وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در لاهیجان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله تلاش کرده ایم تا شما را با بهترین وکیل در لاهیجان آشنا کنیم. با شناخت ویژگی ها و مهارت های یک وکیل موفق، می توان او را از بین وکلای دیگر به راحتی انتخاب کرد و سپس به او اعتماد کرد. تمامی وکلا، تلاششان این است تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند و آن ها را به رساندن حق و حقوق شان برسانند. انتخاب یک وکیل خوب و مجرب، بسیار حساس است و نیاز است تا برای آن زمان گذاشته شود تا دچار اشتباهاتی در این خصوص نشده و انتخاب خوبی را داشته باشید.

اگر در همان مراحل اولیه یک وکیل خوب و خبره را برای انجام کار حقوقی خود انتخاب نمایید می توانید با خیالی آسوده و به دور از هرگونه تنش و نگرانی، تمامی امور حقوقی خود را به وکیل خود بسپارید و با سرعت عمل بیشتری کار ها را به پیش ببرید زیرا اطمینان خواهید داشت که وکیل انتخابی تان، به تمامی امور حقوقی تسلط داشته و با تجربه ای که در زمینه های مختلف حقوقی دارد،می تواند به پیشرفت و پیشبرد پرونده های حقوقی کمک های بسیار زیادی داشته باشد. تا پایان این مقاله با ما همراه شوید تا با لیستی از بهترین وکلای شهر لاهیجان آشنا شوید و امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل مراجعه وکیل در لاهیجان

مشکلات حقوقی جزو مشکلاتی هستند که به صورت کاملا ناخواسته وارد زندگی شخصی می شوند و دلایل مختلفی هم دارند. با به وجود آمدن مشکلات حقوقی، زندگی شخصی درگیر این مسائل شده و سبب می شود تا تنش و اضطراب به وجود آید. در این شرایط، هیچ شخصی به جز یک وکیل خوب و خبره نمی تواند به شما کمک نماید و مشکلات حقوقی را به بهترین شکل رفع کند.

وکلا با تجربه و تخصصی که در زمینه های حقوقی دارند، بهتر می توانند به مشکلات رسیدگی کنند و همچنین دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه ارائه دهند. تسلط آن ها به تمامی دعاوی های حقوقی و قوانین، سبب می شود تا مدیریت بهتری بر روی تمامی مسائل حقوقی داشته باشند و مشکلات حقوقی مردم را حل نمایند.

بهترین وکیل در لاهیجان با نفوذ کلامی بالای خود و قدرت کلامی بالایی که دارد، بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلش کرده تا حقی که از او گرفته شده است را به او بازگرداند و او را به نتایج مطلوب برساند. در واقع از آنجایی که وکلا به تمامی قوانین های حقوقی مسلط هستند و تحصیلات خود را در این زمینه گذرانده اند، بهتر می توانند به حل مشکلات مردم در هر زمینه ای از حقوق رسیدگی نمایند. اعتماد به یک شخص متخصص در زمینه حقوقی در هنگام بروز مشکل الزامی است و تنها کسی که می توان به او اعتماد کرد یک وکیل خوب و کاربلد است که به تمامی دعاوی حقوقی تسلط داشته باشد، همچنین وجود وکلا باعث آرامش خاطر در موکل شده و موکل این اطمینان را دارد که پرونده اش را به کسی سپرده است که به تبصره ها و ماده های حقوقی تسلط داشته و به او کمک و مشاوره های بسیار خوب و اصولی می دهد.

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در گیلان کلیک کنید

رامین عباسی

رامین عباسی

رامین عباسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق و دارای سابقه قضایی در لاهیجان می باشند.
ایشان دارای سال ها تجربه و تخصص لازم در بازپرسی و محاکم کیفری و حقوقی، رسیدگی به پروندهای مربوط به قتل و آدم ربایی و سایر جرایم مهمه و نیز پرونده های ملکی، ثبتی، امور مربوط به شرکتها و ورشکستگی، پرونده های مربوط به اسناد تجاری، پولی و بانکی، پرونده های مربوط به تغییر کاربری ارضی، کمسیون ماده ۵۶ قانون تعیین و تکلیف اراضی و ماده ۱۲قانون زمین شهری، اراضی موات و غیره.‌‌..
با شماره تماس 01342213183 می باشند.

رامین عباسی با سابقه قضایی دارای علم و آگاهی کامل به مسائل حقوقی و کیفری و نحوه ی اجرا و روند پیگیری پرونده دارند. به همین جهت مشاوره و کمک گرفتن از ایشان در انواع دعاوی، می تواند بسیار مثمر ثمر واقع شود. ایشان با کلامی برنده و قلمی صریح برای احقاق حق موکل خود تمام تلاشش را می کند.

دلایل بسیاری مانند عدم آگاهی افراد از قوانین حقوقی که دائما در حال بروز رسانی و گستردگی هستند که سبب طولانی شدن روند پرونده و عدم رسیدگی درست به آن ها خواهد شد چرا که، یا به خوبی از خود دفاع نمی کنند یا شواهد و مدارک معتبر یا مرتبط ارائه نمی کنند.

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به هر گونه عملی، حتما با یک مشاور حقوقی و وکیل با تجربه و کار بلد در ارتباط باشید. این کار سبب عدم اتلاف وقت و هزینه های شما و آگاهی نسبی از نتیجه ی احتمالی پرونده خواهد شد. به همین منظور با دلگرمی بیش تری در مسیر درست گام بر می دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، بهره مندی از خدمات رامین عباسی وکیل پایه یک دادگستری در لاهیجان، با مشاوره رایگان به صورت آنلاین و حضوری با تعیین وقت قبلی با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 0911139165801342213183

آدرس: لاهیجان، خیابان شیشه گران، رو به روی بهشتی ۲۲، ساختمان تریتا، طبقه ششم


نغمه عشاقی

نغمه عشاقی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که در شهرستان لاهیجان به حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در لاهیجان انتخاب گردیده است و دارای سوابق درخشان کاری است. خانم نغمه عشاقی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت هم مشغول به کار بوده است و تسلط و تمرکز بالایی در امور حقوقی و وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: لاهیجان،


مهدی فاضلی

مهدی فاضلی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان لاهیجان می باشد و یکی از وکلای باتجربه ای است که سالهای زیادی است که به کار وکالت مشغول می باشد و مورد اعتماد مردم واقع گردیده است. ایشان نمونه پرونده های زیادی را با موفقیت همراه کرده است و تمامی دعاوی های حقوقی هم تسلط بالایی دارد. آقای مهدی فاضلی به عنوان مشاور حقوقی و وکیل در بانک سامان، بانک کارآفرین و شرکت های معتبر زیادی فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لاهیجان،


محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در لاهیجان توسط مردم شناخته و معرفی شده است و وکیلی صادق و مسئولیت پذیر در امور وکالتی اش می باشد. ایشان چندین سال است که در این شهر به فعالیت های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، ثبتی، مالی، طلاق و غیره می پردازد و به تمامی این دعاوی ها هم تسلط بالایی دارد. آقای محمد شریف زاده به عنوان مشاور حقوقی در بانک های تجارت. کشاورزی و مسکن در شرق گیلان، شرکت مهندسی سازه جوان، شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی و غیره فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در رامسر کلیک کنید

ویژگی های یک وکیل خبره در لاهیجان

یک وکیل خوب و خبره، ویژگی های زیادی دارد که مردم به او اعتماد کرده و امور حقوقی خود را به او می سپارند. یکی از ویژگی هایی که سبب می شود تا مردم به او اعتماد کرده، داشتن صداقت است. وکیلی که در امور کاری خود صادق باشد و از وعده های دروغین به مراجعه کننده و موکلش پرهیز کند بیشتر مورد اعتماد مردم برای واگذاری پرونده های حقوقی می باشد. به عنوان مثال درصد موفقیت پرونده های حقوقی را به صورت احتمالی و با صراحت به موکلش بیان کند و او را از شرایط موجود در پرونده اش آگاه سازد.

امانتداری و رازداری از جمله ویژگی های مثبت در یک وکیل است که سبب می شود مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند. فاش نکردن اسرار موکل و حفظ اسناد و مدارک موکل تا انتهای کار، باید توسط وکیل انجام گیرد.

همچنین داشتن جسارت و شجاعت در کلیه پرونده های حقوقی، سبب موفقیت در پرونده خواهد شد به دلیل اینکه برخی از پرونده ها، پس از چندین بار به نتیجه می رسند بنابراین نیاز به سمج بودن وکیل در انجام کار دارد تا بتواند نتایج خوبی را از پرونده های حقوقی حاصل نماید.

بروز رسانی در دانش و علم حقوقی، جزو موارد ضروری است که باید انجام شود به دلیل اینکه ممکن است تغییراتی در قوانین حقوق پدید آید، بنابراین نیاز است تا اطلاعات یک وکیل همیشه بروز باشد. معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی حقوقی نسبت به سایر دعاوی ها، تخصص و مهارت بالاتری دارند که نیاز است برای واگذاری پرونده های حقوقی، در ابتدا از تخصص وکیل اطلاع پیدا کرد و سپس پرونده حقوقی خود را به او سپرد.

مزیت های اخذ یک وکیل حاذق در امور حقوقی

بهترین وکیل در لاهیجان، مزیت های بسیار زیادی هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ مالی برای موکل دارد. زمانی که یک شخص دچار مشکلات حقوقی می شود به تنها موضوعی که فکر می کند کمک از یک فرد متخصص به حقوق است تا با استفاده از راهنمایی ها و مشورت هایی که با او دارد دچار اشتباه نشده و مراحل کاری را به خوبی انجام دهد.

پرونده های حقوقی دارای مراحل اداری و دادگاهی هستند که برای یک شخص عادی و عامی که به هیچ یک از این مراحل آشنا نیست، مشکل و پیجیده است و نیاز به یک حامی و پشتیبانی دارد که او را در این مسیر یاری نماید و به او کمک کرد. تنها کسی که می تواند در این شرایط یک فرد حامی و دلسوز باشد، یک وکیل پایه یک دادگستری است که به تمامی قوانین حقوقی تسلط داشته و در ازای حق الوکاله ای که از موکلش می گیرد و سپس قرارداد وکالتی که بین طرفین بسته می شود، تعهد و مسئولیت داشته و موظف است تا تمامی مراحل کاری و حقوقی موکلش را به بهترین شکل برای او انجام دهد.

با تجربیاتی که وکیل در سالهای وکالتی اش داشته، به مشکلات و چالش های موجود در هر پرونده حقوقی آشنا بوده و با مدیریت زمانی درست، می تواند آن را به درست ترین شکل ممکنه انجام داده و سپس موکلش را به نتایج خوب برساند. همچنین اخذ یک وکیل حقوقی، سبب می شود تا موکل استرسی که در این زمینه داشته کاهش پیدا کند و با اطمینان اینکه وکیل اش به این امور رسیدگی می کند، به امور زندگی و شخصی خود بپردازد.

از آنجایی که هر پرونده حقوقی، نیاز به پیگیری های مداوم و به موقع دارد بنابراین موکل با توجه به ناآگاهی و یا مشغله کاری و زندگی، شاید نتواند به درستی این پیگیری ها را انجام دهد و نیاز به کمک شخصی دارد که به این امور رسیدگی نماید. اما وکیل به دلیل اینکه شغل اصلی او انجام این کار است و باید به وظیفه اش عمل کند، پس تمامی این پیگیری های را انجام داده و سپس با ارائه گزارشاتی، موکلش را از انجام مراحل کاری مطلع می کند.

میزان هزینه حق الوکاله وکلای لاهیجان

معمولا نگرانی برخی از موکلین و یا مراجعین برای اخذ وکیل، میزان حق الوکاله ی وکیل است که شاید نتوانند از عهده آن برآیند. اما میزان حق الوکاله رقم ثابتی ندارد و می توان براساس بودجه ای که برای وکیل در نظر گرفته شده وکیل را انتخاب کرد زیرا عواملی برای هزینه ی حق الوکاله ی وکلا وجود دارد که با توجه به این شرایط و عوامل، حق الوکاله ی وکیل تعیین می گردد.

شرایط، سختی پرونده، موضوع، زمان و عواملی از این قبیل در تعیین حق الوکاله ی وکلا تاثیر گذار خواهد بود. وکیل با بررسی تمامی این عوامل در پرونده حقوقی به مراجعه کننده اش هزینه ی وکالتی اش را بیان می کند. اما با توافقاتی هم که بین وکیل و موکل می شود و مواردی که در قرارداد وکالتی نوشته می شود در نهایت میزان هزینه ی وکالتی تعریف می شود. معمولا تعرفه نهایی در جلسات مشاوره با وکیل و یا زمانی که وکیل را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کردید، تعیین می شود.

برخی دیگر از وکلا هم با توجه به میزان تجربه و سوابق کاری بالای خود، مقداری افزایش حق الوکاله را نسبت به سایر همکاران خود خواهند داشت که تمامی این موارد به عهده مراجعه کننده است که با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده، تمایل دارد وکیلی را با این شرایط انتخاب نماید یا خیر.

کلام آخر

جستجوی بهترین وکیل در لاهیجان، در میان وکلای دیگر در این شهر، کار چندان راحتی نیست و نیاز به تحقیقات کلی در این زمینه می باشد. از این رو ممکن است دچار سردرگمی شده و انتخاب وکیل، قدری سخت به نظر برسد. اما افرادی که با ویژگی های یک وکیل خوب و نمونه آشنا باشند، قطعا انتخاب راحت تری خواهند داشت. بنابراین در این مقاله، مطالبی را در مورد شناخت بهترین وکیل در لاهیجان، قرار داده ایم تا بهتر بتوان این وکلا را شناخته و سپس به آن ها اعتماد کنید تا له نتایج مطلوبی دست پیدا نمایید.

در واقع وکیلی که نسبت به کارش تعهد داشته باشد و مسئولیت پذیر باشد، تمامی امور وکالتی را به نحو احسن انجام داده و از این بابت دیگر نگرانی نخواهید داشت. با اخذ یک وکیل خبره، از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات موجود در پرونده حقوقی نجات پیدا خواهید کرد و وکیل به تمامی امور حقوقی حتی در صورت عدم حضور وکیل در دادگاه، پیگیری کرده و به جای موکلش در تمامی جلسات دادگاهی و دادسرا حضور پیدا می کند. بنابراین توصیه می کنیم این مقاله را با دقت مطالعه کرده تا نسبت به شناخت وکلا، آشنایی بیشتری داشته باشید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا