وکلاوکیل کیفری

5 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی بهترین وکیل کیفری در سمنان چندان کار سختی نمی باشد. معمولا در شهرستان ها به دلیل وسعت کمی که نسبت به شهر های بزرگ دارند راحت تر می توان بهترین و خبره ترین وکلا را پیدا کرد. با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکلا را در هر حوزه ای از وکالت که بخواهید پیدا کرده و سپس امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

سایت وکیل از ما، تلاش کرده است تا بهترین وکیل کیفری در سمنان یا بهترین وکیل در سمنان در هر حوزه ای حقوقی را به کاربران معرفی کند. کاربران می توانند با اندکی تحقیق در مورد وکلای انتخابی که از سایت های حقوقی با آن ها آشنا شده اند، در مدت زمان کمتری وکیل مورد نظر خود را با توجه به موضوع حقوقی خود پیدا کرده و سپس به او اعتماد کنند. به طور کلی برای انتخاب یک وکیل خبره در شهر خود، نیاز است تا یکسری موارد و نکات مهم را در نظر داشته باشید تا مشکلات تان بیشتر نشده و در سریع ترین زمان، نتیجه مطلوب را بدست آورید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در سمنان 

کسانی که در شهر سمنان زندگی می کنند و با مشکلات کیفری مواجه می شوند، اولین سوالی که برایشان مطرح می شود این است که بهترین وکیل کیفری در سمنان چه کسی است و چگونه می توان او را شناخت و به او اعتماد کرد. در پاسخ به این سوال می توان گفت که بهترین وکیل کیفری در سمنان کسی است که دارای تحصیلات دانشگاهی در حوزه حقوق باشد و دوره های آموزشی مختص به وکالت را گذرانده باشد و سپس پروانه وکالت خود را هم دریافت کرده باشد تا محدودیتی برای حضور و مراجعه به دادگاه نداشته باشد.

وکیل کیفری دارای تخصص و مهارت بالایی در امور کیفری می باشد و با شناخت و آگاهی کاملی که به دعاوی کیفری دارد می داند که چگونه باید با اینگونه مسائل برخورد کند و از موکل خود که اتهاماتی بر او وارد شده است، دفاعیات لازمه را به عمل آورد.

به طور کلی پرونده های کیفری بسیار حساس می باشد، زیرا ممکن است موکل، متهم به حبس و یا در مواردی به اعدام محکوم شود، بنابراین اخذ یک وکیل کاربلد از مهم ترین و پر اهمیت ترین کارهایی می باشد که یک شخص در این شرایط باید انجام دهد.

دعاوی های کیفری شامل قتل، اختلاس، سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری، خیانت در امانت و غیره می باشد که وکیل کیفری با تسلط بر تمامی قوانین کیفری و ماده های قانونی، پرونده کیفری موکلش را به پیش برده و حکم قاضی را به نفع موکلش به پیش می برد حتی اگر همه چیز بر علیه موکلش باشد. پس به طور کلی حضور یک وکیل خوب و متخصص آنقدر در رای و حکم دادگاه تاثیر گذار می باشد که می تواند حتی جان یک انسانی را که متهم به اعدام شده است را هم نجات دهد و همه ی این موارد به وکیل و تجربیات کاری او بستگی دارد.

نکاتی مهم جهت جستجوی بهترین وکیل در سمنان

 1. تحقیقات لازمه را انجام دهید و بدون آگاهی و تحقیق وکیلی را انتخاب نکنید
 2. در ابتدا بودجه ای را برای انتخاب وکیل در نظر بگیرید و بر اساس همان بودجه، وکیل خود را انتخاب کنید
 3. از افراد متخصص و با تجربه کمک بخواهید تا بهترین وکلای سمنان را که در زمینه پرونده شما مشغول به فعالیت هستند را به شما معرفی کند
 4. در ابتدا صبر و حوصله داشته باشید و عجولانه برای انتخاب وکیل تصمیم نگیرید
 5.  وکلای با تجربه و با سوابق کاری بالا را انتخاب کنید
 6. وکلایی را انتخاب کنید که در زمینه مشکل حقوقی شما، سابقه موفقیت در اینچنین پرونده ها را در کارنامه کاری خود داشته باشند
 7. از موسسات حقوقی معتبر مشاوره و کمک بخواهید
 8. با مطالعه مجلات حقوقی معتبر هم، می توانید با وکلای شهرتان بیشتر آشنا شوید.

سید حسین سادات حسینی

سید حسین سادات حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان می باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان شناخته شده است. ایشان دارای صداقت و صراحت در کار وکالتی خود بوده است و با ارتباط موثری که با موکلین برقرار می کند سبب شده است تا مورد اعتماد و اطمینان آنان واقع شود. آقای سید حسین سادات حسینی در حوزه های مختلف حقوقی مانند کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و غیره تخصص داشته و تمامی این دعاوی ها را برعهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه در استان سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121318699

آدرس: سمنان، بلوار نهضت سواد آموزی، خیابان دهخدا، ساختمان پنجم جنوبی

احمد احمدی

احمد احمدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در سمنان مشغول به کار در حوزه وکالت می باشد. ایشان دارای تسلط بسیار خوبی بر اکثر پرونده های حقوقی در حوزه های مختلف است و پیگیری های مستمر ایشان در هر پرونده ای که برعهده می گیرد، سبب شده است تا روال کاری در جهت مثبت به پیش رود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09146042855

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان باغ فردوس، مجتمع پارمیس، واحد34

حمیدرضا ابراهیم زاده

حمیدرضا ابراهیم زاده

وکیل پایه یک دادگستری در استان سمنان می باشد و سالیان زیادی مشغول به فعالیت در زمینه های حقوقی در این شهر است. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی مانند کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • با بیش از 12 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۴۹۰۱.

آدرس: سمنان، خیابان فجر بین ۶و۷ نبش شمالی،  بازار روز، طبقه۱

زهرا صادقی

زهرا صادقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در استان سمنان مشغول به فعالیت های وکالتی در زمینه های مختلف است. ایشان دارای قدرت بیان بسیار بالایی می باشد و به راحتی می تواند تا از موکلینش دفاعیات خوبی را به عمل آورد. خانم زهرا صادقی دارای سوابق کاری درخشان در استان سمنان است و در دعاوی های مختلفی مانند کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی، مالی و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان هم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125318867

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول

بدیع فتحی

بدیع فتحی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان سمنان مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان دارای سوابق بالای وکالتی است و تجربه بسیار خوبی در دعاوی های مختلف حقوقی را هم دارد و در زمینه های کیفری، طلاق، خانواده، ملکی، تجاری و غیره فعال است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان معرفی گردیده است. آقای بدیع فتحی تسلط بر تمامی قوانین حقوقی داشته و مشاوره های تخصصی بسیار خوبی را به مراجعینش ارائه می دهد تا بتواند به آنان کمک های شایانی داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان
 • استادیار دانشگاه سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171040575

آدرس: سمنان، خیابان خرداد جنوبی، جنب لوازم التحریر کیمیا، طبقه اول

آیا سوابق کاری وکیل کیفری مهم می باشد

قبل از انعقاد قرارداد با وکیل کیفری خود، ابتدا از سوابق کاری او اطمینان حاصل کنید و در مورد میزان سابقه و تجربیات او تحقیقاتی انجام دهید زیرا داشتن سوابق کاری وکیل دارای اهمیت بسیار زیادی است و نباید نسبت به آن بی توجهی کرد.

هرچقدر که میزان سوابق کاری یک وکیل بیشتر باشد، تجربیاتش هم در مورد پرونده های مختلف حقوقی بیشتر است و با ارائه راهکارهای کاربردی و اصولی، در سریع ترین زمان ممکن، می تواند به موکلش کمک کند.

مزیت های انتخاب بهترین وکیل کیفری در سمنان

 1. باعث صرفه جویی در زمان می شود و سبب می شود تا فرصت های مطلوب از دست نرود
 2. انجام اموری همچون تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه، اظهارنامه و غیره از مواردی است که از عهده یک فرد عادی بر نمی آید و باید توسط یک فرد متخصص انجام گیرد
 3. آشنا بودن با تمامی قوانین کیفری
 4. وکیل کیفری با دقت به بررسی پرونده کیفری پرداخته و سپس به جمع آوری مستندات، اسناد و مدارک به نفع موکلش می پردازد
 5. میزان درصدخطا و اشتباه در یک وکیل، پایین تر از یک انسان عادی می باشد و از آنجایی که مطرح کردن موضوع کیفری فقط یک بار در دادگاه امکان پذیر است، از این جهت حتما باید از یک وکیل متخصص کیفری استفاده کرد تا فرصت داده شده از دست نرود.
 6. یک وکیل حتی می تواند باعث تغییر حکم قاضی به نفع موکلش شود و با ارائه راهکارهای اصولی که خودش می داند پرونده را به نفع موکلش به پایان می رساند
 7. حضور وکیل، باعث کاهش استرس و اضطراب در موکل خواهد شد، خصوصا موضوعات کیفری که مستقیما با آبرو، جان و مال انسان ها در ارتباط هستند
 8. احتمال پیروز شدن پرونده توسط وکیل بیشتر است و وکلا راحت تر می توانند حق و حقوق تضییع شده موکلشان را پس گیرند
 9. تنظیم لایحه دفاعیات توسط وکیل، می تواند در دادگاه همه چیز را به نفع موکل به پایان برساند. بنابراین دفاعیات قوی توسط موکل در رای دادگاه تاثیر گذار خواهد بود

در مورد دعاوی کیفری

دعاوی های کیفری جزو پرونده های حساس و پیچیده نسبت به سایر دعاوی های دیگر مانند ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره هستند. در این نوع از دعاوی، شاکی و متهم وجود دارد و حتی ممکن است گاهی شاکی یا متهم یکی از نهاد های دولتی و یا فرد نام آوری باشد.

از این جهت پرونده های کیفری مهم و حساس هستند زیرا در نظر گرفتن مجازات برای یکی از طرفین بیشتر است، از این رو لازم است که وکیل انتخابی بسیار در کارش حرفه ای بوده باشد و به دادگاه و دادسرا ها آشنایی داشته باشد، بنابراین در این شرایط باید به جستجوی بهترین وکیل کیفری باشید.

موضوعات دعاوی کیفری شامل: قتل عمد یا غیر عمد، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، موارد مخدر، اقدام علیه امنیت ملی، سند جعلی، توهین و افترا و غیره است که همگی در دسته ی دعاوی کیفری قرار می گیرند و هرکسی که متهم به یکی از این موارد شود، برایش جرم محسوب شده و سپس مجازات خواهد شد. مجازاتی که معمولا برای این دسته از مجرمان در نظر گرفته می شود شامل زندان، جریمه نقدی، شلاق و در برخی از موارد هم اعدام لحاظ می شود که همگی این مجازات ها از سوی قانون صادر شده و سپس اجرا می شود.

چگونگی ارائه دادخواست کیفری در سمنان

برای رسیدگی به دعاوی کیفری در مراجع قضایی، ابتدا باید از یک وکیل کیفری در سمنان کمک بگیرید. وکیل کیفری در ابتدا شکایت نامه ای را تنظیم می کند.  (برای تنظیم شکایت نامه نیازی به برگه های مخصوص و یا سربرگ دار نیست و در کاغذ های معمولی هم می توان این شکایت نامه ها را تنظیم کرد و سپس به دادسرا فرستاد).

وقتی شکایت مطرح گردید، تحقیقات آغاز می شود. سپس به شکایت نامه مطرح شده در دادگاه، رسیدگی اولیه شده و بعد از آن ممکن است یکی از طرفین درخواست تجدید نظر را از دادگاه بخواهد و با کمک وکیل خود بخواهد که در مورد جرم مرتکب شده، تخفیفی صورت گیرد و یا به طورکلی حکم وارده را نپذیرند و یا بخواهند که اعتراض بزنند.

به طور کلی زمانی که این موضوعات مطرح می شود، در دادگاه های تجدید نظر به آن رسیدگی شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

کلام آخر

ممکن است افرادی به صورت عمد یا غیر عمد مرتکب جرم شده و درگیر امور کیفری شوند. بنابراین برای این افراد توسط دادگاه، مجازاتی در نظر گرفته می شود که گاهی این مجازات بسیار سنگین هم می باشد. در چنین مواردی نیاز است تا از یک وکیل کیفری با تجربه و خبره کمک گرفت تا با انجام دادن مراحل اجرایی پرونده کیفری به موکلش کمک کند و در مجازات او تخفیف قائل شود.

در برخی موارد، اگر که افرادی که مرتکب جرم می شوند، از لحاظ مالی نتوانند وکیلی را اختیار کنند، می توانند از وکیل تسخیری یا معاضدتی برای انجام کار خود کمک بگیرند. این وکلا در قبال انجام کار وکالتی خود، از موکلشان هیچگونه هزینه ای دریافت نمی کنند و تمامی ارائه خدمات وکالتی به این موکلین، رایگان می باشد.

با مطالعه در این سایت با بهترین وکیل کیفری در سمنان آشنا خواهید شد. این وکلا، وکلایی هستند که، سالها در حوزه وکالتی خصوصا کیفری مشغول به فعالیت در سمنان بوده اند و نمونه پرونده های موفق آمیز زیادی را در پرونده وکالتی خود به ثبت رسانیده اند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا