وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

وکلای متخصص و خبره زیادی در شهر زنجان می باشند. بهترین وکیل در زنجان در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت می باشد و بهتر است که با توجه به موضوع حقوقی خود، وکیل مورد نظر خود را جستجو کنید. سوالاتی که در هنگام انتخاب بهترین وکیل در زنجان به وجود می آید این است که چه معیارهایی را باید در نظر بگیریم و چه وکلایی جزو بهترین وکلا محسوب می شوند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که یک وکیل خوب و موفق، در قبال کارش متعهد است و احساس مسئولیت دارد زیرا ارتباط بین وکیل و موکل، بر اساس اعتمادی است که به یکدیگر داشته اند و نباید از این اعتماد نسبت به همدیگر سو استفاده ای شود.

وکیل از راه و روش هایی که می شناسد، می تواند پرونده حقوقی را تسریع دهد و به نتیجه دلخواه برسد. یک وکیل خبره می تواند با بهره گیری از تجربیات و دانش حقوقی که دارد، پرونده حقوقی را با موفقیت به پیش ببرد و دفاعیات بسیار خوب و قابل قبولی را از موکلش در دادگاه انجام دهد. پس انتخاب بک وکیل می تواند در کلیات و جزئیات پرونده حقوقی یک مراجعه کننده، تاثیرات مثبتی بگذارد به شرط آنکه وکیلی که انتخاب می کنید خبره و متخصص در امور حقوقی باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت اخذ وکیل در زنجان

معمولا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، افراد از لحاظ روحی ممکن است در شرایط بدی قرار گیرند و دچار آسیب های روحی یا مشغله فکری شوند. در  واقع مشکلات حقوقی در زندگی شخصی تاثیر مستقیم دارد، بنابراین با اخذ بهترین وکیل در زنجان می توان این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی را کاهش داده و با اطمینان خاطر کلیه امور حقوقی را به وکیل مورد نظر خود واگذار کرد. همچنین با جلسات مشاوره ای که وکیل برگزار می کند می توان با او صحبت کرد و از او راهنمایی خواست تا به نتایج خوب و مطلوب نزدیک شد.

به دلیل ناآگاهی که افراد از قوانین حقوقی دارند، به تنهایی نمی توانند از پس مشکلات حقوقی خود برآیند و نیاز به یک راهنما و مشاور متخصص در امور حقوقی دارند تا آن ها را در این مسیر راهنمایی و کمک کرده تا به موفقیت برسند. قوانین حقوقی، پیچیده و حساس است و وکلایی که دارای تجربه و سوابق کاری خوبی هستند در این زمینه خبره و با تجربه می باشند و نسبت به کلیه پرونده ها آگاهی کامل داشته و می توانند به راحتی و از راه و روش هایی که می دانند امور حقوقی موکلین را انجام دهند.

با اخذ بهترین وکیل در زنجان، مدت زمان کاری و مراحل کار، کاهش پیدا کرده و درصد موفقیت پرونده بالاتر می رود. همچنین وکیل با کمک موکل، مدارک و اسنادی را که در دادگاه باعث پیش بردن پرونده می شود را جمع آوری کرده و با بیانی راسخ و گفتاری خوب، از موکلش دفاعیات خیلی خوبی را در مقابل قاضی به عمل می آورد.

به طور کلی در یک پرونده حقوقی، همه چیز بستگی به وکیل دارد و وکیلی که کارش را بلد بوده، پرونده را با موفقیت همراه می کند و بالعکس وکیلی که ناکاربلد باشد، پرونده را با شکست مواجه می کند و زمان را هم تلف خواهد کرد.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان

مسعود محمدی

مسعود محمدی

جناب آقای مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای زنجان در بین مردم شناخته شده است. ایشان سوابق کاری درخشانی در امور حقوقی و وکالتی در زمینه های مختلف را برعهده دارد و تلاش خود را برای رساندن نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی بکار می برد تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند. آقای مسعود محمدی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب در پرونده‌های وکالتی را برعهده داشته و همین ویژگی ها سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق:

 • وکالت در دعاوی مالی و تجاری
 • تنظیم قرارداد های تجاری، شرکتهای معدنی و شرکتهای بازرگانی
 • وکالت شرکت حدید تجارت باختر در تهران
 • وکالت شرکت معدنی کانی روی گداز شرق در طبس
 • وکالت شرکت الوان روی زنجان
 • وکالت شرکت متین روی زنجان

شماره تماس: 09127728450

آدرس: زنجان، میدان قایم، به سمت میدان دادسرا، نرسیده به رستوران شهریار، جنب کافه سارو، ساختمان یاران، طبقه ۳


محمدباقر حیدری

محمد باقر حیدریآقای محمد باقر حیدری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی و یکی از وکلای خبره در زنجان می باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی دارند و همواره تلاش می کنند تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه نمایند.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای محمدباقر حیدری از ساعت (17 الی 21) با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09126410752

آدرس دفتر: زنجان، خیابان جاوید، جنب مسجد غریبیه، ساختمان شبنم ١٨، طبقه اول، واحد٢


فائزه آیت اللهی

فائزه آیت الهی

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. ایشان یکی از بهترین وکلای خانواده در زنجان می باشد و از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، مؤسسه روانشناسی نیماه تهران و مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خانواده
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127411090

آدرس: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد 407


مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان فعالیت حقوقی خود را دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک کشاورزی، ملی، اداره شیلات و آبزیان، صندوق مهر امام رضا و شرکت های معتبر دیگری فعالیت داشته است و سوابق بسیار درخشانی داشته و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل در زنجان توسط مردم شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36


محمد رضا دقیقی

محمد رضا دقیقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و چندین سال سابقه وکالت در شهر زنجان را دارد. ایشان وکیلی صادق در کارش است و به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است و مشاوره های حقوقی کاربردی را به مراجعینش ارائه می دهد. آقای محمدرضا دقیقی تمام تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است را با نتایج مثبت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس:زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶


سمیه رضایی

سمیه رضایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زنجان فعالیت تخصصی حقوقی خود را انجام می دهد. ایشان یکی از بهترین وکیل در زنجان شناخته شده و به کلیه قوانین حقوقی تسلط کامل دارد. خانم سمیه رضایی موفق شده است تا جایگاه خیلی خوبی را در بین مخاطبان و مردم کسب کند و موجب رضایت موکلینش هم نیز شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه۲


جواد شعوری

جواد شعوری

وکیل پایه یک دادگستری در زنجان می باشد و سالیان زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، مالی و غیره می باشد. ایشان دارای بیان و کلامی بسیار خوب می باشد و دفاعیات کامل و بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه ارائه می دهد. آقای جواد شعوری بهترین وکیل در زنجان می باشد که تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان

وظایف اصلی بهترین وکیل در زنجان

وکلایی در زنجان وجود دارد که مردم به آن ها اعتماد بیشتری داشته و ترجیح می دهند که کلیه امور وکالتی و حقوقی خود را به آنان واگذار کنند زیرا اطمینان دارند با توجه به دانش و مهارتی که دارند پرونده را با موفقیت همراه می کنند. این وکلا، به وظایف خود به خوبی عمل کرده و نسبت به وظایف خود تعهد دارند تا بتوانند آن را به بهترین شکل جلو ببرند.

بنابراین به مهم ترین وظایف اصلی یک وکیل موفق در زنجان می پردازیم:

 1. برگزاری مشاوره های حقوقی حرفه ای و کاربردی به مراجعه کنندگان و موکلین
 2. صداقت و صراحت در انجام کار
 3. اعلام نتایج احتمالی پرونده در جلسات اولیه مشاوره
 4. مطالعه دقیق و بررسی پرونده
 5. وقت شناس بودن در کلیه امور اجرایی پرونده موکل
 6. جمع آوری اطلاعات و  اسناد مهم در راستای دفاع از موکل
 7. تعهد داشتن و عمل کردن به تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است
 8. حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 9. پیگیری و بررسی مداوم پرونده تا اخذ نتیجه نهایی و مطلوب
 10. بیان دلیل های مناسب در دادگاه به نفع موکل
 11. تلاش و کوشش برای گرفتن حق ضایع شده از موکل
 12. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده
 13. تهیه گزارشات کاری از نحوه اجرای کار به موکل
 14. نادیده گرفتن منافع خویش
 15. ارائه راهکارها و روش های درست برای کوتاه کردن پروسه زمانی پرونده
 16. امانتداری در حفظ مدارک موکل
 17. سماجت و شجاعت داشتن در کار
 18. آگاهی از دانش روانشناسی و روانشناختی
 19. بالا بردن تحمل و صبر بالا در طی انجام کار
 20. آشنا به دادگاه و دادسرا ها
 21. بروز رسانی اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین تغییر داده شده حقوقی
 22. انتقال آرامش و اطمینان خاطر به موکل
 23. همراهی موکل از ابتدا تا انتهای مراحل کاری

کلام آخر

در انتخاب وکیل باید توجه و دقت زیادی داشته باشید، زیرا یک وکیل قرار است مهم ترین قسمتی از زندگی و مشکلی که برایتان به وجود آمده است را انجام دهد و نسبت به تعهداتی که در قرارداد وکالتی خود با شما دارد، عمل کرده و نسبت به آن تعهد اخلاقی و کاری داشته باشد. در این صورت است که که می توان به وکیلی که اختیار کرده اید اعتماد و اطمینان کرده تا با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی را از صفر تا صد، به او بسپارید.

وکیل موظف است تا با بهره گیری از دانش و تخصص خود کلیه امور و مراحل کاری پرونده را انجام داده و موکلش را به آرامش دعوت کند زیرا موکل با مواجه شدن با مشکلات حقوقی مختلف، دچار آسیب های روحی شده و ناخودآگاه دچار استرس و اضطراب می شود، که در این شرایط نیاز به کسی دارد تا بتواند او را به آرامش دعوت کند.

بنابراین به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و موفق در سایت وکیل از ما اشاره کرده و به آن پرداخته ایم تا در هنگام انتخاب وکلای خود، دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. ارزش کار یک وکیل زمانی مشخص می شود که برای کار و حرفه خود ارزش قائل شود و تمام تلاشش را برای موفق شدن پرونده موکل خود کند. وکیلی که در کارنامه کاری خود، پرونده های موفق زیادی را داشته باشد، قطعا وکیلی با تجربه است و تجربه کاری در زمینه های مختلف را دارد و بهتر می تواند به شما کمک کند.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا