وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

وکلای پایه یک دادگستری می توانند همه دعاوی های مربوط به خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره را انجام دهند اما برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در ساری، وکیلی را انتخاب کنید که تخصص در تمامی امور خانواده و قوانین حقوقی را داشته باشد و سپس در بخش های جهیزیه، حضانت، نفقه، طلاق و موضوعاتی از این قبیل که جزو موضوعات خانوادگی هستند، مهارت و تخصص کافی را داشته باشد.

 بهترین وکیل طلاق در ساری یا خانواده، باید تمام تلاش و کوشش خود را جهت دفاعیه از موکلش در دادگاه به کار ببرد و حقی که از موکلش تضییع شده را بگیرد. برای شناخت بهترین وکیل در ساری، نیاز است تا ویژگی های یک وکیل موفق را بشناسید تا در انتخاب او دچار مشکل نشوید. بنابراین جهت اطلاعات بیشتر، توصیه می شود که تا پایان مطلب در این مقاله همراه ما باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در ساری

قبل از انعقاد قرارداد با وکیل خانواده و سپردن پرونده خانواده یا طلاق خود به وکیل، توصیه می شود تا وظایف مهم وکیل خانواده در ساری را بشناسید و بر اساس این وظایف تصمیم خود را گرفته که چه وکیلی را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. یک وکیل خوب و موفق خانوادگی، در ابتدا باید هدفش ایجاد صلح میان طرفین باشد و از شدت یافتن اختلافات جلوگیری کند تا مشکلات عمیق تر و گسترده تری به وجود نیاید.

وکیلی که وظایف اش را به خوبی بشناسد می تواند نتایج مطلوبی را از پرونده های موکلینش داشته باشد و نتیجه دادگاه را به نفع موکلش خاتمه دهد. به طور کلی وکیلی که وظایف خود را به درستی انجام ندهد و صرفا به فکر منافع و پول باشد هیچگاه نمی تواند موجب موفقیت در پرونده های وکالتی شود. بنابراین توصیه می شود تا در جستجوی وکیلی باشد که احساس مسئولیت داشته و به تمامی وظایف اش آگاه باشد.

 • یکی از وظایف مهم وکیل خانواده، پیگیری و بررسی مداوم و مستمر پرونده خانوادگی است که بر عهده گرفته است. پیگیری منظم پرونده تا زمان رسیدن به نتایج مطلوب، از دیگر وظایف مهم وکیل خانوادگی در ساری به شمار می آید که نباید نادیده گرفته شود.
 • جمع آوری اسناد و مدارک به نفع موکل، حضور به موقع در جلسات دادگاه، نامه نگاری ها، طرح لایحه، انجام کلیه امور قضایی و دیگر امور مربوط به خانوادگی حقوقی از دیگر وظایف مهم وکیل خانواده است که باید به آن پرداخته و توجه شود.
 • ارائه مشاوره های اصولی و درست به موکلین در رابطه با موضوع پرونده و همچنین آگاه و آشنا کردن موکل با قوانین مهم دادگاه، جزو مواردی است که باید در جلسات مشاوره ای با موکل مطرح شود تا موکل به صورت خودسرانه و یا از روی ناآگاهی دست به اقدامی نزند.
 • وکیل خانواده موظف است تا به تمامی سوالاتی که برای موکل مبهم است پاسخ شفاف بدهد و با صداقت با او صحبت کند و از دادن وعده های دروغین به موکلش خودداری کند. در واقع صداقت داشتن با موکل در طی مراحل کاری، یکی از ویژگی های مهم از نظر اخلاقی برای یک وکیل خبره محسوب می شود.
 • وقت شناسی وکیل و حضور به موقع او در دادگاه، از وظایف مهم وکیل می باشد که باید به آن توجه اساسی شود.

مهم ترین نکات در هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده

 1. زمانی که وکیلی را برای پرونده خانوادگی خود انتخاب می کنید، در وهله اول باید میزان تجربه و تخصص او را در زمینه مربوط به موضوع دعاوی خود بسنجید زیرا برخی وکلا هستند که در همه ی زمینه های حقوقی فعالیت دارند ولی معمولا در یک یا دو حوزه تخصص بیشتری داشته اند، بنابراین با تحقیقات در این مورد، وکیلی را انتخاب کنید که در حوزه خانواده تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.
 2. برقراری ارتباط عالی و قدرت کلامی بالا، جزو نکات مهمی است که در انتخاب وکیل خانواده باید آن را مد نظر قرار داد. وکیلی که بتواند ارتباط موثری با موکلش برقرار کند، موکلین و مراجعه کنندگان بیشتر به او اعتماد کرده و می توانند با او احساس راحت تری داشته باشند. همچنین میزان قدرت بیان و کلام یک وکیل در دادگاه، می تواند قدرت دفاعیه از موکل را بالا ببرد و باعث ایجاد تغییر حکم به نفع موکلش شود.
 3. صبوری و کنترل احساسات در یک وکیل، جزو ویژگی های مثبت اخلاقی وکیل می باشد که یک وکیل موفق باید این ویژگی ها را در خود تقویت کند زیرا پرونده های خانوادگی یا دیگر پرونده های حقوقی ممکن است زمانبر شده باشد و از حوصله خارج شود، بنابراین نیاز به صبر و حوصله بالای وکیل دارد تا وکیل بهتر بتواند تا انتها پرونده خانوادگی را به پیش ببرد.
 4. داشتن قدرت تجزیه و تحلیل در یک وکیل، باعث می شود تا پرونده های حقوقی در مدت زمان کمتری خاتمه یابد زیرا وکیلی که قدرت تجزیه و تحلیل مشکلات پروندههای حقوقی را داشته باشد به پیشروی در پرونده کمک خواهد کرد.
 5. نکات در هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده

فاطمه خلیلی پالندی

فاطمه خلیلی پالندی

سرکار خانم فاطمه خلیلی پالندی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ساری می باشد. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با شماره پروانه 49489 می باشد. خانم فاطمه خلیلی دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

 شماره ی تماس: 09113266012

 آدرس: مازندران، ساری، خیابان شیخ طبرسی، بین طبرسی ۳ و ۵، ساختمان روستیک، طبقه ی چهارم، واحد ۱۰

ثمینه بابائی

ثمینه بابائی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانواده در ساری شناخته شده است و تعداد پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است. خانم ثمینه بابائی با دفاعیات بسیار خوبی که در دادگاه از موکلینش داشته است، سبب شده تا مردم به او اعتماد و اطمینان داشته باشند و پرونده های حقوقی شان را به او بسپارند. همچنین ایشان در زمینه دعاوی های خانوادگی، ملکی، کیفری، تجاری، اسناد و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد8

جواد حبیبی

جواد حبیبی

وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران و شهر ساری است و خدماتی را از جمله تنظیم شکواییه، نوشتن اوراق قضایی و غیره را انجام می دهد. ایشان مشاوره های حرفه ای را به موکلین خود ارائه می دهد و به آن ها برای رفع مشکلشان کمک می کند. آقای جواد حبیبی در شغلش بسیار با صداقت است و یکی از اهدافش، موفقیت پرونده های موکلینش می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در ساری معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان مازندران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09113232336

آدرس: ساری، بلوارطالقانی، مقابل شرکت گاز استان، ساختمان روزنامه بشیر مازندران، طبقه 1

اهمیت کمک گرفتن از وکیل خانواده در شهر ساری

به جرات می توان گفت که اخذ یک وکیل خانواده در هنگام بروز مشکلات خانوادگی، مزایاهای زیادی را در پی دارد.

 • در واقع اخذ یک وکیل ماهر خانوادگی، سبب می شود تا پرونده به نفع موکل خاتمه پیدا کند، حتی اگر تمام مدارک برعلیه موکل باشد.
 • نقش موثری که یک وکیل در پرونده خانوادگی دارد باعث می شود تا میزان خطا و اشتباه در انجام امور حقوقی کاهش پیدا کند و درصد موفقیت پرونده بالاتر رود.
 • وکیل خانوادگی به تمامی احکام و قوانین حقوقی مربوط به خانواده، تسلط دارد و موظف است تا به پرونده موکلش رسیدگی کند.
 • وکیل خانواده که پرونده ای را به عهده می گیرد، از ابتدای راه همراه شما بوده و در تمامی مراحل کاری پرونده هم حضور خواهد داشت. همین موضوع سبب می شود تا موکل اطمینان و آرامش بیشتری داشته باشد و دچار استرس و اضطراب در طی مسیر نشود.
 • بررسی و پیگیری پرونده خانوادگی نیاز به هزینه و زمان دارد و اگر مسیری را به اشتباه پیش ببرید دچار ضرر و زیان خواهید شد اما با انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه در شهر ساری، می توانید مسیر صحیح را انتخاب کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.
 • در برخی از مواقع، انجام امور دادگاهی از عهده و حوصله افراد عادی خارج است، بنابراین سپردن این امور به وکیل، سبب می شود تا وکیل حتی به جای موکلش اش در دادگاه حاضر شود و از جانب او کلیه امور را انجام دهد.

وکیل خانواده خانم یا آقا؟

یکی از سوالاتی که معمولا برای موکلین در هنگام انتخاب وکیل مطرح می شود این است که وکیل خانواده خانم انتخاب کنم یا آقا و یا اینکه کدام بهتر می توانند پرونده خانوادگی را انجام بدهند و درصد موفقیت را بالا ببرند. در پاسخ به این سوالات باید گفت به طور قطعی نمی توان گفت وکالت خانوادگی وکیل خانم بهتر است یا آقا، ولی معمولا پیش آمده است که موکلین خصوصا خانم ها در انجام پرونده های خانوادگی، وکیل خانم برمی گزینند، شاید از این جهت که فکر می کنند یک خانم بهتر می تواند مشکلات آنان را درک کند و یا از جهت اینکه با خانم ها احساس راحتی بیشتری می کنند بنابراین وکیل خانم را انتخاب می کنند.

اما به طور کلی مرد یا زن بودن وکیل، نمی تواند پارامتر مهمی برای انتخاب وکیل باشد، ولی حق موکل است که براساس میزان شناختی که از خود دارد و براساس شرایط و محدودیت های خود، وکیل آقا را انتخاب کند یا خانم.

نمونه پرونده های مطرح در دادگاه خانواده

پرونده های خانوادگی حساس بوده و دارای پیچیدگی های خاصی هم می باشد. نمونه پرونده های خانواده ای وجود دارد که بیشتر از سایر پرونده های دیگر در دادگاه مورد قضاوت قرار می گیرد. این نمونه پرونده ها عبارتند از:

 • موضوعات مربوط به امور طلاق
 • پرداخت نفقه به زن و فرزندان
 • اختلافات مربوط به ازدواج های صیغه ای و یا موقت
 • تمکین و عدم تمکین
 • حضانت
 • سرپرستی کودکان بی سرپرست و یا کودکانی که در بهزیستی به سر می برند

نمونه پرونده های مطرح در دادگاه خانواده

کلام آخر

یکی از دغدغه های افراد در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی خصوصا طلاق، پیدا کردن یک وکیل خوب و باتجربه است. در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری پرداخته ایم که دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی هستند و دارای تجربیات بالایی در حوزه خانوادگی هم می باشند. بنابراین با مطالعه در این مقاله و شناخت وکلای ساری، می توان وکیلی را انتخاب کرد که بتواند مشکلات خانوادگی را حل و فصل کند.

توصیه می شود در هنگام انتخاب وکیل خانواده قبل از هر اقدامی، ابتدا در مورد او تحقیقات گسترده ای را انجام دهید و نسبت به نتایج پرونده هایی را که به عهده داشته است آگاه شوید. سوابق کاری و تخصص وکیل بسیار مهم می باشد و نباید از این موضوع غافل شوید. بنابراین با در نظر گرفتن تمامی این موارد برای انتخاب وکیل، می توانید در نهایت تصمیم نهایی خود را بگیرید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام دوست عزیز
   بخاطر مشکلی که در تصاویر امده بود پوزش می طلبیم.
   از اینکه در بهبود کیفیت ما رو یاری می دهید از شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا