وکلا

10 تا از بهترین وکیل در گیلان ⚖️【آپدیت 1402】

جستجوی یک وکیل حاذق از میان تعداد کثیری از وکلای دیگری که در شهر گیلان فعالیت می کنند، کار زمان بر و دشواری است و معمولا افرادی که درگیر کلیه مشکلات حقوقی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، ملکی و غیره می شوند به جستجوی این هستند تا سریع تر با وکیلی مجرب مشاوره داشته و پرونده خود را به او واگذار نمایند. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا لیستی 10 تایی از بهترین وکیل در گیلان را به شما معرفی کنیم تا در مدت زمان کمتری بتوانید بهترین وکیل را شناخته و کلیه امور حقوقی خود را به او واگذار نمایید. در این مقاله شما می توانید با شرایط و مشخصات یک وکیل خوب در گیلان هم آشنا شوید که در هنگام تحقیق از وکیل انتخابی خود، دچار سردرگمی نشده و یک انتخاب خوب داشته باشید.

یکی از دلایل مهم برای حساسیت داشتن به انتخاب وکیل این است که اکر از همان مراحل اولیه، وکیلی حاذق و خبره را برای امور حقوقی خود انتخاب کنید، دیگر دغدغه ی مشکلات پرونده حقوقی و مابقی مراحل کاری را نخواهید داشت زیرا دیگر تمامی کار ها و امور حقوقی به عهده وکیل می باشد و مانند یک حامی و نماینده حقوقی در کنار شما تا انتهای کار خواهد بود.

بهترین وکیل در گیلان چه کسی است؟

بهترین وکیل در گیلان به تمامی امور حقوقی تسلط دارد و دارای سوابق درخشان کاری می باشد. وکلای حاذق در گیلان با بهره گیری از دانش و مهارت بالایی که در امور حقوقی دارند به حل مشکلات موکلین خود می پردازند و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از آنان داشته تا بتوانند پرونده وکالتی که به آن ها واگذار شده را با موفقیت روبرو کنند.

یک وکیل خوب و حاذق، تمام تلاشش را برای گرفتن حق و حقوق موکلینش می کند تا آن ها را به نتایج دلخواهشان برساند. گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکلین، یکی از مهم ترین اموری است که باید توسط یک وکیل انجام گردد. این حق و حقوق می تواند مالی یا غیر مالی باشد که با راهکار ها و راه و روش هایی که یک وکیل آموخته، توسط او انجام می گردد.

یک وکیل خوب در گیلان، با زمانبندی و نظمی که در کار خود دارد، تمامی مراحل کاری را به درستی به پیش می برد و به دلیل آشناییتی که با قوانین حقوقی و دادگاه ها دارد، به پیشرفت و پیشبرد کاری کمک بسیار زیادی می کند.

تمامی این موفقیت ها، زمانی حاصل می شود که از یک وکیل خوب و با تجربه در کار حقوقی کمک بخواهیم. تنها یک وکیل خوب و خبره است که می تواند یک پرونده حقوقی حتی پیچیده و سخت را، با موفقیت همراه کند و وظیفه اش را به بهترین شکل انجام دهد.

مطالب مشابه: برای مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در لاهیجان کلیک کنید

 وحید پایه پره

 وحید پایه پره

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در استان گیلان و در شهر رشت به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان شناخته و معرفی شده است و به کلیه دعاوی های حقوقی می پردازد. آقای وحید پایه پره وکیلی متخصص در استان گیلان است و همچنان در این شهر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09111362001

آدرس: گیلان، رشت، گلسار، نبش خیابان ۹۳، مجتمع تجاری گلسار، طبقه ۴

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان گیلان، مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان معرفی شده است و با تلاش بالای خود توانسته تا دهها پرونده وکالتی را در کارنامه کاری خود به ثبت برساند. پشتکار و اراده خانم فاطمه خورسند باعث شده تا مردم به او اعتماد کرده و کلیه پرونده های حقوقی را به او واگذار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112359751

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد هشتم

 غلامرضا احمدزاده

غلامرضا احمدزاده

وکیل پایه یک دادگستری گیلان می باشد و متخصص در کلیه پرونده های دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی هستند. ایشان سابقه بالایی در حوزه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به مردم معرفی گردیده است. آقای غلامرضا احمدزاده وکیلی با اخلاقیات بسیار خوب است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود دارد و به آن ها در حل مشکلاتشان کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112373647

آدرس: گیلان، رشت، بلوار حافظ غرب، نرسیده به میدان دفاع مقدس، ساختمان پیشرو، واحد۴

 سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

سهیل کاظمیان حدادپور لنگرودی

وکیل پایه یک دادگستری در گیلان می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به مردم معرفی شده است. ایشان تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی ها دارد و در زمینه های مختلف حقوقی به کار وکالت مشغول است. آقای سهیل کاظمیان سالهای زیادی است که خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد و دارای سوابق درخشان کاری هم نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال تخصص در زمینه وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09113425815

آدرس: گیلان، رشت، خیابان 17 شهریور، بعد از دادگستری چله خانه، جنب مبل مجید، همکف پلاک 87

 انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است و تخصص بسیار بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان مشغول به کار است و به تمامی قوانین حقوقی تسلط بالایی دارد. خانم انسیه یوسف پور جلسات مشاوره ای حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر گیلان برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112909434

آدرس: گیلان، رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد شش

سید حسن جعفر نژاد

حسن جعفر نژاد

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان شناخته شده است. ایشان دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود در دادگاه دارد و مورد رضایت و اعتماد مردم واقع گردیده است. آقای حسن جعفر نژاد دارای قدرت بیان بسیار خوبی می باشد و خدمات حقوقی مفیدی برای مردم شهر گیلان دارد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری در وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۵۴۰۵۴

آدرس: گیلان، لاهیجان، لاهیجان اول، خیابان فیاض، نرسیده به فیاض ۳، ساختمان ۳۰۲، طبقه ۲

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان مشغول به کار وکالتی است. ایشان  به فعالیت های مختلفی در امور وکالت مانند ملکی، کیفری، ثبتی، مالی، طلاق، خانواده و غیره می پردازد و به تمامی این دعاوی ها هم تسلط و تمرکز بالایی دارد. آقای محمد شریف زاده با تخصص بالایی که در امور حقوقی دارد موجب جلب رضایت مردم شده است و پرونده های حقوقی در موضوعات مختلف به او واگذار می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در امور قراردادنویسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۱۴۴۵۸

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

باران نوروزی

باران نوروزی

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است و عضو اصلی کمیسیون روابط عمومی و کمیسیون حقوق زنان و خانواده در دوره یازدهم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گیلان هم می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان شناخته شده است و تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد. خانم باران نوروزی وکیلی با سوابق کاری بسیار خوبی است و مشاوره های حقوقی بسیار مفید و کاربردی را برای مردم شهر گیلان دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111386201

آدرس: گیلان، رشت،چهارراه گلسار، بلوار انصاری، روبروی بانک سپه، نبش کوچه مسعود، جنب مبل ایران، عمارت پدر، طبقه ۵، واحد ۷

امین آزاده عقیده

امین آزاده عقیده

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان است و دارای چندین سال سابقه درخشان وکالتی نیز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به مردم معرفی شده است و دارای تخصص بالای وکالتی است. آقای امین آزاده عقیده در دعاوی های ملکی، کیفری، طلاق، مالی، خانواده و غیره تخصص بالایی دارد و با راهنمایی هایی که از مردم دارد کمک های بسیار زیادی به آن ها می کند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 7 سال سابقه کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112353798

آدرس: گیلان، رشت، فلکه لاکانی،خیابان ضیابری، نرسیده به تقاطع سام، روبروی فروشگاه کوروش، ساختمان مهر، طبقه ۲ ، واحد ۳

 المیرا آسوبار

المیرا آسوبار

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان است و به تمامی دعاوی ها تسلط و تمرکز بالایی دارد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به کار و تخصص مشغول است. خانم المیرا آسوبار وکیلی با تجربه است و صداقت را در تمامی امور کاری خود به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121021394

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در رشت کلیک کنید

هزینه حق الوکاله وکیل گیلان

یک وکیل در گیلان با توجه به شرایطی که یک پرونده وکالتی دارد، حق الوکاله اش را تعیین می کند. این شرایط شامل سختی کار، پیچیدگی های یک پرونده، موضوع آن، زمانبر بودن و غیره که همگی در میزان حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود. وکیل با بررسی و مطالعه دقیق پرونده حقوقی مراجعه کننده اش، تمامی موارد و سختی های کار را در نظر می گیرد، سپس حق الوکاله را به او بیان می کند. در واقع وکیل با بررسی پرونده و مطاله دقیق آن، تمامی شرایط موجود در آن را سنجیده و سپس میزان حق الوکاله اش را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

البته برخی از وکلا هستند که علاوه بر شرایط موجود در پرونده، میزان حق الوکاله شان نسبت به سایر همکارانشان بالاتر است که یکی از دلایلش می تواند به دلیل سوابق کاری بالای وکیل و میزان موفقیت در پرونده های پیشین او باشد درغیر اینصورت نمی توان گفت که هر وکیلی که میزان حق الوکاله اش از سایر همکارانش بیشتر است پس حتما کارش بهتر است. عاقلانه ترین کار این است که در هنگام اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی خود، او را براساس هزینه ای که برای وکیل خود در نظر گرفته اید انتخاب نمایید. انتخاب یک وکیل با هزینه حق الوکاله ای بالا که نتوانید از عهده آن برآیید، می تواند مشکلات شما را از لحاظ مالی بیشتر کرده و به تنش و استرس شما بیافزاید.

موضوع مالی و حق الوکاله ی وکیل، شاید در همان مراحل اولیه چندان مهم به نظر نرسد ولی در ادامه ی مسیر و حل پرونده های وکالتی بسیار پررنگ خواهد بود بنابراین بهتر است در همان ابتدا به این موضوع توجه بیشتری داشته باشید.

کلام آخر

با مطالعه در این مقاله، می توانید با بهترین وکیل در گیلان آشنا شده و کلیه امور حقوقی خود را در زمینه های مختلف به این وکلا واگذار نمایید. تمامی وکلای معرفی شده در این لیست به تمامی موضوعات حقوقی اشراف داشته و تجربیات زیادی را در این خصوص دارند تا بتوانند بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهند و به آن ها کمک نمایند تا مشکلات حقوقی شان را به بهترین شکل حل و فصل کنند.

تنها یک وکیل خوب و خبره در کلیه امور حقوقی است که می تواند از عهده تمامی مشکلات پیچیده یک پرونده حقوقی برآید. اگر یک وکیل تخصص بالایی نداشته باشد و به قوانین و مقررات حقوقی اشراف نداشته باشد، پرونده را با شکست مواجه می کند و ضرر و زیان های بسیار زیادی برای موکلش به همراه خواهد داشت بنابراین انتخاب یک وکیل بسیار حائز اهمیت است و به موکلین کمک می کند تا مراحل کاری پرونده شان به صورت درست و صحیح به پیش رفته و مشکلاتی برای آن ها به وجود نیاید.

وکلای حاذق با بهره گیری از دانش و مهارت بالای حقوقی خود، بهترین راهکار ها را برای پرونده های حقوقی که برعهده گرفته اند، می دهند. هر پرونده حقوقی هم با توجه به شرایط و موضوعی که دارد، مشکلات و سختی های خاص خودش را دارد که براساس شرایط موجود در آن باید به آن پرداخته شود تا بهترین نتایج حاصل شود. مطالعه در این مقاله را از دست ندهید تا بهترین وکیل در گیلان آشنا شوید و به دور از هر گونه تنش و استرس، پرونده حقوقی خود را به وکلا بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا