و میزان درصد احتمالی برای موفقیت در پرونده را هم به موکل اعلام می دارند. موکل در این شرایط می تواند تصمیم نهایی خود را بگیرد که آیا می تواند به این وکیل اعتماد کند و یا اینکه توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل را دارد یا خیر.

جلسات مشاوره با وکیل در اهواز، به سه طریق حضوری، آنلاین و تلفنی انجام می پذیرد که می توان یکی از این روش ها را، با توجه به شرایط و مشغله زندگی خود انتخاب کرد. ولیکن توصیه می شود در جلسه اولیه مشاوره، جلسه به صورت حضوری صورت گیرد زیرا در این جلسه می توان با نوع بیان و خلق و خوی وکیل موردنظر آشنا شد و میزان صبر و تحمل او را هم سنجید. بنابراین برگزاری جلسه مشاوره اولیه بسیار مهم است و باید به آن توجه بسیاری شود.

مشاوره با وکیل خانواده در اهواز

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در دزفول کلیک کنید

مریم گودرزی

مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی یکی از وکلای مجرب و حرفه ای پایه یک شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده هستند. خانم گودرزی با 17 سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید. پیگیر؛ خوش اخلاق؛ پاسخگوی تلفن و مسلط به امور حقوقی و خانواده ویژگی هایی هستند که موکلین ایشان در مصاحبه با خبرنگار ما برای خانم مریم گودرزی برشمردند.

تخصص و مهارت:

 • • وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹


سید ایمان موسوی

ایمان موسویجناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاههای دولتی و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (مرحله دفاع از رساله)
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

رزرو ملاقات جهت مشاوره با وقت قبلی لطفا به شماره موبایل 09163138751 پیامک بدهید.

آدرس: اهواز، امانیه، خیابان پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴ واحد ۸

 دارای دو پیچ فعال اینستاگرام: 


گلچین آقایی

گلچین آقایی

خانم گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد، ایشان بصورت تخخصی در حوزه طلاق فعالیت دارند و در حوزه تخصص خود به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته می شوند و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره نیز مشغول به ارائه خدمت به مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، حضانت اطفال، مهریه بانوان، تمکین، ازدواج مجدد و….
 • مشاوره تخصصی در کلیه امور فوق
 • مشاوره تخصصی پیش از ازدواج برای راهنمایی زوجین جوان و آشنایی با حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت

شماره تماس: 09120689771

آدرس: کیانپارس خ ده شرقی ( نوبت دهی صرفا با تماس وهماهنگی قبلی)

امین احمدی

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر اهواز مشغول به فعالیت می باشد. ایشان سابقه همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلفی مانند پست بانک ایران، نفت ایرانول، بانک ملت و غیره را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری داشته است و به عنوان بهترین وکیل خانواده در اهواز توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 •  عضو اصلی شورا در شوراهای حل اختلاف
 • عضو کانون وکلا دادگستری در اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163186118

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر نبش طهماسبی مجتمع پردیسان طبقه 4 واحد 2

صادق دادک

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و  همچنان در شهر اهواز مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان با سوابق درخشان و کارنامه خوب وکالتی که در حوزه های مختلف دارد موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در اهواز معرفی شود و اعتماد سایر مردم را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس علوم قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۰۲۸۳۸

آدرس: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

مژگان خدری

مژگان خدری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت مختلف وکالتی مانند خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره می باشد. ایشان در کارنامه کاری خود سابقه ده ها پرونده وکالتی موفق را داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک تجارت در شهر اهواز
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 61333881

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

سکینه باقری

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اهواز مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی است. با رضایتی که موکلین از ایشان داشته است، توانسته تا به عنوان بهترین وکیل خانواده در اهواز معرفی شود.خانم سکینه باقری مشاوره های حرفه ای را در دعاوی های مختلف وکالتی در شهر اهواز انجام می دهد و به موکلین کمک بسیار زیادی در زمینه حقوقی می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

عبدالحسین رضایی راد

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان، شهر اهواز می باشد و سالهای بسیار زیادی در شغل وکالت مشغول به فعالیت بوده است و در زمینه های مختلف وکالتی، تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان در حدود بیست و شش سال سابقه تدریس در دروس فقهی و حقوقی را در دانشگاه ها برعهده داشته است. آقای عبدالحسین رضایی راد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اهواز به فعالیت تخصصی وکالت در شهر اهواز مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه چمران اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:  ۰۹۱۶۶۰۶۴۴۵۲

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، نرسیده به فلکه سنگر، خیابان بوعلی، بین زیبا و انوشه (زهره)، پلاک  ۲۴

البرز حیدرپور

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان خوزستان در شهر اهواز مشغول به فعالیت می باشد. ایشان موفق شده است تا در کارنامه وکالتی خویش، آمار موفقیت در پرونده های وکالتی خود را در دعاوی های مختلف بالا ببرد. آقای البرز حیدرپور تخصص و مهارت بسیار خوبی در دعاوی های خانواده، ملکی، تجاری، ثبت اسناد و غیره را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09160730037

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ١٩ غربی،  ساختمان رامین، طبقه پنجم، واحد ٢٠

رسول سواری

بهترین وکیل خانواده در اهواز

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان در شهر اهواز می باشد و دارای تجربه بسیار بالایی در حوزه های مختلف وکالتی می باشد. آقای رسول سواری تلاش کرده است تا رضایت موکلین و مراجعه کنندگان را جلب کند. ایشان در زمینه های خانوادگی، تجاری، مالی، کیفری و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • کارشناس و نماینده حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09166211787

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه دوم، واحد شش

مطالب مشابه: بهترین وکیل طلاق در اهواز

ویژگی های بهترین وکیل خانواده

ویژگی های مهمی برای یک وکیل خانواده وجود دارد که باعث می شود در هر شهر یا مکانی جزو بهترین ها شود. با بررسی و بیان این ویژگی ها می توان به کاربران کمک کرد تا در هنگام انتخاب وکیل خانوادگی خود، به این ویژگی ها توجه داشته باشند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • دانش و مهارت بالا: وکیل خانواده باید آگاهی بسیار بالایی در قوانین خانوادگی داشته باشد و توانایی این را داشته باشد تا به موقع از ماده و تبصره های حقوقی استفاده کند تا پرونده را در جهت درستی به پیش ببرد.
 • به روز بودن اطلاعات: یکی از ویژگی های بسیار مهم یک وکیل، بروز بودن اطلاعات حقوقی اش می باشد. یک وکیل موفق با بروز کردن اطلاعاتش در زمینه های مختلف حقوقی، باعث می شود تا از بقیه رقبابش عقب نماند و بهتر بتواند در هنگام مواحه با پرونده های مختلف حقوقی خصوصا خانوادگی، مدیریت درست تری داشته باشد.
 • عادل بودن: وکیل خانوادگی وظیفه دارد تا از حق موکل خود دفاع کند و به طور عادلانه به بررسی وضعیت پرونده بپردازد. داشتن عدالت برای یک وکیل جزیی از ویژگی های مهم او نیز می باشد.
 • نظم و وقت شناسی: مساله زمان یکی از مسائل مهم در روند اجرایی پرونده های وکالتی می باشد و این ویژگی برای یک موکل بسیار مهم می باشد. وکیلی که وقت شناس نباشد و این موضوع برایش بی اهمیت باشد در ادامه مسیر، موکل را با مشکل مواجه خواهد کرد.
 • تسلط کلامی: کلمات و قدرت آن را در بسیاری از موارد نباید دست کم گرفت، خصوصا در شغل وکالت که یکی از ویژگی های بسیار مهم برای یک وکیل محسوب می شود. وکیلی که دارای نفوذ و تسلط کلامی بسیار خوبی می باشد همیشه موفق است و در جلسات دادگاهی بهتر می تواند از موکلش دفاع کند.
 • صداقت و صراحت: صداقت در هر شغلی باعث پیشرو بودن در آن شغل می شود، خصوصا شغل وکالت که صداقت داشتن با موکل در آن حرف اول را می زند. وکیلی که صادق است باعث جلب اعتماد موکلین خود می شود و همچنین باعث اطمینان خاطر در آن ها می شود. یک وکیل وظیفه دارد تا درمورد شرایط پرونده و نتایج احتمالی آن با موکلش صادق باشد و همه چیز را با صراحت با او در میان بگذارد.
 • آگاهی بر دانش روانشناسی: این موضوع در روند کاری یک وکیل تاثیر بسزایی دارد زیرا برای شناخت و ارتباط موثر با افراد، نیاز است علوم روانشناسی را به کار ببرد و در این زمینه به اندازه کافی دانش داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده

کلام آخر

اخذ یک وکیل خانوادگی خوب، می تواند به پیشبرد و روند مثبت در پرونده کمک بسیار زیادی کند. خصوصا پرونده های خانوادگی که اکثرا زمانبر شده و نیاز به یک وکیل حاذق دارد تا با بهره گیری از تخصص و مهارت خود، مراحل حقوقی پرونده را به درستی انجام دهد و با تنظیم لایحه دفاعیه از موکل خود، با تمام وجود از او دفاع کند. طبق پژوهش های انجام شده، پرونده های خانوادگی که به وکیل های ماهر و حاذق سپرده می شود باعث شده، تا درصد موفقیت در آن پرونده بالاتر رود و همچنین در مدت زمان محدودتری هم به اتمام برسد.

4/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا