وکلاوکیل کیفری

5 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری ⚖️【آپدیت 1402】

بهترین وکیل کیفری در ساری دارای ویژگی و شرایط هایی می باشد تا مردم به او اعتماد کرده تا بتوانند پرونده کیفری خود را به او واگذار کنند، بنابراین در این مقاله به بررسی و شناخت بهترین وکیل کیفری در ساری می پردازیم تا در هنگام انتخاب وکیل کیفری با مشکل مواجه نشویم زیرا اینگونه پرونده ها جزو پرونده های حساس و مهم می باشد و یکی از عوامل مهم در بخش کیفری، متخصص بودن وکلا در پرونده های جزایی است.

از این رو نیاز است تا در این گونه پرونده ها، وکلا را با حساسیت بیشتری انتخاب کرد و افرادی را که دارای سابقه و تجربه خوبی می باشند را به عنوان وکیل کیفری برای پرونده خود اخذ کرد.

اهمیت مراجعه به وکیل کیفری در ساری

تحصیلات و تجربه ی یک وکیل کیفری با مباحث جزایی در ارتباط است و در این زمینه باید دارای تجربه و مهارت زیادی باشند. هرچقدر که میزان تخصص و مهارت یک وکیل بیشتر باشد، حفظ حقوق موکل تضمین شده و در دادگاه به بررسی دقیق پرونده پرداخته می شود.

هر وکیل کیفری با استفاده از خلاقیت خود، می تواند در نحوه دفاع و تغییر مثبت در رای دادگاه موثر باشد. بنابراین برای هر پرونده کیفری، نیاز به برنامه ریزی و راهکار های کلی است و این موضوع برای تمامی پرونده ها یکسان نبوده و متفاوت می باشد.

وکیل کیفری با ارائه راهکار ها و پیشنهادات خود به موکلینش، از هدر دادن وقت جلوگیری می کند و با بهره گیری از دانش و تخصص خود، به حفظ حق و حقوق موکل کمک می کند.

مزایای انتخاب وکیل کیفری خبره در ساری

قصد داریم تا به مهم ترین مزایای یک وکیل کیفری خوب در شهر ساری بپردازیم تا در هنگام انتخاب وکیل، با در نظر گرفتن ویژگی های او، بهتر بتوانید او را برای پرونده تان انتخاب کنید.

 1. اخذ یک وکیل خوب و مجرب سبب می شود تا در خیلی از مواقع، رای دادگاه به نفع موکل تغییر پیدا کند و از بروز به وجود آمدن مشکلات بیشتر جلوگیری به عمل آید زیرا همه چیز بستگی به نوع دفاعیات وکیل کیفری در دادگاه دارد تا بتواند پرونده موکلش را با موفقیت همراه کند.
 2. با اخذ وکیل کیفری، موکل استرس و اضطراب کمتری را در طی انجام کار خواهد داشت و بهتر می تواند در دادگاه از خودش دفاع کند.
 3. کسی که با مشکلات کیفری مواجه می شود به دلیل نا آگاهی از قوانین کیفری و عدم شناخت از تبصره های قانونی، نمی تواند از عهده مراحل اصولی دادگاه مانند تنظیم شکایات، اظهارنامه یا لایحه ها برآید، بنابراین با مشکلاتی در این مسیر مواجه خواهد شد، اما یک وکیل خوب و متخصص به سرعت و به راحتی می تواند تمامی مراحل مربوط به پرونده کیفری را انجام دهد.
 4. وکیل دادگستری می تواند با بررسی دقیق شکایات، پرونده را مورد تجدید نظر قرار می دهد.
 5. تسلط و تمرکز کافی در کلیه قوانین کیفری و آشنا بودن به تبصره ها و ماده های قانونی، سبب می شود تا وکیل از راهکارهای مناسب تری برای حل مشکلات استفاده کند.
 6. اخذ یک وکیل کیفری، سبب جلوگیری از اتلاف وقت و از دست رفتن فرصت های مطلوب می شود.
 7. وکلا نسبت به افراد عادی، کمتر دچار اشتباه می شوند و با دقت و تخصصی که دارند تمامی موارد را به درستی بررسی می کنند.
 8. از آنجایی که فقط یک بار امکان مطرح کردن پرونده کیفری در دادگاه وجود دارد، بنابراین کمک گرفتن از وکیل کیفری خوب، سبب بالا بردن موفقیت در پرونده خواهد شد.
مطالب مشابه:  5 تا از بهترین وکیل ملکی در ساری
🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

محبوبه مختاری

محبوبه مختاری

وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشد و دارای سابقه بالا و درخشانی نیز می باشد. ایشان موفقیت در پرونده های مختلف وکالتی را عهده دار بوده است و سالهاست در حوزه مختلف وکالتی در شهر ساری مشغول به فعالیت هستند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 01133399460

آدرس: ساری، خیابان بعثت، کوچه هشتم

عارف محمدی

عارف محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مراجعینش ارائه می دهد و راه و روش های کاربردی و اصولی حقوقی را به آن ها نیز پیشنهاد می دهد. آقای عارف محمدی در زمینه های دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، امور شرکت ها و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112589550

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، بعدازتوکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد۲۱

غلامرضا میرزائی نژاد

غلامرضا میرزائی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان مازندران، شهر ساری مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف حقوقی می باشد. ایشان دارای سوابق درخشان و تجربه کاری بسیار بالایی است و همواره در تلاش است تا با ارائه مشاوره های حرفه ای که به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند، بتواند به مردم شهر ساری کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09113775684

محمد کلانتری

محمد کلانتری

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان مازندران و در شهر ساری مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی خانوادگی، تجاری، طلاق و غیره فعالیت دارد و به دلیل بیان و قدرت کلامی بالایی که دارد به عنوان بهترین وکیل کیفری در ساری شناخته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111510717

آدرس: ساری،خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی

وکیل پایه یک دادگستری شهر ساری می باشد و سابقه و تجربه بسیار بالایی در زمینه های حقوقی مختلف را دارد. همچنین ایشان سابقه مشاور حقوقی برای بانک های مختلف مانند بانک کشاورزی و سایر شرکت های معتبر دیگر را عهده دار بوده است. آقای علیرضا بابویه دارابی به مدت 17 سال به عنوان رئیس کمیسیون آموزش مرکز وکلای قوه قضائیه مازندران فعالیت داشته است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در ساری هم توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه کاری در زمینه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • بازرس هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه
 • دبیر کمیسیون نقل و انتقالات وکلای مازندران

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۹۸۳۲

آدرس: ساری، خیابان خیام، کوچه معراج، ساختمان معراج، واحد اول

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در ساری

دعاوی کیفری شامل چه مواردی است

دعاوی کیفری به دعاوی گفته می شود که از نظر قانون، جرم محسوب می شود و مرتکب شدن این جرم ها، مجازات هایی را شامل می شود. امور مربوط به کیفری بسیار حساس است زیرا به طور مستقیم با آبرو و حیثیت افراد و همچنین جان انسان ها در ارتباط است و همین موضوع سبب استرس و نگرانی افراد خواهد شد. بنابراین در هنگام وقوع انواع دعاوی کیفری، به یک وکیل حرفه ای و خبره نیاز است تا استرس و اضطراب افراد را کاهش داده و آرامش خاطر را برای آنان ایجاد کند.

از رایج ترین دعاوی کیفری در دادگاه های ساری می توان به جرائمی از جمله سرقت، چک بی محل، کلاهبرداری، قتل عمد و غیر عمد، ضرب و شتم، تجاوز، مواد مخدر، خیانت در امانت، دعوا های خیابانی، ضرب و شتم و غیره اشاره داشت. این جرائم پیچیدگی های خود را دارد و نیاز به رسیدگی و بررسی دقیق توسط افراد کاربلد و خبره را هم دارد و افراد شاکی و متهم برای حل و فصل اینچنین موضوعاتی باید از یک وکیل کیفری خوب کمک بگیرند، در غیر اینصورت موجب می شود تا به دلیل ناآگاهی از قوانین کیفری، با مجازات و حکم های سنگین روبرو شوند.

دادگاه های کیفری به دو دسته دادگاه های گروه یک و دادگاه های گروه دوم تقسیم بندی می شود. در اکثریت جرائمی مانند قتل عمد و غیرعمد، تجاوز، زنا، در دادگاه های گروه یک به حل و فصل آن ها پرداخته می شود و جرائم مربوط به گروم دوم برای سایر جرائم های دیگر از کیفری می باشد.

اهمیت سوابق کاری وکیل کیفری

قبل از عقد وکالت با وکیل کیفری خود، توصیه می شود تا در مورد وکیل مورد نظرتان تحقیقاتی را به طور کامل انجام دهید. شاید این موضوع در وهله اول چندان مهم به نظر نرسد ولی انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه می تواند در پرونده کیفری شما تاثیرات خوبی داشته باشد. بهتر است از سوابق و تجربه کاری وکیلی که می خواهید اختیار کنید مطلع شوید زیرا داشتن سوابق کاری بالای یک وکیل، دارای اهمیت زیادی است و نباید نسبت به آن بی تفاوت بود.

بهتر است تا به این نکته توجه داشته باشید که قبل از شروع دادرسی، وکیل کیفری خوب و با تجربه ای را انتخاب کنید زیرا اگر بعد از طی شدن مراحل دادرسی، اقدام به اخذ وکیل کیفری کنید، رسیدن به اجرای حکم مطلوب دشوار شده و وکلا در این شرایط کمتر وکالت این افراد را که از دادرسی آن ها گذشته است را برعهده می گیرند.

دعاوی کیفری نسبت به سایر دعاوی ها، نیاز به پیگیری و بررسی جدی دارند، به همین دلیل اهمیت دادن و تحقیق و بررسی برای انتخاب وکیل کیفری را باید جزو اولویت های مهم قرار داد. بنابراین سایت حقوقی وکیل از ما تلاش کرده است تا 10 تا از بهترین وکیل در ساری را به کاربران عزیز معرفی کرده تا با توجه به میزان سوابق و تخصص کاری وکلا، یکی از آن ها را انتخاب کنند.

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی

وظایف یک وکیل کیفری با یک وکیل حقوقی کاملا از هم متفاوت می باشد. در امور مربوط به کیفری، پرونده برای تحقیقات مقدماتی به دادسرا فرستاده می شود و سپس برای رسیدگی و بررسی قاضی، به دادگاه فرستاده می شود. وکیل کیفری در این مرحله، به دادسرا مراجعه می کند و امور مربوط به پرونده کیفری را که برعهده گرفته است را پیگیری می کند. اگر که در همان مرحله مقدماتی که در دادسرا شکل گرفته است، وقوع جرم آشکار شد، پرونده به مرحله تکمیل می رسد و سپس به دادستان ارجاع داده می شود تا در صورت تایید به قاضی دادگاه فرستاده شود، یعنی پرونده کیفری در این مرحله رسیدگی در دادگاه کیفری خواهد رسید.

اما در امور حقوقی، مرحله ی دادسرا و تحقیقات مقدماتی وجود نخواهد داشت. همچنین در امور مربوط به حقوقی، وکیل با هیچ یک از مقامات حقوقی و قضایی روبرو نخواهد شد و تنها با قاضی دادگاه در ارتباط است، ولی در امور مربوط به کیفری، وکیل با دادستان، نماینده دادستان، بازپرس و دادیار روبرو خواهد شد.

تفاوت های دیگر پرونده های حقوقی و کیفری به مدت زمان انجام کار و زود رسیدن به نتیجه نهایی است. پرونده های حقوقی نسبت به کیفری با سرعت بیشتری انجام می پذیرد و زودتر به نتیجه خواهد رسید، اما در پرونده های کیفری معمولا زمان انجام کار طولانی تر است.

دعاوی حقوقی به صورت خصوصی هستند و نمونه پرونده ها برای هر شخص از جامعه می باشد، اما در دعاوی کیفری، موضوعات بیشتر جنبه عمومی دارند و مربوط به کل جامعه می باشد.

یکی دیگر از تفاوت های کیفری و حقوقی، در احکام آن است. احکام مربوط به حبس، اعدام، تبعید و غیره در دادگاه کیفری صادر می شود. نکته ی دیگری که در شکایات کیفری و حقوقی وجود دارد این است که شکایات کیفری را می توان بر روی هر کاغذی نوشت و سپس به مراجع قضایی فرستاد، اما در شکایت حقوقی، نیاز به برگه مخصوص شکایت است که این برگه دادخواست نامیده می شود زیرا اگر شکایت حقوقی در برگه مخصوص دادخواست نوشته نشود، مورد پذیرش در دادگاه قرار نخواهد گرفت.

کلام آخر

اهمیت دادن به اخذ بهترین وکیل کیفری در ساری در پرونده های کیفری بسیار زیاد است. اخذ یک وکیل مجرب و متخصص در امور مربوط به کیفری، سبب می شود تا متهم یا شاکی بتواند پرونده کیفری را با سرعت بیشتری به پیش ببرد و در نهایت در اجرای حکم هم پیروز شود. از آنجایی که پرونده های کیفری از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار هستند پس نیاز است تا وکیلی انتخاب شود که دارای سوابق کاری بسیار خوب و تجربه ی بالایی باشد تا از این طریق بتواند به موکل کمک کند.

یکی از مزایای اخذ وکیل خبره کیفری، آرامش خاطر موکل است زیرا در پرونده های کیفری، میزان استرس و اضطراب در موکل بیشتر شده و به دلیل نا آگاهی از قوانین سخت و پیچیده کیفری، نیاز به یک حامی و نماینده که به امور کیفری مسلط می باشد را نیاز دارند تا در این شرایط، موکل با آرامش خاطر بتواند صفر تا صد پرونده اش را به وکیل کیفری خود بسپارد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا