وکلا

5 تا از بهترین وکیل در تهرانسر ⚖️【آپدیت 1402】

تهرانسر محله ای است که در غرب تهران واقع شده است و جمعیت آن بالغ بر 100 هزار نفر می باشد که به یکی از محله های مهاجرپذیر تبدیل شده است و همچنان جمعیت آن رو به افزایش است. بنابراین کاملا طبیعی است که مشکلات حقوقی برای مردمانی که در این منطقه سکونت دارند به وجود آید و سپس در پی بهترین وکیل در تهرانسر باشند تا بتوانند صفر تا صد مشکل حقوقی خود را در هر زمینه ای به وکیل مورد نظر خود واگذار کنند.

بنابراین در این مقاله به معرفی و بررسی بهترین وکیل تهران در منطقه تهرانسر می پردازیم و تخصص و تجربه ای را که در امور حقوقی دارند، شرح داده تا در هنگام انتخاب آن ها دچار سردرگمی نشده و انتخاب درستی داشته باشید.

بنابراین انتخاب وکیل از مهم ترین مواردی است که باید به آن دقت شود تا دچار مشکلات و ضرر و زیان در این خصوص نشده و بتوان در مدت زمان محدودی مشکلات حقوقی را رفع و حق و حقوق خود را به وسیله وکیل پس گرفت.

میزان هزینه حق الوکاله وکلای ورامین

یکی از دغدغه های هر شخصی بعد از جستجوی یک وکیل، میزان حق الوکاله وکیل برای انجام کار حقوقی می باشد. افزایش یا کاهش حق الوکاله وکلای ورامین، در عواملی که مربوط به پرونده حقوقی موکل است می شود. مثلا برخی پرونده ها دارای پیچیدگی ها و سختی های خاصی می باشد که نیاز به یک وکیل خبره دارد تا بتواند به حل مشکلات موجود در آن پرونده بپردازد. یا برخی پرونده های دیگری هستند که بر عهده گرفتن آن، نیاز به طی کردن زمان زیادی دارد و یک وکیل با در نظر گرفتن زمانی که باید برای پرونده مورد نظر بگذارد، میزان هزینه یا تعرفه وکالتی خود را تعیین می کند.

برخی دیگر از وکلا هستند که دارای تجربیات و سوابق کاری بسیار بالایی هستند و در شهر یا منطقه خود، نام آور می باشند و همچنین دارای رزومه وکالتی قوی هستند، اعتماد به این وکلا کار بسیار آسانی است و پرونده حقوقی با درصد بالایی از موفقیت همراه خواهد شد. بنابراین این وکلا با توجه به سوابق کاری و رزومه خود، میزان حق الوکاله خود را افزایش می دهند زیرا وکیلی که سالها در کار وکالتی است و دارای تحصیلات بسیار خوبی هم در این زمینه می باشد، قطعا نسبت به یک وکیل تازه کار و مبتدی، میزان حق الوکاله اش بیشتر خواهد بود.

معمولا تعرفه نهایی یک وکیل، در جلسه مشاوره و با بررسی پرونده حقوقی موکل توسط وکیل تعیین خواهد شد و در آن شرایط وکیل می تواند تصمیم بگیرد که وکیل مورد نظر را با تعرفه پیشنهادی اخذ می کند یا خیر.

بنابراین اگر که میزان بودجه ای را برای در نظر گرفتن وکیل خود در نظر  گرفته اید، قبل از اخذ وکیل حتما از میزان حق الوکاله او مطلع شده و سپس او را برای امور حقوقیخود انتخاب نمایید.

نرگس پیری

نرگس پیری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران و در تهرانسر می باشد. ایشان دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در کلیه حوزه های حقوقی می باشد و خدمات بسیار خوبی هم به موکلینش ارائه می دهد. خانم نرگس پیری به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانسر شناخته شده است و قبول دعاوی در زمینه های ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره را بر عهده می گیرد و مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را به مراجعین و موکلینش می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴١٨١۴٣٨

آدرس: تهران، تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه چهل و ششم، پلاک ١٨، طبقه 2، واحد ۴

اکبر کلانتری

اکبر کلانتری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی می باشد. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانسر در بین مردم شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برگزار کرده و رفع مشکلات حقوقی مردم، کمک بسیار زیادی می کند. آقای اکبر کلانتری در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۳۴۹۸۹

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خیابان ۱۸، ساختمان مهرگان، پلاک ۱۲، طبقه ۴، واحد۱۴

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در حال حاضر در تهرانسر مشغول به فعالیت در امور مختلف حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانسر شناخته شده است و خدمات بسیار مفیدی را برای موکلین و مراجعینش دارد و خدماتی را در حوزه ی مهاجرت، مالی، اقتصادی و غیره را به خوبی انجام می دهد. همچنین خانم مهتاب مولایی مورد اعتماد مردم تهران قرار گرفته است و بسیار اخلاق مدار در حرفه کاری خویش است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴۶١۵٧١٣

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، بین دوازده و چهارده شرقی، پلاک 143

بهاره کریمی

بهاره کریمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق درخشان و بسیار خوبی در حوزه وکالتی است. ایشان در شهر تهران و در تهرانسر مشغول به فعالیت حقوقی می باشد و کلیه دعاوی های حقوقی را بر عهده می گیرد. همچنین خانم بهاره کریمی دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه انجام می دهد و بسیار تسلط و تمرکز کافی را در کلیه قوانین حقوقی بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۳۸۱۰۰۹۵۵۵

آدرس: تهران، تهرانسر، چهارراه صدف، ساختمان اردیبهشت

اشرف نظری

اشرف نظری

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر تهران سالهاست مشغول به فعالیت در زمینه های کیفری، ملکی، ثبتی، مالی، طلاق و خانواده می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در امور حقوقی داشته و مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد و تلاش می کند تا در مدت زمان کمتری به مشکلات آن ها رسیدگی نماید. خانم اشرف نظری به عنوان یکی از بهترین وکیل در تهرانسر از نگاه مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴٢۴٠١٠۴

آدرس: تهران، تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان بانک تجارت، طبقه دوم، واحد ٩

بهترین وکیل در تهرانسر

با به وجود آمدن جمعیت، خصوصا در شهر تهران، قطعا مشکلات هم بیشتر خواهد شد که یکی از این مشکلات حقوقی می باشد. مشکلات حقوقی شامل کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره است که در بیشتر مواقع به صورت ناخودآگاه به وجود می آید و در این شرایط افراد را دچار استرس و اضطراب کرده و در زندگی شخصی آن ها تاثیرات منفی هم خواهد گذاشت.

بنابراین هر فردی قطعا به جستجوی یک وکیل خبره و مجرب خواهد بود که با خیالی آسوده و با اطمینان، کلیه امور حقوقی اش را به وکیل واگذار کند. برای شناخت بهترین وکیل در تهرانسر، به جستجوی وکیلی باشید که سوابق درخشان بسیار خوبی را داشته باشد و پرونده های پیشین او اکثرا با موفقیت روبرو شده باشد. این مورد می تواند اعتماد و اطمینان به یک وکیل را بالا ببرد و سپس بتوان او را به عنوان بهترین وکیل برای پرونده حقوقی خود انتخاب کرد.

امروزه معمولا وکلا دارای صفحات مجازی یا سایت های حقوقی هستند. برای تحقیقات یا شناخت بیشتر این وکلا، می توان به سایت ها یا صفحات مجازی آن ها مراجعه کرده و با توجه به دیدگاه هایی که مردم از او گذاشته اند به یک شناخت نسبی در مورد کار او برسید و سپس تصمیم بگیرید.

یک وکیل خوب و حرفه ای همواره در تلاش است تا اطلاعات و دانش حقوقی خود را بروز کرده و در مقابل هر پرونده حقوقی که بر عهده می گیرد، مشکلات آن ها را به طور سریع شناسایی کرده و سپس به تجزیه و تحلیل درست آن بپردازد. تمامی این موارد سبب می شود تا یک وکیل به دلیل حرفه ای بودنش، مدت زمان اجرای پرونده را کاهش داده و روند اجرایی پرونده را در مسیری درست به انجام برساند تا موکلش را به حق و حقوقی که از او ضایع شده است نزدیک کند.

شغل وکالت، یکی از شغل های سخت و پیچیده ای است که در صورت نداشتن تجربیات و یا تحصیلات خوب، نمی توان در این مسیر به عنوان یک وکیل خوب توسط مردم انتخاب شد و یا مورد اعتماد آن ها قرار گرفت زیرا شخصی که یک وکیلی اختیار می کند او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب کرده و کلیه اختیارات مربوط به امور حقوقی را به او می سپارد. وکیل هم باید از این اعتماد سواستفاده نکرده و تمام تلاشش را برای به مطلوب رساندن پرونده موکلش داشته باشد.

مهم ترین پارامتر های شناخت وکیل خبره در تهرانسر

 1. بهترین وکیل در تهرانسر به کلیه قوانین و قانون های حقوقی تسلط داشته و می داند که چه موقع باید از تبصره ها و ماده های حقوقی استفاده نماید
 2. تحصیلات بالای حقوق و گذراندن دوره های مربوط به حقوق، برای یک وکیل خوب الزامی می باشد
 3. استفاده از روش های نوین و خلاقانه جهت رفع مشکلات حقوقی در پرونده موکل، بسیار به روند انجام کار کمک خواهد کرد
 4. درست تحلیل کردن و شناخت سریع مشکلات کلی و جزیی پرونده، سبب بالا بردن سرعت انجام کار خواهد شد
 5. رسیدگی و بررسی مداوم پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 6. صبر و تحمل بالای وکیل در برابر فشار کاری ناشی از سختی ها و پیچیدگی های پرونده
 7. کلام خوب و بیان قوی خصوصا در هنگام ارائه دفاعیات به نفع موکلش در برابر قاضی دادگاه
 8. حفظ منافع موکل و تلاش برای گرفتن حق و حقوق او در دادگاه که یکی از اهداف اصلی یک وکیل  در کار وکالتی اش محسوب می شود
 9. افزایش و تقویت مهارت حقوقی در خود که سبب پیشرفت کاری اش خواهد بود
 10. پرهیز از دروغ و ریا به موکلش و نادیده گرفتن منافع خویش که از ویژگی های یک وکیل قابل اعتماد خواهد بود
 11. امانتداری در حفظ اسناد و مدارکی که موکل به وکیلش سپرده است
 12. حفظ کلیه اسرار مربوط به مشکلات حقوقی  موکلش که از ویژگی های مهم وکیل محسوب می شود
 13. وقت شناسی و نظم در کار وکالت بسیار حائز اهمیت می باشد
 14. اخلاقیات و خلق و خوی خوب وکیل، در ارتباطش با موکلین و مراجعینش تاثیرات مثبت خواهد داشت
 15. به کار بردن دانش روانشناسی در هنگام ارتباط با مراجعین و موکلینش در هنگام انجام امر حقوقی
 16. ارتباط موثر و درست با موکل و ایجاد همدردی و همدلی با او سبب می شود تا موکل حس راحت تری با وکیل خود داشته باشد
 17. استفاده از ادله های کافی و مستندات قوی که به شرایط فعلی موکل کمک خواهد کرد
 18. در تمامی جلسات مربوط به دادگاه و دادسرا مراجعه کند و از موکلش حتی در نبود او دفاعیات لازمه را به عمل آورد
 19. تقویت ویژگی هایی همچون اعتماد به نفس و عزت نفس که به پیشبرد شرایط کاری یک وکیل کمک خواهد کرد

کلام آخر

مشکلات حقوقی، ممکن است در هر شهر یا منطقه ای و در زمینه های مختلف، برای هر شخصی پیش آید و در چنین مواقعی، عاقلانه ترین و منطقی ترین راه، انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تهران می باشد تا به کمک او و راهنمایی هایش، شرایط آسان تر شده و بتوان مشکلات حقوقی را حل و رفع کرد.

با یک قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل، وظایف طرفین به طور شفاف و واضح در آن قرارد شرح داده می شود تا براساس این وظایف، وکیل و موکل به عمل کرده و نسبت به آن متعهد باشند. از لحظه ای که وکیل قرارداد وکالتی را از موکلش را بر عهده می گیرد، نسبت به آن مسئولیت داشته و باید به آن عمل کند و موکل هم بابت حق الوکاله ای که طبق توافقاتی با وکیل انجام شده است، موظف به پرداخت آن می باشد.

وکیل مانند یک فرد دلسوز و حامی، تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش می کند و با استفاده از راه و روش های خلاقانه، مسیر را کوتاه تر کرده تا مشکلات را رفع کند و موکلش را به نتایج دلخواهش برساند. تمامی این موارد سبب آرامش خاطر در موکل شده و اطمینان دارد که امور حقوقی اش را به وکیلی سپرده است که دارای تجربیاتی در این زمینه بوده است و به او کمک زیادی در این خصوص خواهد کرد.

مطالعه این مقاله تا انتها، به شما کمک خواهد کرد تا وکلای متخصص و مجرب ورامین را شناخته و اطلاعاتی در خصوص دانش حقوقی پیدا کرده تا در این شرایط دچار سردرگمی نشده و بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا