وکلاوکیل طلاق

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در بانه ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از حساس ترین پرونده مربوط به طلاق و دعاوی خانواده است که نیاز به اخذ وکیل در این نوع پرونده ها بسیار مهم و دارای مزایا های بسیار زیادی است. پرونده های طلاق معمولا زمانی با موفقیت روبرو می شوند که وکیلی خبره و با تجربه در این مسیر شما را هدایت کند. بهترین وکیل طلاق در بانه به دلیل تعداد پرونده های زیادی که انجام داده است و تجربیات مختلفی که در زمینه های طلاق دارد، بهترین و مفید ترین راه کار ها را به موکل اش ارائه می دهد و تمام تلاش ش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین اش می کند تا آن ها را به سر انجام برساند.

برخی از پرونده های طلاق زمان بر است و معمولا به طول می انجامد ولی حضور یک وکیل می تواند در به انجام رساندن این مسیر شما را یاری نماید. اما یک پرونده زمانی به نتایج قابل قبولی دست پیدا می کند که وکیلی کار بلد و متخصص این امور را انجام دهد و از ابتدای پرونده تا انتها در کنار موکل اش باشد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با وکلای خوب و زبده در بانه آشنا شوید و کلیه ی مشکلات حقوقی خود را خصوصا در زمینه ی طلاق را به آن ها بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق بانه چه کسی است؟

بهترین وکیل طلاق  در بانه به کسی گفته می شود که در انجام امور حقوقی خصوصا طلاق تسلط داشته باشد و به کلیه ی امور وکالتی در خصوص طلاق دانش و آگاهی بالایی  داشته باشد. دانش و اطلاعات یک وکیل باید به روز باشد و در مورد تغییرات احتمالی که پیش می آید، آگاه باشد. یک وکیل زمانی می تواند به عنوان بهترین وکیل انتخاب شود که مورد اعتماد مردم شهری که در آن زندگی می کند واقع شود.

وکلای طلاق باید بتوانند تا حد امکان، پرونده طلاق را در مدت زمان کمتری به پیش ببرند و با ارائه راه حل ها و راه کار های درست و اصولی، پرونده را با موفقیت در دادگاه همراه سازند.

ارائه ی دفاعیات در دادگاه از موکل و جمع آوری مدارک و اسناد به نفع موکل در روند پیشرفت کاری و طلاق موکل تاثیر گذار خواهد بود. انتخاب یک وکیل بسیار مهم است و به کلیه ی امور حقوقی و موفقیت در انجام پرونده کمک خواهد کرد.

برخی از افراد تصور می کنند که انتخاب و اخذ یک وکیل، به منظور هدر دادن هزینه است در صورتی که خیلی از افرادی که تصمیم گرفته اند تا کلیه امور حقوقی خود را انجام دهند معمولا پرونده آن ها با شکست مواجه شده است و از طرفی هم دچار ضرر و زیان هایی شده اند به دلیل اینکه یک فرد عادی که هیچ تجربه ای در مورد مسائل حقوقی ندارد قطعا نمی تواند مشکلات را حل نماید بنابراین برای هر کاری نه تنها کار وکالتی، باید امور را به کاردان سپرد تا با نتایج قابل قبولی مواجه شد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در کردستان کلیک کنید

آرام شریفی

آرام شریفی

آقای آرام شریفی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، بازرگانی، خانواده، ارث و غیره به کلیه اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی دارد. ایشان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بانه می باشد و موفقیت های زیادی را در پرونده های وکالتی در کارنامه کاری خود دارد.

شماره تماس:

آدرس: بانه، میدان مروتی، ساختمان آفتاب درخشان، طبقه دوم


رزگار احمدی

رزگار احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کردستان است و در شهر بانه به انجام کار وکالت مشغول می باشد. ایشان وکیلی موفق در انجام کلیه ی امور حقوقی است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم شهر بانه ارائه می دهد. آقای رزگار احمدی مشاوره های حضوری و غیر حضوری را ارائه می دهد و بهترین روش های حقوقی را در جهت حل مشکل مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183740848

آدرس: کردستان، بانه، خیابان انقلاب شمالی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان نویدی


علی ادریسی

علی ادریسی

وکیل پایه یک دادگستری بانه می باشد و به فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند طلاق، کیفری، ملکی، مالی، تجاری و غیره می پردازد. آقای علی ادریسی وکیلی موفق است که تنها هدفش رضایت موکلین اش است به همین دلیل با توجه به شرایط و وضعیت موکل، بهترین خدمات حقوقی را به آن ها ارائه می دهد تا پرونده را با موفقیت روبرو سازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، بانه، خیابان انقلاب، جنب بانک رفاه کارگران، ساختمان نویدی، طبقه دوم


مهران قادری

مهران قادری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر بانه به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان وکیلی با تجربه است و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر بانه قرار گرفته است. آقای مهران قادری در زمینه های طلاق، خانواده، ملکی، کیفری و غیره مشغول به فعالیت تخصصی می باشد و مشاوره های حقوقی را هم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، بانه، دفتر وکالت مهران قادری


محمد رئوف شلان

محمد رئوف شلان

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بانه می باشد و سالهاست که در این شهر به فعالیت تخصصی مشغول می باشد. ایشان تمام فعالیت های حقوقی را به بهترین نحو انجام می دهد و تلاش زیادی را برای جلب رضایت مردم به همراه دارد. ایشان وکیلی با تجربه و مهارت کافی می باشد و  به عنوان بهترین وکیل طلاق در بانه شناخته شده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کردستان، بانه، میدان امام خمینی، ساختمان آفتاب درخشان، طبقه دوم، واحد سمت راست

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کردستان کلیک کنید

وظایف اصلی وکیل بانه چیست؟

هر وکیلی وظایفی دارد که نسبت به آن ها مسئولیت و تعهد دارد تا آن ها را به بهترین شکل انجام دهد. تمام وظایف یک وکیل در طول پرونده در وکالت نامه ای که بین موکل و وکیل است نوشته شده است که باید به آن ها عمل کند. یک وکیل در ابتدا با برقراری جلسات مشاوره و بررسی پرونده موکل او را راهنمایی می کند و بهترین راه حل و روش را به او ارائه می دهد و سپس او را از نتایج احتمالی آگاه می سازد.

بهترین وکیل طلاق در بانه وظیفه دارد تا با موکل اش صادق و رو راست باشد و از وعده های دروغین در مورد پرونده اش به او پرهیز کند و میزان درصد موفقیت پرونده را به صورت احتمالی به او اعلام نماید. در این شرایط است که متقاضی تصمیم می گیرد تا چه وکیلی اختیار کند یا از چه روشی برای به سرانجام رسیدن پرونده اش استفاده نماید.  دفاعیات وکیل در روند پیشرفت پرونده تاثیر بسزایی دارد و نتیجه ی پرونده رو به مثبت خواهد بود.

وکلا در دعاوی های مختلف مشغول به فعالیت می باشند. وکیلی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری است در تمامی دعاوی ها فعالیت دارد. اما بهتر است وکیلی را انخاب نمایید که با توجه به مشکلی که دارید در همان موضوع، تخصص داشته باشد زیرا معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی بیشتر از سایر دعاوی ها تخصص دارند. بنابراین پیش از انتخاب وکیل خود، در ابتدا از تخصص و مهارت او از دعاوی که بر عهده می گیرد مطلع شوید.

به طور کلی باید بهترین وکیل طلاق در بانه را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش در حوزه طلاق باشد و تجربیات بسیار خوبی در این خصوص داشته باشد تا بتواند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نماید.

هزینه وکیل طلاق در بانه

معمولا هزینه و یا میزان حق الوکاله وکلا در شهرستان به نسبت شهر های کلان کمتر است. اما وکلا برای انجام کار خود معمولا هزینه ی ثابتی ندارند به دلیل اینکه میزان هزینه یک پرونده بستگی به انجام کار و سختی کار دارد. برخی پرونده ها هستند که سختی و پیچیدگی های زیادی دارند و نیاز به انجام زمان بیشتری است و باید به طور اصولی و درست به پیش روند تا با موفقیت همراه شوند.

عوامل های مختلفی در هزینه وکلا تاثیرگذار است مانند زمان، سختی، پیچیدگی و مواردی از این قبیل که میزان هزینه یک وکیل را برای انجام کار وکالتی خود تعیین می نماید.

البته برخی وکلا هم هستند که با توجه به میزان تجربه و رزومه کاری خوبی که دارند و به عنوان بهترین وکیل طلاق در بانه انتخاب می شوند، میزان هزینه وکالتی شان به نسبت دیگر وکلا تازه کار بالاتر است. بنابراین پیش از واگذاری پرونده بهتر است تا از میزان هزینه پرونده وکالتی خود با خبر شوید و از وکیل انتخابی خود بخواهید تا با بررسی پرونده، هزینه وکالتی خود را به شما اعلام نماید.

معمولا برای بررسی پرونده و آشنایی با وکیلی که می خواهید پرونده خود را به او بسپارید، جلسات مشاوره برگزار می شود که برخی وکلا این جلسات را به صورت رایگان برگزار می کنند و برخی وکلا بابت هر یک ساعت هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند. بنابراین پیش از جلسات مشاوره باید از میزان هزینه این جلسات مطلع شوید و سپس اقدام نمایید.

مزیت های اخذ وکیل طلاق

اخذ یک وکیل طلاق برای انجام پروسه کاری، مزیت های بسیار زیادی دارد و به شرایط و روال کاری موکل کمک بسیار زیادی خواهد کرد. البته زمانی این مزیت ها وجود دارد که برای انتخاب وکیل زمان لازمه را بگذارید و با تحقیقات گسترده از منابع و افراد معتبر، انتخابی درست و مناسبی داشته باشید زیرا برخی از وکلا به دلیل تجربیات کم و نا آگاهی در زمینه هایی که در آن تخصص ندارند، سبب می شود تا با مشکلاتی روبرو شوید و یا حتما پرونده با شکست مواجه شود. بنابراین تنها انتخاب یک وکیل مهم نیست بلکه یک وکیل باید متخصص در امور طلاق باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در بانه شناخته شود تا بتوان با خیالی راحت و آسوده امور کاری و پرونده طلاق را به او سپرد. در ادامه به مهم ترین مزیت های اخذ وکیل طلاق در بانه می پردازیم:

 • در هنگام اخذ وکیل و وکالت دادن به او، نیازی به حضور مداوم در دادگاه نیست و تمامی مراحل کاری توسط وکیل قابل انجام است.
 • متقاضی می تواند وکیل خود را به عنوان نماینده حقوقی خود تعیین نماید و صفر تا صد امور کاری طلاق را به او بسپارد.
 • با اخذ وکیل، صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد.
 • درصد موفقیت پرونده و صدور حکم طلاق سریع تر انجام می شود.
 • کاهش استرس و اضطراب موکل جهت انجام کلیه ی امور حقوقی
 • انجام شدن مراحل کاری طلاق به طور اصولی و درست توسط وکیل

مهم ترین نکات جهت انتخاب وکیل در بانه

 • تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید. منابع معتبر به شما کمک می کند تا وکلای خوب و با تجربه را زودتر شناخته و به آن ها اعتماد کنید.
 • منابع های معتبر شامل سایت های حقوقی مانند وکیل از ما، موسسه های حقوقی و دوستان و نزدیکانی که به آن ها اعتماد دارید، می باشند.
 • در ابتدا بودجه ی خود را در نظر بگیرید و از همان ابتدا مطمعن شوید که از عهده هزینه ها وکیل بر می آیید.
 • لیستی از وکلای با سابقه را تهیه کنید و در مورد هر یک از آن ها تحقیق کنید و سوابق وکالتی و میزان پرونده های موفقیت آمیز هر یک را بررسی کنید.
 • با چندین وکیل قرار مشاوره بگذارید و در مورد شرایط فعلی و پرونده ی خود با آن ها صحبت کنید.

کلام آخر

با توجه به اینکه کلمه لغوی طلاق به معنای رها شدن است پس بنابراین می توان چنین نتیجه گرفت که زوجی که به هر دلیلی تمایل زندگی با یکدیگر را ندارند، ترجیح می دهند تا از یکدیگر جدا شوند و به زندگی خود خاتمه دهند. دلایل بسیار زیادی برای طلاق وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

اما برای اخذ طلاق نیاز به انجام مراحل و شرایطی است که لازمه ی انجام شدن است تا پروسه طلاق به خوبی انجام شود و دادگاه حکم طلاق را صادر نماید. انتخاب بهترین وکیل طلاق در بانه سبب می شود تا تمامی مراحل کاری طلاق به طور اصولی انجام شود زیرا وکیل به تمامی قوانین دادگاه و طلاق آگاهی کامل دارد و می تواند در مدت زمان محدودی به موکل اش کمک های بسیار زیادی داشته باشد.

اگر برای پروسه طلاق خود دچار اضطراب و استرس هستید پس حتما بهترین وکیل طلاق در بانه را اختیار کنید زیرا وجود و حضور وکیل سبب می شود تا از میزان استرس و اضطراب شما کمتر شود و اصول کاری به درستی انجام شود.

در این مقاله به معرفی وکلای طلاق پرداخته ایم که در شهر بانه مشغول به فعالیت هستند و تجربیات خوبی در زمینه های حقوقی و انواع دعاوی ها دارند و با آگاهی خوب و تجربیات بالا می توانند راهگشای مسیر شما باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا