وکلاوکیل ملکی

5 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل ملکی در سمنان چه کسی است؟ چگونه می توانم برای پرونده ملکی ام، یک وکیل خوب و خبره پیدا کنم؟ این سوالات زمانی به وجود می آید که درگیر مشکل حقوقی ملکی شوید و در آن شرایط، یکی از مهم ترین دغدغه ذهنی تان این است که بتوانید بهترین وکیل در سمنان را شناخته و صفر تا صد امور حقوقی ملکی خود را به او واگذار کنید.

وکیل ملکی به شخصی اطلاق می شود که در کلیه امور و دعاوی مربوط به ملک و املاک، آگاهی داشته باشد و حوزه تخصصی اش در زمینه املاک و اراضی بوده و پرونده های زیادی را در این خصوص انجام داده باشد.

سخت گیری برای انتخاب یک وکیل ملکی خوب، بسیار حائز اهمیت است، زیرا ملک دارای ارزش بسیار زیادی است، به همین دلیل برای جلوگیری از ضرر و زیان، نیاز است تا با یک وکیل متخصص ملکی مشورت کرد و از تجربیات او استفاده شود. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل ملکی در سمنان پرداخته ایم که این وکلا دارای سوابق و تجربیات بسیار خوبی در زمینه حقوقی هستند و باعث می شوند تا پرونده ملکی تان با موفقیت همراه شود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف وکیل ملکی در سمنان

هر وکیلی در قبال شغلش و پرونده ای که بر عهده می گیرد وظایفی را بر عهده دارد که باید به آن ها عمل کند. مهم ترین وظایف وکیل ملکی به شرح زیر می باشد:

 1. باید در قبال وکالت نامه و قراردادی که بین موکل و وکیل تنظیم شده است تعهد داشته و به آن عمل کند.
 2. از فریب دادن موکل و دادن وعده و وعید های دروغین به او پرهیز کند.
 3. تنها به فکر منافع خود نباشد.
 4. رسیدگی و پیگیری به پرونده هایی که بر عهده گرفته است، از مهم ترین وظایف او می باشد. پیگیری مداوم و مستمر پرونده ملکی، سبب می شود تا در روند کار تسریع ایجاد شود.
 5. در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور موکل، به جای او در جلسات دادگاه شرکت کرده و از او دفاعیات لازمه را به عمل آورد.
 6. جمع آوری مدارک، اسناد و مستندات، به نفع موکل را انجام داده و سپس به دادگاه ارائه دهد.
 7. اطلاعات خود را به روز کرده و مطالعه پیوسته کتب های حقوقی را داشته باشد تا از رقبایش عقب نماند.
 8. از تمام علم و دانش خود برای موفقیت در پرونده موکل استفاده کند و تمام تلاشش را در این خصوص به کار برد.
 9.  ارتباط خوب و موثر با موکلش برقرار کند و از خلق و خویی خوب برخوردار باشد.
 10. صبر و تحمل بالایی داشته باشد، زیرا اکثریت پرونده های حقوقی، نیاز به زمان دارند و ممکن است از حوصله ی برخی وکلا خارج باشند.
 11. گزارشاتی را مبنی بر مراحل و شرایط کار پرونده، به موکلش ارائه دهد.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در سمنان

برای جلب اعتماد مراجعین به وکیل ملکی، وکیل باید ویژگی هایی را در خود تقویت کرده، تا به عنوان بهترین وکیل شناخته شده و موجب رضایت مردم واقع شود.

بنابراین به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی می پردازیم:

 • بهترین وکیل در حوزه ی ملکی، تخصص و تسلط کافی را دارد و آشنا به قوانین مدنی و ملکی است.
 • یک وکیل ملکی خبره، بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلش می کند و تمام تلاشش را برای اینکه حکم دادگاه را به نفع موکلش تغییر دهد، انجام می دهد.
 • یک وکیل خوب، در کارش صداقت دارد و با صراحت و صداقت با موکلینش در مورد شرایط پرونده صحبت می کند و از هرگونه وعده و وعید و دادن نتایج صد در صدی برای پرونده موکل، جلوگیری می کند.
 • یک وکیل مجرب، باید نسبت به پرونده ملکی که بر عهده گرفته است مسئولیت و وظیفه داشته باشد و به تعهداتش عمل کند.
 • وکیل ملکی باید دانش خود را در زمینه ملکی بالا برده و از تغییرات قوانین ملکی که ممکن است به وجود آید، آگاه شود.
 • اخلاق مداری و رفتار شایسته وکیل با موکل خود، از مهم ترین ویژگی هایی است که یک وکیل در قبال موکل خود دارد و تا پایان مسیر باید با او را همراهی کند.
مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان

اقدس رهائی

اقدس رهائی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و سالیان بسیار زیادی است که در شهر سمنان مشغول به فعالیت حقوقی مانند ملکی، کیفری، ثبتی، طلاق و خانواده است. ایشان ده ها پرونده وکالتی موفق را در کارنامه کاری خود دارد و تلاش می کند تا بهترین راهکار های اصولی را به موکلینش ارائه دهد. برای مراجعه به خانم اقدس رهائی و بهره گیری از مشاوره های ایشان، می توان وقت مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری را داشته باشید و سپس اقدام به قرارداد کنید. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان هم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 12 سال سابقه کار تخصصی وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

سید حسین سادات حسینی

سید حسین سادات حسینی

وکیل پایه یک دادگستری استان سمنان می باشد و به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان توسط مردم شناخته شده است. ایشان دارای قدرت و نفوذ کلامی بسیار بالایی می باشد و به خوبی از موکلینش در برابر قاضی دادگاه دفاع می کند و به کلیه قوانین های حقوقی تسلط بالایی هم دارد. همچنین ایشان مورد اعتماد مردم و موکلینش واقع گردیده است. آقای سید حسین سادات حسینی در کلیه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، مالی، ثبتی، تجاری و غیره تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه استان سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121318699

آدرس: سمنان، بلوار نهضت سواد آموزی، خیابان دهخدا، ساختمان پنجم جنوبی

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

وکیل پایه یک دادگستری استان سمنان است و در این شهر سالهای زیادی است که مشغول به کار در حوزه حقوق می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان معرفی گردیده است و  مردم از او به عنوان وکیل با صداقت و متخصص یاد می کنند. آقای سلمان قدرتی دارای تعهد اخلاقی بالا در کار وکالتی اش می باشد و همواره صداقت را در کلیه امور حقوقی اش به کار می برد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123319950

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

وکیل پایه یک دادگستری در سمنان است و سالهای زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت دارد و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان شناخته شود. ایشان دارای فن بیان عالی می باشد و از موکلینش در دادگاه به خوبی دفاع کرده و یکی از اهدافش موفقیت پرونده های موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۷۳۴۲

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

زهرا صادقی

زهرا صادقی

وکیل پایه یک دادگستری  است و به عنوان بهترین وکیل ملکی سمنان شناخته است. ایشان در استان سمنان مشغول فعالیت در زمینه دعاوی های ملکی، خانواده، کیفری، اسناد و مدارک، مالی، طلاق و غیره می باشد و در این زمینه ها تخصص و مهارت بسیار خوبی هم دارد. خانم زهرا صادق  خلق و خوی بسیار خوبی دارد و ارتباط موثر و خوبی را با موکلینش برقرار می کند. او توانسته است سبب جلب اعتماد و اطمینان موکلینش شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125318867

حمیدرضا ابراهیم زاده

حمیدرضا ابراهیم زاده

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان است و دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی در حوزه حقوق می باشد و همین موضوع سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان شناخته شود و مردم جهت کلیه امور حقوقی به او مراجعه کنند. ایشان نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود دارد و همواره تلاش می کند تا موجب رضایت مراجعین و مردمش شود. آقای حمیرضا ابراهیم زاده به عنوان بهترین وکیل ملکی در سمنان فعالیت حقوقی دارد و در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، خانواده، ثبتی و غیره هم تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 •  بیش از 12 سال سابقه کار در حوزه وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۴۹۰۱.

آدرس: سمنان، خیابان فجر بین ۶و۷ نبش شمالی،  بازار روز، طبقه۱

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به دو بخش نقسیم می شود که شامل حقوقی و کیفری می باشد که در ادامه به شرح توضیحات آن می پردازیم:

دعاوی حقوقی

به دعاوی گفته می شود که به نوعی به اختلافات اشاره دارد که این اختلافات در مواردی همچون قرارداد، ضمانت نامه ها، پرداخت اجرت المثل، تنظیم در اسناد و غیره به وجود می آید. بهترین وکیل ملکی در سمنان می تواند این نوع از دعاوی ملکی را پیگیری کرده  و حق موکل خود را باز پس گیرد. معمولا جرمی برای این نوع از دعاوی حقوقی وجود ندارد و با پرداخت خسارات مالی حل و فصل می شود.

دعاوی کیفری

این نوع از دعاوی، زمانی به وجود می آید که یک ملکی به چندین نفر فروخته شود، یا اسناد ملکی جعل بوده باشد و یا خیانتی در خصوص ملک به شخصی انجام شده باشد که به مفهوم خیانت در امانت است. وکیل ملکی موظف است تا در این شرایط، به بررسی و پیگیری شرایط کاری دعاوی کیفری بپردازد و در این مورد می توان گفت که وظیفه وکیل ملکی قدری پیچیده تر از دعاوی حقوقی ملکی می باشد، زیرا در این نوع از دعاوی، وکیل با مسائل کیفری و ارتکاب جرم سر و کار خواهد داشت.

 اموال غیر منقول چیست

معمولا در دعاوی های ملکی، در مورد اموال غیر منقول زیاد صحبت می شود و ممکن است تا به حال در مورد آن شنیده باشید.

اموال غیر منقول به اموالی گفته می شود که امکان جا به جایی این اموال وجود ندارد و مکان آن، ثابت می باشد مانند ملک و اراضی.

اموال دیگری وجود دارد که به آن اموال غیر منقول گفته می شود که به دو دسته ی املاک مسکونی و تجاری تقسیم می شوند.

در املاک تجاری ، مکان هایی همچون تجاری، بانک ها، دفاتر، فروشگاه ها و غیره می باشد و املاک مسکونی هم شامل ساختمان ها و ملک هایی هستند که برای سکونت مورد استفاده قرار می گیرند مانند آپارتمان و خانه های یک طبقه ای.

اراضی به دو دسته شهری و خارج از محدوده شهری تقسیم می شود و جزو اموال غیر منقول به حساب می آید. در اراضی شهری، مکان هایی مانند اقامتی، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و در اراضی خارج از شهر، زمین های زراعی، سوله، زمین کشاورزی مورد استفاده می باشد که این گونه مکان ها، امکان ساخت و ساز در آن ها وجود ندارد مگر اینکه تغییر کاربری صورت گیرد.

مزایای اخذ بهترین وکیل ملکی در سمنان

 • اصولی جلو رفتن تمامی مراحل دادگاهی و حقوقی
 • نیاز به عدم حضور موکل در جلسات دادگاه
 • بالا رفتن درصد موفقیت پرونده ملکی
 • گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل در مدت زمان کمتر
 • کاهش زمان پرونده ملکی
 • جلوگیری از خسارات و ضرر و زیان موکل
 • تسریع در روال کاری پرونده ملکی
 • آرامش خاطر و کاهش استرس و اضطراب در موکل
 • در صورت زیر پا گذاشتن قوانین پایان کار از سوی فروشنده، وکیل ملکی این اجازه را دارد تا غرامت و پایان کار را دریافت کند

کلام آخر

دعاوی ملکی، جزو پرونده هایی است که در مراجع قضایی، زیاد به آن پرداخته می شود و ممکن است، بروز اختلافات کوچک منجر به دعوا میان مستاجر و صاحب خانه شود و دلایلی دیگر که به طور کامل در مقاله توضیح داده شده، بنابراین برای حل و فصل این مشکلات، نیاز است تا از یک وکیل متخصص ملکی کمک گرفته و مشکلات خود را به او بسپارید.

وکیل ملکی با استفاده از دانش و تخصص خود در قوانین ملکی، مشکلات را با سرعت حل کرده و بهترین راه و روش ها را در اختیار موکلش قرار می دهد و همچنین با ارائه مشاوره های حرفه ای، به او در انجام مراحل کاری و حقوقی کمک زیادی خواهد کرد.

در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با وکلای در حوزه ملک آشنا شوید و میزان تخصص و مهارت آنان را بسنجید و سپس آنان را انتخاب کنید. همچنین اطلاعاتی در مورد حوزه ملکی و حقوقی را در این مقاله در اختیار کاربران عزیز قرار دادیم تا به طور نسبی، از قوانین حقوقی آگاهی پیدا کنند تا بهتر بتوانند از روال کاری پرونده ملکی خود باخبر باشند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا