وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در کردستان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کردستان می پردازیم. استانی که دارای شهرستان های مختلف است و هر شهرستان دارای جمعیت کثیری می باشد. یک وکیل به تمامی امور و قوانین حقوقی آشنا است و تمامی شرایط و چالش های مربوط به کار را می داند و بهتر می تواند به مدیریت در این خصوص بپردازد.

در واقع شغل وکالت جزو مشاغلی است که سابقه ای دیرینه دارد و به این معنی می باشد که یک فرد می تواند به عنوان نماینده حقوقی و پشتیبان شخص دیگری برای امور حقوقی اش انتخاب شود. شغل وکالت دارای سختی ها و پیچیدگی های مختص به خود می باشد و فقط از عهده کسی بر می آید که به کار در این حوزه علاقه داشته باشد. با مطالعه تا انتهای این مقاله و در سایت وکیل از ما، می توانید مشخصات یک وکیل خبره و موفق را در استان کردستان بشناسید و سپس وکلایی را که سالهاست در این استان و در شهرستان های مختلف آن، مشغول به فعالیت حقوقی هستند، آشنا شوید و سپس برای کار و امور حقوقی خود در حوزه های مختلف آن ها را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکات مهم در خصوص شناخت بیشتر از وکلای خبره

 1. برای شناخت و جستجوی بهترین وکیل در کردستان، تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام دهید و از منابع های معتبر گفته شده از مقاله، کمک بخواهید.
 2. بودجه ای را برای اخذ وکیل خود در نظر بگیرید. برخی وکلا حق الوکاله بیشتری را نسبت به سایر وکلای دیگر می گیرند که دلیل بر بهتر بودن آن ها بر دیگری نمی باشد. بنابراین باید بتوانید از عهده هزینه های وکالت برآیید تا در اواسط راه با کمبود بودجه مواجه نشوید.
 3. با چندین وکیل صحبت کرده و قرار ملاقات بگذارید و از میان آن ها، یکی را که مورد انتخاب شما است انتخاب نمایید.
 4. تحقیقاتی که انجام می شود باید در خصوص میزان تجربه، میزان سوابق و مهارت وکیل انتخابی شما باشد.
 5. از عجولانه تصمیم گرفتن در مورد اخذ وکیل بپرهیزید و با صبر و حوصله وکیل خود را برای پرونده حقوقی تان انتخاب نمایید زیرا این موضوع بسیار مهم می باشد.
 6. از آمار پرونده های موفق یا شکست وکیل انتخابی خود، اطلاع پیدا نمایید.
 7. جنسیت و سن وکیل، جزو معیارهای خوب و یا تخصصی برای انتخاب و اخذ او نمی باشد.
 8. خلق و خوی وکیل خود را در نظر داشته باشید و قبل از انعقاد قرارداد وکالتی، جلساتی مشاوره را با او برگزار نمایید و اخلاقیات و صبر و حوصله ی او را در نظر داشته باشید زیرا این موضوع بسیار مهم می باشد.
 9. برخی از جلسات مشاوره وکلا، دارای هزینه می باشد. اگر میزان هزینه این جلسات برایتان اهمیت دارد، بهتر است تا اول در مورد هزینه اطلاع پیدا کرده و سپس قرار ملاقات را بگذارید.

شناخت بیشتر از وکلای خبره

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کردستان کلیک کنید

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان کردستان، شهر سنندچ به فعالیت حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کردستان معرفی گردیده است و در کار و حرفه خود، تبحر و تخصص بالایی دارد. خانم حمیده طاهائی مشاوره های بسیار مفیدی به مردم شهر سنندج در مورد امور حقوقی می دهد و کمک های بسیار زیادی به آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تخصص اصلی رسیدگی به پرونده های خانوادگی و طلاق و ارث و قراردادها و ملکی و کیفری

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۶۶۴۰۰

آدرس:خیابان مولوی- کوچه ی طلوع- مجتمع تارا طبقه ی سوم- واحد ۱۰


مرتضی جوانمردی صاحب

مرتضی جوانمردی صاحب

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان می باشد و در کلیه امور حقوقی مهارت و تخصص بالایی دارد. ایشان خدماتی را مانند تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری را انجام می دهد و موفقیت های زیادی را در خصوص پرونده های حقوقی را بر عهده دارد. آقای مرتضی جوانمردی صاحب به عنوان یکی از بهترین وکیل در کردستان شناخته و معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، ساختمان وکلای یاسان


 کاوه وکیلی

 کاوه وکیلی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان کردستان در شهر سنندج مشغول به کار وکالت است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی همچون ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به کار است و تخصص و مهارت بالایی دارد. آقای کاوه وکیلی با ارائه راه حل های بسیار کاربردی و اصولی به مراجعین و موکلینش کمک می کند تا مشکلات حقوقی شان حل و فصل شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد ۵


 سحر خسروی

سحر خسروی

وکیل پایه یک دادگستری در کردستان است و در حال حاضر در شهر سنندج به فعالیت های حقوقی، تخصص دارد. ایشان وکیلی با تبحر و تخصص بالا می باشد و در دعاوی های کیفری، ثیتی، مالی، ملکی، خانواده، طلاق و غیره مشغول می باشد. خانم سحر خسروی وکیلی با صداقت در حوزه کاری خویش می باشد و تلاش بسیار زیادی در کمک به موکلین و مراجعینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱


 پرویز پروین

 پرویز پروین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در استان کردستان در شهر سنندج به کار مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کردستان به مردم شناخته و معرفی گردیده است و در زمینه های ملکی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره به کار تخصصی وکالت مشغول می باشد. آقای پرویز پروین به عنوان وکیل و مدیر حقوقی در بزرگترین پروژه تجاری غرب کشور فعالیت دارد و تخصص و مهارت بالای حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل حقوقی جهاد دانشگاهی در کردستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183805268

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان‌ مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه دوم‌


سارا بهمن پور

سارا بهمن پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان است و پرونده های مختلف حقوقی را پذیرش می کند و مشاوره های حضوری و غیرحضوری را به مردم شهر سنندج ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کردستان نزد مردم معرفی گردیده است و به دعاوی های مختلفی همچون ملکی، کیفری، اسناد رسمی و تجاری، بانکی، خانواده و غیره می پردازد. خانم سارا بهمن پور راهکار های بسیار مفید و کاربردی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در سنندج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد 13، طبقه 3


زمانه محبتی

زمانه محبتی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در استان کردستان هم به فعالیت مشغول می باشد. ایشان مشاوره های بسیار اصولی و کاربردی را به مردم ارائه داده و با آن ها احساس همدلی و همدردی دارد. خانم زمانه محبتی ارتباط بسیار خوبی را با موکلینش داشته و به آن ها کمک های بسیار زیادی در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی شان داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی فقه و حقوق شافعی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان فردوسی، پاساژ آبیدر، طبقه فوقانی


توفیق غلامی

توفیق غلامی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و در شهرستان مریوان می باشد و در امور وکالتی تبحر و تخصص بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کردستان شناخته شده است و به فعالیت های مختلف حقوقی می پردازد. آقای توفیق غلامی وکیلی با صداقت با موکلین و مراجعین خود می باشد و دارای اخلاقیات بسیار خوب در هنگام ارتباط با مردم در جهت رفع مشکلات حقوقی شان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، مریوان، بلوار بعثت، به طرف میدان سرباز، طبقه فوقانی بانک تجارت


حیدر ترابی

حیدر ترابی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان دیواندره در استان کردستان می باشد. ایشان یکی از وکلای متخصص در کلیه امور حقوق نیز می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفید و موثری را برای مردم برقرار می کند تا بتواند به آن ها کمک کند. آقای حیدر ترابی یکی از اهدافش به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی موکلینی است که بر عهده گرفته است و تمام تلاشش را در جهت پیشرفت و پیشبرد پرونده های آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، دیواندره، پاساژ زرین، طبقه سوم، واحد ۱۱۱

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل بانه کلیک کنید

طریقه ی جستجوی یک وکیل با تجربه در کردستان

شاید یکی از دغدغه های هر شخصی که در استان کردستان با مشکلات حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره روبرو می شود، این باشد که چگونه یک وکیل خوب و متخصص را در استان کردستان بشناسم و به او اعتماد کنم. راه های مختلفی برای این موضوع وجود دارد که می توان از طریق این راه ها، یک وکیل خوب و متخصص را در این خصوص پیدا کرده و کلیه امور حقوقی خود را به او واگذار کرد.

 • مراجعه به سایت های حقوقی که در زمینه وکالتی و معرفی وکلای شهر های مختلف ایران فعالیت دارند و به تخصص و میزان تجربیات وکلا، به طور کامل می پردازند.
 • مراجعه به مجلات حقوقی مانند وکیل از ما، که در راستای شناخت بیشتر مسائل حقوقی و معرفی وکلا تلاش می کند و وکلای خوب و خبره را به مردم معرفی می کند تا از آن ها شناخت کامل پیدا نمایند.
 • مراجعه به موسسات حقوقی موجود در استان کردستان، که سالها فعالیت معتبر و قانونی را در جهت معرفی وکلا در حوزه های مختلف حقوقی داشته اند و با توجه به مشکل اصلی در پرونده حقوقی، وکیلی را معرفی می کنند که تخصص را در زمینه مشکلات حقوقی موکلش داشته باشد.
 • تحقیقات و پرس و جو از آشنایان و دوستانی که قبلا سابقه اخذ وکیل و یا مشکلات حقوقی را داشته اند و یا تخصص کافی در مورد شناخت از وکلا را دارند. راهنمایی های آن ها می تواند کمک های بسیاری را به شما داشته باشد.
 • مراجعه به صفحات شخصی مجازی  و یا سایت های کاری وکلا، از جمله راه هایی است که می تواند قابل اعتماد باشد. در این سایت های یا صفحات مجازی، هر وکیلی نمونه کار خود را به نمایش گذاشته و خود را بیشتر معرفی کرده تا مردم با او بیشتر آشنا شوند. همچنین در قسمت دیدگاه ها یا نظرات، می توان از میزان رضایت مردم نسبت به او آگاهی پیدا کرد.

جستجوی یک وکیل

کلام آخر

با اخذ یک وکیل خوب و کاردان، تمامی امور حقوقی و مشکلات مربوط به آن، به درستی انجام می گردد و روال کاری به طور اصولی در دادگاه انجام می پذیرد و به پیروزی در پرونده های حقوقی نزدیک تر خواهید شد. یک وکیل خوب و خبره، با استفاده از تجربیات و مهارتی که در حل مسائل حقوقی دارد، می تواند به موکل و مراجعینش کمک های بسیار زیادی کند و روال کار و اجرایی را در مسیر درست به پیش ببرد زیرا هر پرونده حقوقی دارای مراحل کاری مختص به خودش است و نیاز است تا کسی این امور را انجام دهد که به تمامی این مراحل کاری آشنا باشد و به طور اصولی آن را به پیش ببرد.

از قدیم الایام همیشه گفته شده که برای هر کاری باید آن را به کاردان و متخصص آن سپرد خصوصا در انجام امور حقوقی که نیاز به کسی هست که تمامی مراحل کاری و دادگاهی مربوط به هر پرونده حقوقی را دانسته و سپس تمام تلاشش را برای موفقیت در پرونده داشته باشد.

یک وکیل با قرارداد وکالتی و بر عهده گرفتن پرونده حقوقی موکلش، در مقابل تمامی امور حقوقی او مسئول است و باید آن را به درستی انجام دهد و فقط به منافع کاری خود و مالی خود فکر نکند و وجدان کاری داشته باشد تا بتواند بهتر مسائل و مشکلات پرونده حقوقی موکلش را حل نماید.

در این مقاله به اهمیت اخذ و انتخاب وکیل پرداخته ایم و راه های زیادی را برای شناخت وکلا، بیان کرده ایم تا با تصمیمی درست بتوان وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا