وکلا

10 تا از بهترین وکیل در دزفول ⚖️【آپدیت 1402】

دزفول یکی از شهر های استان خوزستان است و بزرگترین شهر در استان خوزستان محسوب می شود و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند. در این شهر ممکن است مشکلات حقوقی برای افرادی که سکونت دارند، به وجود آید و در جستجوی بهترین وکیل در دزفول باشند تا بتوانند به یک وکیل اعتماد کرده و صفر تا صد امور حقوقی خود را به وکیل انتخابی خود واگذار کنند.

انتخاب وکیل جزو مهم ترین اموری است که باید به آن توجه شود و دارای مزایای بسیار زیادی است که برای موکل در پی خواهد داشت. یک وکیل خوب و قابل اعتماد، کسی است که به عنوان یک حامی در کنار موکلش خواهد بود و منافع مادی خود را در نظر نگرفته و برای پرونده حقوقی موکلش تلاش کرده تا در دادگاه با موفقیت همراه شود.

با مطالعه تا انتهای این مقاله، از میزان حق الوکاله وکیل در دزفول و وظایف بهترین وکیل در دزفول آشنا خواهید شد تا وکیل خود را از میان وکلای دیگر انتخاب کرده و دچار اشتباه نشوید.

هزینه حق الوکاله وکیل در دزفول چقدر است؟

پس از درگیر شدن با مشکل حقوقی، میزان هزینه های وکلا، جزو نگرانی های افرادی است که می خواهند مشکل حقوقی شان به خوبی و بهترین شکل حل شود و از طرفی هم میزان حق الوکاله ی وکیل برایشان مهم می باشد. در واقع نمی توان یک قیمت ثابت را برای حق الوکاله وکلا در نظر گرفت، به دلیل اینکه قیمت اصلی هزینه وکالتی آن ها، بستگی به پرونده های حقوقی است که بر عهده می گیرند.

مثلا ممکن است برای یک پرونده حقوقی زمان زیادی صرف شود و یا ممکن است دارای پیچیدگی ها و سختی های زیادی باشد. همه ی این عوامل در تعیین هزینه حق الوکاله ای وکلا، تاثیر گذار خواهد بود و یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی این عوامل و با بررسی و مطالعه پرونده حقوقی، نرخ اصلی را به مراجعه کننده اش اعلام می کند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

معصومه پیشکول

معصومه پیشکول

وکیل پایه یک دادگستری در دزفول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته شده است. ایشان با شماره پروانه ۲۴۳۸ مشغول به کار تخصصی وکالت می باشد. خانم معصومه پیشکول با توجه به پرونده مراجعین، بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها را به آن ها ارائه می دهد و راهکارهای مفیدی را برای آن ها دارد. ایشان وکیلی بااخلاق است و ارتباط بسیار خوبی با مراجعین و موکلین دارد.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناس ارشد حقوق در دانشگاه آیت الله بروجردی
 • تنظیم دادخواست، لوایح و قراردادها
 • اخذ حق الوکاله منصفانه و متناسب با شرایط
 • پیگیری مستمر پرونده و اطلاع رسانی پیوسته
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166326939

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم

مشاوره با تعیین وقت قبلی


 رزا نظربیگی

رزا نظر بیگی

وکیل پایه یک دادگستری در دزفول  است و وکیلی با سابقه وکالتی بسیار زیادی در شهر دزفول می باشد و دارای سوابق درخشان وکالتی است. ایشان سالهاست که در این حوزه مشغول به کار است و در دعاوی های مختلف، تخصص بسیار بالایی دارد. خانم رزا نظر بیگی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های معتبر فعالیت داشته و در زمینه های ملکی، خانواده، رایانه، پولشویی، طلاق، حضانت، تمکین و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سوابق خوب در وکالت
 • مدرش دانشگاه در دزفول
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09199650028

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5


 علی جواد موتاب

 علی جواد موتاب

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به مدت چندین سال است که در حوزه وکالت در شهر دزفول مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول توسط مردمش شناخته شده است و فعالیت های ایشان در زمینه های ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری و غیره می باشد. آقای علی جواد موتاب به تمامی دعاوی های نامبرده تسلط و تمرکز بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای  دادگستری در شهر دزفول
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166417568

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین


عبدالرضا زمانیان

عبدالرضا زمانیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته و معرفی گردیده است. ایشان در زمینه های حقوقی مانند خانواده، کیفری، مالی، تجاری، ملکی و غیره تخصص و فعالیت داشته است. آقای عبدالرضا زمانیان دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود دارد و در مدت زمان کوتاهی پرونده های موکلین را با موفقیت به پایان می رساند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163449961

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان هجرت، نبش شریعتی، ساختمان آرش طبقه اول


 محمدرضا عاملی

 محمدرضا عاملی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان خوزستان، شهر دزفول مشغول فعالیت در امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول معرفی و شناخته شده است و بهترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد تا در این خصوص به آن ها کمک کند. آقای محمدرضا عاملی در کلیه دعاوی های ملکی، ثبتی، شهرداری، مالی، تجاری و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163447438

آدرس: استان خوزستان، دزفول، چهارراه شریعتی، طبقه فوقانی، داروخانه صفرپور


اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول است و به تمامی امور حقوقی تسلط داشته و تمامی تلاش خود را در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته گردیده است. خانم اکرم شجاعی مهر در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره به فعالیت می پردازد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس : ۰۹۱۶۸۲۲۹۴۴۰

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه ۶ متری، پلاک ۶۰

علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان است که در شهر دزفول به فعالیت حقوقی می پردازد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر دزفول می دهد و راه حل های بسیار کاربردی و اصولی را به مردم ارائه می دهد تا به رفع مشکلات حقوقی آن ها کمک کند. آقای علیرضا دلجو به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۳۹۴۰۶۶۶۷۲

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان امام جنوبی نرسیده به میدان خلیج فارس (خیبر)

محسن بنیادی

محسن بنیادی

وکیل پایه یک دادگستری شهر دزفول است و در کار و امور حقوقی خود، بسیار تخصص داشته و بهترین مشاوره های حضوری و غیرحضوری را به مردم شهر دزفول ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته و معرفی شده است. آقای محسن بنیادی در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار و امور وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166560237

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان شریعتی، جنب داروخانه کوثر، طبقه فوقانی، فروشگاه اسدی


عبدالعزیز مقدم دزفولی

عبدالعزیز مقدم دزفولی

وکیل پایه یک دادگستری خوزستان است و در شهر دزفول سالهاست که مشغول به کار تخصصی وکالتی می پردازد. ایشان در زمینهه های کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و ملکی به کار و تخصص مشغول است و مورد اعتماد مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۴۳۰۲۹۹

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان امام خمینی شمالی جنب درمانگاه سبزقبا، کوچه شهید فرهی، پلاک ۷


افروز مجد

افروز مجد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول است و مشاوره های حقوقی بسیار خوبی را همراه با راهکار های موثر را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. ایشان به عنوان وکیلی با صداقت با خلق و خویی بسیار خوب، توسط مردم معرفی گردیده است و در تلاش است تا موجب رضایت مردم و موکلینش واقع گردد. خانم افروز مجد به عنوان یکی از بهترین وکیل در دزفول شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
شماره تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۲۹۸۱

آدرس: استان خوزستان، دزفول، چهار راه سی متری شریعتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر صفرپور

وظایف مهم بهترین وکیل در دزفول

 1. متعهد بودن وکیل به تمامی وظایفی که در قرارداد وکالتی درج شده است و به طور شفاف و واضح باید این قرارداد بین وکیل و موکل نوشته و امضا زده شود.
 2. مسئولیت داشتن در مقابل پرونده حقوقی موکل اش که آن ها را برعهده گرفته است.
 3. وکیل با ارائه اسناد و مستندانی از موکل و ارائه آن ها در دادگاه، می توان به شرایط موکل کمک کرد و با تغییر رای در جهت روال و شرایط مثبت موکل مواجه شد.
 4. یک وکیل خوب و موفق، تمامی راه ها و روش های خلاقانه را برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش به کار می برد تا بتواند حق و حقوق او را اخذ نماید.
 5. وکیل با برگزاری جلسات مشاوره با موکل، می توان به او کمک کرد تا تمامی ابهاماتی را که در زمینه پرونده اش دارد رفع کرده و سپس او را در مورد مسائل حقوقی آگاه سازد.
 6. به دلیل تغییرات در برخی از قوانین حقوقی، یک وکیل باید اطلاعات حقوقی اش را به روز کرده تا در هنگام انجام امور حقوقی موکلش، دچار مشکلایت نشود.
 7. داشتن علم روانشناسی وکیل، سبب می شود تا بهتر بتواند با موکلینش ارتباط برقرار کند و سبب کاهش استرس و اضطراب در آن ها شود.
 8. بیان خوب و قدرت کلامی بالا، جزو مهم ترین مواردی است که یک وکیل باید داشته باشد. زیرا در شغل وکالت این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد.
 9. اخلاقیات خوب و صبوری باید جزو ویژگی های یک وکیل مجرب باشد. معمولا موکلین و مراجعه کنندگان ترجیح می دهند از وکیلی کمک بخواهند که دارای خلق و خوی بسیار خوبی باشد.
 10. یک وکیل موظف است تا تمامی مراحل کاری حقوقی را در چارچوب قوانین انجام دهد و بر خلاف قوانین کاری را انجام ندهد.
 11. افزایش مهارت های مختلف حقوقی، جزو مواردی است که سبب می شود تا وکیل در کارش موفق تر شده و بهتر بتواند کلیه امور حقوقی که به او سپرده شده است، مدیریت کند.
 12. تحصیلات خوب یک وکیل، در انجام کار او تاثیرات بسیار خوبی خواهد داشت. در واقع وکلایی که دارای تحصیلات بالایی هستند نسبت به قوانین وکالتی تسلط و تمرکز بهتری خواهند داشت.
 13. یک وکیل باید از دروغ و ریاکاری به موکلش پرهیز کند و همچنین به او خیانت نکند.

کلام آخر

مشکلات حقوقی همچنان در شهر های مختلف ایران وجود دارد و به صورت خواسته یا ناخواسته برای هر شخصی به وجود می آید. افرادی که تاکنون با مشکلات حقوقی مواجه نبوده اند و تجربه در این خصوص را ندارند، دچار استرس و اضطراب زیادی شده و نمی دانند برای حل مشکل شان چه باید کنند و به چه کسی باید اعتماد کنند. بنابراین در این شرایط با اخذ یک وکیل خوب و موفق که در کارش، حرفه ای است، می توان از این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی کم کرده و تمامی امور را به وکیل مورد نظر واگذار کرد.

در صورتی که از یک فرد متخصص برای حل مسائل حقوقی خود کمک نخواهید، با ضرر و زیان هایی در ادامه راه روبرو خواهید شد و یا ممکن است دچار شکست در پرونده حقوقی خود شده و حق و حقوق تان پایمال شود بنابراین پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، نیاز است تا از یک فرد دلسوز و متخصص در زمینه های حقوقی کمک بخواهید و او کسی نیست جز یک وکیل خوب و کاربلد که خیال شما را بابت کلیه انجام کار های خصوصی راحت خواهد کرد.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل در دزفول را بیشتر بشناسید و با میزان سوابق آن ها آشنا شده تا براساس توقع و انتظاری که از وکیل خود دارید، یکی از این وکلا را انتخاب نمایید.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا