وکلا

5 تا از بهترین وکیل در میرداماد ⚖️【آپدیت 1403】

همه ی افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند به جستجوی یک وکیل خبره در تمامی امور حقوقی هستند، وکیلی که بتوان به او اعتماد کرد و با خیالی آسوده،  پرونده خود را به او سپرد.انتخاب بهترین وکیل در میرداماد که جزوی از منطقه های خوب در شمال تهران است شاید قدری سخت به نظر برسد. به همین دلیل لیستی از وکلای خوب و متخصصی که در این منطقه مشغول به کار هستند را فراهم کرده ایم تا با مشاهده تخصص و مهارت و همچنین میزان سوابق شان بهتر بتوانید آن ها را شناخته و پرونده خود را به آن ها واگذار کنید.

بهترین وکیل حقوقی در تهران، مشاور بسیار خوبی برای کلیه مشکلات حقوقی شما خواهد بود و تاثیرات مثبت و چشمگیری را در طی مراحل اجرایی از او خواهید دید. در واقع یک وکیلی که به عنوان بهترین از نظر مردم شناخته می شود، به کلیه دعاوی ها تخصص داشته و با مشورت از او، می توان مشکلات حقوقی را در جهت درست و اصولی خود حل کرد.

بنابراین از آنجایی که وکلای زیادی در منطقه میرداماد تهران وجود دارد، جستجوی یک وکیل خوب و خبره کار سختی به نظر می رسد که بهتر است با در نظر گرفتن ویژگی های خوب در یک وکیل و همچنین مراجعه به مجلات حقوقی یا سایت های معتبر حقوقی، بهترین وکیل در تهران در منطقه میرداماد را پیدا کرده و کلیه امور حقوقی خود را به او سپرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

شاخصه های یک وکیل خوب در میرداماد

یک وکیل خوب و متخصص دارای شاخصه ها و خصوصیات های خوب می باشد که این شاخصه ها به او کمک می کند تا به عنوان بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده و اعتماد مردم را جلب کند. بنابراین برای جستجوی یک وکیل خوب و خبره، می توان با شناختن این شاخصه ها، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد. در ادامه به مهم ترین شاخصه های یک وکیل خوب در میرداماد می پردازیم:

 •  اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • بقدرت بیان عالی و نافذ در هنگام دفاع از موکل در دادگاه
 • منظم در تمامی امور کاری
 • وقت شناس
 • تخصص بالای وکالتی
 • مهارت خوب در کلیه امور حقوقی
 • ارائه راه حل های مناسب و کاربردی در جهت پیشروی پرونده حقوقی
 • سوابق کاری بسیار خوب در
 • تسلط کافی بر قوانین حقوقی
 • خودداری از مواردی که از بین رفتن آبروی موکل می شود
 • بررسی و رسیدگی به پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است
 • امانداری و حفظ اسناد و مدارک موکل تا انتهای کار
 • تلاش برای اخذ حق و حقوق موکل
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده در دادگاه
 • حضور در جلسات دادگاه و دادسرا
 • آگاهی از مشکلات مختلف پرونده های حقوقی و تجزیه و تحلیل درست آن
 • صراحت و صداقت در گفتار و بیان با موکل
 • حل و فصل مشکلات موجود در پرونده
 • بروز رسانی اطلاعات حقوقی
 • استفاده از سریع ترین راه ها برای رسیدن به موفقیت در پرونده حقوقی
 • پرهیز از دروغ به موکل
 • راهنمایی موکل و آگاه سازی او در مورد امور حقوقی

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و  در منطقه میرداماد مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان دارای سوابق درخشانی در امور وکالتی است و سالهای زیادی است که در تهران مشغول به کار در حوزه های وکالتی مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده و غیره می باشد. آقای محمد رضا مهری به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و مشاوره حقوقی شرکت هایی معتبر نظیر کارگزاری های بورس، شرکت های لیزینگ بانک مرکزی و غیره را بر عهده دارد..

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری تهران
 • عضو انجمن وکلای جوان بین المللی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121281014

آدرس : تهران، میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان ١0 پلاک ٧ واحد ١۵

طاهره سپهر شاد

طاهره سپهر شاد

وکیل پایه یک دادگستری در تهران و در منطقه میرداماد است و بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و در تلاش است تا با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری، در جهت حل مشکلات موکلین و مراجعینش برآید. خانم طاهره سپهر شاد، مشاور حقوقی و وکالت شرکت های معتبر در تهران را هم بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٣٣۵٨٧١

آدرس : تهران، بلوار میرداماد به سمت مسجد الغدیر، کوچه نساء، پلاک١٢، طبقه سوم، واحد٩

بهزاد زینی وند

بهزاد زینی وند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهاست که در شهر تهران در منطقه میرداماد بهترین خدمات وکالتی را به مخاطبانش ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد مشغول به تخصص در حوزه های وکالیت است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری اصولی و کاربردی را برای موکلینش برگزار می کند. آقای بهزاد زینی وند دعاوی های ملکی، ثبتی، خانواده، کیفری، تجاری و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٠٠٨۵٧۵

آدرس : تهران، میرداماد، نرسیده به میدان مادر ( محسنی)، پلاک١١٠، طبقه پنجم، واحد١٠

احمد رشید نژاد

احمد رشید زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر تهران، منطقه میرداماد مشغول به فعالیت وکالتی می باشد. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ثبتی، اسناد، شهرداری، ملکی، مالی، طلاق و غیره تخصص داشته و تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های آنان می کند. آقای احمد رشید زاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و مورد اعتماد مردم هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٩٧٠١۴

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، جنب ساختمان بانک مرکزی، پلاک١٩۶، طبقه٣، واحد٩

علی کرد

علی کرد

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در حال حاضر در منطقه میرداماد فعالیت حقوقی را بر عهده دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد شناخته شده است و با ارائه مشاوره های بسیار خوب و راه حل های کاربردی به موکلینش، موجب رضایت آنان شده است. آقای علی کرد وکیلی با اخلاق و با صداقت در امور کاری خویش است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨۶٩٧٨١

آدرس : تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به میدان مادر، خیابان رازان شمالی، کوچه چهارم شرقی، پلاک ١٠، واحد یک

یک وکیل موفق به چه مهارت هایی نیاز دارد

یک وکیل برای پیشرفت و پیشبرد شغلی اش، نیاز دارد تا مهارت هایی را داشته باشد و یا این مهارت ها را تقویت کند تا بهتر بتواند پرونده های حقوقی که به او واگذار شده است را به موفقیت برساند. این مهارت ها شامل تسلط بر قوانین مهریه، دیه، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، مهاجرت، نظام وظیفه، حقوق بین الملل، اصول درست گزارش نویسی، امور روانشناسی، تسلط کلامی و غیره می باشد که وکیلی که این موارد را بداند و یا این مهارت ها را تقویت کند در کلیه امور وکالتی اش موفق است.

هزینه حق الوکاله وکیل میرداماد

یکی از نگرانی های مراجعین بعد از پیدا کردن وکیل، هزینه حق الوکاله وکلا می باشد. هزینه حق الوکاله وکلا متغیر است و برخی وکلا نرخ های بیشتری را بابت حق الوکاله خود دریافت می کنند و برخی از وکلا هم هزینه ی پایین تری را از موکل دریافت می کنند به دلیل اینکه گاهی برخی وکلا مقدار افزایش حق الوکاله خود را بابت سوابق و تجربه ای که سالها در این حوزه است از موکل می گیرند.

اما به طور کلی مواردی در میزان تغییرات نرخ هزینه های وکلا تاثیر گذار است مانند پیچیدگی کار، مدت زمان، موضوع پرونده و غیره همگی بر افزایش یا کاهش حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین برای اطلاع از نرخ دقیق پرونده حقوقی خود توسط وکیل، معمولا وکیل با برگزاری جلسه مشاوره و بررسی کلی پرونده موکل، تمامی موارد را سنجیده و سپس میزان حق الوکاله خود را به موکلش اعلام می دارد. که در نهایت موکل و وکیل می توانند با یک توافق در مورد هزینه کلی، به یک هزینه ثابت برسند.

کلام آخر

بهترین وکیل در میرداماد از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل است که به عنوان بهترین وکیل در میرداماد انتخاب شده است و مردم از او رضایت دارند. در واقع کسی که به عنوان یک وکیل خوب و متخصص در یک منطقه مورد اعتماد مردم واقع شده است پس قطعا دارای ویژگی های بسیار خوب به عنوان یک وکیل محبوب و مشهور است. وکلای متخصص به تمامی امور حقوقی و پیچ و خم مربوط به آن آشنایی داشته و مشکلات پرونده ها را در حوزه های مختلف حقوقی در مدت زمان کمتری می توانند حل و فصل کنند.

وکیلی که به کارش متعهد است تمام تلاش خود را در جهت به مطلوب رساندن پرونده در دادگاه و گرفتن حق و حقوق موکلش می کند تا موجب رضایت موکلش شود. پس نیاز است تا وکیلی را انتخاب کنیم که در امور حقوقی تجربیات خوبی داشته باشد و تلاش کند تا مراحل اجرایی کار حقوقی را به نحو احسن انجام دهد.

وکیلی که داشن و علم حقوقی بسیار خوبی دارد، احتمال موفقیت در پرونده را افزایش می دهد و با پیگیری و رسیدگی درست پرونده، موجب تسریع در انجام مراحل کاری شده و به پیشبرد پرونده هم کمک خواهد کرد.

بنابراین تلاش کرده ایم تا در این مقاله به مشخصات بهترین وکیل بپردازیم و سپس به معرفی وکلای خبره و متخصص در میرداماد که سالهاست در این حوزه مشغول به فعالیت هستند بپردازیم.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا