وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در رامسر ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب و اخذ بهترین وکیل در رامسر، باید ویژگی ها و شناخت کافی از یک وکیل خوب را داشته باشید تا بهتر توانید یک وکیل خوب و مجرب را نسبت به وکلای دیگر انتخاب نمایید. بعد از بستن قرارداد وکالتی میان وکیل و موکل، وکیل تمامی امور حقوقی مربوط به موکل در اختیار وکیل قرار خواهد گرفت و او موظف است تا تمامی مراحل کاری و اجرایی را انجام داده و موکلش را به بهترین نتایج مطلوب برساند.

یک وکیل پایه یک دادگستری، به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و می تواند تمامی آن ها را انجام داده و بر عهده گیرد. البته معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی تخصص بیشتری نسبت به سایر دعاوی ها دارند و تسلط بیشتری نسبت به این دعاوی ها را داشته و انجام می دهند. بنابراین بهتر است قبل از اخذ وکیل خود در رامسر، تحقیقات لازمه را انجام داده و از تخصص اصلی وکیل خود مطلع شوید.

یک وکیل موظف است تا به تمامی وظایفی که در وکالت نامه ذکر شده است، عمل نماید و به تمامی مراحل کاری مربوط به دادگاه هم آشنا باشد.

در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل در رامسر می پردازیم و آن ها را به مردم رامسر معرفی می کنیم تا به محض گرفتار شدن مشکلات حقوقی، به سرعت بتوانند آن ها را رفع کرده و از وکلای مربوطه کمک بخواهند. این وکلا می توانند کمک های زیادی را به مراجعین و موکلین خود داشته باشند و با ارائه راه حل ها و روش های مناب، به آن ها کمک خواهند کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چرا برای پرونده های حقوقی به اخذ وکیل نیاز داریم؟

در جواب این سوال که چرا باید در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، وکیل اخذ کنیم باید گفت که یک وکیل دارای مهارت و تخصص بسیار خوب وکالت است و نسبت به یک فرد عادی، بهتر می تواند مشکلات حقوقی را انجام بدهد. در واقع یک وکیل درس و تحصیلات در این خصوص را داشته و سالها مطالعه و گذراندن دوره های حقوقی، سبب شده است تا نسبت به این امور، تسلط و تمرکز خوبی را داشته باشد بنابراین کاملا طبیعی است که هر شخصی که دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف می شود به فکر اخذ یک وکیل خوب و متخصص باشد.

همچنین اخذ بهترین وکیل در رامسر، سبب می شود تا اگر قرار است پرونده در مدت زمان بیشتری خاتمه پیدا نماید در مدت زمان کمتری به نتایج مطلوب برسد و همگی این موارد توسط یک وکیل خوب قابل انجام است.

اخذ وکیل برای پرونده های حقوقی

شهرام کلهری

شهرام کلهری

وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران است و در شهرستان رامسر به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رامسر به مردم معرفی گردیده است و تمام تلاش خود را به عنوان یک وکیل حاذق کرده تا بتواند پرونده هایی را که بر عهده گرفته است، با موفقیت همراه سازد. آقای شهرام کلهری مشاوره های بسیار مفیدی را در جهت رفع مشکلات مردم می دهد و کمک های شایانی را در این خصوص به آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان مازندران، رامسر، رمک، روبروی رستوران برادران

حسام کاکوئی

حسام کاکوئی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رامسر می باشد و سالهاست که به عنوان یک وکیل حاذق مشغول به فعالیت در این شهر می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رامسر شناخته شده است و وکیلی توانا در جهت حل مشکلات حقوقی مردم نیز می باشد. آقای حسام کاکوئی در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به مهارت و تخصص مشغول می باشد و مورد اعتماد مردمم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران، رامسر، رمک، میدان بسیج، فاز اول، کمربندی، ساختمان پردیس، طبقه 1

زینب اران

زینب اران

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان رامسر به کار وکالت مشغول است. ایشان در زمینه های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، مالی، ثبتی و غیره تخصص بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفیدی را هم به مردم ارائه می دهد. خانم زینب اران به عنوان یکی از بهترین وکیل در رامسر توسط مردم معرفی گردیده است و تمام تلاشش را برای رضایت مردم به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۰۷۰۹۰

آدرس: استان مازندران، رامسر، چهارراه رمک، مجتمع امپریال، واحد۳

نوید جعفری نسب

نوید جعفری نسب

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان مازندران، شهرستان رامسر به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رامسر شناخته شده است و به کلیه قوانین حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارد. آقای نوید جعفری نسب در دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، اسناد و غیره به فعالیت می پردازد و وکیلی صادق همراه با خلق و خوی بسیار خوب با مراجعینش است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان مازندران، رامسر، شهرک شهر آسر، خیابان رمک یکم

سید محمد حسین قربی

سید محمد حسین قربی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر رامسر به کار و فعالیت در زمینه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در رامسر شناخته شده است و تمام تلاش خود را در جهت رضایت مردم دارد و بهترین مشاوره ها را به آنان ارائه می دهد. آقای سید محمد حسین قربی در زمینه های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره فعال می باشد و سوابق بسیار خوبی هم در حیطه وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112936471

آدرس: استان مازندران، رامسر، خیابان شهید مطهری، مقابل بیمارستان، ساختمان منصور، واحد 8

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در مازندران

ویژگی های وکیل خبره در رامسر

 1. بهترین وکیل در رامسر، باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد و اصولی ترین راهکار ها به موکلش پیشنهاد دهد تا به سرعت مشکلات حقوقی آن ها شناسایی کرده و آن ها را رفع کند.
 2. تجربیات خوب و سابقه بالای یک وکیل، سبب سرعت بالای انجام کار شده و اعتماد مردم را نسبت به وکیل بیشتر خواهد کرد
 3. بروز بودن اطلاعات حقوقی وکیل در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی که بر عهده داشته است
 4. مطالعه کامل پرونده حقوقی همراه با جزییات
 5. تلاش و کوشش وکیل برای رساندن موکلش به نتیجه دلخواهش
 6. حفظ راز و حفظ اسرار موکل
 7. حضور به موقع در جلسات دادگاهی  و دادسرا  و دفاعیات قابل قبول در دادگاه به نفع موکل
 8. ارائه راهکارهای درست و استراتژی های اصولی و کاربردی به موکلین و مراجعه کنندگان
 9. پیگیری درست و به موقع و رسیدگی به پرونده موکلین به طور مستمر
 10. عدم خیانت به موکل و خودداری از وعده های دروغین و ریاکاری به او
 11. ارتباط و تعاملات بسیار خوب و موثر با موکلین و انتقال آرامش به آن ها
 12. برگزاری جلسات موثر در جهت کمک به موکلین به هنگام رفع مشکلات آن ها
 13. تلاش و کوشش برای موفقیت در پرونده حقوقی که بر عهده گرفته شده است
 14. همراهی و همیاری موکل از ابتدا تا انتهای پرونده
 15. دفاعیات موثر از موکل در دادگاه

نکات لازم جهت اخذ بهترین وکیل در رامسر

 1. قبل از هر اقدامی برای اخذ وکیل خود، تحقیقات خود را در خصوص وکیل انجام داده و از سوابق حقوقی او مطلع شوید و سپس اقدام به بستن قرارداد کنید.
 2. جهت تحقیقات در مورد وکیل انتخابی خود، از منابع معتبر استفاده نمایید و ترجیحا از افرادی که تجربه ای در این خصوص ندارند، کمک نگیرید.
 3. منابع های معتبر جهت تحقیقات شامل موسسات حقوقی معتبر در رامسر، سایت های حقوقی معتبر، مجلات حقوقی و مراجعه به صفحات مجازی وکیل یا سایت او می باشد که می تواند نمونه راه هایی برای بدست آوردن انتخاب وکیل باشد.
 4. وکیلی که مورد انتخابی شما، بهتر است که ترجیحا تخصص اصلی اش با موضوع پرونده تان یکی باشد و وکیلی را انتخاب نمایید که در خصوص موضوع مربوط به پرونده تان تخصص کافی را داشته باشد تا بهتر بتواند راهکارهای مناسب در جهت مشکلات پرونده تان را پیشنهاد دهد.
 5.  سوابق بالای کاری  و نمونه تجربیات موفق از وکیل، می تواند دلایل قانع کننده ای برای انتخاب او باشد بنابراین توصیه می شود تا در مورد میزان سوابق بالای وکیل و نتایج پرونده هایی که در پیشین بر عهده داشته است تحقیق و بررسی کرد.
 6. خصوصیت اخلاق مداری و خلق و خوی خوب در یک وکیل، سبب می شود تا ارتباط برقرار کردن با موکلین و مراجعینش با او به راحتی انجام گیرد و به راحتی بتوان مشکلات را با او در میان گذاشت.
 7. قدرت و فن بیان بسیار مناسب، سبب ایجاد دفاعیات بسیار خوب از موکلش خواهد شد تا به نتیجه درست و دلخواهش برسد.
 8. وقت شناسی و داشتن نظم جزو اصولی از انجام کار وکالت است و این نشان دهنده ی این است که یک وکیل نسبت به انجام کار خویش و امور وکالتی اش، ارزش قائل است.
 9. متعهد و مسئولیت پذیر بودن یک وکیل، سبب می شود تا نسبت به امور و وظایف کاری خویش اهمیت قائل شود.
 10. صبوری و تحمل بالای وکیل در کلیه امور وکالتی، بسیار حائز اهمیت است زیرا شغل وکالت به دلیل سرسختی که دارد نیاز به صبر و تحمل وکیل هم خواهد داشت
 11. برگزاری جلسات مشاوره به موکلین، کمک می کند تا وکیل هر گونه سوال مبهمی را که برایش پیش آید توسط وکیل به او پاسخ داده شود
 12. داشتن تحصیلات خوب یک وکیل، به مسلط بودن او برای قانون و قوانین وکالتی کمک بسیاری خواهد کرد.

نکات لازم جهت اخذ بهترین وکیل در رامسر

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل در رامسر، سبب می شود تا وکلا تلاش خودشان را در جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلشان داشته باشند و با برگزاری جلسات مشاوره، آن ها را راهنمایی نمایند. در واقع یک وکیل خوب و حاذق، تنها هدفش به دست آوردن نتایج دلخواه موکلش در پرونده حقوقی می باشد و همچنین گرفتن حق و حقوق او می باشد. خیلی از مردم پس از گرفتار شدن در مشکلات حقوقی، بیشترین هدفشان از اهذ وکیل، گرفتن حق و حقوقی است که ممکن است تضییع یا پایمال شود، بنابراین در این شرایط از یک وکیل خوب و حاذق کمک گرفته و از راهکار ها و راهنمایی های آنان استفاده می کنند.

توصیه می شود از همان مراحل ابتدایی و اولیه کار، همه امور خود را به یک وکیل خوب و متخصص سپرده و صفر تا صد را به او واگذار نمایید. وکلا طبق تجربیاتی که از پرونده های پیشین خود داشته اند بهتر می توانند مشکلات موجود در پرونده های حقوقی را مدیریت کنند و پرونده حقوقی را به موفقیت نزدیک تر نمایند.

بر طبق آمار، افرادی که برای امور حقوقی خود در هر زمینه ای، از یک وکیل خوب و متخصص استفاده کرده اند، در امور حقوقی خود موفق تر از سایر افرادی بوده اند که از وکیل های ناکاربلد کمک خواسته و یا خود کلیه امور را بر عهده گرفته اند زیرا کاملا طبیعی است که یک وکیل با توجه به تجربیاتی که دارد، می تواند بهتر به موکلش کمک کرده و راه و روش های مناسب تری را در اختیار او قرار دهد.

البته تمامی این موارد زمانی امکان پذیر است که وکیل انتخابی شما، کاربلد و متخصص بوده باشد و نسبت به تمامی امور کاری و حقوقی خویش، تسلط داشته باشد. در این صورت است که می توان به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی را به او واگذار کرد.

وکلایی که در این مقاله به شما معرفی شده اند، دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در کار وکالتی خود هستند و بهتر می توانند مسیر و مشکلات حقوقی را در جهت مثبت به پیش ببرند و موکلین را خواسته و هدف خود برسانند.

4.8/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا