وکلا

10 تا از بهترین وکیل در زنجان ⚖️【آپدیت 1402】

وکلای متخصص و خبره زیادی در شهر زنجان می باشند. بهترین وکیل در زنجان در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت می باشد و بهتر است که با توجه به موضوع حقوقی خود، وکیل مورد نظر خود را جستجو کنید. سوالاتی که در هنگام انتخاب بهترین وکیل در زنجان به وجود می آید این است که چه معیارهایی را باید در نظر بگیریم و چه وکلایی جزو بهترین وکلا محسوب می شوند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که یک وکیل خوب و موفق، در قبال کارش متعهد است و احساس مسئولیت دارد زیرا ارتباط بین وکیل و موکل، بر اساس اعتمادی است که به یکدیگر داشته اند و نباید از این اعتماد نسبت به همدیگر سو استفاده ای شود.

وکیل از راه و روش هایی که می شناسد، می تواند پرونده حقوقی را تسریع دهد و به نتیجه دلخواه برسد. یک وکیل خبره می تواند با بهره گیری از تجربیات و دانش حقوقی که دارد، پرونده حقوقی را با موفقیت به پیش ببرد و دفاعیات بسیار خوب و قابل قبولی را از موکلش در دادگاه انجام دهد. پس انتخاب بک وکیل می تواند در کلیات و جزئیات پرونده حقوقی یک مراجعه کننده، تاثیرات مثبتی بگذارد به شرط آنکه وکیلی که انتخاب می کنید خبره و متخصص در امور حقوقی باشد.

اهمیت اخذ وکیل در زنجان

معمولا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، افراد از لحاظ روحی ممکن است در شرایط بدی قرار گیرند و دچار آسیب های روحی یا مشغله فکری شوند. در  واقع مشکلات حقوقی در زندگی شخصی تاثیر مستقیم دارد، بنابراین با اخذ بهترین وکیل در زنجان می توان این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی را کاهش داده و با اطمینان خاطر کلیه امور حقوقی را به وکیل مورد نظر خود واگذار کرد. همچنین با جلسات مشاوره ای که وکیل برگزار می کند می توان با او صحبت کرد و از او راهنمایی خواست تا به نتایج خوب و مطلوب نزدیک شد.

به دلیل ناآگاهی که افراد از قوانین حقوقی دارند، به تنهایی نمی توانند از پس مشکلات حقوقی خود برآیند و نیاز به یک راهنما و مشاور متخصص در امور حقوقی دارند تا آن ها را در این مسیر راهنمایی و کمک کرده تا به موفقیت برسند. قوانین حقوقی، پیچیده و حساس است و وکلایی که دارای تجربه و سوابق کاری خوبی هستند در این زمینه خبره و با تجربه می باشند و نسبت به کلیه پرونده ها آگاهی کامل داشته و می توانند به راحتی و از راه و روش هایی که می دانند امور حقوقی موکلین را انجام دهند.

با اخذ بهترین وکیل در زنجان، مدت زمان کاری و مراحل کار، کاهش پیدا کرده و درصد موفقیت پرونده بالاتر می رود. همچنین وکیل با کمک موکل، مدارک و اسنادی را که در دادگاه باعث پیش بردن پرونده می شود را جمع آوری کرده و با بیانی راسخ و گفتاری خوب، از موکلش دفاعیات خیلی خوبی را در مقابل قاضی به عمل می آورد.

به طور کلی در یک پرونده حقوقی، همه چیز بستگی به وکیل دارد و وکیلی که کارش را بلد بوده، پرونده را با موفقیت همراه می کند و بالعکس وکیلی که ناکاربلد باشد، پرونده را با شکست مواجه می کند و زمان را هم تلف خواهد کرد.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

محمد باقر مهدیون

محمد باقر مهدیون

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در زنجان معرفی گردیده است و بسیار در کار و حرفه خود، تخصص دارد. آقای محمد باقر مهدیون راهکارهای اصولی و بسیار خوبی را به موکلین خود ارائه داده و همواره در تلاش است تا وظایف وکالتی اش را به خوبی انجام دهد تا رضایت مردم و مراجعینش را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان زنجان
 • بازرس و عضو اصلی هیات مدیره کانون وکلا استان زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122418488

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

 عطااله پور حسین

عطااله پور حسین

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زنجان می باشد و دارای تجربیات بسیار بالایی در حوزه وکالت می باشد. ایشان وکالت و مشاور حقوقی شرکت های معتبر را بر عهده داشته است و به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است. آقای عطا اله پور حسین دارای بیانی قوی و نفوذ کلامی بالایی به عنوان یک وکیل موفق می باشد و پرونده های موفق زیادی را در سوابق کاری خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تبریز
 • مدرس حقوق دانشگاه زنجان
 • مدرس حقوق دادسرای نظامی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122426339

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

 محمود برجی

محمود برجی

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر زنجان مشغول به فعالیت در کلیه دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره می باشد. ایشان تخصص بسیار خوبی در مسائل حقوقی دارد و بهترین مشاوره ها را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها راه و روش های مناسبی در جهت حل مشکلشان می کند. آقای محمود برجی به عنوان بهترین وکیل در زنجان فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در زنجان
 • نایب رئیس هیات مدیره کانون وکلا در استان زنجان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122418420

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4

فرشته دارش

فرشته دارش

وکیل پایه یک دادگستری در استان زنجان است و تخصص بالایی در کلیه امور حقوقی دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است و تاکنون وکیل و مشاور حقوقی شرکت های معتبر بسیار زیادی از جمله بانک کشاورزی و دیگر شرکت های خصوصی را بر عهده گرفته است. خانم فرشته دارش در زمینه های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، تجاری و غیره مشغول به فعالیت در شهر زنجان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی
 • 9 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مولف مقالات علمی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127727230

آدرس: زنجان، ابتدای سعدی شمالی، روبه روی بانک ملی، پلاک 77 طبقه دوم واحد 5

مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان فعالیت حقوقی خود را دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک کشاورزی، ملی، اداره شیلات و آبزیان، صندوق مهر امام رضا و شرکت های معتبر دیگری فعالیت داشته است و سوابق بسیار درخشانی داشته و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل در زنجان توسط مردم شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز
 • با بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09024419804

آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36

محمد رضا دقیقی

محمد رضا دقیقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و چندین سال سابقه وکالت در شهر زنجان را دارد. ایشان وکیلی صادق در کارش است و به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است و مشاوره های حقوقی کاربردی را به مراجعینش ارائه می دهد. آقای محمدرضا دقیقی تمام تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است را با نتایج مثبت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127431729

آدرس:زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶

سمیه رضایی

سمیه رضایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زنجان فعالیت تخصصی حقوقی خود را انجام می دهد. ایشان یکی از بهترین وکیل در زنجان شناخته شده و به کلیه قوانین حقوقی تسلط کامل دارد. خانم سمیه رضایی موفق شده است تا جایگاه خیلی خوبی را در بین مخاطبان و مردم کسب کند و موجب رضایت موکلینش هم نیز شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127409553

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه۲

جواد شعوری

جواد شعوری

وکیل پایه یک دادگستری در زنجان می باشد و سالیان زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، مالی و غیره می باشد. ایشان دارای بیان و کلامی بسیار خوب می باشد و دفاعیات کامل و بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه ارائه می دهد. آقای جواد شعوری بهترین وکیل در زنجان می باشد که تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123424937

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان

وظایف اصلی بهترین وکیل در زنجان

وکلایی در زنجان وجود دارد که مردم به آن ها اعتماد بیشتری داشته و ترجیح می دهند که کلیه امور وکالتی و حقوقی خود را به آنان واگذار کنند زیرا اطمینان دارند با توجه به دانش و مهارتی که دارند پرونده را با موفقیت همراه می کنند. این وکلا، به وظایف خود به خوبی عمل کرده و نسبت به وظایف خود تعهد دارند تا بتوانند آن را به بهترین شکل جلو ببرند.

بنابراین به مهم ترین وظایف اصلی یک وکیل موفق در زنجان می پردازیم:

 1. برگزاری مشاوره های حقوقی حرفه ای و کاربردی به مراجعه کنندگان و موکلین
 2. صداقت و صراحت در انجام کار
 3. اعلام نتایج احتمالی پرونده در جلسات اولیه مشاوره
 4. مطالعه دقیق و بررسی پرونده
 5. وقت شناس بودن در کلیه امور اجرایی پرونده موکل
 6. جمع آوری اطلاعات و  اسناد مهم در راستای دفاع از موکل
 7. تعهد داشتن و عمل کردن به تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است
 8. حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 9. پیگیری و بررسی مداوم پرونده تا اخذ نتیجه نهایی و مطلوب
 10. بیان دلیل های مناسب در دادگاه به نفع موکل
 11. تلاش و کوشش برای گرفتن حق ضایع شده از موکل
 12. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده
 13. تهیه گزارشات کاری از نحوه اجرای کار به موکل
 14. نادیده گرفتن منافع خویش
 15. ارائه راهکارها و روش های درست برای کوتاه کردن پروسه زمانی پرونده
 16. امانتداری در حفظ مدارک موکل
 17. سماجت و شجاعت داشتن در کار
 18. آگاهی از دانش روانشناسی و روانشناختی
 19. بالا بردن تحمل و صبر بالا در طی انجام کار
 20. آشنا به دادگاه و دادسرا ها
 21. بروز رسانی اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین تغییر داده شده حقوقی
 22. انتقال آرامش و اطمینان خاطر به موکل
 23. همراهی موکل از ابتدا تا انتهای مراحل کاری

کلام آخر

در انتخاب وکیل باید توجه و دقت زیادی داشته باشید، زیرا یک وکیل قرار است مهم ترین قسمتی از زندگی و مشکلی که برایتان به وجود آمده است را انجام دهد و نسبت به تعهداتی که در قرارداد وکالتی خود با شما دارد، عمل کرده و نسبت به آن تعهد اخلاقی و کاری داشته باشد. در این صورت است که که می توان به وکیلی که اختیار کرده اید اعتماد و اطمینان کرده تا با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی را از صفر تا صد، به او بسپارید.

وکیل موظف است تا با بهره گیری از دانش و تخصص خود کلیه امور و مراحل کاری پرونده را انجام داده و موکلش را به آرامش دعوت کند زیرا موکل با مواجه شدن با مشکلات حقوقی مختلف، دچار آسیب های روحی شده و ناخودآگاه دچار استرس و اضطراب می شود، که در این شرایط نیاز به کسی دارد تا بتواند او را به آرامش دعوت کند.

بنابراین به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و موفق در سایت وکیل از ما اشاره کرده و به آن پرداخته ایم تا در هنگام انتخاب وکلای خود، دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. ارزش کار یک وکیل زمانی مشخص می شود که برای کار و حرفه خود ارزش قائل شود و تمام تلاشش را برای موفق شدن پرونده موکل خود کند. وکیلی که در کارنامه کاری خود، پرونده های موفق زیادی را داشته باشد، قطعا وکیلی با تجربه است و تجربه کاری در زمینه های مختلف را دارد و بهتر می تواند به شما کمک کند.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا