وکلا

5 تا از بهترین وکیل در صادقیه ⚖️【آپدیت 1401】

منطقه صادقیه در شهر تهران جزو مناطقی است که شلوغ ترین منطقه در غرب تهران قرار دارد و وکلای زیادی در این منطقه، مشغول به حوزه وکالتی خود می باشند. برای جستجوی بهترین وکیل در صادقیه نیاز است تا با ویژگی های خوب در یک وکیل آشنا باشیم و آن ها را بهتر بشناسیم تا بتوانیم یک وکیل خوب و مجرب را برای انجام کار حقوقی خود پیدا کنیم.

امروزه وکلای زیادی در شهر تهران وجود دارد که در حوزه های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند، بنابراین برای جستجوی یک وکیل خوب باید دقت و حساسیت زیادی به خرج داد زیرا اگر پرونده حقوقی با شکست مواجه شود و نتایج مطلوبی در انتها نداشته باشد سبب ضرر و زیان های زیادی برای موکل می شود و همچنین وقت او هم تلف خواهد شد.

در ادامه به لیستی از بهترین وکیل در صادقیه می پردازیم که این وکلا همگی در منطقه صادقیه تهران فعالیت داشته و تخصص بسیار خوبی هم در حوزه های وکالتی مانند کیفری، ثبتی، ملکی، خانواده، طلاق و غیره می باشند که می توان با آن ها مشاوره های حضوری و غیر حضوری برقرار کرد و سپس قرارداد وکالتی را منعقد کرد.

بهترین وکیل در صادقیه چه وظایفی را دارد

با منعقد شدن قرارداد حقوقی میان وکیل و موکل، هر یک از آنان در قبال هم وظایفی را دارند که باید به آن عمل کرده و طبق قرارداد رفتار کنند. تمامی این وظایف در قرارداد با صراحت باید بیان شود که در ادامه مسیر مشکلی به وجود نیاید. بنابراین در ادامه به مهم ترین وظایف بهترین وکیل در صادقیه اشاره می کنیم:

 1. مطالعه دقیق پرونده به طور کامل
 2. تحقیقات و بررسی های لازم در مورد پرونده ای که وکیل بر عهده گرفته است
 3. پیگیری دقیق و اصولی پرونده به صورت مستمر
 4. حضور به موقع در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 5. حفظ تمامی اسرار موکل
 6. امانتدار در حفظ اسناد و مدارک موکل
 7. عدم خیانت به موکل
 8. ارتباط خوب با موکل به طوریکه با وکیلش احساس راحتی داشته باشد و در بیان جزییات مشکلی نداشته باشد
 9. برگزاری جلسات مهم در جهت مشاوره موکل
 10. تنظیم لایحه دفاعیات قوی در دادگاه
 11. همیار و همراه بودن با موکل تا انتهای پرونده و اجرا شدن حکم
 12. تلاش و کوشش برای به نتیجه مطلوب رساندن پرونده
 13. خلق و خوی خوب و صبوری در طول مراحل کاری
 14. بروز رسانی کلیه اطلاعات حقوقی
 15. خودداری از دروغ به موکل و دادن نتایج صد در صد به او

اهمیت مشاوره با وکیل 

هنگامی که وکیل مورد نظر خود را انتخاب کردید، توصیه می شود تا قبل از انعقاد قرارداد با او، یک جلسه مشاوره با وکیل برگزار کرده و میزان توقعی که از وکیل خود دارید را در همان جلسه بسنجید. به عنوان مثال با او صحبت کنید و قدرت بیان او را در نظر بگیرید و از او مدارک و سوابق کاری اش را بخواهید زیرا یک موکل حق دارد بداند وکیلی که می خواهد اختیار کند مجوز وکالتی یا تحصیلات حقوقی دارد تا به او اعتماد کند.

همچنین به این موضوع توجه کنید که آیا می توان با وکیل مورد نظر خود به راحتی ارتباط برقرار کرد زیرا قرار است شما زمان های زیادی را با او در تعامل باشید بنابراین بهتر است با او احساس راحتی داشته باشید تا بتوانید به راحتی در مورد مشکلات و جزییات با او صحبت کنید.

معمولا در جلسه اولیه مشاوره، پرونده موکل توسط وکیل به طور دقیق بررسی می شود و براساس شرایط و سختی کار، وکیل میزان حق الوکاله خود را تعیین می کند. بنابراین می تواند در این جلسه میزان هزینه وکالتی را هم دانسته و سپس تصمیم بگیرید که با توجه به این هزینه وکالتی، می توان این وکیل را برای پرونده اخذ کرد یا خیر.

بنابراین در این جلسات مشاوره می توان به خیلی از مسائل در مورد وکیل مورد نظر پی برد و او را سنجید و سپس انتخاب کرد. معمولا جلسات مشاوره به سه طریق حضوری، آنلاین و تلفنی صورت می پذیرد که برای کسانی که به دلیل مشغله زیاد توانایی حضور در جلسات را ندارند می توانند از جلسات آنلاین یا تلفنی برای امور حقوقی خود استفاده کند. قبل از برگزاری جلسات از میزان هزینه آن مطلع شوید زیرا برخی از وکلا بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند هزینه ای دریافت می کنند و برخی دیگر به صورت رایگان این جلسات را برگزار می کنند به همین دلیل اگر هزینه برایتان مهم است بهتر است که قبل از اخذ جلسه مشاوره، از هزینه یا رایگان بودن آن مطلع شوید.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل کیفری در صادقیه

قاسم نخعی پور

قاسم نخعی پور

وکیل پایه یک دادگستری در صادقیه تهران می باشد و در دعاوی های مختلف وکالت مانند خانواده، کیفری، ملکی، طلاق، ثبتی، تجاری و غیره تخصص بسیار خوبی دارد. ایشان راه و روش های بسیار خوب و کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در صادقیه توسط مردم شناخته شده است. آقای قاسم نخعی پور در حوزه وکالتی بسیار موفق است و مورد اعتماد و اطمینان مردم تهران خصوصا منطقه صادقیه واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١۵٣۶١٩١۵۵

آدرس: فلکه صادقیه، انتهای بلوار فردوس، خیابان بهار، پلاک هجدهم، طبقه یک

علی فریدونی فر

علی فریدونی فر

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و در منطقه صادقیه می باشد و سالهای زیادی در تهران مشغول به کلیه دعاوی های وکالتی است. ایشان بسیار اخلاق مدار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در صادقیه تهران شناخته شده است. آقای علی فریدونی فر با موکلش بسیار صادق می باشد و دارای خلق و خوی بسیار خوبی با مردم و موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۷۸۳۸۶

آدرس: میدان پونک، خیابان شهید فلاح زاده (بلوار همیلا)، خیابان پارک، نبش استاد نظری،  پلاک دوم،  واحد شش

زهرا خاکباز

زهرا خاکباز

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه صادقیه تهران می باشد و وکیلی با سوابق کاری بالا و درخشان در شهر تهران می باشد. ایشان سالهای خیلی زیادی را به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در تهران فعالیت داشته است و پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است. خانم زهرا خاکباز به عنوان یکی از بهترین وکیل در صادقیه شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم و مراجعینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢۴٧۶٧٣١

آدرس: فلکه دوم صادقیه، ابتدای محمد علی جناح، انتهای کوچه طاهریان، پلاک ۳۷، واحد۹، طبقه سوم

ستار بابا زاده اقدم

ستار بابا زاده اقدم

وکیل پایه یک دادگستری در خیابان صادقیه تهران می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند کیفری، مالی، ملکی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در صادقیه در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به مردم و موکلینش ارائه می دهد و به آن ها در جهت رفع مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف کمک های زیادی می کند. آقای ستار بابازاده اقدم دارای تسلط بالایی در کلیه امور حقوقی است و مشاوره های حضوری و غیرحضوری حرفه ای را به مردم و مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٣۴٣۶٠

آدرس: فلکه اول صادقیه، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع نگین، طبقه هفتم، واحد٣۵

شاهین قیصری

شاهین قیصری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در منطقه صادقیه در حال انجام فعالیت های حقوقی و خدمت رسانی به مردم در حوزه وکالت می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل در صادقیه تهران شناخته شده است و دارای موسسه حقوقی می باشد که مشاوره های بسیار خوبی همراه با راهکارهای اصولی و کاربردی را به مراجعینش ارائه می دهد. آقای شاهین قیصری از سال 1387 مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی در تهران است تجربه و تخصص بالایی را در حوزه وکالت و قوانین و مقررات حقوقی را بر عهده دارد و همین موضوع سبب اعتماد و اطمینان مردم به او شده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق و درخشش کاری وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09126773436

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان مرودشت، پلاک 9، واحد 14

اهمیت اخذ وکیل در پرونده های حقوقی

در کلیه دعاوی ها که شامل ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره است نیاز به اخذ وکیل الزامی می باشد و دارای مزیت های زیادی برای موکل است. اخذ یک وکیل به این دلیل اهمیت دارد که او می تواند با سابقه و تجربیاتی که از پرونده های پیشین خود داشته است، مشکلات پرونده را شناسایی کرده و با تجزیه و تحلیل درست، آن ها را رفع کند. همچنین یک فرد عادی به مراحل کاری حقوقی آشنایی و آگاهی ندارد و نمی تواند آن ها را حل کند، ولی یک وکیلی که سالها در این حوزه بوده است با دادگاه و دادسرا ها آشنایی داشته و مراحل کاری حقوقی را بسیار خوب می داند.

همچنین با اخذ یک وکیل متخصص، مدت زمان پروسه کاری کاهش پیدا می کند و زودتر به نتایج مطلوب خواهید رسید. وکیل با برگزاری جلسات مشاوره باعث راه حل های مناسب و کاربردی به شما می شود و تلاش می کند تا بهتر بتواند به موکلش کمک کند.

یکی از دلایل مهم اخذ وکیل در مشکلات حقوقی این است که سبب آرامش خاطر موکلش شده و از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات احتمالی که ممکن است پیش آید کم می کند.

وکیل با جمع آوری اسناد و مدارک قوی به نفع موکلش و ارائه دادن آن ها در دادگاه به موکلش در جهت گرفتن حق و حقوقش کمک می کند. حضور یک وکیل در دادگاه به حدی موثر است که حتی می تواند همه چیز را به نفع موکل به پایان برساند و باعث تغییر رای دادگاه شود.

تمامی این مواردی که گفته شد نشان از اهمیت اخذ یک وکیل خوب می باشد. اما اگر وکیلی را که اخذ می کنید ناکاربلد بوده باشد و تخصص خوبی نداشته باشد، علاوه بر شکست در پرونده باعث خسارات و ضرر و زیان برای موکل می شود و زمانی که برای این پرونده گذاشته شده است تلف خواهد شد. بنابراین در وهله اول نکته ای که مهم است انتخاب بهترین وکیل در تهران است که قبل از اخذ آن، باید تحقیقات کافی را در مورد او انجام داد.

کلام آخر

برای اینکه برای اخذ وکیل در صادقیه دچار شک و تردید نشوید بهتر است که ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص را بدانید و نسبت به سوابق و تخصص کاری او آگاه باشید. وکیلی که دارای تخصص بالایی در کار و حرفه وکالتی خود باشد با سرعت بیشتری می تواند کلیه پرونده های حقوقی را در جهت مثبت به پیش ببرد زیرا این وکلا با مشکلات پرونده های حقوقی تا حدود زیادی آشنا هستند و می دانند که از چه مسیری و از چه روش هایی مشکلات حقوقی پرونده موکلینشان را حل کنند.

یک وکیل موفق به وکیلی گفته می شود که تمام توان و تلاشش را در جهت پیشبرد پرونده موکلش بگذارد و دفاعیات بسیار خوب و قابل توجهی از موکلش را داشته باشد. وکیلی که بتواند با بیان و گفتار قدرتمند خود از موکلش دفاع کند در بسیاری از موارد، پرونده را با موفقیت همراه می کند و از شکست آن جلوگیری می کند.

در این مقاله به اهمیت اخذ بهترین وکیل اشاره کردیم و باید این موضوع را در نظر گرفت که در وهله ی اول انتخاب یک وکیل خوب و خبره، تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت پرونده حقوقی خواهد داشت و مدیریت آن توسط وکیل بهتر خواهد بود. با اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای، موکل می تواند اطمینان خاطر را از این جهت داشته باشد که امور حقوقی را به کسی سپرده است که به همه ی قانون و قوانین حقوقی تسلط و تمرکز داشته است و با درصد بالایی می تواند پرونده را در جهت مثبت به پیش ببرد. پس باید افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند باید نسبت به انتخاب و اخذ وکیل خود، حساسیت و تمرکز بیشتری را بگذارند تا در ادامه راه با مشکلات روبرو نشوند.

بنابراین در این مقاله به بررسی ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص در صادقیه پرداخته ایم تا با مطالعه در این مقاله، بهتر بتوانید یک وکیل خوب را شناخته و پرونده حقوقی خود را در زمینه های مختلف به او واگذار کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا