وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

شغل وکالت دارای بخش های مختلفی است که هر یک از این بخش ها، سختی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. یکی از این دعاوی ها مربوط به کیفری می باشد که بسیار مهم است و دارای سختی های خاص خود می باشد زیرا دارای تنش و استرس زیاد تری نسبت به سایر دعاوی های دیگر است. انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمان، در این شرایط سبب می شود تا از راهنمایی های او استفاده کرده و به مسیری درست به پیش بروید.

در پرونده های کیفری، موضوع جان و یا آبروی یک انسان است که وجود و حضور یک وکیل خوب بسیار حائز اهمیت می باشد. یک وکیل با دفاعیات بسیار خوب و قوی خود در دادگاه میتواند جان یک انسان را نجات دهد حتی اگر همه چیز بر علیه موکلش باشد. بنابراین داشتن یک وکیل خوب، متخصص و مجرب خصوصا در پرونده های کیفری بسیار دارای اهمیت بالایی است و می تواند سبب تغییر زندگی موکلش شود.

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمان می پردازیم که در زمینه های مختلف از جمله کیفری به فعالیت در شهر کرمان مشغول می باشند. این وکلا، دارای سوابق کاری زیادی هستند و تجربیات بسیار بالایی در امور حقوقی دارند و نمونه پرونده های موفقی هم در کارنامه کاری خود دارند. بنابراین می توان به آن ها اعتماد کرده و امور کیفری یا حقوقی خود را به آنان واگذار نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل کیفری خوب در کرمان

 •  تحصیلات خوب دانشگاهی در زمینه حقوقی
 • آشنا بودن به علم روز حقوقی و مطالعه کتب های مختلف حقوقی
 • آشنایی با دادسراها و دادگاه ها
 • آشنایی و تسلط بر قوانین و مقررات آیین دادرسی کیفری
 • دارای اعتماد به نفس بالا در هنگام روبرو شدن با مشکلات و پیچیدگی های موجود در پرونده
 • بالا بردن صبر و حوصله در هنگام فشار کاری
 • آموختن دانش روانشناسی در هنگام ارتباط با مراجعین و موکلین
 • نفوذ کلامی بالا در هنگام دفاعیات از موکلین در دادگاه
 • حضور در جلسات دادگاهی و دادسرا
 • برقراری ارتباط خوب با مراجعین و موکلین و ایجاد همدلی و همدردی با آن ها
 • ارائه راه حل های مناسب و اصولی در جهت رفع کردن مشکلات حقوقی آن ها
 • برگزاری جلسات مشاوره مفید به مراجعین
 • ایجاد آرامش و اطمینان خاطر به موکل
 • گرفتن حق و حقوق موکل و تلاش برای پایمال نشدن حق آن ها
 • ارائه اسناد و مدارک قوی به نفع موکل
 • پرهیز از ریا و خیانت به موکل
 • تلاش برای گرفتن رای مثبت در دادگاه
 • برقراری رضایت موکل
 • تمامی امور حقوقی را در چارچوب قوانین انجام دادن
 • تسلط و تمرکز به کلیه امور حقوقی و کیفری
مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان

 جواد ریاحی

 جواد ریاحی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان شناخته شده است. ایشان وکیلی است با سابقه حقوقی بسیار بالا و دارای تجربیات فراوان و موفق در سایر امور حقوقی است. آقای جواد ریاحی تمام سعی و تلاشش را برای به ثمر رساندن پرونده ی موکلینش در دادگاه را دارد و در این سالها بسیار خوش درخشیده است و مورد اعتماد مردم شهر کرمان واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • دکترای رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129614064

آدرس: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

 مجید قاری زاده عباس آبادی

 مجید قاری زاده عباس آبادی

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر کرمان فعالیت های حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان شناخته شده است و در کار وکالتی خویش تمرکز و تسلط بسیار بالایی دارد و همچنان موفق می باشد. آقای مجید قاری زاده عباس آبادی در زمینه دعاوی های کیفری، ثبتی، ملکیف خانواده، طلاق و غیره دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی است و مشاوره های بسیار کاربردی را برای رفع مشکلات مردم انجام می دهد تا پرونده حقوقی آن ها را به موفقیت برساند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133935645

آدرس: کرمان، رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کارگر 42، داخل کوچه سمت راست، درب دوم

مسعود مقدسی

مسعود مقدسی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر کرمان به فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری درکرمان به کار وکالتی مشغول می باشد و در زمینه های کیفری، ملکی، طلاق، ثبتی، خانواده تخصص بالایی دارد. آقای مسعود مقدسی با برگزاری مشاوره های حضوری و غیر حضوری به مردم شهر کرمان، مشکلات حقوقی آن ها را رفع می کند و خدمات حقوقی مفید و بسیار کاربردی را به آنان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09135805727

آدرس: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کرمان مشغول به کار در حوزه وکالت می باشد. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی اعم از کیفری، ملکی، طلاق، خانواده، تجاری و غیره تخصص داشته و همواره سعی اش بر این است تا بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد تا رضایت آنان را جلب نماید. خانم سمانه مرزبان وکیلی با اخلاق و با صداقت است و ارتباط بسیار موثری را با موکلینش برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177830024

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب

 فرحناز فرحبخش

فرحناز فرحبخش

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و نمونه پرونده های موفق زیادی را تا کنون به انجام رسانیده است. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد و تمام تلاشش را برای گرفتن حق و حقوق موکلش کرده و در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را به نفع موکلش انجام می دهد. خانم فرحناز فرحبخش به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان توسط مردم شناخته شده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی دارند.

تخصص و مهارت:

 • اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133976676

آدرس: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

 سعید سالاری

سعید سالاری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان به فعالیت تخصصی وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری کرمان توسط مردم شناخته شده است و راهکارهای بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد تا به رفع مشکلات حقوقی آن ها کمک کند. آقای سعید سالاری قابلیت نگارش برای انواع اوراق قضایی را دارد و در دعاوی های کیفری، خانواده، پزشکی، قاچاق، ملکی و غیره به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133877646

آدرس : کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم

 محمود مسعودی

محمود مسعودی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان مشغول به کار است و دارای سوابق بسیار بالایی نیز می باشد. ایشان جز وکلای متخصص در کلیه امور حقوقی است و راهکار های مفیدی برای ارائه به موکلینش دارد تا مشکلات حقوقی آن ها را که در هر زمینه ای است، رفع کند و به موفقیت برساند. آقای محمود مسعودی در زمینه های وکالتی مانند کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی، ملکی به صورت تخصصی می پردازد مورد رضایت مردم و موکلینش واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 18 سال سوابق کار تخصصی وکالت
 •  کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 •  مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132429546

آدرس: کرمان، خیابان فلسطین (صمصام)، نبش کوچه 4، واحد 2

 حماسه مهدیزاده

حماسه مهدیزاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان به کار وکالتی در حوزه های مختلف مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان شناخته شده است و تمام تلاشش را برای ارائه خدمات حقوقی به موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137133045

آدرس: کرمان، گلبافت، خیابان انقلاب، جنب دبیرستان پسرانه امام

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در سیرجان کلیک کنید

مشاوره با وکیل کیفری چه مزیت هایی دارد؟

جلسات مشاوره ای با وکیل انتخابی خود، می تواند مزیت های بسیار زیادی را داشته باشد و به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب بهتری را داشته باشید. جلسات مشاوره ای وکلا، معمولا به سه طریق آنلاین، حضوری و تلفنی برگزار خواهد شد که با توجه به میزان شرایط و مشغله کاری می توان یکی از این روش ها را انتخاب کرد.

همچنین جلسات مشاوره ای وکلا، می توان رایگان یا دارای هزینه باشد که قبل از برگزاری این جلسات، بهتر است در مورد میزان هزینه و یا رایگان بودن ان اطلاعات کسب نمایید. نرخ جلسات مشاوره ای وکلا، با یکدیگر متفاوت است خصوصا اگر وکیل انتخابی در شهر بزرگ تری باشد مانند تهران، پس قطعا هزینه آن نسبت به شهرستان بالاتر خواهد بود.

در جلسات مشاوره، می توان با بررسی ویژگی های اخلاقی وکیل، به این نتیجه رسید که آیا می توان او را به عنوان وکیل انتخابی خود برگزید یا خیر. یک وکیل باید دارای خلق و خوی خوبی باشد و ارتباط خوبی با موکلش برقرار کند. در جلسات مشاوره با وکیل خود، نحوه ارتباط او را با خود در نظر بگیرید و به این نکته توجه داشته باشید که می توانید با او در خصوص بیان مشکل تان راحت باشید یا نمی توانید ارتباط خوبی را با او برقرار کنید.

همچنین صبر و حوصله او را بسنجید. تمامی این موارد رامی توان در جلسه مشاوره و ارتباط با وکیل خود در نظر بگیرید. همچنین توقعاتی که از وکیل خود دارید در این جلسه یا جلسات باید در نظر گرفته و سپس وکیل خود را انتخاب نمایید.

مزیت برگزاری جلسه مشاوره قبل از انعقاد قرارداد وکالت، این است که می توان به این نتیجه رسید که این همان وکیلی است که برای پرونده حقوقی خود در نظر گرفته اید و اگر به نتیجه مثبتی نرسیدید می توان به راحتی وکیل دیگری را برای انجام کار برگزید زیرا هنوز قراردادی صورت نگرفته است.

بهترین وکیل کیفری در کرمان، تسلط کامل به مسائل کیفری دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند. درواقع وکیل با تسلط کلامی بالا می تواند بهترین دفاعیات را از موکل خود داشته باشد و شرایط خوبی را برای او ایجاد نماید تا رضایت موکلش را جلب کند.

کلام آخر

در شهر کرمان هم مشکلات کیفری زیادی مانند سایر شهر های ایران وجود دارد و پرونده های کیفری جزو موضوعات مهمی می باشد. از این رودر انتخاب وکیل برای پرونده های کیفری باید دقت و وسواس زیادی به خرج داد تا در این پرونده ها، در دادگاه موفق شد.

برای انتخاب بهترین وکیل در یک شهر یا منطقه، نیاز است تا از منابع معتبری کمک گرفت تا با خیال راحت و آسوده وکیلی را انتخاب کرد که در کارش بهترین بوده و بسیار متخصص در امور کاری اش باشد.

منابع معتبری برای انتخاب وکیل کیفری وجود دارد مثلا موسسات حقوقی که می توان با مراجعه به آن، وکلایی را که محبوب و مشهور از نظر مردم هستند و سوابق بسیار خوبی هم دارند انتخاب کرد و پرونده ملکی خود را به آنان سپرد. مراجعه به سایت های حقوقی و مجلات حقوقی معتبر از دیگر راه های پیشنهادی برای انتخاب و شناخت وکلای خوب و مجرب می باشد. زیرا این سایت ها و مجلات حقوقی، به طور کلی در این خصوص فعالیت داشته و به معرفی وکلای خوب و حرفه ای در شهر های مختلف و یا مناطق دیگر می پردازند.

پس به طور کلی برای انتخاب و شناخت یک وکیل خوب، راه های زیادی وجود دارد که باید در این شرایط عجولانه تصمیم نگرفت و با صبر و حوصله به شناخت این وکلا پرداخت، زیرا انتخاب یک وکیل ناکاربلد و بی تجربه می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای موکلش به بار آورد و همچنین از لحاظ زمانی، باعث کشدار شدن در پرونده شود که این موضوع جزو معایب یک وکیل محسوب می شود. بنابراین در این مقاله به شما کمک کرده ایم تا بهترین وکیل کیفری در کرمان را بشناسید و به او اعتماد کنید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا