وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در لاهیجان ⚖️【آپدیت 1402】

در این مقاله تلاش کرده ایم تا شما را با بهترین وکیل در لاهیجان آشنا کنیم. با شناخت ویژگی ها و مهارت های یک وکیل موفق، می توان او را از بین وکلای دیگر به راحتی انتخاب کرد و سپس به او اعتماد کرد. تمامی وکلا، تلاششان این است تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند و آن ها را به رساندن حق و حقوق شان برسانند. انتخاب یک وکیل خوب و مجرب، بسیار حساس است و نیاز است تا برای آن زمان گذاشته شود تا دچار اشتباهاتی در این خصوص نشده و انتخاب خوبی را داشته باشید.

اگر در همان مراحل اولیه یک وکیل خوب و خبره را برای انجام کار حقوقی خود انتخاب نمایید می توانید با خیالی آسوده و به دور از هرگونه تنش و نگرانی، تمامی امور حقوقی خود را به وکیل خود بسپارید و با سرعت عمل بیشتری کار ها را به پیش ببرید زیرا اطمینان خواهید داشت که وکیل انتخابی تان، به تمامی امور حقوقی تسلط داشته و با تجربه ای که در زمینه های مختلف حقوقی دارد،می تواند به پیشرفت و پیشبرد پرونده های حقوقی کمک های بسیار زیادی داشته باشد.

تا پایان این مقاله با ما همراه شوید تا با لیستی از بهترین وکلای شهر لاهیجان آشنا شوید و امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

دلایل مراجعه وکیل در لاهیجان

مشکلات حقوقی جزو مشکلاتی هستند که به صورت کاملا ناخواسته وارد زندگی شخصی می شوند و دلایل مختلفی هم دارند. با به وجود آمدن مشکلات حقوقی، زندگی شخصی درگیر این مسائل شده و سبب می شود تا تنش و اضطراب به وجود آید. در این شرایط، هیچ شخصی به جز یک وکیل خوب و خبره نمی تواند به شما کمک نماید و مشکلات حقوقی را به بهترین شکل رفع کند.

وکلا با تجربه و تخصصی که در زمینه های حقوقی دارند، بهتر می توانند به مشکلات رسیدگی کنند و همچنین دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه ارائه دهند. تسلط آن ها به تمامی دعاوی های حقوقی و قوانین، سبب می شود تا مدیریت بهتری بر روی تمامی مسائل حقوقی داشته باشند و مشکلات حقوقی مردم را حل نمایند.

بهترین وکیل در لاهیجان با نفوذ کلامی بالای خود و قدرت کلامی بالایی که دارد، بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلش کرده تا حقی که از او گرفته شده است را به او بازگرداند و او را به نتایج مطلوب برساند.

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در گیلان کلیک کنید
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

محمد طهرانی

وکیل محمد طهرانی

ایشان با ۵۰ سال سن و حداقل ۱۲ سال تجربه وکالت و مشاوره حقوقی علاوه بر تجربه زندگی و با تجربه بودن در امر وکالت و مشاوره حقوقی تبحر و تجربه خاص خود را دارند ایشان در زمینه های املاک ( اثبات مالکیت، تصرف عدوانی، خلع ید ، تقسیم ترکه ، فسخ معامله و ….)، پرونده های حقوقی، کیفری خصوصا قتل، جنایت، تجاوز، آدم ربایی، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت فعالیت می نمایند. با توجه به فعالیت ایشان در حوزه تخلفات پزشکی از سو  دلال های سلامت، پزشکان، پیراپزشکان و غیره نیز تبحر خاصی در  خصوص  اثبات تخلفات پزشکی نیزدارا می باشند.

از دیگر امورات بسیار مهم حوزه فعالیتی

ایشان ماده ۱۰۰ شهرداری، ماده ۷۷، ماده ۵، دعاوی کارگر و کارفرما و طرح و دفاع دعاوی در دیوان عدالت اداری می باشد که تاکنون موفق شده اند در این حوزه موفق عمل نموده و حق موکلین خود را اثبات و سپس دریافت دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • وکالت دردیوان عدالت اداری
 • وکالت در امورملکی ، کمسیون ها از جمله کمسیون ماده ۱۰۰ ماده ۷۷ و ماده ۵۵
 • اعتراض به طرح هادی و اصلاح طرح ( در طرح قرار گرفتن املاک )
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار ، قراردادهای پیمانکاری

شماره تماس: 0911828939709214229397

آدرس: لاهیجان خیابان شهدا، بانک سرمایه ساختمان پاستور، طبقه 4 واحد 12

سید حسن جعفر نژاد

حسن جعفر نژاد

وکیل پایه یک دادگستری در لاهیجان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در لاهیجان شناخته شده است. ایشان همواره در تلاش است تا بهترین نتایج را به مردم ارائه دهد و موجب رضایت آنان شود. آقای حسن جعفر نژاد تخصص و مهارت بالایی در دعاوی های حقوقی دارد و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری در زمینه وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۵۴۰۵۴

آدرس: لاهیجان، لاهیجان اول، خیابان فیاض، نرسیده به فیاض ۳، ساختمان ۳۰۲، طبقه ۲

نغمه عشاقی

نغمه عشاقی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که در شهرستان لاهیجان به حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لاهیجان انتخاب گردیده است و دارای سوابق درخشان کاری است. خانم نغمه عشاقی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت هم مشغول به کار بوده است و تسلط و تمرکز بالایی در امور حقوقی و وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 13سال سابقه کاری در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۷۳۷۲۶۷

آدرس: لاهیجان، خیابان انقلاب، کوچه اسدی، ساختمان دامون، طبقه ۲، واحد ۳

مهدی فاضلی

مهدی فاضلی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان لاهیجان می باشد و یکی از وکلای باتجربه ای است که سالهای زیادی است که به کار وکالت مشغول می باشد و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است. ایشان نمونه پرونده های زیادی را با موفقیت همراه کرده است و تمامی دعاوی های حقوقی هم تسلط بالایی دارد. آقای مهدی فاضلی به عنوان مشاور حقوقی و وکیل در بانک سامان، بانک کارآفرین و شرکت های معتبر زیادی فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۲۷۴۷

آدرس: لاهیجان، خیابان بهشتی ۱۵، مجتمع آریانا، طبقه ۴، واحد ۸

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در لاهیجان توسط مردم شناخته و معرفی شده است و وکیلی صادق و مسئولیت پذیر در امور وکالتی اش می باشد. ایشان چندین سال است که در این شهر به فعالیت های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، ثبتی، مالی، طلاق و غیره می پردازد و به تمامی این دعاوی ها هم تسلط بالایی دارد. آقای محمد شریف زاده به عنوان مشاور حقوقی در بانک های تجارت. کشاورزی و مسکن در شرق گیلان، شرکت مهندسی سازه جوان، شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی و غیره فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در امور قراردادنویسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۱۴۴۵۸

آدرس: لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در رامسر کلیک کنید

ویژگی های یک وکیل خبره در لاهیجان

یک وکیل خوب و خبره، ویژگی های زیادی دارد که مردم به او اعتماد کرده و امور حقوقی خود را به او می سپارند. یکی از ویژگی هایی که سبب می شود تا مردم به او اعتماد کرده، داشتن صداقت است. وکیلی که در امور کاری خود صادق باشد و از وعده های دروغین به مراجعه کننده و موکلش پرهیز کند بیشتر مورد اعتماد مردم برای واگذاری پرونده های حقوقی می باشد. به عنوان مثال درصد موفقیت پرونده های حقوقی را به صورت احتمالی و با صراحت به موکلش بیان کند و او را از شرایط موجود در پرونده اش آگاه سازد.

امانتداری و رازداری از جمله ویژگی های مثبت در یک وکیل است که سبب می شود مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند. فاش نکردن اسرار موکل و حفظ اسناد و مدارک موکل تا انتهای کار، باید توسط وکیل انجام گیرد.

همچنین داشتن جسارت و شجاعت در کلیه پرونده های حقوقی، سبب موفقیت در پرونده خواهد شد به دلیل اینکه برخی از پرونده ها، پس از چندین بار به نتیجه می رسند بنابراین نیاز به سمج بودن وکیل در انجام کار دارد تا بتواند نتایج خوبی را از پرونده های حقوقی حاصل نماید.

بروز رسانی در دانش و علم حقوقی، جزو موارد ضروری است که باید انجام شود به دلیل اینکه ممکن است تغییراتی در قوانین حقوق پدید آید، بنابراین نیاز است تا اطلاعات یک وکیل همیشه بروز باشد. معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی حقوقی نسبت به سایر دعاوی ها، تخصص و مهارت بالاتری دارند که نیاز است برای واگذاری پرونده های حقوقی، در ابتدا از تخصص وکیل اطلاع پیدا کرد و سپس پرونده حقوقی خود را به او سپرد.

مزیت های اخذ یک وکیل حاذق در امور حقوقی

بهترین وکیل در لاهیجان، مزیت های بسیار زیادی هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ مالی برای موکل دارد. زمانی که یک شخص دچار مشکلات حقوقی می شود به تنها موضوعی که فکر می کند کمک از یک فرد متخصص به حقوق است تا با استفاده از راهنمایی ها و مشورت هایی که با او دارد دچار اشتباه نشده و مراحل کاری را به خوبی انجام دهد.

پرونده های حقوقی دارای مراحل اداری و دادگاهی هستند که برای یک شخص عادی و عامی که به هیچ یک از این مراحل آشنا نیست، مشکل و پیجیده است و نیاز به یک حامی و پشتیبانی دارد که او را در این مسیر یاری نماید و به او کمک کرد. تنها کسی که می تواند در این شرایط یک فرد حامی و دلسوز باشد، یک وکیل پایه یک دادگستری است که به تمامی قوانین حقوقی تسلط داشته و در ازای حق الوکاله ای که از موکلش می گیرد و سپس قرارداد وکالتی که بین طرفین بسته می شود، تعهد و مسئولیت داشته و موظف است تا تمامی مراحل کاری و حقوقی موکلش را به بهترین شکل برای او انجام دهد.

با تجربیاتی که وکیل در سالهای وکالتی اش داشته، به مشکلات و چالش های موجود در هر پرونده حقوقی آشنا بوده و با مدیریت زمانی درست، می تواند آن را به درست ترین شکل ممکنه انجام داده و سپس موکلش را به نتایج خوب برساند. همچنین اخذ یک وکیل حقوقی، سبب می شود تا موکل استرسی که در این زمینه داشته کاهش پیدا کند و با اطمینان اینکه وکیل اش به این امور رسیدگی می کند، به امور زندگی و شخصی خود بپردازد.

از آنجایی که هر پرونده حقوقی، نیاز به پیگیری های مداوم و به موقع دارد بنابراین موکل با توجه به ناآگاهی و یا مشغله کاری و زندگی، شاید نتواند به درستی این پیگیری ها را انجام دهد و نیاز به کمک شخصی دارد که به این امور رسیدگی نماید. اما وکیل به دلیل اینکه شغل اصلی او انجام این کار است و باید به وظیفه اش عمل کند، پس تمامی این پیگیری های را انجام داده و سپس با ارائه گزارشاتی، موکلش را از انجام مراحل کاری مطلع می کند.

میزان هزینه حق الوکاله وکلای لاهیجان

معمولا نگرانی برخی از موکلین و یا مراجعین برای اخذ وکیل، میزان حق الوکاله ی وکیل است که شاید نتوانند از عهده آن برآیند. اما میزان حق الوکاله رقم ثابتی ندارد و می توان براساس بودجه ای که برای وکیل در نظر گرفته شده وکیل را انتخاب کرد زیرا عواملی برای هزینه ی حق الوکاله ی وکلا وجود دارد که با توجه به این شرایط و عوامل، حق الوکاله ی وکیل تعیین می گردد.

شرایط، سختی پرونده، موضوع، زمان و عواملی از این قبیل در تعیین حق الوکاله ی وکلا تاثیر گذار خواهد بود. وکیل با بررسی تمامی این عوامل در پرونده حقوقی به مراجعه کننده اش هزینه ی وکالتی اش را بیان می کند. اما با توافقاتی هم که بین وکیل و موکل می شود و مواردی که در قرارداد وکالتی نوشته می شود در نهایت میزان هزینه ی وکالتی تعریف می شود. معمولا تعرفه نهایی در جلسات مشاوره با وکیل و یا زمانی که وکیل را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کردید، تعیین می شود.

برخی دیگر از وکلا هم با توجه به میزان تجربه و سوابق کاری بالای خود، مقداری افزایش حق الوکاله را نسبت به سایر همکاران خود خواهند داشت که تمامی این موارد به عهده مراجعه کننده است که با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده، تمایل دارد وکیلی را با این شرایط انتخاب نماید یا خیر.

کلام آخر

جستجوی بهترین وکیل در لاهیجان، در میان وکلای دیگر در این شهر، کار چندان راحتی نیست و نیاز به تحقیقات کلی در این زمینه می باشد. از این رو ممکن است دچار سردرگمی شده و انتخاب وکیل، قدری سخت به نظر برسد. اما افرادی که با ویژگی های یک وکیل خوب و نمونه آشنا باشند، قطعا انتخاب راحت تری خواهند داشت. بنابراین در این مقاله، مطالبی را در مورد شناخت بهترین وکیل در لاهیجان، قرار داده ایم تا بهتر بتوان این وکلا را شناخته و سپس به آن ها اعتماد کنید تا له نتایج مطلوبی دست پیدا نمایید.

در واقع وکیلی که نسبت به کارش تعهد داشته باشد و مسئولیت پذیر باشد، تمامی امور وکالتی را به نحو احسن انجام داده و از این بابت دیگر نگرانی نخواهید داشت. با اخذ یک وکیل خبره، از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات موجود در پرونده حقوقی نجات پیدا خواهید کرد و وکیل به تمامی امور حقوقی حتی در صورت عدم حضور وکیل در دادگاه، پیگیری کرده و به جای موکلش در تمامی جلسات دادگاهی و دادسرا حضور پیدا می کند. بنابراین توصیه می کنیم این مقاله را با دقت مطالعه کرده تا نسبت به شناخت وکلا، آشنایی بیشتری داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا