وکلاوکیل کیفری

لیست 5 تا از بهترین وکیل کیفری در صادقیه ⚖️【آپدیت 1403】

هر شخصی ممکن است برای یک بار هم که شده، درگیر مشکلات حقوقی یا کیفری شود، خصوصا در شهر تهران که به علت جمعیت زیاد آن و وجود افراد مختلف، احتمال رو به رو شدن با مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری در آن بیشتر است. و در دادگاه های پایتخت هم، مملو از شکایت هایی نظیر کیفری نیز می باشد. بنابراین سایت وکیل از ما، در این مقاله قصد دارد تا به معرفی تعدادی از بهترین وکیل کیفری در صادقیه بپردازد تا در حین گرفتار شدن مشکلات کیفری، بتوانید از وکلای مربوطه کمک بخواهید و با آنها مشاوره داشته باشید، همچنین با مطالعه در این مقاله، با راهکارهایی در رابطه با مسائل کیفری و حل آنها آشنا خواهید شد. بنابراین داشتن یک وکیل کیفری به این دلیل حائز اهمیت می باشد زیرا نمونه پرونده های کیفری جزو  حساس ترین پرونده ها می باشند و مستقیما با جان، مال و حیثیت مردم در ارتباط هستند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در صادقیه

منطقه صادقیه در تهران به دلیل رفت و آمد زیاد، یکی از شلوغ ترین محدوده غرب در تهران به شمار می رود و وکیل های کیفری بسیار زیادی  هم در این منطقه مشغول به فعالیت می باشند، اما از آنجایی که پرونده های کیفری جزو حساس ترین و تخصصی ترین پرونده ها می باشند، بنابراین نیاز به اخذ یک وکیل مجرب و خبره در این شرایط الزامی می باشد.

البته باید به این نکته توجه کرد که هر وکیلی هم، نمی تواند نتیجه ی مطلوبی را در انتهای کار بدهد و ممکن است پرونده با شکست مواجه شود، بنابراین بهتر است با مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در تهران و یا مراجعه به سایت های معتبر وکالت مانند وکیل از ما، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد و سپس با برگزاری جلسات مشاوره به صورت (حضوری، تلفنی، آنلاین) در مورد شرایط پرونده به ایشان توضیحات داد، در نهایت اگر نتیجه کار مورد رضایت بود، می توان آن وکیل را برای پرونده کیفری خود انتخاب کرد.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در تهران

هزینه وکیل کیفری در صادقیه تهران

وکیل کیفری در صادقیه، با توجه به بررسی و شرایط فعلی پرونده متقاضی، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کند و در واقع، میزان درجه و سختی کار را می سنجد و با توجه به مدت زمانی که پرونده به طول می انجامد، هزینه را به متقاضی بیان می کند. در واقع موضوع و شرایط پرونده در میزان هزینه حق الوکاله وکیل، نقش مهمی دارد. متقاضی با مراجعه به وکیل موردنظر در صادقیه و یک جلسه مشاره با او، با شرایط فعلی پرونده و میزان حق الوکاله وکیل آشنا می شود و در نهایت برای اخذ وکیل موردنظر، تصمیم می گیرد.

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

تماس: 091260957500214496900102144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ساختمان دفتر خدمات قضایی پلاک 192 ، طبقه 5 واحد 12

ستار بابا زاده اقدم

بهترین وکیل کیفری در صادقیه

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در منطقه صادقیه تهران می باشد و در دعاوی های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تجاری، اسناد رسمی  و غیره مهارت و تخصص دارد. آقای ستار بابا زاده اقدم به دلیل کارنامه درخشان و سابقه بالایی که دارد به عنوان بهترین وکیل کیفری در صادقیه تهران در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٣۴٣۶٠

آدرس: فلکه اول صادقیه، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع نگین، طبقه هفتم، واحد٣۵

علی فریدونی فر

بهترین وکیل کیفری در صادقیه

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر تهران مشغول به فعالیت است. ایشان با بهترین راهکارهای حقوقی که به موکلین ارائه می دهد، باعث رضایت آن ها شده است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در صادقیه تهران در بین مردم شناخته شده است. آقای علی فریدونی فر در دعاوی های کیفری، ثبتی، خانواده، اسناد رسمی، تجاری، ملکی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۷۸۳۸۶

آدرس: میدان پونک، خیابان شهید فلاح زاده (بلوار همیلا)، خیابان پارک، نبش استاد نظری،  پلاک دوم،  واحد شش

حمیدرضا کاکاوند

بهترین وکیل کیفری در صادقیه

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و دارای سوابق درخشان و موفقیت در دهها پرونده مختلف وکالتی است. همچنین ایشان متخصص در دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری نیز می باشد. آقای حمیدرضا کاکاوند در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، تجاری، مالی، خانواده، ملکی و غیره تخصص و مهارت دارد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در صادقیه تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09121591023

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک ۴۳، طبقه چهارم،  واحد های ۷ و ۸

قاسم نخعی پور

بهترین وکیل کیفری در صادقیه

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و در حوزه های مختلف وکالت مانند کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، تجاری و غیره تخصص و مهارت دارد. ایشان به دلیل مشاوره خوب و راهکارهای حرفه ای باعث رضایت موکلین شده است و به عنوان بهترین وکیل کیفری در صادقیه از نگاه مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • دکتری حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١۵٣۶١٩١۵۵

آدرس: فلکه صادقیه، انتهای بلوار فردوس، خیابان بهار، پلاک هجدهم، طبقه یک

چرا مشاوه حقوقی باید انجام شود

متقاضی، قبل از هر اقدامی، باید جلسات مشاوره با وکیل موردنظر خود را انجام دهد تا بهتر توانسته با وکیل ارتباط برقرار کرده و از نتایج احتمالی پرونده اش هم باخبر شود. مشاوره حقوقی و قضایی توسط وکلا و قضات با سابقه انجام می گیرد، سپس آن ها اقدام به بررسی و مطالعه پرونده کرده و نتایج احتمالی پرونده را با صراحت به متقاضی بیان می کنند و در نتیجه متقاضی تصمیم می گیرد که در مورد ادامه اجرای پرونده چه تصمیماتی را بگیرد.

در واقع کارشناسان رسمی دادگستری به طریق های مختلفی به مخاطبان ارائه مشاوره حقوقی و قضایی را می دهند و به مردم در راستای پیشبرد اهدافشان در زمینه حقوقی کمک می کنند. این مشاوره ها می تواند به صورت تماس تلفنی، حضوری و یا حتی آنلاین باشند به دلیل اینکه بسیاری از مراجعین با توجه به مشغله کاری، فرصت حضور پیدا کردن در مرکز را برای مشاوره ندارند بنابراین می توانند از یکی از روش های خواسته شده اقدام به مشاوره نمایند تا به یک نتیجه نهایی برای واگذاری پرونده به وکیل برسند.

ویژگی های یک وکیل خبره کیفری در صادقیه

ویژگی هایی از بهترین وکیل کیفری در صادقیه وجود دارد که با داشتن این ویژگی ها، باعث می شود تا باعث جلب اعتماد و اطمینان موکلین برای واگذاری پرونده شان شود. به مهم ترین ویژگی های یک وکیل کیفری خوب در ذیل اشاراتی می کنیم:

 • آگاهی علمی: وکیل کیفری باید از تمامی موضوعات و قوانین کیفری، آگاهی علمی بالایی داشته باشد زیرا استفاده به موقع از تبصره ها و قوانین کیفری، به روند مثبت پرونده کمک می کند، همچنین یک وکیل کیفری با توجه به حوزه تخصصی که دارد باید تشخیص درستی داشته باشد مثلا در هنگام کشف جعل و اثر انگشت که در پرونده های کیفری زیاد دیده می شود تشخیص درست وکیل کیفری بسیار حائز اهمین می باشد.
 • افزایش و به روز بودن اطلاعات: یکی از ویژگی های مهم یک وکیل کیفری، به روز بودن اطلاعات، از تمام موضوعات کیفری در جامعه می باشد. یک وکیل مجرب باید اطلاعات کیفری اش را در هر لحظه بروز کند، تا از سایر وکلا و رقیبان خود عقب نماند. برای به روزسانی اطلاعات کیفری و بالا بردن دانش و آگاهی در این زمینه، وکیل نیاز دارد تا مطالعه بیشتری داشته باشد و کتب های مختلفی را در این راستا مطالعه کند.
 • پزشکی قانونی: در امور کیفری داشتن اطلاعات پزشکی قانونی الزامی می باشد و بهتر است یک وکیل کیفری، اطلاعاتی را در مورد پزشکی قانونی کسب کند تا در صورت مواجهه شدن با ایرادات یا خطای موجود، آن ها را اصلاح کند.
 • دانش روانشناسی بر افراد: شاید این ویژگی بسیار پیش و پا افتاده به نظر برسد ولیکن جزو ویژگی های مهم وکیل در شناخت افراد می باشد. در واقع  یک وکیل موفق، علاوه بر دانش قوانین حقوقی و کیفری، باید دانش خود را در زمینه علوم روانشناسی بالا ببرد، تا با بهره گیری از این علم، بتواند تسلط لازم را بر شناخت افراد مختلف جامعه بدست آورد و از طریق ابعاد مختلف، توانایی تجزیه و تحلیل مسائل را داشته باشد.
 • عادل بودن: وکیل کیفری وظیفه دارد تا حق هر کدام از طرفین دعوی را تضییع نکند و به طور عادلانه به بررسی و شرایط پرونده بپردازد. عدالت در کار یک وکیل، جزو ویژگی های مهم او نیز می باشد.
 • وقت شناس بودن: شاید یکی از دلایلی که یک مراجعه کننده برای پرونده خود به وکیل مراجعه می کند مساله زمان می باشد. بنابراین در امور وکالتی، زمان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و وکیل کیفری را در صادقیه انتخاب کنید که وقت شناسی جزئی از ویژگی های او باشد تا بتواند نتایج مطلوبی را به شما ارائه دهد. وکیل کیفری که وقت شناس نباشد در روند انجام پرونده، مشکلات و مسائل زیادی را برای موکل خود به وجود می آورد.
 • صداقت: داشتن صداقت در هر شغلی باعث پیشروی در آن شده است، خصوصا در شغل وکالت که داشتن صداقت، پررنگ تر از سایر شغل ها می باشد. صداقت داشتن با موکل باعث می شود تا او بهتر بتواند به وکیل خود اعتماد کرده و همه مسائل را با او در میان بگذارد. در واقع یک وکیل کیفری وظیفه دارد تا از دادن امید واهی و نتایج صددرصدی پرونده به موکل خود خودداری کند، زیرا مشخص نیست که در روند اجرایی پرونده چه مشکلاتی ممکن است به وجود آید و یا رای دادگاه هم از همان ابتدا به صورت قطعی مشخص نمی باشد، بنابراین یک وکیل کیفری فقط وظیفه دارد تا با صراحت، مشکلات و شرایط فعلی پرونده را برای موکلش توضیح دهد و او را از نتایج احتمالی آگاه کند.
 • داشتن اعتماد به نفس : این ویژگی برای یک وکیل بسیار مهم می باشد. وکیل کیفری که دارای اعتماد به نفس خوبی باشد، به خودش و کارش ایمان پیدا می کند و در دادگاه به راحتی می تواند از موکل خود در برابر قاضی دفاع کند و  در نتیجه می تواند پرونده را به نفع موکل پیش ببرد.
 • نفوذ و قدرت کلام: کلمات همیشه دارای قدرت بسیار زیادی بوده اند و داشتن نفوذ کلام بالا در یک وکیل، از ویژگی های بسیار خوب او می باشد. درواقع یک وکیل با بازی کردن کلمات، می تواند از موکلش به خوبی دفاع کند و به پیشبرد پرونده کمک بسیار زیادی کند.

کلام آخر

اهمین داشتن یک وکیل، در پرونده های کیفری بسیار حائز اهمیت می باشد. وکیل کیفری با بهره گیری از دانش و اطلاعات کیفری خود، به پیشبرد پرونده های کیفری کمک بسیار زیادی خواهد کرد. آمارها نشان می دهد موکل هایی که پرونده خود را در اختیار وکیل های کیفری خبره قرار داده اند، حکم و رای دادگاه به نفع آنها تمام شده است، حتی در مواقعی که همه چیز بر علیه  موکلشان بوده، ولی با میزان مهارت و تخصصی که وکلا داشته اند توانستند پرونده را با موفقیت به پایان برسانند.

موضوعی که در این پروسه قابل اهمیت می باشد، انتخاب بهترین وکیل کیفری در صادقیه می باشد. بنابراین باید وکیلی را انتخاب کنید که دارای آگاهی کامل بر قوانین و مقررات کیفری باشد و سوابق و تجربه ی بسیار بالایی در زمینه های کیفری داشته باشد تا بتواند با بهره گیری از تجربیات مختلفی که در پرونده ها داشته است، بهتر به شما کمک کند. در واقع یک وکیل مانند حامی و پشتیبان یک موکل خواهد بود و اجازه دارد تا در نبود موکلش در دادگاه حاضر شود و با در دست داشتن شواهد، اسناد، مدارک و همچنین ادله های محکم از موکلش در برابر قاضی دفاع کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا