وکلاوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین وکیل ملکی در کرمان بپردازیم. وکلایی که در این شهر به تخصص در امور حقوقی و ملکی مشهور هستند و دارای تجربیات بسیار خوبی در این زمینه هستند و پرونده های موفق زیادی را در کارنامه وکالتی خود دارند.

در واقع اگر با مشکلات ملکی روبرو شدید، در صورتی که به کلیه مباحث ملکی تسلط نداشته باشید، حتی اگر حق با شما باشد ممکن است در دادگاه محکوم شده و حق تان پایمال شود. بنابراین بهتر است از یک فرد متخصصی که به امور حقوقی خصوصا در زمینه ملکی، آشنایی دارد کمک خواسته و پرونده ملکی خود را به او بسپارید.

هدف از این مقاله، کمک به افرادی است که در شهر کرمان با مشکلات ملکی روبرو می شوند و نیاز به یک وکیل خبره در این خصوص دارند. با مطالعه در این مقاله، می توان با سرعت بالاتری و با اطمینان خاطر وکلایی را انتخاب کنید که به آن ها اعتماد کرده و پرونده حقوقی خود را به آنان واگذار نمایید تا در دادگاه به موفقیت برسید. داشتن یک وکیل ماهر در پرونده های ملکی، دارای مزیت های فراوانی است و می توان حق موکل را به او بازگرداند و با سرعت بیشتری روال کاری انجام گردد. یک وکیل خوب با بهره گیری از دانش و تخصص او به موکلش کمک های زیادی کرده و به پیشرفت پرونده حقوقی او کمک خواهد کرد.

وکلا در زمینه های مختلفی به انجام کار وکالت می پردازند، اما توصیه می شود مثلا برای پرونده ملکی خود، وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش در زمینه ملکی بوده باشد تا بهتر بتواند به مشکلات حقوقی آن آگاه باشد و به شما کمک کند. بنابراین در انتخاب وکیل، به تمامی این موارد دقت و توجه کافی را داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمان

 1. به سوابق کاری و تخصص وکیل انتخابی تان دقت داشته باشید و پروانه وکالت او را بررسی کنید.
 2. از سوابق پیشین او اطلاع پیدا کرده و میزان موفقیت در سایر پرونده های ملکی که داشته است را بسنجید
 3. به تبلیغات بی اساس توجهی نداشته باشید و برای شناخت وکلا از سایت ها و مجلات حقوقی معتبر استفاده کنید
 4. سن، جنسیت، پیر یا جوان بودن یک وکیل نمی تواند معیار درستی برای خوب یا بد بودن یک وکیل باشد
 5. اخلاقیات یک وکیل بسیار مهم می باشد زیرا قرار است تا تعاملات زیادی را با وکیل خود داشته باشید
 6. در انتخاب وکیل، صبر و تحمل داشته باشید و سرسری و عجولانه تصمیم نگیرید
 7. انتخاب یک وکیل خوب و مجرب، از تمامی موارد مهم تر می باشد پس نسبت به آن بی اهمیت نباشید
 8. سعی کنید با چندین وکیل صحبت و مشورت نمایید و سپس وکیل خود را از بین آن ها انتخاب کنید
 9. وکلایی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی شان ملکی باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند
 10. وکلایی را انتخاب کنید که دارای صبر و تحمل بالایی باشد زیرا فشار کاری و طولانی شدن پرونده، ممکن است از صبر و تحمل وکلا خارج باشد
 11. وکیلی موفق است که با ارائه راه حل ها و استراتژی های مناسب، به روال کاری پرونده کمک کند
مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان

 سمیرا مویدی

 

سمیرا مویدی

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان، با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند، می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.
صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع، در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • تنظیم قراردادهای حرفه ای
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09170401750


 اشکان نجمایی

اشکان نجمایی

 

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان مشغول به زمینه های مختلف حقوقی است و تخصص بالایی در این خصوص دارد. ایشان مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم شهر کرمان ارائه می دهد و با راهکار ها و استراتژی هایی که دارد، باعث موفقیت در پرونده های موکلینش می شود. آقای اشکان نجمایی در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تخصص بالایی هم در این خصوص دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09359489413

آدرس: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1 واحد2


 سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان توسط مردم انتخاب گردیده است و به عنوان یک وکیل کاربلد و موفق می باشد. خانم سمیه امیر تیموری مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و سعی اش بر این است تا کمک های شایانی به آن ها داشته باشد. همین موضوع سبب شده است تا مردم در شهر کرمان به او اعتماد و اطمینان کامل و کافی را داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق جزا
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133990275

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4


هاتف صباحی

هاتف صباحی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و یکی از وکلای بسیار خوب و با اخلاق می باشد که مردم به او اعتماد و اطمینان کافی را برای به عهده گذاشتن پرونده های حقوقی شان به او دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان توسط مردم شناخته شده است و خیلی خوب می تواند مشکلات موجود در پرونده را پیدا کرده و سپس آن ها را مدیریت کند. آقای هاتف صباحی وکیلی وقت شناس است و تمامی امور حقوقی خویش را به طور منظم انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120249297

آدرس: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی


ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و به عنوان مشاور حقوقی هم برای شرکت های مختلف و معتبر فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان انتخاب شده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشد. خانم ساره سالاری گوغری در زمینه های حقوقی ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره تخصص بالایی داشته و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مراجعین و موکلینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سوابق کاری و تخصصی وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09139466094

آدرس : کرمان، خیابان امام، پایین تر از مصلی


 محسن اسماعیلیان

 محسن اسماعیلیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و در سالیان زیادی است که در این شهر به کلیه دعاوی های وکالتی مشغول می باشد. دعاوی هایی مانند ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره که در آن ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان مشغول به کار است و تخصص بالایی در خصوص امور حقوقی دارد. آقای محسن اسماعیلیان مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را به مردم شهر کرمان ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا پرونده های وکالتی که بر عهده می گیرد را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133410168

آدرس: کرمان، خیابان فلسطین، جنب پست بانک، طبقه 2


 سودابه نبی پور گیسی

سودابه نبی پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و جزو وکلای با سابقه می باشد و نمونه پرونده های موفقیت آمیز زیادی را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است. ایشان به طور تخصصی به پرونده های وکالتی مردم شهر کرمان می پردازد و مورد اعتماد مردم در این خصوص واقع گردیده است. خانم سودابه نبی پور گیسی به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان نزد مردم شناخته شده است و مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تجربه کاری در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134417479

آدرس: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا


 مسعود نادری

مسعود نادری

وکیل پایه یک دادگستری کرمان است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شرکت های معتبر فعالیت های زیادی را داشته است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان شناخته شده است و همچنین دارای سوابق فعالیتی به عنوان مشاور حقوقی در شهرداری و فرمانداری انار را بوده است. آقای مسعود نادری در زمینه دعاوی های کیفری، مالی، ملکی، طلاق، خانواده و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد و به عنوان یک وکیل موفق در شهر کرمان فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • عضویت در کمیته مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
 • مولف کتاب حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • رئیس اداره حقوقی منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131921102

آدرس : کرمان، امام جمعه، حدفاصل 16 و 18، ساختمان پیوند


 سعیده طاهری

 سعیده طاهری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و سالهاست که در این شهر به فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان شناخته و معرفی گردیده است و تمام تلاشش را برای پیروزی پرونده هایی که برعهده گرفته است می کند. خانم سعیده طاهری وکیلی با اخلاق است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین و مراجعینش دارد و به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09133446613

آدرس: کرمان، بلوار جمهوری، جنب بانک تجارت، دفتر وکالت سعیده طاهری

مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی در کرمان

 • تعهد و مسئولیت پذیری بالای وکیل هنگام برعهده گرفتن پرونده های وکالتی
 • صداقت داشتن در امور وکالتی و ارتباط با مردم
 • امانتدار بودن و حفظ مدارک و اسناد موکل
 • پیگیری و رسیدگی به پرونده های موکلین
 • تجربیات درخشان و  بالای کاری
 • حفظ اسرار موکل
 • تسلط کامل بر قوانین ملکی و حقوقی
 • نفوذ کلامی بالا و خوب در جهت دفاعیات در دادگاه
 • آموختن و آگاهی به مسائل روانشناسی
 • برخورداری از اطلاعات حقوقی به روز و استفاده از آن ها
 • برقراری ارتباط مطلوب و موثر با موکلین و مراجعین
 • اشتیاق  و علاقه جهت انجام کار
 • خلق خوب و صبوری در هنگام انجام کار
 • تلاش برای رساندن اهداف موکلین و گرفتن حق آن ها
 • تنظیم لایحه دفاعیات بسیار خوب در دادگاه
 • مطالعه کتب های مختلف حقوقی و بالا بردن دانش حقوقی خود

کلام آخر

از جمله پرونده هایی که در دادگاه های شهر کرمان زیاد وجود دارد، پرونده هایی است که مرتبط با دعاوی ملکی است. به همین دلیل درخواست برای بهترین وکیل کرمان که در دعاوی ملکی تخصص داشته باشد زیاد است. در دعاوی های ملکی، قواعد و نکات بسیار مهمی وجود دارد زیرا موچکترین خطا و اشتباه در روال کاری پرونده ملکی، می تواند سبب بروز مشکلات زیادی شود. به همین دلیل توصیه می شود از وکیلی استفاده شود که در زمینه دعاوی های ملکی دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی باشد تا بتواند به بهترین شکل پرونده حقوقی را به سرانجام برساند.

با مطالعه تا انتهای مقاله، می توان 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان را بشناسید و امور حقوقی خود را به آنان واگذار کنید و از این بابت دغدغه ای نداشته باشید. در واقع واگذاری پرونده ملکی به یک وکیل کاربلد می تواند موجب آرامش و کاهش استرس شما در این خصوص شود و این مزیت خیلی بزرگی برای شما در پی خواهد داشت.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا