وکلا

5 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس ⚖️【آپدیت 1402】

انتخاب و اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای جزو مهم ترین اموری است که پس از روبرو شدن با مشکلات حقوقی باید انجام پذیرد. برای شناخت بهترین وکیل در تهرانپارس، توصیه می شود تا انتهای مقاله را مطالعه کرده تا با بهترین وکیل در تهران در منطقه تهرانپارس آشنا شوید و کیله مشکلات حقوقی خود را اعم از ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره را به آن ها بسپارید.

از آنجایی که تهران جزو شهر های بزرگ محسوب می شود و طبیعتا مشکلات حقوقی هم در آن زیاد است، بنابراین بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران زیاد است که همگی آن ها در حوزه های مختلف وکالتی، تخصص و مهارت بسیار خوبی را دارند. یک وکیل خوب می تواند در مدت زمان محدودی یک پرونده پیچیده حقوقی را با موفقیت به پایان برساند و موکلش را در جهت صحیح راهنمایی کرده تا روال کاری به سرعت و به بهترین شکل انجام پذیرد.

در این مقاله به 5 تا از بهترین وکیل در تهرانپارس اشاره داشته ایم که هر کدام از آن ها دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی می باشند و سالهای زیادی در شهر تهران مشغول به کار حقوقی بوده اند و به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران توسط مردم شناخته شده اند.

بهترین وکیل در تهرانپارس

یک وکیل پایه یک دادگستری در همه ی امور حقوقی فعالیت و تخصص دارد و بهترین خدمات حقوقی و مشاوره های اصولی و کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد تا بتواند پرونده حقوقی را که بر عهده گرفته است با موفقیت به پایان برساند.

یک وکیل خوب و حرفه ای در تهرانپارس دارای تحصیلات آکادمیک بالایی می باشد و دانش و مهارت خوبی در حوزه وکالتی را دارد. همچنین داشتن سوابق کاری بسیار خوب و تجربیات بالای یک وکیل، در پیشرفت یک پرونده حقوقی تاثیرات مثبت در پی خواهد داشت زیرا وکیلی که دارای تجربیات بالایی است به مشکلات و چالش های موجود در پرونده های حقوقی آگاهی داشته و بهتر می تواند آن ها را مدیریت کند و تمامی مشکلات آن را از راه حل هایی که قبلا آزمایش کرده است به سرانجام برساند.

تنظیم لایحه دفاعیات از موکل، توسط وکیل انجام می پذیرد و سبب می شود تا حتی اگر همه چیز بر علیه موکل باشد با دفاعیات قوی که از جانب وکیل انجام می شود، رای دادگاه به نفع موکل تغییر پیدا کند و همه ی این موارد به سبب میزن مهارت و تخصصی است که یک وکیل دارد. همچنین وکیل با ارائه مستندات بسیار خوب از موکلش و ارائه دادن آن ها در دادگاه، به پیشرفت پرونده حقوقی کمک خواهد کرد.

تمامی این موارد به شرطی درست و اصولی انجام می شود که وکیل دارای مهارت و تخصص بالایی باشد تا بتواند به پیشرفت و مراحل اجرایی پرونده در جهت مثبت به خوبی عمل کند. متاسفانه وکلایی وجود دارند که با توجه به تجربه کم و ناکاربلد بودنشان، نمی توانند باعث موفقیت در پرونده های موکلشان شوند و همین موضوع سبب می شود تا با شکست روبرو شده و باعث ضرر و زیان در موکل شوند. از این رو انتخاب یک وکیل حقوقی حرفه ای و خوب بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که باید به طور جدی و باحساسیت بالا این انتخاب صورت پذیرد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

داوود چشمی

داوود چشمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد که در منطقه تهرانپارس همچنان مشغول به فعالیت حقوقی هستند. ایشان جزو وکلایی هستند که سابقه کاری بسیار زیادی داشته و نمونه پرونده های موفقیت آمیز زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است. همین موضوع سبب شده است تا مردم از او به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس یاد کرده و به او اعتماد کنند. آقای داوود چشمی در کلیه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت :

 • 18 سال سولبق و تخصص وکالت
 • دارنده گواهینامه فن مذاکره
 • دارنده گواهینامه فن دفاع حرفه ای وکالت از نهاد ریاست جمهوری
 • دارنده گواهینامه دوره تخصصی کاربردی داوری حقوقی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
 • دارنده لوح افتخار مدیر برتر از خانه مدیران و گواهینامه بین الملل ایزو سیستم
 • نویسنده صدها مقاله در حوزه ی حقوق و روانشناسی موفقیت در حوزه ی کسب و کار

شماره تماس: ٠٩١٢٣۴٣٩۵٠٠

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، دور فلکه، جنب بستنی آیس پک، خیابان ١۴٢ شرقی، پلاک ٣٩، واحد ۵

منصور زمانی

منصور زمانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران منطقه تهرانپارس به کلیه فعالیت حقوقی مشغول است. ایشان دارای سوابق بسیار خوب و بالایی در حوزه وکالت می باشد و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف مانند ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی، کیفری و غیره را به ثبت رسانیده است. آقای منصور زمانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس توسط مردم شناخته شده است و تسلط و تمرکز بالایی در قوانین وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاوره  حقوقی

شماره تماس: 09124263845

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، چهار راه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی چهارراه، جنب سونوگرافی مرکزی تهرانپارس، پلاک 116، طبقه 4، واحد 18

 عباس اسدی

عباس اسدی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران و در منطقه تهرانپارس می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهرانپارس توسط معرفی معرفی گردیده است. ایشان دارای نمونه پرونده های موفق زیاد حقوقی است و در زمینه دعاوی های کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده و غیره فعالیت دارد . آقای عباس اسدی مورد اعتماد و اطمینان کامل مردم قرار گرفته است و بهترین مشاوره ها را به آنان ارائه می دهد و همین موضوع سبب اطمینان و اعتماد کامل موکلین و مراجعین او شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۷۶۰۳۷

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک 77، واحد 8

مجتبی رجبی

مجتبی رجبی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در تهرانپارس تهران مشغول به امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی فعالیت تخصصی و حرفه ای دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس انتخاب شده است. آقای مجتبی رجبی وکیلی با صداقت در حوزه شغلی خود می باشد و دارای خلق و خوی بسیار خوبی هم می باشد و همین موضوع سبب اعتماد کامل موکلین و مراجعین او شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨٧٨٠۵۵

آدرس: تهران، تهرانپارس، چهار راه سید الشهدا، روبروی بنیاد شهید، جنب دفتر خدمات قضایی، پلاک ۱۶۰

محمد عامریان زاده

محمد عامریان زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران، منطقه تهرانپارس مشغول به کلیه امور حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانپارس شناخته شده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. آقای محمد عامریان زاده دارای بیانی خوب و تسلط کلامی بالایی است و بسیار حرفه ای از موکلش در دادگاه دفاع می کند و همین موضوع سبب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین او شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٨١۶٠١

آدرس: تهران، تهرانپارس، فلکه دوم، خیابان ١٧٠ شرقی (خیابان شهید رضایی)، پلاک ١٢، طبقه ٣، واحد ٨

وظایف اصلی بهترین وکیل در تهرانپارس

وکلای بسیار زیادی در تهران وجود دارد که دارای سوابق درخشان و تجربیات بسیار خوبی هستند و همچنین مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده اند. در منطقه تهرانپارس هم که در شرق تهران واقع شده است، وکلای خبره و حرفه ای زیادی مشغول به کار در حوزه های مختلف حقوقی هستند که هر کدام از آن ها خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند و توسط مردم به عنوان بهترین وکیل تهرانپارس انتخاب شده اند. از این رو تصمیم داریم تا برای انتخاب بهترین وکیل در تهرانپارس، مهم ترین وظایف یک وکیل را نام برده تا بهتری بتوانید وکیل های خوب و حرفه ای را دیگر وکلا تشخیص بدهید.

 1. یک وکیل خوب و موفق در وهله اول، باید منافع خود را نادیده بگیرد و سعی بر ایجاد سازش میان طرفین را داشته باشد خصوصا در پرونده هایی که نزاع و درگیری در آن ها وجود دارد و یا پرونده های مربوط به مبحث طلاق و خانواده.
 2. وکیل وظیفه دارد تا بین خود و موکلش قراردادی را تحت عنوان قرارداد وکالتی را وضع کند و تمامی موارد مهم که شامل وظایف وکیل و موکل است را به طور کامل و شفاف در آن قید کند و سپس یک نسخه با امضای خود و موکلش، به موکل تحویل دهد.
 3. وکیل از لحظه ای که پرونده موکلش را به عهده می گیرد در قبال او و کلیه امور حقوقی مربوط به پرونده تعهد و مسئولیت داشته و باید به نحو احسن این وظایف را انجام دهد. این وظایف شامل حضور در تمامی جلسات دادگاهی، طرح شکواییه، انعقاد قرارداد و هر آنچه را که برای پرونده حقوقی نیاز است و به پیشرفت او کمک می کند را انجام دهد.
 4. یک وکیل خوب و حرفه ای، تمامی مستندات و اسنادی را که به موکل کمک می کند را جمع آوری کرده و در دادگاه ارائه می دهد. همچین باید امانت دار خوبی باشد و این اسناد و مدارکی که از موکلش دریافت کرده است را در نهایت به او تحویل دهد.
 5. برگزاری جلسات مشاوره، می تواند به موکل بسیار کمک کند. وکیل با برگزاری جلسات دادگاهی، می تواند موکلش را در مورد مسائل حقوقی آشکار کرده و به تمامی سوالات او پاسخ دهد تا شک و شبهه ای برایش به وجود نیاید.
 6. بروز رسانی اطلاعات و داشن حقوقی وکیل، در روند اجرایی و کاری موکل بسیار کمک خواهد کرد. از آنجایی که قوانین حقوقی در حال تغییرات جزیی می باشند بنابراین یک وکیل نیاز است تا اطلاعات خود را بروز رسانی کند تا از سایر همکاران و رقبایش عقب نماند.
 7. یک وکیل باید قدرت این را داشته باشد تا با ارائه راه حل های مناسب و کاربردی، به روند اجرایی کار و پرونده تسریع ببخشد و بتواند مشکلات موجود در پرونده را تجزیه و تحلیل کرده و به شرایط موجود کمک کند.
 8. یک وکیل خوب و موفق، باید از علوم روانشناسی آگاهی داشته تا در هنگام ارتباط برقرار کردن با مراجعین و موکلینش، آن ها را درک کرده و بهتر بتواند با آن ها همدلی کند. همچنین وکیلی که خود را به جای موکلش می گذارد بهتر می تواند شرایط فعلی او را درک کند و سپس به او کمک کند.

مزایای بهره مندی انتخاب بهترین وکیل در تهرانپارس

 • عدم تلف شدن وقت موکل و سرعت بخشیدن به امور حقوقی
 • اجرای تمامی مراحل اجرایی پرونده به طور صحیح
 • جلوگیری از خسارات
 • پیشرفت اصولی پرونده
 • دفاعیات قوی و درست از موکل در دادگاه
 • داشتن علم حقوقی بالای وکیل و تسلط به تمامی قوانین و مقررات حقوقی
 • ارائه مشاوره های حرفه ای به موکل و راهنمایی درست در خصوص پیشبرد پرونده حقوقی
 • ارائه بهترین روش ها و راه های موثر در جهت پیش بردن اصولی پرونده
 • حمایت از موکل از ابتدا تا زمان صدور رای دادگاه
 • آرامش بخشیدن به موکل
 • حضور به موقع در دادگاه و دادسرا
 • عدم حضور موکل در دادگاه و سپردن تمامی امور مربوطه به وکیل خود
 • پیگیری و رسیدگی مداوم پرونده حقوقی توسط وکیل
 • به اطلاع گذاشتن موکل از کلیه مراحل اجرایی کار
 • رسیدن به نتایج مطلوب
 • به موفقیت رسیدن پرونده حقوقی در دادگاه با درصد بالا
 • تنطیم لایحه دفاعیات قوی توسط وکیل

کلام آخر

همانطوری که در این مقاله اشاره کردیم، انتخاب و اخذ یک وکیل خوب بسیار مهم است و دارای مزایای زیادی برای پرونده موکل خواهد بود و به پیشرفت پرونده حقوقی، بسیار کمک خواهد کرد. همچنین موکل در این شرایط دچار استرس و اضطراب فراوان ناشی از مشکلات حقوقی است که برایش به وجود آمده است، بنابراین اخذ یک وکیل خوب و متخصص، سبب می شود تا موکل احساس آرامش بیشتری داشته باشد و صفر تا صد امور حقوقی خود را در هر حوزه ای از وکالت، به وکیل بسپارد.

وکیل با تمامی قوانین ها و تبصره های حقوقی آشنایی داشته و همچنین به دادگاه و دادسرا آشنایی داشته و به مراحل کاری آن ها را به خوبی می داند. از این رو در مدت زمان کمتری و با سرعت بیشتری می تواند مشکلات موکلش را حل و فصل کند. بنابراین تسلط و تمرکز وکیل حقوقی، بسیار مهم است زیرا او سبب می شود تا نیمی از مشکلات موجود در پرونده حقوقی حل شود و از خسارات و ضرر و زیان های موکل جلوگیری به عمل آید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا