وکلاوکیل ملکی

5 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب وکیل ملکی در زنجان اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا زنجان هم مانند دیگر شهر های ایران، سیر صعودی قیمت ملکی داشته و دارای رشد زیادی بوده است. بهترین وکیل ملکی در زنجان دارای تخصص به کلیه قوانین حقوقی بوده و به پیچیدگی های مسیر آگاهی و اشراف کامل دارد و می داند که چه موقع باید از تبصره ها و قوانین ملکی به نفع موکلش در دادگاه استفاده کند.

همچنین یک وکیل ملکی متخصص در کوتاهترین زمان ممکن، پرونده را به اتمام می رساند زیرا تجربیات او در انجام پرونده های ملکی زیاد بوده و به چالش های آن آگاهی کامل دارد. کلیه دعاوی ملکی شامل الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت ‌مجلس تفکیکی، اخذ و مطالبه اجرت‌المثل، اخذ و مطالبه اجور معوقه، الزام تنظیم سند رسمی، تخلیه اماکن تجاری، مطالبه ثمن معامله و غیره می باشد. در این مقاله به شرایط و ویژگی های بهترین وکیل در زنجان اشاره داشتیم و آن ها را به کاربران عزیز معرفی کرده ایم تا در مدت زمان کمتری، بهترین وکلای شهر زنجان را شناخته و در مورد اخذ وکیل ملکی خود تصمیم بگیرند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های مهم یک وکیل ملکی خبره در زنجان

ویژگی هایی در یک وکیل موفق و خبره وجود دارد که باعث محبوبیت و اعتماد مردم زنجان نیز می شود که با رعایت کردن این ویژگی ها، وکلا می توانند به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان توسط مردم شناخته شوند.

یکی از این ویژگی ها، سوابق بسیار خوب یک وکیل ملکی در کارنامه کاری خود می باشد. وکیلی که در گذشته پرونده های موفق ملکی را داشته است، موجب اعتماد و اطمینان مردم و مراجعه کنندگان شده و باعث می شود که آنان پرونده ملکی خود را به او بسپارند. وکیل ملکی باید به ماده و تبصره های قانونی ملک آشنایی داشته باشد و بداند که چه موقع و چه زمانی از آن ها در دادگاه استفاده کند.

یک وکیل ملکی باید تحصیلات حقوقی خود را گذرانده باشد و دوره های وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد تا بتواند تسلط و تمرکز خوبی را در کلیه قوانین حقوقی داشته باشد. همچنین وکیل ملکی باید اطلاعات خود را در زمینه ملکی و حقوقی بروز کرده باشد تا در هنگام مواجه شدن با تغییرات در قوانین حقوقی، با مشکل مواجه نشود.

وکیل ملکی در حوزه ی کاری اش باید وقت شناس باشد زیرا مساله زمان بسیار مهم بوده و معمولا موکلین یا مراجعه کنندگان در جستجوی وکیلی هستند که زمان برایشان اهمیت داشته و توانایی این را داشته باشند تا با ارائه راه حل های مناسب، زمان پرونده حقوقی را کاهش دهند و آن را با موفقیت به پایان برسانند.

در واقع وکیلی که راه حل های مناسب را در جهت روال اجرایی پرونده به کار ببرد، موفق تر خواهد بود زیرا برخی راهکارها وجود دارد که سبب می شود تا یک مسیر طولانی پرونده ملکی به یک مسیر کوتاه تبدیل شود و از لحاظ وقت و زمان هم به نفع موکل بوده باشد.

در کنار تجربه کاری و تلاش در جهت موفق بودن پرونده، یک وکیل باید بسیار خوش خلق و اخلاق مدار باشد زیرا موکل قرار است زمان های زیادی را با وکیل در جهت پرونده ملکی اش در ارتباط باشد و موضوع خوش خلقی و داشتن صبر و حوصله ی بالای وکیل، برای یک موکل در اولویت می باشد.

نفوذ کلامی و قدرت بیان بالا از دیگر ویژگی های بسیار مهم در یک وکیل است که سبب می شود شرایط و حتی رای دادگاه هم تغییر دهد، زیرا کلام دارای قدرت است و نوع بیان و کلام یک وکیل در دادگاه، می تواند دفاعیات خیلی خوبی را از موکلش داشته باشد.

به طور کلی یک وکیل مانند یک حامی و پشتیبان برای موکلش است و در صورت عدم حضور موکل، او می تواند در دادگاه حضور پیدا کرده و به جای او تصمیم گرفته و از او دفاعیات خوبی را داشته باشد.

روش های جستجوی بهترین وکیل ملکی در زنجان

مشکلات ملکی ممکن است برای هر شخصی به وجود آید و معمولا در هنگام روبرو شدن با این مشکلات، تنها سوالی که مطرح می شود این است که چگونه می توانم بهترین وکیل ملکی خود را در زنجان پیدا کنم. در پاسخ به این سوال، اینگونه می توان مطرح کرد که راه های مختلفی وجود دارد که بتوان بهترین وکیل ملکی در زنجان را شناخت و امور حقوقی خود را به او واگذار کرد.

یکی از راه ها و یا آسان ترین راه برای شناخت بهترین وکیل ملکی در زنجان، مراجعه به سایت های حقوقی یا مجلات حقوقی معتبر است که در زمینه های حقوقی و معرفی وکلا فعالیت دارند. سایت وکیل از ما، تلاش کرده است تا با معرفی بهترین وکلا در شهر های مختلف ایران، به کاربران کمک کند تا در مدت زمان کمتری، وکلای خوب و موفق در شهر خود را پیدا کنند و امور حقوقی خود را در زمینه های مختلف به آن ها بسپارند.

مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در زنجان هم، یکی دیگر از راه های خوب و قابل اعتماد برای شناخت وکلا می باشد. وکلای متخصص و خبره زیادی در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند که هر کدام از آن ها در زمینه های تخصصی خود فعالیت دارند. توصیه می شود تا از معتبر بودن موسسات حقوقی اطمینان حاصل کرده و سپس به آن ها مراجعه کنید و حتما از مجوز موسسات حقوقی اطمینان حاصل کنید.

و در نهایت راه دیگر، تحقیق و پرس و جو از دوستان و آشنایان قابل اعتماد است که در گذشته کار وکالتی داشته اند و یا از وکلا شناخت کافی دارند.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان

محمد باقر مهدیون

محمد باقر مهدیون

وکیل پایه یک دادگستری استان زنجان است و سالیان زیادی در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی است و در تلاش است تا بتواند وظیفه وکالتی اش را به بهترین نحو انجام دهد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان معرفی گردیده است و در کار وکالتی خود بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای محمد باقر مهدیون دارای اطلاعات به روز حقوقی می باشد و مشاوره های کاربردی و اصولی بسیار خوبی را به مخاطبینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان زنجان
 • بازرس و عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلا در استان زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122418488

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

 محمود برجی

محمود برجی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان کلیه فعالیت های حقوقی را بر عهده دارد. ایشان در زمینه های حقوق ملکی، تجاری، مالی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت های تخصصی خوبی را دارد و روش های کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند. آقای محمود برجی یکی از بهترین وکیل ملکی در زنجان است و مردم در انجام کار حقوقی به او اعتماد و اطمینان کامل دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در زنجان
 • نایب رئیس هیات مدیره کانون وکلا در استان زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122418420

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4

محمد رضا دقیقی

محمد رضا دقیقی

وکیل پایه یک دادگستری  در شهر زنجان و یکی از وکلای قابل اعتماد در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده و غیره می باشد. ایشان در کار وکالتی خود با موکل صادق بوده و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای موکلینش برگزار کرده تا در مدت زمان کمتری بتواند مشکلشان را حل کند. آقای محمدرضا دقیقی به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان شناخته شده است و مردم به او اعتماد کامل دارند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه کاری و تخصصی وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127431729

آدرس: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶

 عطااله پور حسین

عطااله پور حسین

وکیل پایه یک دادگستری در استان زنجان است و در این شهر به کلیه دعاوی های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان یک وکیل با تجربه با سوابق بالای بسیار خوب حقوقی می باشد که در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره در حال فعالیت تخصصی است. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تبریز
 • مدرس حقوق دانشگاه زنجان
 • مدرس حقوق دادسرای نظامی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122426339

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

مهم ترین مزایای اخذ وکیل ملکی

برخی بر این باورند که فقط تعدادی پرونده های حقوقی که دارای پیچیدگی و سختی می باشند نیاز به اخذ وکیل ملکی دارند، در صورتی که کلیه پرونده های حقوقی خصوصا ملکی، نیاز به وکیل ملکی داشته زیرا اینگونه پرونده ها دارای پیچیدگی و حساسیت خاصی می باشد و ملک هم دارای ارزش مالی بسیار زیادی در زنجان و کلیه شهرهای ایران می باشد. بنابراین اخذ یک وکیل ملکی موفق، مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

استفاده از یک وکیل ملکی مجرب و خبره در پرونده ملکی، سبب می شود تا زمان حل این نوع از پرونده ها کوتاه تر شده و در روال اجرایی آن تسریع ایجاد شود. همچنین احتمال بالای موفقیت در پرونده های ملکی توسط وکیل وجود دارد و یک وکیل ملکی قادر است تا با ارائه راه حل های کاربردی و مناسب و استفاده از تبصره های قانونی، مشکلات را حل و فصل نماید.

موکل می تواند وکیل ملکی اش را به عنوان نماینده خود معرفی کرده و صفر تا صد امور حقوقی اش را به او واگذار نماید، حتی نیازی ندارد که در دادگاه ها و دادسرا ها حضور پیدا کند زیرا تمامی این امور را وکیل ملکی می تواند انجام داده و به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کند. این مزیت برای افرادی مناسب است که درگیر مشکلات کاری و شغلی خود هستند و نمی توانند پیگیر کارهای حقوقی خود باشند و یا به موقع در دادگاه حضور پیدا کنند، بنابراین می توانند از وکیل ملکی خود کمک بگیرند.

یک وکیل متخصص ملکی می تواند با ارائه مشاوره های حضوری و یا غیر حضوری که می دهد، موکلش را راهنمایی کرده و به او کمک کند تا در طی مسیر دچار مشکل نشود. به طور کلی اخذ یک وکیل وکیل ملکی، کاملا اختیاری می باشد و نمی توان هرکسی را وادار به اخذ وکیل کرد.

کلام آخر

از آنجایی که ملک یکی از سرمایه های با ارزش هر فردی محسوب می شود پس در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی ملکی، نیاز به یک وکیل ملکی خوب در زنجان احساس می شود زیرا قوانین ملکی پیچیده است و در این خصوص نیاز به اخذ یک وکیل ملکی متخصص الزامی می باشد.

وکیل ملکی به کسی گفته می شود که به تمامی دعاوی مربوط به ملک و املاک اشراف داشته و به دعاوی ملکی مربوط به اموال منقول و غیر منقول آگاه باشد تا بتواند حقوق و حق موکل را بازیابی کند. همچنین یک وکیل ملکی متخصص، تمامی جوانب را از جمله اساسنامه و قوانین مربوط به املاک، حقوق املاک و مستغلات و غیره را ارزیابی کرده و از موکل خود در دادگاه دفاع می کند. یکی از خصوصیات مهم وکیل ملکی در زنجان، دانش حقوقی و تخصص حرفه ای خویش در ملک و املاک است.

نکته ای که در پرونده های ملکی بسیار مهم است، انتخاب یک وکیل خوب و خبره است. وقتی که در مراحل اولیه کار که انتخاب وکیل است، دقت و حساسیت به کار برده شود مابقی مراحل هم به خوبی پیش می رود زیرا یک وکیل خوب و موفق نسبت به کارش تخصص داشته و بسیار حرفه ای عمل می کند و راه و روش های انجام کار را به خوبی می داند پس موکل می تواند به او اعتماد کرده و از این بابت مطمعن شود که پرونده ملکی اش به دست کسی سپرده می شود که به کلیه امور حقوقی ملکی تسلط کامل دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا