وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کردستان ⚖️【آپدیت 1403】

افرادی که دارای ملک هستند بیشتر دچار مشکلات ملکی می شوند خصوصا در سالهای اخیر که به دلیل بالا رفتن ارزش ملک در شهر های مختلف ایران، تعداد افراد کلاهبردار زیاد شده است و تعداد پرونده های حقوقی هم به دلایل های مختلف بیشتر بوده است. بنابراین این مقاله مختص به افرادی است که در استان کردستان زندگی می کنند و به جستجوی بهترین وکیل ملکی در کردستان هستند زیرا در این مقاله به معرفی وکلای حاذقی پرداخته ایم که در زمینه های مختلف حقوقی دارای مهارت و تخصص بالایی هستند و سوابق کاری بالایی هم دارند. همچنین با مطالعه این مقاله، می توان نحوه ی جستجوی بهترین وکیل در کردستان را شناخت از او را در استان کردستان بدست آورد بنابراین توصیه می شود تا مطالب این مقاله را از دست ندهید و تا پایان با ما همراه باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه بهترین وکیل ملکی در کردستان را پیدا کنیم؟

یکی از بیشترین سوالاتی که پیش می آید این است که چگونه می توان بهترین وکیل ملکی در کردستان را شناخت و پیدا کرد، برای پاسخ به این سوال می توان گفت که معمولا یک وکیل خوب و خبره، موجب رضایت مردم و موکلینش واقع گردیده است و از این جهت در شهر یا منطقه خود بسیار نام آور و مشهور می باشد بنابراین می توان با اندکی تحقیق و تفحص یک وکیل خوب و با تجربه را پیدا کرده و به او اعتماد کرد.

راه دیگری که می توان یک وکیل ملکی خوب را شناخت، مراجعه به موسسه های حقوقی معتبری است که در سالهاست در این عرصه به فعالیت مشغول هستند و دارای مجوز هم می باشند. موسسه های حقوقی با توجه به موضوع پرونده حقوقی و مشکلات مراجعه کننده، وکیلی خبره را به او پیشنهاد می دهند. راه سومی که وجود دارد این است که از سایت ها یا مجلات حقوقی معتبری که وجود دارد کمک بخواهید. با یک جستجوی ساده می توانید به این سایت ها و مجلات حقوقی دست پیدا کرده و معرفی وکلا را در آن جا مشاهده نمایید.

بهترین وکیل ملکی در کردستان

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در سقز کلیک کنید

حیدر ترابی

حیدر ترابی

وکیل پایه یک دادگستری کردستان می باشد و در شهر دیواندره به فعالیت تخصصی در تمامی امور حقوقی می پردازد.  ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم دیواندره ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش دارد و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۳۱۵۷۳

آدرس: کردستان، دیواندره، پاساژ زرین، طبقه سوم، واحد ۱۱۱

افشار خالدیان

افشار خالدیان

وکیل پایه یک دادگستری کردستان است و در شهر قروه به تخصص و مهارت بالایی در کلیه امور وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کردستان توسط مردم  معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک
 • استاد دانشگاه حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183810883

آدرس: کردستان، قروه، خیابان سید جمال الدین، مجتمع شنیتا، طبقه دوم

مسعود قاسمیان

مسعود خالدیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان کردستان و شهرستان قروه به کار وکالتی به صورت تخصصی می پردازد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت پیشرفت پرونده های وکالتی که بر عهده گرفته است، دارد و مشاوره های مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188718011

آدرس: کردستان، قروه، میدان اتحاد، طبقه فوقانی پارچه سرای احمدی

زلیخا آسانی

زلیخا آسانی

وکیل پایه یک دادگستری است می باشد و همچنان در شهر کامیاران از استان کردستان به فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، طلاق و غیره مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کردستان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سوابق کار در زمینه وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186593293

آدرس: کردستان، کامیاران، خیابان فلسطین، کوچه امیری

پیمان پیکار پرسان

پیمان پیکار

وکیل پایه یک دادگستری در کردستان و شهر کامیاران است و برگزاری مشاوره های حضوری و غیر حضوری را بر عهده دارد. آقای پیمان پیکار به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کردستان به فعالیت وکالتی مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۳۶۷۱۹

آدرس: کردستان، کامیاران، خیابان مدرس، روبروی شهرداری

 کاوه وکیلی

 کاوه وکیلی

وکیل پایه یک دادگستری است و در کردستان در شهر سنندج، به کار وکالت می پردازد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، ثبتی، تجاری و غیره تخصص بالایی دارد. آقای کاوه وکیلی راه حل های بسیار کاربردی و اصولی را ارائه می دهد تا به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۷۳۷۵۹۵

آدرس: کردستان، سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد ۵

توفیق غلامی

توفیق غلامی

وکیل پایه یک دادگستری در کردستان و شهر مریوان می باشد و در امور کلیه وکالتی مهارت و تخصص بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کردستان شناخته و به مردم معرفی شده است و به تمامی فعالیت های حقوقی می پردازد. آقای توفیق غلامی وکیلی با صداقت و صراحت می باشد و خلقیات بسیار خوبی در هنگام ارتباط و مشاوره با موکلین و مراجعینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۲۸۷۰۲۴

آدرس: کردستان، مریوان، بلوار بعثت، به طرف میدان سرباز، طبقه فوقانی بانک تجارت

لقمان مرادی

لقمان مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان در شهرستان مریوان می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل در کردستان است و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره قبول دعاوی را دارد. آقای لقمان مرادی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت در مریوان فعالیت هایی داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مسلط به زبان انگلیسی برای بستن قرارداد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186567061

آدرس: کردستان، مریوان، میدان سرباز، جنب بانک رفاه

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب و خبره

یک وکیل خوب و موفق دارای ویژگی هایی می باشد که سبب شده است تا مردم او را به عنوان بهترین وکیل در یک منطقه یا یک شهر بشناسند.

یک وکیل خوب و خبره، دارای تحصیلات خوب وکالتی می باشد و تمامی دوره های مربوط به وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشته است. هرچقدر که میزان تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، تسلط او به قوانین حقوقی و دانش حقوقی بیشتر خواهد بود بنابراین یکی از راه های شناخت برای یک وکیل خوب، تحصیلات خوب او در حوزه های وکالتی می باشد.

سوابق بالا و تجریبات خوب یک وکیل، نمونه ای از ویژگی هایی از یک وکیل خوب است که سبب می شود مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند و در مورد انتخاب او تردید نداشته باشند. وکیلی که دارای سوابق و تجربیات بالایی باشد، قطعا نسبت به نمونه پرونده های مختلف حقوقی آگاه تر است و چالش ها و مشکلات آن ها را به خوبی شناخته و بهتر می تواند آن ها را مدیریت کند.

بروز بودن اطلاعات حقوقی از وکلا، نمونه ای از ویژگی های مربوط به یک وکیل خبره می باشد که سبب می شود تا از رقبا و همکارانش عقب نماند زیرا معمولا تغییر قوانین در قوانین حقوقی اتفاق می افتد و وکلا باید در این خصوص آگاهی کاملی داشته باشند تا اطلاعات و دانش حقوقی خود را بروز نمایند.

وکیلی که راه حل های خلاقانه ای را ارائه می دهد در مدت زمان کمتری به رفع و حل مشکلات موجود در پرونده های حقوقی می پردازد. برخی راه حل های مناسب توسط وکیل، می تواند در پیشرفت و پیشبرد پرونده های حقوقی تاثیرات بسیار خوبی داشته باشد.

یک وکیل خوب، به جز بهترین بودن در حرفه وکالت خود، باید دارای اخلاقیات و خلق و خوی بسیار خوبی باشد. این موضوع برای خیلی از موکلین و مراجعین بسیار مهم می باشد. مراجعین و موکلینی که به وکیل مراجعه می کنند به دلیل مشکلات حقوقی خود، دارای تنش و استرس هستند و نیاز به وکیلی دارند که با آن ها احساس همدردی کرده و آرامش انتقال دهد. همچنین صبوری در طی انجام کار از یک وکیل، بسیار مهم می باشد زیرا شغل وکالت دارای سختی های خاص خودش است و گاهی برخی پرونده ها زمانبر شده و نیاز به صبوری وکیل را دارد.

دانش روانشناسی، شاید چندان مهم به نظر نرسد ولی درکار وکالت و ارتباط با مراجعین یا موکلین، بسیار مهم است و نحوه تعاملات را به خوبی به پیش می برد.

یک وکیل خوب و قابل اعتماد، تنها به فکر منافع خویش نمی باشد و مادیات هم تمام مساله مهم برای او نیست، بلکه به کار و حرفه اش علاقه داشته و انسان مسئولیت پذیر همراه با وجدان کاری است و در مقابل پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است، وظایف و مسئولیت هایی را بر عهده دارد و به آن ها می پردازد تا رضایت موکلین و مراجعینش را داشته باشد.

پرهیز از وعده و وعده های دروغین و عدم خیانت به موکل، برای یک وکیل حائز اهمیت باشد و از اعتمادی که موکلش به او داشته سو استفاده نکرده و تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های بر عهده گرفته داشته باشد.

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب و خبره

کلام آخر

شغل وکالت، شغل بسیار با شرافتی است و وجود یک وکیل در خیلی از مشکلات بسیار تاثیر گذار خواهد بود. یک وکیل خوب با نادیده گرفتن منافع خود، تمام سعی و تلاشش بر این است تا بتواند از حق موکلش دفاع کرده و حق تضییع شده او را به او بازگرداند. آمارها و پژوهش ها نشان می دهد که کسانی که پرونده شان را در اختیار وکلایی حاذق و کاربلد سپرده اند، نود درصد این پرونده ها با موفقیت همراه بوده و حق و حقوق موکل به آن ها بازگردانده شده است زیرا یک وکیل حاذق و متخصص به خوبی می داند که چه موقع باید از ماده ها و تبصره ها در دادگاه استفاده کند تا بتواند همه چیز را به نفع موکلش به اتمام برساند.

بنابراین انتخاب یک وکیل در پرونده ملکی یا پرونده های دیگر وکالتی، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. با مطالعه در این مقاله، راهکارهایی در مورد ویژگی ها و شرایط یک وکیل خوب توضیح داده شده، تا با موضوع کلاهبرداری و مشکلات ملکی مواجه نشوید، بنابراین قبل از اقدام به خرید و فروش ملک خود، حتما از یک فرد متخصص یا کاربلد کمک بخواهید زیرا قوانین ملکی بسیار پیچیده می باشد و نیاز به مشورت و مشاوره با یک فرد دانا و آگاه را در این زمینه دارد. به شما توصیه می شود تا از وکلای ملکی خبره و باتجربه در شهر خود کمک بخواهید تا این وکلا با دانش و آگاهی خود، بهتر بتوانند شما را راهنمایی کرده و به شما کمک قابل توجهی کنند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا