وکلا

5 تا از بهترین وکیل در بروجرد ⚖️【آپدیت 1402】

بروجرد یکی از شهرستان های مربوط به استان لرستان است که بهترین وکلا یا بهترین وکیل در بروجرد مشغول به انجام کار وکالتی می باشند. این وکلا به رسیدگی به تمامی امور مربوط به مسائل و مشکلات حقوقی مردم می پردازند و در زمینه های مربوط به کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به کار وکالتی مشغول هستند و در تمامی این دعاوی ها، تخصص و مهارت بالایی دارند. بنابراین افرادی که در شهر بروجرد ساکن هستند، قطعا با مشکلات حقوقی مواجه خواهند شد و نیاز به یک وکیل خوب و حرفه ای در این زمینه ها خواهند داشت تا با استفاده از راهنمایی ها و مشورت از وکلای شهر بروجرد، بتوانند بهترین تصمیم و راه را برای به انجام رساندن پرونده حقوقی خود داشته باشند.

در این مقاله به شما کمک می کنیم تا وکلای خوب و خبره در شهر بروجرد را بهتر شناخته و در مورد سوابق کاری و تخصصی که دارند، مطلع شوید تا از بین آن ها، یکی از این وکلا را برای پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید و به او اعتماد کنید.

انتخاب و اخذ یک وکیل خوب، از این جهت حائز اهمیت است که می تواند زندگی شما را نجات داده و حتی جان و مال شما را پس گیرد. وظایف وکلا بسیار سخت است و از آنجایی که قوانین و مقررات حقوقی سخت و پیچیده است پس نیاز به شخصی دارد که در این خصوص آگاهی داشته و کاربلد باشد تا بهتر بتواند مشکلات حقوقی شما را حل کند. پس برای انتخاب بهترین وکیل در لرستان و در هر شهری که از این استان هستید، باید زمان لازمه را برای انتخاب و تحقیق وکلای خود بگذارید.

میزان حق الوکاله وکلای بروجرد

بعد از انتخاب بهترین وکیل در بروجرد برای پرونده حقوقی، یکی از نگرانی ها و دغدغه های هر شخصی، میزان حق الوکاله وکلا می باشد و میزان هزینه برای خیلی از افراد مهم می باشد. میزان حق الوکاله، ممکن است برای خیلی از افراد مهم باشد زیرا خیلی از آن ها، بودجه ای را برای اخذ وکیل خود کنار گذاشته اند و تصمیم دارند تا با توجه به آن بودجه، وکیل خود را انتخاب نمایند.

از آنجایی که میزان حق الوکاله برای وکلا ثابت نیست و قابل تغییر است، بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت زیرا همه چیز بستگی به پرونده حقوقی خواهد داشت. وکیل پرونده حقوقی مراجعه کننده را بررسی می کند و با توجه به شرایط فعلی آن، موضوع، زمانبر بودن و سختی انجام کار، هزینه حق الوکاله ای را تعیین می کند. در آن شرایط است که مراجعه کننده می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد با وکیل مورد نظر قرارداد وکالتی را ببندد یا خیر.

🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

نوید فتح الهی

وکیل نوید فتح الهی

نوید فتح الهی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و مدرس دانشگاه در شهر بروجرد یکی از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای بروجرد و پژوهشگر دوره دکتری تخصصی حقوق می باشد؛ صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه و دلسوزانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام بروجرد قرار گیرند و به کلیه امور حقوقی تسلط و تمرکز دارد

آقای نوید فتح الهی، به عنوان یک وکیل حرفه ای در بروجرد، دارای سوابق وکالتی بسیار موفق در زمینه دعاوی های خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی ،بیمه ،جرائم منافی عفت و جرائم سایبری وغیره می باشد و در دریافت حق الوکاله از نیازمندان و مراعات حال‌شان ملاحظات جدی دارد، شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته است.

ویژگی های دفتر وکالت نوید فتح الهی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه:

 • سال ها فعالیت در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان در پرونده ها و همچنین مشاوره حقوقی تخصصی در پرونده ها
 • دارای تیم مجرب وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار در عرصه های وکالت
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • دارای کادر اداری و دفتری متمرکز در دفتر وکالت جهت پذیرش موکلین
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

تخصص و مهارت:

جرایم علیه اشخاص، آدم ربایی، ایراد صدمات بدنی، اخاذی، افشای اسرار، اخلال درنظم و آرامش عمومی، بی احتیاطی در رانندگی  ( فوت یا صدمه)، تهدید به قتل، توهین و افتراء، جرایم علیه اطفال ، حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط)،جرائم منافی عفت، جرایم علیه اموال، ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصرف عدوانی، جرائم رایانه ای و غیره

 • دعاوی خانواده، نفقه ایام زوجیت، اثبات زوجیت، اثبات نسب، نفی نسب، طلاق، تمکین، مهریه، جهیزیه،اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت، فسخ نکاح، فریب در ازدواج و غیره
 • دعاوی ملکی، اثبات مالکیت، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و ممانعت از حق، الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل، تخلیه و غیر
 • تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری به صورت تخصصی در کلیه دعاوی و تنظیم انواع دادخواست های خانواده، حقوقی، کیفری و اداره کار
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت تخصصی در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

شماره تماس: 0912857802406642602950 – 06642607756

آدرس: لرستان، بروجرد،خیابان شهدا کوچه منیری جنب پاساژ آینه ساختمان کاج طبقه پنجم دفتر وکالت نوید فتح الهی

محمد بشیری

محمد بشیری

وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان است و در شهر بروجرد به فعالیت های مختلف وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بروجرد شناخته شده است و توانایی های زیادی را در هنگام شناخت مشکلات حقوقی داشته و بهترین راه حل ها را به موکلینش ارائه می دهد. آقای محمد بشیری وکالت بنک و امور بیمه را هم بر عهده داشته است و یک وکیلی موفق در استان لرستان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق و مهارت کار در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۸۶۲۳۹۵۱

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان تختی، نبش کوچه شیخ الملوکی، ساختمان پارسه، طبقه ۳، واحد۶

محمد کوشکی

محمد کوشکی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بروجرد در استان لرستان می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، تجاری، مالی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت و تخصص مشغول می باشد و مشاوره های بسیار خوبی را برگزار می کند. آقای محمد کوشکی به عنوان یکی از بهترین وکیل در بروجرد شناخته شده است و در قوانین وکالتی تخصص بسیار خوبی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۴۷۳۵۳

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان حافظ جنوبی، نبش کوچه ولی شرقی، پلاک دو، طبقه ۴، واحد ۷

راضیه باقرپور

وکیل راضیه باقرپور

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان لرستان در شهرستان بروجرد به کلیه فعالیت ها و امور حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بروجرد مشغول به کار شده است و در زمینه های حقوقی مختلف مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره به تخصص می پردازد. خانم راضیه باقرپور به کار و امور وکالتی تسلط و تمرکز کافی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • کارشناسی ارشدحقوق خصوصی از دانشگاه تهران

شماره تماس: 09119094616

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان بهار، روبروی پاساژ هنرور، کوچه شهید کاویانی مقدم، مجتمع ترنج، واحد یک

وحید سرمدی

وحید سرمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر بروجرد و در استان لرستان می باشد. ایشان یک وکیل با صداقت و با اخلاق است که در امور حقوقی در زمینه های مختلف تبحر و تخصص بالایی را دارد. آقای وحید سرمدی به عنوان یکی از بهترین وکیل در بروجرد شناخته شده است و در زمینه های حقوقی مانند ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره به فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۶۲۸۲۴۹

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان تختی، بعد از خیابان زرپرور، نبش کوچه پوریایی، مجتمع سبز، واحد ۷

نحوه جستجوی بهترین وکیل در بروجرد

مشکلات حقوقی در همه شهر ها وجود دارد و این مشکلات می تواند شامل ملکی، مالی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره باشد و زندگی شخصی و کاری هر کسی را دچار اختلال کند و موجب ناراحتی و تنش های روحی و روانی شود. بنابراین نیاز به بهترین وکیل در بروجرد در این زمینه احساس می شود که بتواند با بهره گیری از دانش حقوقی خود و اطلاعات حقوقی بسیار خوبی که دارد، بهترین راهکار ها و راه حل ها را برای شما ارائه دهد.

شناخت از یک وکیل بسیار مهم است تا بتوان او را از بین دیگر وکلا انتخاب کرد و انتخاب درستی را در این خصوص داشت. راه های مختلفی برای شناخت بهترین وکیل در بروجرد وجود خواهد داشت که می توان یکی از این راه ها را در جهت انتخاب و اخذ وکیل به کار برد. یکی از ساده ترین راه ها، کمک گرفتن از افراد متخصص در زمینه حقوقی و یا آشنایان یا دوستانی است که قبلا دچار مشکلات حقوقی بوده اند و تجربه اخذ وکیل را داشته اند، البته این افراد باید قابل اعتماد شما باشد تا بتوانید به حرف و عقیده آن ها اعتماد کنید.

یکی دیگر از این راه ها، موسسه های حقوقی است که در هر شهری وجود دارد و وکلای زیادی در این موسسه ها در زمینه های مختلف و با سابقه کاری مختلف مشغول به کار هستند. شما می توانید با مراجعه به این موسسه ها، میزان توقع و انتظاری که از وکیل خود دارید را بیان کرده و یا حتی با توجه به بودجه ی مورد نظر خود، یک وکیلی خوب و خبره را برای مشکلات حقوقی خود انتخاب نمایید.

یکی دیگر از راه های خیلی خوب و قابل دسترس دیگر برای انتخاب وکلا، مراجعه به سایت یا مجلات حقوقی است که تعداد آن ها هم کم نیست. این سایت ها و یا مجلات حقوقی، کار اصلی آن ها معرفی وکلا از هر شهر و منطقه ای است و می تواند به شما کمک کند که وکلای مربوط به شهر و منطقه خود را بهتر بشناسید. سپس بعد از شناخت وکلا، می توانید در مورد آن ها تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید تا به یک نتایج خوب و مفیدی در این خصوص برسید.

تمامی راه های ارائه داده شده و پیشنهادی، می تواند مدت زمان برای اخذ یک وکیل را کاهش داده و به شما کمک کند تا بتوانید انتخاب درستی را داشته باشید. راه های پیشنهادی، باید همگی از منابع معتبر باشد و همچنین برای این مورد، عجولانه تصمیم نگرفتن از مهم ترین اموری است که باید انجام شود تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشد.

وظایف یک وکیل خبره در بروجرد

 1. حفظ کلیه اسناد و مدارک موکل که به برای انجام کار به وکیلش سپرده است
 2. جلب اعتماد و اطمینان موکل و مراجعه کننده و سو استفاده نکردن از اعتماد او
 3. ارتباط خوب با موکل به طوری که او احساس راحتی و آرامش را در حین بیان مشکلاتش به وکیل داشته باشد
 4. ارائه راه حل های مفید و موثر در جهت پیشرفت کاری پرونده حقوقی
 5. ارائه دفاعیات موثر و مفید در دادگاه به نفع موکل که به پیشرفت پرونده کمک خواهد کرد
 6. نقش نماینده و حامی بودن برای موکل و انتقال آرامش و حس اعتماد به او
 7. تلاش کافی را برای به نتیجه رساندن پرونده حقوقی
 8. اخلاقیات خوب در هنگام ارتباط با تعامل با موکل و مراجعین
 9. مطالعه جزیی و کلی پرونده حقوقی و پیدا کردن مشکلات حقوقی در جهت رفع سریع آن
 10. حفاظت از حق موکل و تلاش برای پایمال نشدن حقوق او
 11. پیگیری به موقع و مداوم پرونده حقوقی
 12. جمع آوری مستنداتی که به پیشبرد پرونده حقوقی کمک زیادی خواهد داشت
 13. مشکلات موجود در پرونده را به درستی تحلیل کردن
 14. امنتدار خوب و حفظ اسرار موکل
 15. در صورت تغییر قوانین حقوقی، اطلاعاتش را به سرعت به روز کند
 16. حضور فعالانه و به موقع در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 17. صداقت و صراحت در انجام امور کاری خویش
 18. بالا بودن اعتماد به نفس و عزت نفس
 19. قدرت کلامی بالای خوب در جهت ارائه دفاعیات در دادگاه
 20. برگزاری جلسات برای موکل و رفع ابهامات در خصوص سوالاتی که دارد

کلام آخر

یک وکیل برای جلب اعتماد مردم نسبت به خود، باید به تمامی تعهدات و وظایفی که به عنوان یک وکیل بر عهده دارد، عمل کرده و همه ی آن ها را به خوبی انجام دهد تا بتواند در حرفه خود موفق باشد.

به ثمر رساندن یک پرونده حقوقی، تاثیرات خوب و مثبتی در سوابق کاری یک وکیل خواهد داشت و در هنگام تحقیقات مراجعین و مردم، اعتماد و اطمینان بیشتری به او خواهد شد. بنابراین هر وکیلی تمام تلاشش بر این است تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه دهد.

البته باید وکلای خبره را از غیر حرفه ای ها تشخیص داد و به اشتباه، پرونده حقوقی خود را به افراد ناکاربلد و بی تجربه واگذار نکرد. زیرا در صورت انجام این کار، با ضرر و زیان هایی مواجه خواهید شد و پرونده حقوقی هم با شکست مواجه خواهد شد. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و کاربلد بسیار حائز اهمیت می باشد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا