وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سقز ⚖️【آپدیت 1402】

مشکلات  حقوقی اعم از ملکی، خانواده، کیفری، طلاق و غیره ممکن است برای هر شخصی به وجود آید و یکی از مواردی که پس از درگیر شدن با مشکلات حقوقی نیاز است که انجام شود، اخذ بهترین وکیل در سقز می باشد. سقز یکی از شهر های استان کردستان است و وکلای بسیار خوبی هم دارد که مشغول به امور وکالتی هستند. در این میان این وکلا، کسانی هم هستند که خبره بوده و به عنوان بهترین وکیل در کردستان و در شهرستان سقز شناخته شده اند و مردم به آن ها اطمینان دارند.

این اطمینان به دلیل وجود سوابق کاری بالای وکیل و موفقیت در پرونده های حقوقی است که در کارنامه کاری خود دارد. وکیلی که دارای تجربیات بالایی از وکالت باشد، به سرعت می تواند مشکلات موجود در پرونده را شناسایی کرده و بهترین راه حل ها را به مراجعین خود ارائه دهد. در واقع برای هر پرونده تخصصی، نیاز به یک وکیل خوب و خبره است که تخصص بالایی در تمامی دعاوی ها داشته باشد و در حوزه های مختلف وکالتی مشغول بوده باشد.

برای انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در شهرستان سقز، نیاز است تا تا وکلا را بیشتر شناخته و سپس پرونده حقوقی خود را به او واگذار نماییم. زیرا باید به وکیل مورد نظر اعتماد داشته باشیم، زیرا قرار است مدارک و اسناد مهم خود را در اختیار او گذاشته و از طرفی برای شرح مشکلات پرونده حقوقی، نیاز به بیان برخی جزییات در زندگی خواهیم داشت. به همین دلیل وکیلی را باید انتخاب کنیم که با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی را به او واگذار نماییم.

بهترین وکیل در سقز چه کسی است؟

از آنجایی که موضوعات حقوقی متفاوت هستند و هر موضوعی نیاز به وکیلی دارد که در آن حوزه دارای مهارت و تخصص می باشد. بنابراین باید وکیلی را انتخاب نمایید که در رابطه با موضوع حقوقی که مربوط به پرونده حقوقی شماست، تخصص داشته و نسبت به آن و مراحل کاری اش، آگاه بوده باشد.

بهترین وکیل در سقز کسی است که کاربلد بوده باشد و به تمامی امور حقوقی، تسلط بالایی داشته باشد. یک وکیل خوب و حرفه ای، از زمانی که در اختیارش گذاشته شده، بهترین استفاده را کرده و به طور کاملا تخصصی به حل مشکلات می پردازد و راهکار های بسیار خوبی را برای این مشکلات ارائه می دهد تا در مدت زمان محدودی و با سرعت بالاتری به حل کلیه مسائل و مشکلات حقوقی بپردازد.

برای انجام پرونده های حقوقی، نیاز است تا وکیل به تمامی مراحل حقوقی آشنا باشد و روال کاری آن را به خوبی انجام دهد. یک فرد عامی و عادی، هیچ آشنایی به مراحل کاری حقوقی و همچنین دادگاه یا دادسرا ها نداشته و نمی تواند مانند یک وکیل، به حل مسائل و مشکلات حقوقی آگاه باشد. اما یک وکیل به دلیل تجربیات کاری که دارد، به خوبی می داند که چه موقع باید از قوانین حقوقی و تبصره ها یا ماده های حقوقی استفاده نماید و سپس از موکلش دفاع کند.

با رعایت تمامی این موارد، یک وکیل به عنوان بهترین وکیل در سقز توسط مردم شناخته می شود و مردم این شهر، پرونده های حقوقی خود را به او می سپارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

آرام شریفی

آرام شریفی

آقای آرام شریفی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، بازرگانی، خانواده، ارث و غیره به کلیه اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی دارد. ایشان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سقز می باشد و موفقیت های زیادی را در پرونده های وکالتی در کارنامه کاری خود دارد.

برخی از تخصص های آقای آرام شریفی در حوزه وکالتی خود:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، تجاری و بازرگانی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، ،مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه و تصادفات، قتل، جرائم رایانه‌ای، جعل اسناد ،جرائم پزشکی
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها
 • وکالت در کمیسیون‌های ماده 100شهرداری و کمیسیون‌های مالیاتی
 •  تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی

برخی از ویژگی های آقای آرام شریفی در حوزه وکالتی خود:

 1. در پرونده های خود با احتیاط و آگاهی و دانش کافی عمل می کند تا بتواند درصد موفقیت خود را در پرونده ها بالا ببرد.
 2. بررسی کامل پرونده و شرح کامل آن برای موکل و توضیح راه حل های مناسب برای حل پرونده موکل
 3. تحصیلات کاملی در رشته حقوق، مبانی اسلامی و با نمرات و معدل عالی دارند
 4. تخصص و مهارت کافی در زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده، ملکی را دارا می باشند
 5. داشتن مهارت سخنرانی و بیانی رسا و قوی (فن بیان) برای دفاع از موکلان خود در دادگاه
 6. برای بررسی و پیگیری و در نهایت حل پرونده ها تجارب بالایی را دارند
 7. داشتن وجدان کاری و در نظر گرفتن منطقی ترین حق الوکاله در پرونده ها
 8. جلب رضایت، امانتداری و ایجاد اعتماد برای موکلان

شماره تماس: 09188741612

آدرس: سقز، میدان جمهوری، جنب مجتمع تجاری آدمی 


فرزاد نصرالهی

فرزاد نصر الهی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و شهرستان سقز است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز به مردم معرفی شده است و به کلیه امور حقوقی هم تسلط بالایی دارد. آقای فرزاد نصرالهی تمامی تلاشش را در راستای رساندن حق و حقوق موکل و تضییع نشدن آن بر عهده دارد  و مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کردستان، سقز، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان جمهوری، کوچه نبش مسجد جامع، طبقه ۲


رزگار مرادی

رزگار مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان سقز است و مشاوره های بسیار خوب و کاربردی را به مردم این شهر ارائه می دهد. ایشان با ارائه راه و روش های مناسب، مشکلات حقوقی مردم را حل کرده و سبب کاهش تنش های روحی و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی که دارند، می شود. آقای رزگار مرادی به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز شناخته و معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کردستان، سقز، خیابان جمهوری اسلامی، سه راه مسجد جامع، ساختمان پزشکان طلایی، طبقه دوم


مسعود شریفی

مسعود شریفی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان سقز مشغول به کار و تخصص در امور وکالت است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی اعم از خانواده، ملکی، کیفری، تجاری و غیره مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز شناخته و معرفی شده است. آقای مسعود شریفی تسلط کاملی به کلیه دعاوی های حقوقی دارد و مورد اعتماد کامل مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کردستان، سقز، بلوار انقلاب، پلاک ۱۴۳


علی ساکنی

علی ساکنی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان سقز مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان در دعاوی های مختلفی در این شهر به کار وکالت مشغول می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، سقز، خیابان امام، روبروی مسجدحسینیه، کوچه نسترن


آزاد محمودپور

آزاد محمود پور

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان و شهرستان سقز می باشد و سالهاست که در این شهر به کار و تخصص وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سقز شناخته و به مردم معرفی شده است و مردم به او اعتماد کاملی برای واگذاری پرونده های وکالتی خود به او دارند. آقای آزاد محمود پور مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک های شایانی را دارد.

تخصص و مهارت: 

 •  مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کردستان، سقز، خیابان امام، روبروی حسینیه، کوچه نسترن

مزایای مشاوره بایک وکیل خوب و حرفه ای

حوزه وکالت، روز به روز در حال گسترش است و دارای سختی های خاص خود می باشد، خصوصا اینکه گاهی قوانین وکالتی در حال تغییر هم می باشد و وکلا باید بروز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی خود را انجام دهند تا با مشکلاتی در خصوص پرونده هایی که بر عهده گرفته اند، روبرو نشوند.

معمولا وکلا، جلسات مشاوره ای را برگزار می کنند و تمامی دعاوی های حقوقی را مشاوره می دهند. جلسات مشاوره برای موکلین و افرادی که قصد انتخاب وکیلی را دارند، بسیار مزیت داشته و سبب می شود تا در مورد پرونده حقوقی خود و مشکلات آن، آگاهی بیشتری داشته باشند و سپس وکیل خود را انتخاب نمایند.

در جلسات مشاوره، وکیلبه بررسی و مطالعه پرونده حقوقی مراجعه کننده پرداخته و شرایط و مشکلات آن را برای مراجعه کننده توضیح داده و درصد موفقیت در آن را با صراحت و صداقت به او بیان می کند. همچنین در این جلسات مشاوره، وکیل با در نظر گرفتن شرایط و سختی های کار پرونده حقوقی ای که در اختیار دارد، میزان حق الوکاله اش را به مراجعه کننده خود بازگو کرده تا تصمیم نهایی خود را برای اخذ وکیل خود داشته باشد.

نکته ای که باید یاد آور شد این است که برخی وکلا جلسات رایگان مشاوره را به مراجعه کنندگان خود برگزار می کنند و برخی از آن ها بابت مشاوره ای که ارائه می دهند، هزینه ای را درخواست می کنند که معمولا این دستمزد ها به صورت هر یک ساعت با مراجعه کننده حساب خواهد شد. بنابراین قبل از قرار ملاقات با وکیل مورد نظر خود، از میزان هزینه مشاوره ای او مطلع شده و سپس اقدام به ملاقات حضوری کنید. معمولا هزینه مشاوره، در سایت وکیل مورد نظرتان وجود خواهد داشت و از این طریق می توانید با توجه به درآمدی که دارید تعداد جلسات را با وکیل مورد نظر انجام دهید تا به نتایج مثبت برسید.

دلایل اهمیت مراجعه به یک وکیل در هنگام بروز مشکلات حقوقی

مشکلات حقوقی به صورت خواسته و ناخواسته به وجود می آید و در بیشتر مواقع، زمانی که حتی تصورش هم ندارید، دچار این مشکلات خواهید شد. طرفین دعوا، به هر روشی که شده است، تلاش کرده تا موضوع دعوا را به نفع خود پایان دهند بنابراین در این شرایط تنها یک وکیل خوب و حرفه ای در کارش است که می تواند دلسوزانه این امور را انجام داده و حق و حقوق موکلش را پس گیرد.

بهترین وکیل در سقز دارای تخصص و مهارت های بسیار زیاد حقوقی می باشد و می تواند در مدت زمان کمتری به رسیدگی به پرونده های حقوقی بپردازد. همچنین گرفتن حق و حقوق موکل، از دیگر وظایف وکیلی است که پرونده های حقوقی را بر عهده گرفته است و تمام تلاشش را در راستای اینکه حق موکلش پایمال نشود، می کند.

یک وکیل پایه یک دادگستری، به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و با تمرکز بالایی به حل و فصل مشکلات حقوقی مردم می پردازد تا به آن ها کمک شایانی داشته باشد.

وظایف یک وکیل خوب و حرفه ای در سقز چیست؟

 1.  حفظ تمام مدارک و اسنادی که موکل در اختیار وکیل می گذارد
 2. امانتدار خوبی باشد
 3. رازدار بوده و اقدام به فاش کردن راز و جزییات زندگی موکل اش نکند
 4. عدم سواستفاده از اعتماد موکل
 5. برقراری ارتباط خوب و موثر با موکلش و حس همدلی و همدردی با او برقرار کردن
 6. برگزاری جلسه های مشاوره جهت کمک به مراجعین برای رفع مشکلات حقوقی
 7. با صراحت و صداقت، میزان درصد موفقیت پرونده حقوقی را به مراجعین اش اعلام کند
 8. صداقت داشت در امور کاری خود
 9. برقراری نظم در انجام کار و امور وکالتی
 10. دفاعیات درست و اصولی از موکل در دادگاه
 11. تلاش برای پیروزی پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است
 12. حمایت از موکل از مراحل اولیه تا مراحل انتهایی حقوقی
 13. اجرای درست مراحل کاری و دادگاهی
 14. حضور در تمامی جلسات مربوط به دادگاه و دادسرا
 15. اخلاق مداری و داشتن صبر و حوصله
 16. مطالعه دقیق پرونده حقوقی و ارائه راه حل های درست و اساسی
 17. گرفتن حق و حقوق موکل با ارائه راهکار های مناسب
 18. بروز رسانی اطلاعات در صورت تغییرات قوانین حقوقی
 19. ارائه اسناد و مدارک موکل به دادگاه برای گرفتن حق و حقوق او
 20. رسیدگی به مراحل کاری و اجرایی پرونده
 21. گذراندن دوره های حقوقی با موفقیت
 22. ارائه استراتژی های درست برای حل مشکلات پرونده

کلام آخر

امور حقوقی، پیچیدگی و سختی های خاص خودش را دارد و قطعا به یک فرد حرفه ای در امور حقوق نیاز دارد که پیچ و خم این کار آشنا باشد و مراحل اجرایی و روند انجام کار را به طور اصولی بداند. قطعا برای اخذ یک وکیل حرفه ای، باید از کسانی کمک گرفت که وکلا را شناخته و بهتر بتوانند به شما کمک کنند همچنین منبع های معتبری هم مانند موسسه های حقوقی، سایت های حقوقی و یا مجلات حقوقی وجود دارد که با راهنمایی و مشاوره، بهترین وکیل و خبره ترین را پیشنهاد می دهند.

برخی تصور می کنند که خودشان می توانند از عهده مشکلات پرونده حقوقی خود برآیند، به همین دلیل از وکیل کمک نخواسته و ترجیح می دهند تا این امور را خودشان برعهده بگیرند ولی این کار یک اشتباه محض است و پرونده با درصد بالایی با شکست مواجه خواهد شد. به دلیل اینکه این امور نیازمند یک فرد آشنا به کار حقوقی است و قطعا یک فردی که گرفتار مشکلات حقوقی می شود، نمی تواند به این امور تسلط داشته باشد و مشکلات را به خوبی حل نماید.

در واقع هرچقدر که برای پرونده حقوقی خود، یک وکیل حرفه ای تر و خبره تری را انتخاب نمایید، شانس بیشتری برای موفقیت در پرونده حقوقی خود خواهید داشت و زودتر به حق و حقوق خود خواهید رسید. در این مقاله می توان ویژگی های وکیل خوب و موفق را شناخت و سپس با ملاقات با او، به نتایج بهتری برای اخذ وکیل رسید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا