وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در لواسان ⚖️【آپدیت 1403】

گاهی به سختی می توان وکلای خوب را از وکلای بی تجربه و مبتدی تشخیص داد. اما ویژگی های کلیدی وجود دارد تا بتوان یک وکیل خوب و متخصص را از سایر وکلای دیگر تفکیک کرد. در شهر تهران با توجه به مناطق مختلفی که در آن وجود دارد، وکلای زیادی هم در مناطق مختلف تهران مشغول به کار وکالتی می باشند. در منطقه لواسان تهران هم، وکلای  زیادی به فعالیت مشغول می باشند که برای اخذ بهترین وکیل در لواسان، نیاز است تا یک وکیلی را انتخاب کنیم که خدمات حقوقی ارزشمندی را در اختیار موکلین و مشاورینش قرار دهدو به تمامی قوانین حقوقی تسلط و تمرکز بالایی داشته باشد زیرا تسلط داشتن بر قوانین و مقررات حقوقی برای یک وکیل ضروری است تا مشکلات موجود در پرونده حقوقی موکلش را به درستی مدیریت کند.

همچنین بهترین وکیل تهران، باید به تمامی مراحل اجرایی کار دادگاه آگاه بوده باشد و به طور اصولی آن ها را اجرا کند. در واقع درک قوانین دولتی می تواند تاثیرات قابل توجهی را بر تصمیم گیری آن ها بابت شرایط موجود در پرونده داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و وکلای معرفی شده در این مقاله را شناخته و سپس با تحقیقات درست، یکی از آن ها را برای امور حقوقی خود انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

معیار های انتخاب بهترین وکیل در لواسان

 • میزان سوابق و تجربیات یک وکیل در وهله اول، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا داشتن تجربیات بسیار خوب وکیل، سبب می شود تا نسبت به کلیه مشکلات پرونده های حقوقی دیگر آگاه بوده و چالش های موجود در پرونده را بشناسد
 • داشتن تخصص بالای وکیل، به شما کمک می کند تا با ارائه راه حل های مناسب و خلاقانه، به موثر ترین نتایج دست پیدا شود
 • بیان خوب و رسایی کلام خصوصا در هنگام اجرای دفاعیات موکلش در دادگاه، می تواند سبب تغییر رای در حکم قاضی شده و همه چیز به نفع موکل به پایان برسد و پرونده را با موفقیت همراه کند
 • صداقت داشتن در کلیه کارها خصوصا در شغل وکالت، می تواند موجب اعتماد و اطمینان در مردم شود و مردم به راحتی بتوانند وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند
 • یک وکیل هرچقدر که دارای مهارت های بیشتری باشد، بهتر می تواند به شرایط و مشکلات موکلش کمک کند زیرا می تواند با بهره گیری از مهارت هایی که دارد، زودتر به نتایج دست پیدا نماید
 • آگاهی از دانش روانشناسی در جهت نحوه درست و صحیح ارتباط با موکل
 • نظم در حوزه وکالت برای وکلا، بسیار حائز اهمیت است و سپس پیشبرد کاری وکیل خواهد شد
 • اخلاق مداری و روابط اجتماعی بالای وکیل، سبب برقراری ارتباط درست و صحیح با موکل و مراجعین خواهد شد
 • تحصیلات بالای وکیل و گذراندن دوره های مربوطه وکالت، به او در انجام ارائه راهکارهای موثر کمک زیادی خواهد کرد
 • مسئولیت پذیر بودن و متعهد بودن وکیل، سبب می شود تا تمامی امور حقوقی به درستی انجام پذیرد
 • پرهیز از دروغ و ریا به مردم و براساس قوانین به پیش رفتن، از ویژگی های مهم برای یک وکیل خوب و خبره می باشد.

بی تا امیری

بی تا امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0912190224802126568895

آدرس: تهران، لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی بانک ملت، جنب مصالح فروشی گلبداق، پلاک 850

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)


حسن صمدی

حسن صمدی

جناب آقای حسن صمدی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان تسلط و تخصص لازمه را در حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و غیره را برعهده دارند و دارای سوابق کاری درخشان نیز می باشند. آقای حسن صمدی ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • منابع ملی
 • امور اراضی

شماره تماس: 09121434901


معصومه یاوری کرمانی

معصومه یاوری کرمانی

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه لواسان تهران می باشد.ایشان سالهای زیادی است که در شهر تهران به فعالیت حقوقی مشغول می باشد و تمام سعی و تلاشش را برای جلب رضایت موکلینش دارد و بهترین خدمات حقوقی را به آنان ارائه می دهد. خانم معصومه یاوری کرمانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در لواسان شناخته شده است و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده و غیره به سایر فعالیت های حقوقی مشغول می باشد و در این دعاوی ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: 


سحر سجده ئی

سحر سجده ئی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و در منطقه لواسان به کار وکالتی در زمینه دعاوی های ملکی، تجاری، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی خیابان اتحاد، ساختمان اطلس، طبقه دوم


علی هادیانعلی هادیان

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در منطقه لواسان مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لواسان مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی می باشد و دارای فن بیان بسیار قوی می باشد که همین موضوع سبب شده است تا دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لواسان، میرداماد، خیابان وزیری پور، کوچه باغیانی، پلاک 21

نکات مهم جهت یافتن بهترین وکیل در لواسان

 1. تحقیقات لازمه را انجام دهید و از منابع های معتبر کمک بخواهید.
 2. از افرادی کمک بخواهید که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته اند و یا متخصص در امور حقوقی هستند.
 3. بودجه خود را در نظر بگیرید. برخی وکلا حق الوکاله زیادی را طلب می کنند. بنابراین باید مطمعن شوید که از پس تمامی هزینه های وکیل مورد انتخابی خود، برمی آیید.
 4. لیستی از وکلای انتخابی خود تهیه کرده و برای تحقیق در مورد هریک از آن ها زمان بگذارید.
 5. میزان تحقیقاتتان در مورد وکیل انتخابی تان باید به این صورت باشد که وکیل مورد نظرتان چه مدت به کار وکالتی مشغول است یا میزان موفقیت او در سایر پرونده هایی که بر عهده گرفته است چقدر بوده است.
 6. وقتی که وکیل مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتر است با موکلین قبلی که این وکیل را اخذ کرده اند، صحبت کنید و نظرات آن ها را در مورد او جویا شوید.
 7. برای شناخت بیشتر وکلا می توانید به سایت حقوقی مراجعه کنید و یا با مراجعه به مجلات حقوقی که به معرفی وکلا می پردازند مراجعه کرده و در مورد وکلای منطقه یا شهر خود، شناخت بیشتری پیدا کنید.
 8. قبل از تصمیم گیری نهایی، با چندین وکیل قرار ملاقات داشته باشید تا بهتر بتوانید از میان آن ها یکی را برگزینید.
 9. به میزان سوابق کاری یک وکیل دقت داشته باشید و وکیلی را انتخاب نمایید که سوابق درخشانی در حوزه وکالتی داشته باشد
 10. اگر جنسیت یا پیر یا جوان بودن وکیل برایتان مهم است، از همان ابتدا به این موضوع دقت نمایید. البته باید این را بدانید که پیر یا جوان بودن وکیل و یا خانم یا آقا بودن او، تاثیری در تخصص و مهارت او نخواهد گذاشت.
 11. صبر و حوصله داشته باشید و عجولانه وکیل خود را انتخاب نکنید
 12. سعی کنید وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی در یکی از دعاوی های مربوط به موضوع پرونده حقوقی شما را داشته باشد
 13. قبل از بستن قرارداد وکالتی، با وکیل خود مشاوره ای را برگزار کنید و تمامی مواردی را که از وکیل خود انتظار دارید را، در آن جلسه در نظر بگیرید.

وظایف مهم یک وکیل خوب و خبره چیست

 1. برگزاری مشاوره های مفید برای موکلین و مراجعینش در جهت راهنمایی به آن ها
 2. صداقت جزو ویژگی هایی است که برای یک وکیل الزامی می باشد و باید در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعینش با آن ها داشته باشد
 3. جمع آوری اطلاعات و مستندات مفید در دادگاه به نفع موکل
 4. تعهد و مسئولیت پذیری یک وکیل، می توانید نیمی بیشتر از وظایف اش را به درستی انجام دهد
 5. منظم بودن وکیل و وقت شناسی او برای خیلی از موکلین و مراجعین مهم می باشد و این ویژگی برای یک وکیل سبب می شود تا امور حقوقی به درستی پیش رود.
 6. وکیل موظف است تا در جلسات دادگاه و دادسرا حضور فعال و موثر داشته باشد و تمام تلاشش را برای دفاع از موکلش کند
 7. جمع آوری ادله های مفید و محکم در دادگاه
 8. بررسی پرونده حقوقی و پیگیری مداوم آن در جهت به زودتر رسیدن نتایج
 9. ارائه راه و روش های خلاقانه برای سرعت بخشیدن به کار
 10. موکل را در جریان گزارشات کاری قرار دادن
 11. پاشخ به تمامی سوالات مبهم موکل و آگاهی او در خصوص دانش حقوقی و مسائل و مشکلات موجود در پرونده حقوقی
 12. حفظ حق و حقوق موکل و تنظیم دفاعیات قوی و ارائه آن در دادگاه
 13. ارتباط خوب و درست با موکل در جهت پیشبرد امور و رسیدن به اهداف کاری
 14. سماجت داشتن در کار و رسیدن به نتایج مطلوب
 15. اعتماد به نفس و بالا بردن مهارت هایی در جهت پیشرفت کاری
 16. خلق و خوی مناسب و خوب در جهت برقراری ارتباط با مراجعین و موکلین
 17. حفظ اسناد و مدارکی که به او سپرده شده است
 18. فاش نکردن راز موکلین و مراجعینی که مشکلات  مسائل حقوقی شان را به او بازگو می کنند

کلام آخر

شهر تهران دارای مناطق بسیار زیادی می باشد که این مناطق جمعیت زیادی را در خود دارد. منطقه لواسان تهران هم جزو مناطقی است که وکلای خوب و با تجربه ای دارد و عزیزانی که در این منطقه زندگی می کنند می توانند با مطالعه در این مقاله و وکلایی که معرفی کرده ایم، نسبت به آن ها شناخت نسبی پیدا کرده و سپس امور حقوقی خود را با خیالی آسوده به آن ها بسپارند. اما قبل از هر اقدامی، پیشنهاد می شود تا پس از انتخاب یک وکیل، در مورد او و سوابق کاری اش تحقیق شود و سپس او را انتخاب نمود.

اخذ یک وکیل خوب و متخصص، مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و سبب می شود تا پرونده حقوقی تان با درصد بالایی از موفقیت همراه شود به حق و حقوقی که ضایع گردیده است، برسید. همچنین یک وکیل خوب می تواند درمدت زمان کمتری پرونده حقوقی را به پایان برساند و با موفقیت همراه کند زیرا می داند که چه موقع باید از تبصره ها و قوانین حقوقی در دادگاه استفاده نماید. بنابراین یکی از با اهمیت ترین اموری که یک فرد بعد از گرفتار شدن با مشکلات حقوقی باید انجام دهد، انتخاب و اخذ یک وکیل خوب و باتجربه برای پرونده حقوقی خود می باشد. زیرا وکیل به تمامی امور حقوقی آگاهی و اشراف کامل دارد و بهتر می تواند تمامی مشکلات حقوقی موکلش را حل و فصل کند.

3.5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا