وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در گیلان ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی یک وکیل حاذق از میان تعداد کثیری از وکلای دیگری که در شهر گیلان فعالیت می کنند، کار زمان بر و دشواری است و معمولا افرادی که درگیر کلیه مشکلات حقوقی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، ملکی و غیره می شوند به جستجوی این هستند تا سریع تر با وکیلی مجرب مشاوره داشته و پرونده خود را به او واگذار نمایند. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا لیستی 10 تایی از بهترین وکیل در گیلان را به شما معرفی کنیم تا در مدت زمان کمتری بتوانید بهترین وکیل را شناخته و کلیه امور حقوقی خود را به او واگذار نمایید. در این مقاله شما می توانید با شرایط و مشخصات یک وکیل خوب در گیلان هم آشنا شوید که در هنگام تحقیق از وکیل انتخابی خود، دچار سردرگمی نشده و یک انتخاب خوب داشته باشید.

یکی از دلایل مهم برای حساسیت داشتن به انتخاب وکیل این است که اکر از همان مراحل اولیه، وکیلی حاذق و خبره را برای امور حقوقی خود انتخاب کنید، دیگر دغدغه ی مشکلات پرونده حقوقی و مابقی مراحل کاری را نخواهید داشت زیرا دیگر تمامی کار ها و امور حقوقی به عهده وکیل می باشد و مانند یک حامی و نماینده حقوقی در کنار شما تا انتهای کار خواهد بود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در گیلان چه کسی است؟

بهترین وکیل در گیلان به تمامی امور حقوقی تسلط دارد و دارای سوابق درخشان کاری می باشد. وکلای حاذق در گیلان با بهره گیری از دانش و مهارت بالایی که در امور حقوقی دارند به حل مشکلات موکلین خود می پردازند و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از آنان داشته تا بتوانند پرونده وکالتی که به آن ها واگذار شده را با موفقیت روبرو کنند.

یک وکیل خوب و حاذق، تمام تلاشش را برای گرفتن حق و حقوق موکلینش می کند تا آن ها را به نتایج دلخواهشان برساند. گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکلین، یکی از مهم ترین اموری است که باید توسط یک وکیل انجام گردد. این حق و حقوق می تواند مالی یا غیر مالی باشد که با راهکار ها و راه و روش هایی که یک وکیل آموخته، توسط او انجام می گردد.

یک وکیل خوب در گیلان، با زمانبندی و نظمی که در کار خود دارد، تمامی مراحل کاری را به درستی به پیش می برد و به دلیل آشناییتی که با قوانین حقوقی و دادگاه ها دارد، به پیشرفت و پیشبرد کاری کمک بسیار زیادی می کند.

تمامی این موفقیت ها، زمانی حاصل می شود که از یک وکیل خوب و با تجربه در کار حقوقی کمک بخواهیم. تنها یک وکیل خوب و خبره است که می تواند یک پرونده حقوقی حتی پیچیده و سخت را، با موفقیت همراه کند و وظیفه اش را به بهترین شکل انجام دهد.

بهترین وکیل در گیلان

مطالب مشابه: برای مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در لاهیجان کلیک کنید

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان گیلان، مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان معرفی شده است و با تلاش بالای خود توانسته تا دهها پرونده وکالتی را در کارنامه کاری خود به ثبت برساند. پشتکار و اراده خانم فاطمه خورسند باعث شده تا مردم به او اعتماد کرده و کلیه پرونده های حقوقی را به او واگذار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاورحقوقی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

شماره تماس: 09112359751

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد هشتم


ابوطالب اصغری جیرهنده

ابوطالب اصغری جیرهنده

وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 893 در رشت هستند، ایشان عضو کانون وکلای دادگستری گیلان می باشند. قبول و کالت در دعاوی حقوقی‌، کیفری، خانواده، پرونده های تعزیرات حکومتی‌‌، دعاوی اداره کار(هیات های تشخیص و حل اختلاف) دعاوی مربوط به تغیر غیر کاربری غیر مجاز اراضی، کمسیون ماده 100 و 99 شهرداری و دعاوی در صلاحیت دیوان عدالت اداری را انجام میدهند. دلسوزانه به پرونده موکلین خود رسیدگی میکنند.

تخصص و مهارت:

 • دانشجوی دکتری حقوق و مدرس دانشگاه
 • مولف کتاب حقوق شهروندی و سازوکارهای تضمین آن در نظم حقوقی کنونی و مقالات آی اس آی وعلمی پژوهشی و علمی ترویجی و تخصصی
 • ارائه یاداشت تخصصی حقوقی به مطبوعات و سایتهای علمی
 • ارائه مقاله علمی در نشریه راه وکالت کانون وکلای دادگستری در گیلان
 • خانواده
 • حقوقی
 • کیفری
 • طلاق

شماره تماس:01332238491 _ 09113321550

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خ سعدی، نرسیده به سه راه معلم، روبروی بانک ملت


ترانه قادری

گروه-وکلای-پیشداد-1

گروه وکلای رشت، متشکل از تیمی از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب می باشد که جهت ارائه کلیه خدمات حقوقی در زمینه های مختلف به مردم به فعالیت می پردازد. گروه حقوقی پیشداد یک تیم حرفه ای برای ارائه بهترین راهکارهای حقوقی است و پیگیری مکرر، اطلاع رسانی مداوم و تسریع در خدمات حقوقی به موکل را برعهده دارد.

اعضای تیم وکلای پیشداد:

 • ترانه قادری: وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای گیلان به شماره پروانه ۷۷۰ – کارشناس ارشد حقوق خصوصی – عضو کمیته حقوقی شورای مرکزی حزب کارگزاران فعال اجتماعی – عضو اسبق کمیسیون معاضدت کانون وکلای دادگستری گیلان – مشاور حقوقی بانکها- عضو کمیته انظباطی حزب کارگزاران ، فعال اجتماعی

سوابق کاری:

 1. صفر تا صد پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده، تجاری، شهرداری و غیره
 2. با بیش از ده سال سابقه و تجربه کار حقوقی وکالت
 3. قبولی دعاوی ملکی(اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و غیره)
 4. پذیرش دعاوی کیفری( کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 5. دعاوی تجاری( ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و غیره)
 6. پرونده های شهرداری (تخلفات ساختمانی، تخریب، کمیسیون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده 77)
 7. دعاوی خانواده(مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره)
 8. مطالبه اسناد تجاری( چک، سفته، رسید دعاوی و غیره)
 9.  موفقیت در ۹۰ درصد پرونده ها با مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی
 10. بررسی و پیگیری پرونده به صورت متعدد و همراهی موکل تا زمان صدور حکم قطعی
 11. جمع آوری ادله محکم به نفع موکل برای گرفتن نتیجه عادلانه در دعاوی
 12. ارائه لایحه دفاعیه قوی و موثر و کاربردی جهت (اخذ حقوق تضییع شده موکل)

شماره تماس: 09114609039

(لطفا قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی حرفه ای و رایگان ما بهره مند شوید)

آدرس: 

(همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب)


المیرا آسوبار

المیرا آسوبار

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان است و به تمامی دعاوی ها تسلط و تمرکز بالایی دارد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به کار و تخصص مشغول است. خانم المیرا آسوبار وکیلی با تجربه است و صداقت را در تمامی امور کاری خود به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121021394

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه اول


حسین قزلباش

حسین قزلباش

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است و تخصص بسیار بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان مشغول به کار است و به تمامی قوانین حقوقی تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: گیلان،


جلال علیجان پور

جلال علیجان پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار کرده و راه حل های بسیار مناسبی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: گیلان،


مریم علیزاده

مریم علیزاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان مشغول به کار وکالتی است. ایشان به فعالیت های مختلفی در امور وکالت مانند ملکی، کیفری، ثبتی، مالی، طلاق، خانواده و غیره می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: 


مهیار یوسفی

مهیار یوسفی

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان است و وکیلی با سوابق کاری بسیار خوبی است و مشاوره های حقوقی بسیار مفید و کاربردی را برای مردم شهر گیلان دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: 


ناصر یوسفی

ناصر یوسفی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان است و دارای چندین سال سابقه درخشان وکالتی نیز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان به مردم معرفی شده است و دارای تخصص بالای وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس:

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در رشت کلیک کنید

هزینه حق الوکاله وکیل گیلان

یک وکیل در گیلان با توجه به شرایطی که یک پرونده وکالتی دارد، حق الوکاله اش را تعیین می کند. این شرایط شامل سختی کار، پیچیدگی های یک پرونده، موضوع آن، زمانبر بودن و غیره که همگی در میزان حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود. وکیل با بررسی و مطالعه دقیق پرونده حقوقی مراجعه کننده اش، تمامی موارد و سختی های کار را در نظر می گیرد، سپس حق الوکاله را به او بیان می کند. در واقع وکیل با بررسی پرونده و مطاله دقیق آن، تمامی شرایط موجود در آن را سنجیده و سپس میزان حق الوکاله اش را به مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

البته برخی از وکلا هستند که علاوه بر شرایط موجود در پرونده، میزان حق الوکاله شان نسبت به سایر همکارانشان بالاتر است که یکی از دلایلش می تواند به دلیل سوابق کاری بالای وکیل و میزان موفقیت در پرونده های پیشین او باشد درغیر اینصورت نمی توان گفت که هر وکیلی که میزان حق الوکاله اش از سایر همکارانش بیشتر است پس حتما کارش بهتر است. عاقلانه ترین کار این است که در هنگام اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی خود، او را براساس هزینه ای که برای وکیل خود در نظر گرفته اید انتخاب نمایید. انتخاب یک وکیل با هزینه حق الوکاله ای بالا که نتوانید از عهده آن برآیید، می تواند مشکلات شما را از لحاظ مالی بیشتر کرده و به تنش و استرس شما بیافزاید.

موضوع مالی و حق الوکاله ی وکیل، شاید در همان مراحل اولیه چندان مهم به نظر نرسد ولی در ادامه ی مسیر و حل پرونده های وکالتی بسیار پررنگ خواهد بود بنابراین بهتر است در همان ابتدا به این موضوع توجه بیشتری داشته باشید.

هزینه حق الوکاله وکیل گیلان

کلام آخر

با مطالعه در این مقاله، می توانید با بهترین وکیل در گیلان آشنا شده و کلیه امور حقوقی خود را در زمینه های مختلف به این وکلا واگذار نمایید. تمامی وکلای معرفی شده در این لیست به تمامی موضوعات حقوقی اشراف داشته و تجربیات زیادی را در این خصوص دارند تا بتوانند بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهند و به آن ها کمک نمایند تا مشکلات حقوقی شان را به بهترین شکل حل و فصل کنند.

تنها یک وکیل خوب و خبره در کلیه امور حقوقی است که می تواند از عهده تمامی مشکلات پیچیده یک پرونده حقوقی برآید. اگر یک وکیل تخصص بالایی نداشته باشد و به قوانین و مقررات حقوقی اشراف نداشته باشد، پرونده را با شکست مواجه می کند و ضرر و زیان های بسیار زیادی برای موکلش به همراه خواهد داشت بنابراین انتخاب یک وکیل بسیار حائز اهمیت است و به موکلین کمک می کند تا مراحل کاری پرونده شان به صورت درست و صحیح به پیش رفته و مشکلاتی برای آن ها به وجود نیاید.

وکلای حاذق با بهره گیری از دانش و مهارت بالای حقوقی خود، بهترین راهکار ها را برای پرونده های حقوقی که برعهده گرفته اند، می دهند. هر پرونده حقوقی هم با توجه به شرایط و موضوعی که دارد، مشکلات و سختی های خاص خودش را دارد که براساس شرایط موجود در آن باید به آن پرداخته شود تا بهترین نتایج حاصل شود. مطالعه در این مقاله را از دست ندهید تا بهترین وکیل در گیلان آشنا شوید و به دور از هر گونه تنش و استرس، پرونده حقوقی خود را به وکلا بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا