وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در دزفول ⚖️【آپدیت 1403】

دزفول یکی از شهر های استان خوزستان است و بزرگترین شهر در استان خوزستان محسوب می شود و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند. در این شهر ممکن است مشکلات حقوقی برای افرادی که سکونت دارند، به وجود آید و در جستجوی بهترین وکیل در دزفول باشند تا بتوانند به یک وکیل اعتماد کرده و صفر تا صد امور حقوقی خود را به وکیل انتخابی خود واگذار کنند.

انتخاب وکیل جزو مهم ترین اموری است که باید به آن توجه شود و دارای مزایای بسیار زیادی است که برای موکل در پی خواهد داشت. یک وکیل خوب و قابل اعتماد، کسی است که به عنوان یک حامی در کنار موکلش خواهد بود و منافع مادی خود را در نظر نگرفته و برای پرونده حقوقی موکلش تلاش کرده تا در دادگاه با موفقیت همراه شود. با مطالعه تا انتهای این مقاله، از میزان حق الوکاله وکیل در دزفول و وظایف بهترین وکیل در دزفول آشنا خواهید شد تا وکیل خود را از میان وکلای دیگر انتخاب کرده و دچار اشتباه نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه حق الوکاله وکیل در دزفول چقدر است؟

پس از درگیر شدن با مشکل حقوقی، میزان هزینه های وکلا، جزو نگرانی های افرادی است که می خواهند مشکل حقوقی شان به خوبی و بهترین شکل حل شود و از طرفی هم میزان حق الوکاله ی وکیل برایشان مهم می باشد. در واقع نمی توان یک قیمت ثابت را برای حق الوکاله وکلا در نظر گرفت، به دلیل اینکه قیمت اصلی هزینه وکالتی آن ها، بستگی به پرونده های حقوقی است که بر عهده می گیرند.

مثلا ممکن است برای یک پرونده حقوقی زمان زیادی صرف شود و یا ممکن است دارای پیچیدگی ها و سختی های زیادی باشد. همه ی این عوامل در تعیین هزینه حق الوکاله ای وکلا، تاثیر گذار خواهد بود و یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی این عوامل و با بررسی و مطالعه پرونده حقوقی، نرخ اصلی را به مراجعه کننده اش اعلام می کند.

هزینه حق الوکاله وکیل در دزفول چقدر است؟

معصومه پیشکول

معصومه پیشکول

وکیل پایه یک دادگستری در دزفول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته شده است. ایشان با شماره پروانه ۲۴۳۸ مشغول به کار تخصصی وکالت می باشد. خانم معصومه پیشکول با توجه به پرونده مراجعین، بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها را به آن ها ارائه می دهد و راهکارهای مفیدی را برای آن ها دارد. ایشان وکیلی بااخلاق است و ارتباط بسیار خوبی با مراجعین و موکلین دارد.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناس ارشد حقوق در دانشگاه آیت الله بروجردی
 • تنظیم دادخواست، لوایح و قراردادها
 • اخذ حق الوکاله منصفانه و متناسب با شرایط
 • پیگیری مستمر پرونده و اطلاع رسانی پیوسته
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166326939

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم

مشاوره با تعیین وقت قبلی


نرگس فرخی راد

نرگس فرخی زاد

سرکار خانم نرگس فرخی زاد، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با حدود ۱۰ سال سابقه وکالت موفق در دعاوی مختلف حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای دزفول در بین مردم شناخته شده است و در شهرستان دزفول و شهرستان های اطراف از جمله اندیمشک، شوش و اهواز مشغول به وکالت می باشند.

سوابق وکالت در:

 • دعاوی حقوقی شامل مطالبه وجه، چک، سفته، املاک، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه خسارت و غیر
 •  دعاوی خانواده شامل نفقه، مهریه، طلاق، حضانت، اثبات نسب، حجر و غیره
 • شکایات کیفری شامل ضرب و جرح و مطالبه دیه، تصادفات، کلاهبرداری، فروش مال غیر، جعل و غیره

شماره تماس: 09372816627

آدرس: استان خوزستان، شهرستان دزفول، خیابان شریعتی تقاطع آفرینش جنب بانک رفاه دفتر وکالت نرگس فرخی راد


 محمدرضا عاملی

 محمدرضا عاملی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان خوزستان، شهر دزفول مشغول فعالیت در امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول معرفی و شناخته شده است و بهترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد تا در این خصوص به آن ها کمک کند. آقای محمدرضا عاملی در کلیه دعاوی های ملکی، ثبتی، شهرداری، مالی، تجاری و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان خوزستان،


علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان است که در شهر دزفول به فعالیت حقوقی می پردازد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر دزفول می دهد و راه حل های بسیار کاربردی و اصولی را به مردم ارائه می دهد تا به رفع مشکلات حقوقی آن ها کمک کند. آقای علیرضا دلجو به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان خوزستان، 

محسن بنیادی

محسن بنیادی

وکیل پایه یک دادگستری شهر دزفول است و در کار و امور حقوقی خود، بسیار تخصص داشته و بهترین مشاوره های حضوری و غیرحضوری را به مردم شهر دزفول ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته و معرفی شده است. آقای محسن بنیادی در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار و امور وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان خوزستان،


افروز مجد

افروز مجد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول است و مشاوره های حقوقی بسیار خوبی را همراه با راهکار های موثر را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی با صداقت با خلق و خویی بسیار خوب، توسط مردم معرفی گردیده است و در تلاش است تا موجب رضایت مردم و موکلینش واقع گردد. خانم افروز مجد به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
شماره تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۲۹۸۱

آدرس: استان خوزستان،

وظایف مهم بهترین وکیل در دزفول

 1. متعهد بودن وکیل به تمامی وظایفی که در قرارداد وکالتی درج شده است و به طور شفاف و واضح باید این قرارداد بین وکیل و موکل نوشته و امضا زده شود.
 2. مسئولیت داشتن در مقابل پرونده حقوقی موکل اش که آن ها را برعهده گرفته است.
 3. وکیل با ارائه اسناد و مستندانی از موکل و ارائه آن ها در دادگاه، می توان به شرایط موکل کمک کرد و با تغییر رای در جهت روال و شرایط مثبت موکل مواجه شد.
 4. یک وکیل خوب و موفق، تمامی راه ها و روش های خلاقانه را برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش به کار می برد تا بتواند حق و حقوق او را اخذ نماید.
 5. وکیل با برگزاری جلسات مشاوره با موکل، می توان به او کمک کرد تا تمامی ابهاماتی را که در زمینه پرونده اش دارد رفع کرده و سپس او را در مورد مسائل حقوقی آگاه سازد.
 6. به دلیل تغییرات در برخی از قوانین حقوقی، یک وکیل باید اطلاعات حقوقی اش را به روز کرده تا در هنگام انجام امور حقوقی موکلش، دچار مشکلات نشود.
 7. داشتن علم روانشناسی وکیل، سبب می شود تا بهتر بتواند با موکلینش ارتباط برقرار کند و سبب کاهش استرس و اضطراب در آن ها شود.
 8. بیان خوب و قدرت کلامی بالا، جزو مهم ترین مواردی است که یک وکیل باید داشته باشد. زیرا در شغل وکالت این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.
 9. اخلاقیات خوب و صبوری باید جزو ویژگی های یک وکیل مجرب باشد. معمولا موکلین و مراجعه کنندگان ترجیح می دهند از وکیلی کمک بخواهند که دارای خلق و خوی بسیار خوبی باشد.
 10. یک وکیل موظف است تا تمامی مراحل کاری حقوقی را در چارچوب قوانین انجام دهد و بر خلاف قوانین کاری را انجام ندهد.
 11. افزایش مهارت های مختلف حقوقی، جزو مواردی است که سبب می شود تا وکیل در کارش موفق تر شده و بهتر بتواند کلیه امور حقوقی که به او سپرده شده است، مدیریت کند.
 12. تحصیلات خوب یک وکیل، در انجام کار او تاثیرات بسیار خوبی خواهد داشت. در واقع وکلایی که دارای تحصیلات بالایی هستند نسبت به قوانین وکالتی تسلط و تمرکز بهتری خواهند داشت.
 13. یک وکیل باید از دروغ و ریاکاری به موکلش پرهیز کند و همچنین به او خیانت نکند.

وظایف مهم بهترین وکیل در دزفول

کلام آخر

مشکلات حقوقی همچنان در شهر های مختلف ایران وجود دارد و به صورت خواسته یا ناخواسته برای هر شخصی به وجود می آید. افرادی که تاکنون با مشکلات حقوقی مواجه نبوده اند و تجربه در این خصوص را ندارند، دچار استرس و اضطراب زیادی شده و نمی دانند برای حل مشکل شان چه باید کنند و به چه کسی باید اعتماد کنند. بنابراین در این شرایط با اخذ یک وکیل خوب و موفق که در کارش، حرفه ای است، می توان از این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی کم کرده و تمامی امور را به وکیل مورد نظر واگذار کرد.

در صورتی که از یک فرد متخصص برای حل مسائل حقوقی خود کمک نخواهید، با ضرر و زیان هایی در ادامه راه روبرو خواهید شد و یا ممکن است دچار شکست در پرونده حقوقی خود شده و حق و حقوق تان پایمال شود بنابراین پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، نیاز است تا از یک فرد دلسوز و متخصص در زمینه های حقوقی کمک بخواهید و او کسی نیست جز یک وکیل خوب و کاربلد که خیال شما را بابت کلیه انجام کار های خصوصی راحت خواهد کرد.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل در دزفول را بیشتر بشناسید و با میزان سوابق آن ها آشنا شده تا براساس توقع و انتظاری که از وکیل خود دارید، یکی از این وکلا را انتخاب نمایید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید من یه چندسالی هست که کی بارنامه جعلی درست کرده علیه من که یعنی بار به بندداده که با راننده ها تماس گرفتم که یکیشون از محلیه خودشون هست باهاش حرف زدم گوفته که ولاهه من دزفول بلد نیستم و بارنامه جعلی درست کردن برام واونیکی هم از که جواب نمیده وبا باربری رودروشدم بار اون چیز دیگری بوده و ایشو چیز دیگری میگه اوردم برات متمعنم از طرفی که شکایت منو کرده پولی گرفته و یکی از شکایتاش توشاهین دژ کردستان علیه من بوده که با شاهدین پول داد و منو محکوم کرده و تو حسن اباد اصفهان هم شکایت داد و من ۲ بار محکومش کردم ولی اشنا داشت اونجا از طریق همون شورای حل اختلاف دوباره منو محکومکرد و دوباره امده تو خود اصفهان نیکبخت اصفهان هم شکایت داد رفتم اونجا علنی بهم گوفتن که من باشم دوباره محکومت میکونم و من به توست یه بند خدای که گوفت بگو پرونده منو باید رد کنی دزفول و منم تو دزفول محکومش کردم و منم علیه اون شکایت دادم برای جعل اسناد و خوب پیشرفت تا اینکه اون وکیل گرفت و قازی هم زنگ زدبه راننده گوفت که بنده دزفول بلدنیستم واون یکی هم جواب نیابت اون یکی رو هم امد خوب بود دقیقه نواین قازی هم برعلیه من رای داد عتراز هم زدم پزیرفته نشد رد کرد تو این ۳ سال خداشاهد خیلی ضرر کرد و ۵۰ملیون هم الکی جریمه شدم که از بی عدالتی قازی ها بوده من تا عمر دارم نفرینشون میکونم که انشاعلا خیر از خودشونو خانوا دشون بچه هاشون نبینند من که یه کارگر ساده هستم حالا گوفتم یه وکیل خوب میخوام که از حقم دفاع کنه و ازشون بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا